|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  356 357 [358] 359 360   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 12:57:56   
Anoniman
Marina ni ovdje ne rade drenazu do dvije godine, a nama su rekli d aje drenaza krajnja solucija ako nista ne pomogne

< Poruku je uredio jelenaT -- 23.11.2011 12:58:32 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 12:58:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

a sta mi je kod njega najbolje jeste gledanje u ogledalo, protrcava pored ogledala,al se obavezno pogleda i nasmije, nikad nije prosao pored,a da se ne pogleda i nesto ispred izvedeuser posted image


Koliki je tvoj  djecak???
Moj se odavno gleda a nedavno je poceo da se izmotava i   gleda svoju sjenku ,pa mu nije jasno sta je to goce da uhvati,Ja oplacem od smijeha

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 12:59:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

a sta mi je kod njega najbolje jeste gledanje u ogledalo, protrcava pored ogledala,al se obavezno pogleda i nasmije, nikad nije prosao pored,a da se ne pogleda i nesto ispred izvedeuser posted image


Koliki je tvoj  djecak???
Moj se odavno gleda a nedavno je poceo da se izmotava i   gleda svoju sjenku ,pa mu nije jasno sta je to goce da uhvati,Ja oplacem od smijeha



to mi je od brata sin, 2,5 god su mu sada
on to odavno radi, i bas mi je sega vidjetiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 12:59:40   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: bebacha

jelena mozel flonidan bez receptauser posted image
evo citam na netu gotovo svugdje se flonidan daje kod laringitis a Ajla ga ima svaka 3-4 mjesca.a nikad joj neda flonidan,kao nije za djecu do 5 godina



bebacha moze,ja sam ga kupovala za L.kad je dobio od Geze istu terapiju kao bananicin bratic osim antibiotika.
a operil P sprej je 7 KM, ja ga kupila neki dan

eh
a ja kao skoro najstarija se pitam ko nam je teki?ja nisam u toku da nam se predstavi zena,da znamo s kim imamo posla ....

takja naravno da mozes user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:00:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

Bananice da tog tvog sestrica nije isti babo kao ovu moju pravio user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image zabrinuh se, ipak mi je to od brata sinuser posted image user posted image



ja sam sigurna ko moje napravi user posted image
Marina Ana voli da prati sjenku dok hoda i ne dao Bog da joj neko na sjenku nagazi odmah ide vristanje, bacanje po podu, udaranje glavom i ostalo.... btw je li nas i dalje hoces za snajku user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:00:53   
selebriti

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: bebacha

jelena mozel flonidan bez receptauser posted image
evo citam na netu gotovo svugdje se flonidan daje kod laringitis a Ajla ga ima svaka 3-4 mjesca.a nikad joj neda flonidan,kao nije za djecu do 5 godina



bebacha moze,ja sam ga kupovala za L.kad je dobio od Geze istu terapiju kao bananicin bratic osim antibiotika.
a operil P sprej je 7 KM, ja ga kupila neki dan

eh
a ja kao skoro najstarija se pitam ko nam je teki?ja nisam u toku da nam se predstavi zena,da znamo s kim imamo posla ....

takja naravno da mozes user posted image



Misteri user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:01:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Marina ni ovdje ne rade drenazu do dvije godine, a nama su rekli d aje drenaza krajnja solucija ako nista ne pomogne


Ovdje to ko napiti se vode  ,sinu moje drugarice koji je isao operisati polipe ugradili drenove a nisu je obavjestili,Mali je od tad poceo imati problema sa usima i ogluvio na jedno uho..3 god ga vodala po dr niko  nije rekao da ima drenove ,tak kad su ih izvadili upale prestale...Ali mali slabo cuje na jedno uho sad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:01:33   
Anoniman
Niste normalne koliko ste se raspisaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:02:06   
Anoniman
Ko onda sutra ide na kaficu... Mala, Lady, Tekja, ja...jos neko. U koliko cemo Mala?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:03:13   
bananica
ja sam sigurna ko moje napravi user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ponizavajuceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:04:35   
selebriti

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ko onda sutra ide na kaficu... Mala, Lady, Tekja, ja...jos neko. U koliko cemo Mala?


Molim vas na kojoj strani je pao dogovor za kafu, ja ne mogu upratit više ništa al fakat user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:04:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: bananica

Bananice da tog tvog sestrica nije isti babo kao ovu moju pravio user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image zabrinuh se, ipak mi je to od brata sinuser posted image user posted image



ja sam sigurna ko moje napravi user posted image
Marina Ana voli da prati sjenku dok hoda i ne dao Bog da joj neko na sjenku nagazi odmah ide vristanje, bacanje po podu, udaranje glavom i ostalo.... btw je li nas i dalje hoces za snajku user posted image



Hahahha e moja Jelena dati znas kakvav je Adi sarmer,u zivotui nisam vidjela dijete da moze biti ovako,jel vidi zensko odmah osmije ,pa nesta prica ,trepce ocima,koja pusa padne dok se zensko ne nasmije,Ja kad odem u prodavnicu samo zene dijete gleda nema veze koja je starost....Izgleda da cu ja imati vise snajki hahhaa...Moja snajkica ostaje Ana ,cuja

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:04:56   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ko onda sutra ide na kaficu... Mala, Lady, Tekja, ja...jos neko. U koliko cemo Mala?


hajde oko podne... meni odgovra najboljSe tada.

selebriti i meni se cini....user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:04:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ko onda sutra ide na kaficu... Mala, Lady, Tekja, ja...jos neko. U koliko cemo Mala?



cekam da vidim vrijeme pa se javimuser posted image

povedi Anu da vidim ima li kakve fizicke slicnostiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:06:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

Niste normalne koliko ste se raspisaleuser posted image user posted image user posted image user posted image


uranila zoru prevarila user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:06:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

Niste normalne koliko ste se raspisaleuser posted image user posted image user posted image user posted image



zabrinuh se gdje si tiuser posted image pomislila sam da te pusenje totalno unistilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:07:14   
Anoniman
Moze oko podne onda, samo ne dao Bog da Ana sta pokupi iz vrtica pa ne ode u isti tad necu moci. 

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:07:48   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moze oko podne onda, samo ne dao Bog da Ana sta pokupi iz vrtica pa ne ode u isti tad necu moci. 


uzivajte onda, ja radimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:08:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

Niste normalne koliko ste se raspisaleuser posted image user posted image user posted image user posted image



zabrinuh se gdje si tiuser posted image pomislila sam da te pusenje totalno unistilouser posted image



Ona pusi ko turcin ne brini bananice  user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:09:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

Niste normalne koliko ste se raspisaleuser posted image user posted image user posted image user posted image



zabrinuh se gdje si tiuser posted image pomislila sam da te pusenje totalno unistilouser posted image



Ona pusi ko turcin ne brini bananice  user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:10:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ko onda sutra ide na kaficu... Mala, Lady, Tekja, ja...jos neko. U koliko cemo Mala?


Molim vas na kojoj strani je pao dogovor za kafu, ja ne mogu upratit više ništa al fakat user posted image



user posted image user posted image ko bi to znao, samo se ti prijavi, pika se i takouser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:19:24   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ko onda sutra ide na kaficu... Mala, Lady, Tekja, ja...jos neko. U koliko cemo Mala?


Molim vas na kojoj strani je pao dogovor za kafu, ja ne mogu upratit više ništa al fakat user posted image



user posted image user posted image ko bi to znao, samo se ti prijavi, pika se i takouser posted image




Ma sta cu se prijavit, nemam pojma ni gdje, sta kako, .... user posted image user posted image user posted image .... Je li oko podne? Sutra?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:23:14   
Hanady RR
ovo zaista nema smisla..user posted image
ja razumijem da je tema bebe izduvni ventil i meni je ...al ovoliko pisanje i OTeisanje će dovesti do situacije da se ove teme ukinu, što je nekima odavno cilj...
kada do toga dođe nemojte se čuditi...jer tema postade ''hanuma grad'' i nove majke sa djecom 1-2 neće se ovdje zadržati ni minute...a ja nisma više u stanju da pratim kome treba pomoć, kome se može dati uputa na konkretnoj temi i čiji dobar savjet treba prenijeti na konkertnu temu za pomoć novim mladim majkama.

ovakav odnos prema ovoj temi dovest će je u porpast...ako to želite samo bujrumuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:28:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image marina i bananice haj fino u ćošak i stidite seuser posted image user posted image user posted image tako prozivati jednu ozbiljnu zenuuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 8949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 13:31:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo zaista nema smisla..user posted image
ja razumijem da je tema bebe izduvni ventil i meni je ...al ovoliko pisanje i OTeisanje će dovesti do situacije da se ove teme ukinu, što je nekima odavno cilj...
kada do toga dođe nemojte se čuditi...jer tema postade ''hanuma grad'' i nove majke sa djecom 1-2 neće se ovdje zadržati ni minute...a ja nisma više u stanju da pratim kome treba pomoć, kome se može dati uputa na konkretnoj temi i čiji dobar savjet treba prenijeti na konkertnu temu za pomoć novim mladim majkama.

ovakav odnos prema ovoj temi dovest će je u porpast...ako to želite samo bujrumuser posted image



jesi potpisala   peticiju???


Imamo hitnu temu za nedaj Boze slucaj kad su djeca u pitanju..pa jedna kad dijete padne i udari se u glavu ,treca kad je proliv u pitanju,4 kad ima temperaturu,peta osipi,6 alergije,7 nece da jede,8  hoce da jede,itd itd ovo je jedina tema gdje covjek moze da napise sve od neba do zemlje a da ne gori pod nogama a ako se koja i javi da joj treba pomoc sve prisutne pomognu..To sto medjusobno  imamo dobru pricu i lijepi druzenje ne bi trebao da bude problem ....


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 8950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  356 357 [358] 359 360   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  356 357 [358] 359 360   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *