|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  360 361 [362] 363 364   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:01:38   
teacher75
dr je prvo rekla da bi moglo to da bude, po nekim simptomima zaista tako i izgleda jer da je nesto ozbiljno kontam ne bi mogla nikako hodati i stalno bi je boljelo, zglobovi bi oticali, bilo bi nekih vidljivih promjena ali kod nje bude pola dana sve super, skace i trci a onda popodne ne moze da koraka napravi, sva se ukociuser posted image evo zadnja 3 dana bila skroz super, nije se uopce zalila i danas opetuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:22:36   
Anoniman
Ovaj moj opet pao nabio se na siljak stolauser posted image user posted image Tacno iznad oka joj skakala sam ko bijesna po kuci...Odmah  mu sljiva skocila u roku par sekundiuser posted image user posted image Ja ne znam sta je s ovim mojim djetetom kotrlja se ko lubenica ...

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9027
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:26:49   
niki83
user posted image svima..
Teacher, zao mi je sto se brines i sto Lanu tako smara sve to, mi dok smo bile bolesne ovih dana tek sam vidjela sta znaci gledati svoje dijete kako bespomocno lezi, bez snage da se krece, ne daj Boze nikome..user posted image
Danas je zivlji uglavnom, slabo jede i dalje, i caj joj je dosadio, i nece da ga pije, ali barem nema povracanja i proliva. Enterofuril jos pijemo i pit cemo 5 dana, valjda toliko treba, i zaista nam je pomogao.
Vidim danas se na ovoj temi zakuhalo bilouser posted image Samo neka je ne ukidajuuser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9028
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:34:31   
salmy
Samo da Vam mahnemouser posted image
Marina draga zao nam je druga,pa kako misa mu vise??
Ja imam zene drage problemuser posted image  moj momak psuje,stalno ali stalno ponavlja
Kujac,eboga majka,eboga tajo pizda matejina..... Mi iskreno ne psujemo bas stalno,mm cesto izleti ali ovaj je zezno sve
Sto mu vise govorim  NE  psovati,on je gori
ps:i da mene zove mojim imenom:Almedinaaaaaa,nema vise mama,samo ime

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:38:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy


ps:i da mene zove mojim imenom:Almedinaaaaaa,nema vise mama,samo ime
vec odavno me mama ne zove mama zove sam kad treba nesto , da se mi uvuce ulizguje inace sve imenom !

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 9030
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:39:31   
Emica_sa
Jjojj Marina znam kako ti je,moj se stalno udara i to bas u glavuuser posted image user posted image

Salmy ja uvijek govorim muzu da ne psuje pred djecom,ali on naravno ne slusa,nekulturan je maksimalnouser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9031
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:39:43   
salmy
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: salmy


ps:i da mene zove mojim imenom:Almedinaaaaaa,nema vise mama,samo ime
vec odavno me mama ne zove mama zove sam kad treba nesto , da se mi uvuce ulizguje inace sve imenom !

svasta,ali ime je za izgovoriti potesko,meni smijesno i pomalo cudno....on kao ozbiljan

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:39:48   
selebriti

IZVORNA PORUKA: salmy


Ja imam zene drage problemuser posted image  moj momak psuje,stalno ali stalno ponavlja
Kujac,eboga majka,eboga tajo pizda matejina..... Mi iskreno ne psujemo bas stalno,mm cesto izleti ali ovaj je zezno sve
Sto mu vise govorim  NE  psovati,on je gori


Pokušaj da ga pitaš šta želi da mu kupiš, a da on zauzvrat prestane psovat! Nekima je upalilo.



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9033
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:41:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jjojj Marina znam kako ti je,moj se stalno udara i to bas u glavuuser posted image user posted image

Salmy ja uvijek govorim muzu da ne psuje pred djecom,ali on naravno ne slusa,nekulturan je maksimalnouser posted image user posted image

a moja naucila psovati od mene, tj. kaze samo: "ebem ti mate" (tako ja njoj psujem kad me naljuti, samu sebe psujem)user posted image i naucila je od moje mame: "ebem ti misa"

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.11.2011 20:42:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:41:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Samo da Vam mahnemouser posted image
Marina draga zao nam je druga,pa kako misa mu vise??
Ja imam zene drage problemuser posted image  moj momak psuje,stalno ali stalno ponavlja
Kujac,eboga majka,eboga tajo pizda matejina..... Mi iskreno ne psujemo bas stalno,mm cesto izleti ali ovaj je zezno sve
Sto mu vise govorim  NE  psovati,on je gori
ps:i da mene zove mojim imenom:Almedinaaaaaa,nema vise mama,samo ime


Djeca su cudo i upijaju sve..Pokusaj kad mu branis i govoris ne ne da nebudes ljuta,jer njemu je vise stalo do tvoje reakcije  i toga da on ima kontrolu kad ponavlja psovke nego samo znacenje njih...Pricaj mu kako to nije lijepo i da se niko nece druziti sa njim ili nesto utom smislu ili ako ne pali pokusaj na disciplinu jedna psovka jedna igracka se uzima ...A ne zaboravvi kad ne psuje da ga pohvalis...

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 9035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:41:31   
ladyblue RR
salmy, sve su to samo faze...i psovanje i to što te zove imenom...proći će to

teacher, baš mi je žao. vjerovatno samo raste pa je sve to smara.

rose, kako je S danas?

moja cura dolazi mrtva umorna iz vrtića, jede pa spava nekih sati i po. onda je budna opet sat i po i ide na spavanje. baš mi nešto malo vremena koje provodimo zajedno, sada kada sam počela raditi.user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:41:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: salmy


ps:i da mene zove mojim imenom:Almedinaaaaaa,nema vise mama,samo ime
vec odavno me mama ne zove mama zove sam kad treba nesto , da se mi uvuce ulizguje inace sve imenom !

svasta,ali ime je za izgovoriti potesko,meni smijesno i pomalo cudno....on kao ozbiljan
ja sam vec navikla sveki zna rec " ne daj da te vice imenom" reko meni ne smeta meni slatko bas zovne nije mi ime tesko .
Jedno vrijeme je mm zvao imenom, isto pa prestao al mene ne prestaje vikat imenom.
Mama kaze, kad treba nesto da mu dam  trazi a ja nedam .
A. ne psuje , al zna i danas dan pucnituser posted image sto me jako razljuti i neznam vise kako bi, stim izasla na kraj .


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 9037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:44:55   
Emica_sa
Pozdravljavam vas odo malo gledati Milan,pa onda u 9 Dokovicauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:47:50   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Pozdravljavam vas odo malo gledati Milan,pa onda u 9 Dokovicauser posted image


i ja čekam Đokovića i gledam Milan user posted image  a N još nije zaspala. ne znam šta joj je?! čujem je tamo u sobi ali ne ulazim. zaspat će već nekako.

< Poruku je uredio ladyblue -- 23.11.2011 20:48:22 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:50:15   
niki83
Moja ne psuje, ali cacka nosicuser posted image vjerovatno iz vrtica pokupila, i isti, sto vise govorimo ne, ne valja, ona sve gora..user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 20:59:19   
Leena
moja ne psuje, samo "naldo pedeu" (ronaldo pederu)user posted image , tata je naucio dok je gledao utakmicu, ali sam joj i to vec izbila iz glave.

Teacher, male su sanse, ali jeste joj vadili nalaze krvi u skorije vrijeme? Ja sam isto to mami radila sa 3 godine i kad me odvela doktoru, izvade mi nalaze-anemija. Kada su mi ukljucili zeljezo ojacala sam odmah.. samo ga pijem citav zivot svako malo, jer mi tako naglo padne zeljezo

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:03:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Leena

moja ne psuje, samo "naldo pedeu" (ronaldo pederu)user posted image , tata je naucio dok je gledao utakmicu, ali sam joj i to vec izbila iz glave.

Teacher, male su sanse, ali jeste joj vadili nalaze krvi u skorije vrijeme? Ja sam isto to mami radila sa 3 godine i kad me odvela doktoru, izvade mi nalaze-anemija. Kada su mi ukljucili zeljezo ojacala sam odmah.. samo ga pijem citav zivot svako malo, jer mi tako naglo padne zeljezo

vadili joj nalaze prije par dana i sve super, nije anemicna


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:08:44   
Anoniman
teacher koju su njoj bakteriju pronasli u krvi?

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:11:16   
tekja
vece...

Tiki, no sikiriki, kazu da djeca jako cesto izgube snagu u nogama nakon upale pluca...probaj da joj malo pojacas unos kalcija i daj joj vremena da vrati snagu...samim tim sto povremeno bude ok, znaci nije strasno...
user posted image
Marina, ljubi mi tu 'smotanu' glavicuuser posted image ...V. kad je tek prohodao, pa Boze dragi, svaki pad, drito na potiljak...ponekad bih pozeljela da se lupi u celo, al' jok, on je iskljucivo padao na ledja...user posted image

Salmy, samo IGNORISI...psovat ce neko vrijeme i prestat ce...on ne razumije psovku, al' itekako voli vidjeti sok na tvom licu...to sto te zove imenom, faza...ma samo nek' je Afan ozdravio, sve ostalo polako dovodit u red....
Mi smo ok, V. je upravo pospremio sve svoje igrackeuser posted image user posted image ...i sad kaze, mama daj mi surup...podsjeca me, dusa moja, a treba tek u 22huser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9044
   [Obrisana poruka]
23.11.2011 21:26:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 9045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:32:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

procitajte
tiki ovdje imas obje nakterije o kojima si pisala.ja se nadam da nije to to jer jedan od simptma je i bollovi u misicima, a imas i chllamidiu takodje
http://www.stetoskop.info/Coxiella-burnetii-1898-c57-sickness.htm


teacher mislim da bi trebala sad procitati, posto si maloju kad ti je stavila ovaj link rekla da neces da citas po netu da te glava ne zaboli.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 9046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:34:06   
salmy
Imal kraja vise virusima,i bolestinama...

Iman cuvajte se,sve znam kako vam je...eto tjesi se da ce proci

Za svu bolesnu djecuuser posted image user posted image user posted image

Ja sam mislila da cu crknuti od njegove ture,danima je imaouser posted image pa sve proslo hvala Bogu
Vedo je veliki momak,cuj sprema igrackeuser posted image moj nece,samo kaze:ti amedinaaaa 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:36:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

Marina, ljubi mi tu 'smotanu' glavicuuser posted image ...V. kad je tek prohodao, pa Boze dragi, svaki pad, drito na potiljak...ponekad bih pozeljela da se lupi u celo, al' jok, on je iskljucivo padao na ledja...user posted image



Isto i ovaj moj kad trci naprijed ako pada on se okrene u letu na ledja,ovo veceras je nesta trazio  pod stolom i da se sagne i nabije se na cosak,mislila sam  da je oko prolio jer se bas dobro culo kad je zveknuo...Majke mi do ludnice cu dogurati...

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 9048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:41:04   
tekja
ooo salmy, nadoci ce, polako...i kod nas je donedavno bilo: ti spremaj, Dado gledauser posted image

Iman, sta da ti kazem, evo jedanuser posted image podrske...
ako bude za dobro njenog srca da ne ide u vrtic, nadji tetu i neka bude kuci...nemoj se sad oko toga sekirati - nadam se da ce uzv srca biti najbolji mogucuser posted image ...i V. je neku noc povratio dva sata nakon prvog uzimanja antb...poslije vise nije...ako opet povrati, mozda je na nesto iz antb alergicna, pa prati...

Ja odoh da V. stavim u krevet, a i MM...poceo je da hrce ovdje pored meneuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9049
   [Obrisana poruka]
23.11.2011 21:45:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  360 361 [362] 363 364   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  360 361 [362] 363 364   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *