|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  357 358 [359] 360 361   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:32:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moze oko podne onda, samo ne dao Bog da Ana sta pokupi iz vrtica pa ne ode u isti tad necu moci. 


i ja ću sutra u ta doba u Altu pa ću naletiti da vas pozdravimuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:38:45   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MALA1994


eh
a ja kao skoro najstarija se pitam ko nam je teki?ja nisam u toku da nam se predstavi zena,da znamo s kim imamo posla ....




Ote mi slova sa tastature user posted image
Nisam upratila da se predstavila a cak nemam ni puno godina user posted image  kao ti kono user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:41:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo zaista nema smisla..user posted image
ja razumijem da je tema bebe izduvni ventil i meni je ...al ovoliko pisanje i OTeisanje će dovesti do situacije da se ove teme ukinu, što je nekima odavno cilj...
kada do toga dođe nemojte se čuditi...jer tema postade ''hanuma grad'' i nove majke sa djecom 1-2 neće se ovdje zadržati ni minute...a ja nisma više u stanju da pratim kome treba pomoć, kome se može dati uputa na konkretnoj temi i čiji dobar savjet treba prenijeti na konkertnu temu za pomoć novim mladim majkama.

ovakav odnos prema ovoj temi dovest će je u porpast...ako to želite samo bujrumuser posted image



jesi potpisala   peticiju???


Imamo hitnu temu za nedaj Boze slucaj kad su djeca u pitanju..pa jedna kad dijete padne i udari se u glavu ,treca kad je proliv u pitanju,4 kad ima temperaturu,peta osipi,6 alergije,7 nece da jede,8  hoce da jede,itd itd ovo je jedina tema gdje covjek moze da napise sve od neba do zemlje a da ne gori pod nogama a ako se koja i javi da joj treba pomoc sve prisutne pomognu..To sto medjusobno  imamo dobru pricu i lijepi druzenje ne bi trebao da bude problem ....




marina...

ja najbolje znam kakav je ovo tema, kako je nastala, ko je otvorio 2009 godine i kako i na koji način je ostala do sada...ima nas koji smo se za nju borili i ako forumačica i kao moderatro.user posted image

nova majka kada dođe na forum ova tema joj je daval mogućnost da je uputimo na sve ove teme koje si navela...nisu svo forumski sposobni kao eto ti ili ja....

ovo nije tema ''hanuma-grad'' ovo je tema bebe 1-2...

a peticiju imaš temu pa porčitaj...
user posted image a vidi i vrijeme kada sam tamo ostavila postuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:43:16   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994


eh
a ja kao skoro najstarija se pitam ko nam je teki?ja nisam u toku da nam se predstavi zena,da znamo s kim imamo posla ....




Ote mi slova sa tastature user posted image
Nisam upratila da se predstavila a cak nemam ni puno godina user posted image  kao ti kono user posted image


A kako ćeš i upratit user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:44:49   
veeseelaa
a fakat šta je s ovom temom? o čemu se radi? odoh ja user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:47:17   
Lady26
Pa sto dodje da bacis bombu? user posted image
Ccc.....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:53:00   
pocahontas
kad vec tjeramo mak na konac, ovo je tema bebe 1-2 /chat/user posted image ili sam ja nešto pobrkalauser posted image user posted image chatamo o "bebama".. i hajmo je preimenovati u bebe od 2-3 godine /chat/ - umalo da zaboravim ovo CHAT user posted image
ne fakat, ovdje prvo dobiju zene savjet jer uvijek ima nekoga...ja prvo lično ovdje pitam kada mi gori...pa se tek kasnije sjetim tamo neke specificne teme...jer ovdje svi vise..ha ja...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:56:44   
Mirkica
ja ne dolazim na ovu temu ejr se ne mogu snaci niti popratiti ko je ko i sta ko radi ono kad udjem ko s neba bacena iskreno.

OK je malo zachatati ali o svemu pisati a najmanje o djeci mi nije ok , valjd apostoje ostale teme , al eto kako se vi dogovorite user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:58:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

kad vec tjeramo mak na konac, ovo je tema bebe 1-2 /chat/user posted image ili sam ja nešto pobrkalauser posted image user posted image chatamo o "bebama".. i hajmo je preimenovati u bebe od 2-3 godine /chat/ - umalo da zaboravim ovo CHAT user posted image
ne fakat, ovdje prvo dobiju zene savjet jer uvijek ima nekoga...ja prvo lično ovdje pitam kada mi gori...pa se tek kasnije sjetim tamo neke specificne teme...jer ovdje svi vise..ha ja...user posted image



izvini pocy o čemu ti pirčaš....

koji mak na konac...jel onaj kad su nam htjeli ukinuti temu pa smo s eboričle da sačuvamo dnevnike naših beba...user posted image user posted image

jel ti sad misliš da na ovih 362 stranice ima koji dnevnik za čuvanjeuser posted image user posted image user posted image

a gdje će majke 1-2 nove da dođu...user posted image


toliko si u toku da ćeš sada povesti novu rasparvu da se otvore bebe 2-3, 3-4, 4-5 5-6 7-8 itd...( što smo već imali, acilj traženja ovoga je smao d as eukinu ove teme)
i znaš gdje ćemo doći...na ukadenj ove teme...
o tome se već priačlo...milon puta objašnjeno, milion puta izbortili da bebe 2008 i 2009 ne budu pobrisane i ukinute...

Svašta...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:05:13   
bananica
ovako, istina da imam dijete starije od 2 god , ali ne vidim poentu niti gresku pisati na ovoj temi, ovdje ima najvise zena, tj najposjecenija je tema i zasto ne bih, licno dodjem da vidim sta zenice rade,jesu li djeca dobro i ako imam neki problem i pitanje vezano za nas slobodno pitam i znam da cu dobiti odgovor,a ne da odem zaborga na temu trogodisnjaci i cetverogodisnjaci i cekam kad ce neko svratiti da dobijem odgovor i ako se nekad pocne pisati o nekim drugim stvarima i desavanjima , nije strasno, jer je ipak chat, znaci nije moranje niti pisano pravilo da se samo djeca spominju
pa sad ako je toliki problem sto djeca nekih forumasica imaju manje ili vise godina od napisanog lijepo nek se tema preimenuje u Nasa djeca i kraj polemike
znaci pojedine clanice ne bi nikako trebale koristiti ovaj forum sem u slucaju da im hitno nesto treba


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:07:00   
bananica
ili je mozda tvoja savjet da same sa sobom vodimo na hanumi monolog, ukoliko naravno nemamo neki problem pa da pisemo na predvidjenoj temi za touser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:12:36   
Lady26
Bananice kako ce ti majka djeteta od 2 godine pomoci da rijesis problem tvoje curice koja ima, koliko, 4-5godina?!
Nemoj se ljutiti ne mislim nista lose, ali to sto ovdje ima najvise zena aktivnih ne znaci da se svi trebaju sjatiti na ovu temu i pisati o Kulinu banu....
Sto nema toga na temi bebe 0-1? I tamo je aktivno bar 5-6 ako ne i vise zena, i ta tema je chat....

< Poruku je uredio Lady26 -- 23.11.2011 14:16:01 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:12:42   
chuci
ja samo da podržim temu
jučer sam dobila i savjet i utjehu kad mi je baš trebalo i kad sam se sikirala pravo od ovih žena
a nije bilo vezano za bebe od 1-2 godine nego trudnoću

na temi razgovori u očekivanju nije bilo puno žena, a one koje su bile uglavnom su na čuvanju trudnoće pa sam se još više nasikirala, nije da nisam savjet i tamo potražila

hvala vam mnogo za jučer

< Poruku je uredio chuci -- 23.11.2011 14:13:43 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:16:49   
Hanady RR
bananice....

pretjerala si....

ovo jeste tema da i ti kao i svako živ može pisati o djeci...al draga moja...
ja pišem ovdje o starijem djetetu ali i o mlađem čiji dnevnik imama sačzuvan na ovim stranicama....

savim je logično da majka sa starijim djetetom da savjet mami s amlađim djetetom...al molim te pročitaj svoje postove...
ti kad nema šta reći opališ se smijat ii pucat smajlije ....

pa ne možemo upratiti ko nam je iz generacije boelstan, zdrav kad je kafa dogoveran...

evo čitam danima d aneđm jelenine nalaze ne mogu...slomiše me oteisanja...svi mi idemo Ot...al majka mu stara mora postojati granicauser posted image
user posted image

uvijek je bila...svakoga od nas drži, noć...noć i dan...eto i 2-3 dana o nekoj temi za Ot al tebe jarane evo na ovoj temi drži ''2 mjeseca''user posted image

i čuj nije rpavilo da se djeac spominju...ovo je tema davno začeeta...zna se šta na njoj piše...prije smo brisali OT...al nije ga nikada ovoliko bilo...
sad da počenm brisati lakše bi mi bilo ovu zaključat pa novu otvorit...al kome ovu čuvat pored dvije postojeće...user posted image morala bi je brisat sa pdf-a i eto rupe i nepravde prema majkama koje prate svoje dijete kroz ove teme...to radimo do 2009 godineuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:17:46   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Sto nema toga na temi bebe 0-1? I tamo je aktivno bar 5-6 ako ne i vise zena, i ta tema je chat....


slažem se sa Lady.

i još da dodam da je jako teško "uključiti" se na ovoj temi jer se previše ide OT. ja sam jako komunikativna pa se nekako i uklapam ali vidim da nema baš mnogo žena koje su pisale na temi 0-1 kada i ja. 3 ili 4 su tu i ne javljaju se tako često. problem ove teme se što ima nekoliko "klanova" koje vode svoje konverzacije koje su totalno OT a mi ostale ako se uključimo - uključimo.

< Poruku je uredio ladyblue -- 23.11.2011 14:18:05 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:21:54   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

Sto nema toga na temi bebe 0-1? I tamo je aktivno bar 5-6 ako ne i vise zena, i ta tema je chat....


slažem se sa Lady.

i još da dodam da je jako teško "uključiti" se na ovoj temi jer se previše ide OT. ja sam jako komunikativna pa se nekako i uklapam ali vidim da nema baš mnogo žena koje su pisale na temi 0-1 kada i ja. 3 ili 4 su tu i ne javljaju se tako često. problem ove teme se što ima nekoliko "klanova" koje vode svoje konverzacije koje su totalno OT a mi ostale ako se uključimo - uključimo.

ja sam toliko dugo na ovom forumu , bilo mi se lako uklopiti na sponatani, u cekaonicu , pa u ocekivanju bebe pa beba od 0-1 ali ovdje nikako i odustala sam jer ja nemam vremena da pohvatam sve i sto treba i ne treba .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:23:07   
Malenaoduvijek
ja imam dijete koje pripada ovoj grupi.

pokusavam da pomognem i kada meni treba neki savjet uvijek se nadje neko ko ce mi dati savjet.

za zachatavanje nisam,posebno kako to nekada zna da se radi,ali sada radi pojedinaca ukidati temu e stvarno svasta

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:25:09   
Lady26
I ja licno idem OT, zachatavam...ali mislim da ne pretjerujem user posted image  ili da?!
Evo ja bih da mi neko kaze, Hanady? jel pretjerujem?
Krenut cu od sebe i smanjiti ako sam presla granicu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:26:16   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Lady26

I ja licno idem OT, zachatavam...ali mislim da ne pretjerujem user posted image  ili da?!
Evo ja bih da mi neko kaze, Hanady? jel pretjerujem?
Krenut cu od sebe i smanjiti ako sam presla granicu...


lady normalno je da se uvjek malo ode OT tako se covjek  i bolej upozna.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:28:24   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Lady26

I ja licno idem OT, zachatavam...ali mislim da ne pretjerujem user posted image  ili da?!
Evo ja bih da mi neko kaze, Hanady? jel pretjerujem?
Krenut cu od sebe i smanjiti ako sam presla granicu...


lady normalno je da se uvjek malo ode OT tako se covjek  i bolej upozna.



ne vjerujem ja da je moderatorima problem kada se malo ode OT ali je problem kada jedne iste forumašice idu OT danima i ispisuju stranice. jesam li u pravu?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 8970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:29:00   
teki

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: bebacha

jelena mozel flonidan bez receptauser posted image
evo citam na netu gotovo svugdje se flonidan daje kod laringitis a Ajla ga ima svaka 3-4 mjesca.a nikad joj neda flonidan,kao nije za djecu do 5 godina



bebacha moze,ja sam ga kupovala za L.kad je dobio od Geze istu terapiju kao bananicin bratic osim antibiotika.
a operil P sprej je 7 KM, ja ga kupila neki dan

eh
a ja kao skoro najstarija se pitam ko nam je teki?ja nisam u toku da nam se predstavi zena,da znamo s kim imamo posla ....

takja naravno da mozes user posted image

Teki-Tea
je mama sina od 22 mjeseca, iz Mostara ali zivimo i radimo u Sarajevu, odavno vas citam i pratim od trudnoce ali jedno duze vrijeme nisam bila aktivna zbog nedostatka vremena, eto da se predstavim i ja user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:30:05   
tekja
hanady, bilo je i vrijeme...

ova se tema zadnjih nekoliko dana pretvorila u to ko, sta, koliko pusi...je l' popusio i sl...user posted image ...2-3 posta mogu biti simpaticna i nasmijati al' beskonacno...stvarno nema smisla...
zatim, citiranjeuser posted image ...hajde naucite da citirate samo onu bitnu poveznicu za vas post, a ne sedam postova odjednomuser posted image
i, da,  o djetetu se moze pisati i ako nije bolesno i ako nemas pitanja...ja bar imam potrebu da pricam i o njegovim postignucima, provalama, zakljuccima, itd...a to je i ono sto o drugoj djeci najradje citamuser posted image

i nema sanse da cemo dozvoliti da nam je ukinete, ima da se postuju pravila, ko ne zeli da ih postuje...e, pa i za to ima rjesenje...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:30:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo zaista nema smisla..user posted image
ja razumijem da je tema bebe izduvni ventil i meni je ...al ovoliko pisanje i OTeisanje će dovesti do situacije da se ove teme ukinu, što je nekima odavno cilj...
kada do toga dođe nemojte se čuditi...jer tema postade ''hanuma grad'' i nove majke sa djecom 1-2 neće se ovdje zadržati ni minute...a ja nisma više u stanju da pratim kome treba pomoć, kome se može dati uputa na konkretnoj temi i čiji dobar savjet treba prenijeti na konkertnu temu za pomoć novim mladim majkama.

ovakav odnos prema ovoj temi dovest će je u porpast...ako to želite samo bujrumuser posted image



jesi potpisala   peticiju???


Imamo hitnu temu za nedaj Boze slucaj kad su djeca u pitanju..pa jedna kad dijete padne i udari se u glavu ,treca kad je proliv u pitanju,4 kad ima temperaturu,peta osipi,6 alergije,7 nece da jede,8  hoce da jede,itd itd ovo je jedina tema gdje covjek moze da napise sve od neba do zemlje a da ne gori pod nogama a ako se koja i javi da joj treba pomoc sve prisutne pomognu..To sto medjusobno  imamo dobru pricu i lijepi druzenje ne bi trebao da bude problem ....




marina...

ja najbolje znam kakav je ovo tema, kako je nastala, ko je otvorio 2009 godine i kako i na koji način je ostala do sada...ima nas koji smo se za nju borili i ako forumačica i kao moderatro.user posted image

nova majka kada dođe na forum ova tema joj je daval mogućnost da je uputimo na sve ove teme koje si navela...nisu svo forumski sposobni kao eto ti ili ja....

ovo nije tema ''hanuma-grad'' ovo je tema bebe 1-2...

a peticiju imaš temu pa porčitaj...
user posted image a vidi i vrijeme kada sam tamo ostavila postuser posted image


Ne moras mi pisati memoare jer ja sam  bila ta koja je zvocala da se tema napravi a ti ona koja se fatala za glavu...Ove stare koje se ne mogu  snaci je vise do njih ja sam nedavno pocela pisati na ovoj temi jer nemam gdje drugo i super sam se snasla,zao mi je pokusala sam na  hanumi ali neosjecam se gospodjom u tom smislu pa jbg...Nedavno ste vodili politiku  da ako neko dijete rokne s kreveta i udari se u glavu da pisemo u temu udarci u glavvu,ako ima trckalicu da pisemo na proljevima...I odkako ja tipkam  niko nije ostao uskracen za savjet,pomoc ili  bilo sta drugo..Mislim ako je  vec tema bebe 1-2 i bunis se radi  bananice pa sta ti trazis ovdje onda,i ostale koje imaju stariju djecu...
Ne znam koji vam je vazda kukate ako  ti je tesko biti moderator i obavljati  iz dana u dan posao moderatora brate mili ostavi  se toga ,non stop se zalis...Jel negdje krene prica i druzenje kako Bog zapovjeda vi uskacete i kukate.Muka ako se zaguzva ,muka ako je  fino,zaposlite vise ljudi da obavljaju poslove a meni ne preostaje nista drugo  nego da se isclanim   izgleda i mirna Bosna...user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 8973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:30:56   
Anoniman
ja se nadam da cete se nastaviti lijepo druziti na ovoj temiuser posted image dugo mi je trebalo da shvatim da ne pripadam tamo gdje sam mislila da pripadamuser posted image al haj to je do meneuser posted image

uzivajte,druzite se,cuvajte djecicu..ako dođe do kakvih promjena javiteuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 8974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 14:31:49   
tekja
teki-tea, evo zvanicno dobrodoslauser posted image ...i ugodno druzenje sa namauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 8975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  357 358 [359] 360 361   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  357 358 [359] 360 361   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *