|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  347 348 [349] 350 351   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:15:40   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??



prije se stavljalo na novinuuser posted image mene mama svu u ''oslobođenje''motala al sad kazu da ne valja nego na lanenu krpuuser posted image



I ja sam bila u novinama user posted image

Ali ne znam zasto sad kazu da to ne valja. Doduse, nije bas ugodno bilo kao sto je recimo ta lanena krpa...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:17:04   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26

Tajra, a gdje ces? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Hoces jedan MMS u cetvrtak uveceuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:17:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??


Moja  seka je jela  sinjsku mast sa medom kad je imala upale pluca i bronhitis...Plus je star isla cak u Hercegovinu kod nekog poznatog travara po travuljine ..To je konzumirala i pomoglo je..Ana pluca uzme se novina malo se izguzva rukama da nije grupa probuse rupe  malo debljom iglom i namaze se mast  u prjedjelu pluca ili plecki ali ako dijete nema temperaturu istavlja se



user posted image

to cu sutra da joj stavim, vrijeme je vise da prestane da kaslje, gadan ovaj neki virus
kratko je kihala, malo joj nos zacepljen bio, al kasalj nikako da prestane
nema temp niti je imala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:17:29   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: tajra
Ne daj boze da se mora jesti...
Ja hocu da poludim kad ga namirisem u svjezem stanjuuser posted image


Ja ni crveni ne volim jesti, a kamoli bijeli, ali Minja kad bi ga htjela jesti tako svježeg dala bi joj bez razmišljanja.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:20:40   
R&T@
Moram vam ovo ispricati:

Ja u odjeljenju s 28 automehanicara, sve momci, treci razred...
Ulazi dezurna ucenica, prelijepa, da procita oglas...
Kad oni iz prvih klupa skocise da otvore prozore...
unese nam ljepotica smrad bijelog luka, nismo mogli disati...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:21:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: felix
mos si mislit A. danas jeo bjeli luk sam sirov zivuser posted image djete smrdi pric mu nemozes neznam kako cu veceras snjim spavatiuser posted image materemi jesam koza kud mu da da jede , bas tukne jos nije kuhan probavljen vec ziv bio sirov user posted image . Pravila mu rucak i ubacim jedno cesmo luka sve pojo al zato sad zivit nemoze


Ja mislim da je super što hoće jesti tako bijeli luk!
I znam da smrdi užas jedan, ujutro pogotovo onaj ustajali zrak kad se s tim pomiješa, ali je zato i jako zdrav za jesti!



Ne daj boze da se mora jesti...
Ja hocu da poludim kad ga namirisem u svjezem stanjuuser posted image
volim i ja lukoveuser posted image valjda je tu A. na mene crveni mi nije nista glavicu malu pojestuser posted image uz paradajz salatu mmm bjeli volim samo sa grahom onak dva cesma pojedemuser posted image ,same nasjecakam ko salatu .
Ne bude mi ruzno od crvenog luka, a od bjelog bude mi malo fujjj u ustima i sam osjecaj al prespavam jedem pretezno predvecer bjeli luk pa mi brzo prodjeuser posted image al A. dam preko dana pa nikad izlapiti miris

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:21:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??


Moja  seka je jela  sinjsku mast sa medom kad je imala upale pluca i bronhitis...Plus je star isla cak u Hercegovinu kod nekog poznatog travara po travuljine ..To je konzumirala i pomoglo je..Ana pluca uzme se novina malo se izguzva rukama da nije grupa probuse rupe  malo debljom iglom i namaze se mast  u prjedjelu pluca ili plecki ali ako dijete nema temperaturu istavlja se



user posted image

to cu sutra da joj stavim, vrijeme je vise da prestane da kaslje, gadan ovaj neki virus
kratko je kihala, malo joj nos zacepljen bio, al kasalj nikako da prestane
nema temp niti je imala



Moja seka je imuna na peniciline a svake godine je imala najmanje 5 puta upalu pluca,pa onda akutni bronhitistadje lezala u bolnici i nista joj nije pomagalo...Sad ne znam ni kako se taj travar zove  a ni jel ziv..Pitat cu staru  koje su travke bile u pitanju...Znam da kad je seka pocela sa svinjskom mascu i tim cajevima nakon nekoliko dana je bila ko nova,mama stalno plakala i zahvaljivala Bogu...A mene su slali po otirace svaki put kad seka povrati slajm user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:21:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Tajra, kada ides?...moze li se napisati Deda Mrazu pismouser posted image a tebi dati pare?


Sutra uvece, aBd...

Ko jos Dedici lovu dajeuser posted image ... pih, nisi u fazonu...user posted image

A kako bi glasilo to pismo?
a nis onda...kasno
samo m ako ides bibijem...akoo ti nije problem uzmi mu onu stepeniicu...dam ti 2 eura kad se vratisuser posted image ...naravno ako cete do ikeae...ako ne ides bibijem...zaboravi i stepenicuuser posted image
jubima ja tebe...fino mi se provedite...sad je tamo san snova kako je ukraseno...uzivajte

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:22:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Moram vam ovo ispricati:

Ja u odjeljenju s 28 automehanicara, sve momci, treci razred...
Ulazi dezurna ucenica, prelijepa, da procita oglas...
Kad oni iz prvih klupa skocise da otvore prozore...
unese nam ljepotica smrad bijelog luka, nismo mogli disati...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image noa jede luk i sve salate al ove kiseleuser posted image user posted image user posted image prosle zime ona i mm kusaju kiseli kupus a ja povracam grlom nosomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:23:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Moram vam ovo ispricati:

Ja u odjeljenju s 28 automehanicara, sve momci, treci razred...
Ulazi dezurna ucenica, prelijepa, da procita oglas...
Kad oni iz prvih klupa skocise da otvore prozore...
unese nam ljepotica smrad bijelog luka, nismo mogli disati...user posted image
user posted image user posted image user posted image

ja ga pravo volim...kako jedete klepe bRez bijelog lukauser posted image ...meni nisu klepe klepe ako nema barem 6 cesanja u jogurtuuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8710
   [Obrisana poruka]
22.11.2011 23:23:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:24:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Tajra, kada ides?...moze li se napisati Deda Mrazu pismouser posted image a tebi dati pare?


Sutra uvece, aBd...

Ko jos Dedici lovu dajeuser posted image ... pih, nisi u fazonu...user posted image

A kako bi glasilo to pismo?
a nis onda...kasno
samo m ako ides bibijem...akoo ti nije problem uzmi mu onu stepeniicu...dam ti 2 eura kad se vratisuser posted image ...naravno ako cete do ikeae...ako ne ides bibijem...zaboravi i stepenicuuser posted image
jubima ja tebe...fino mi se provedite...sad je tamo san snova kako je ukraseno...uzivajte



imas stepenicu u obiju kupitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:24:50   
Anoniman
Uh ja bijeli i crveni liku sve stavljam,kod mene hrana varivo meso nije bez lukova...Adi jede mladi luk  ko jabuku...A jos kad napragim onekiflesa bijelim lukom jooojjjjj user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:25:00   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: felix
Nego kako Je M. jel dobro imal sta novoga kod vas ? Vidim svasta zna bas je simpaticna neki dan A. pustam na fejsu njen snimak A. se smjeska i vice oš.oš tako sam jedno 10puta pustila ponavljalauser posted image svidjela mu se simpaticna drugarica.
Pitam ga jel lijepa seka, on klima glavom jest kao , reko sta radi seka kaze peja user posted image pjeva user posted image .
Pusa vam.


Mi smo superiška! A ona je smiješna za poluditi. Jednostavno obožavam kako priča i samo tražim da onda ponavlja te neke svoje riječi...recimo, večeras se igrala s konkunterom - kompjuterom user posted image

A počela je pjevati dosta pjesmica u zadnje vrijeme...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:25:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??



prije se stavljalo na novinuuser posted image mene mama svu u ''oslobođenje''motala al sad kazu da ne valja nego na lanenu krpuuser posted image



I ja sam bila u novinama user posted image

Ali ne znam zasto sad kazu da to ne valja. Doduse, nije bas ugodno bilo kao sto je recimo ta lanena krpa...
mislim da je to radi olova  koje su nekad novine sadrzile...posto danas ne sadrze...ne bi trebalo biti stetno

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:26:39   
Anoniman
idem ja kod svog lukovca bjeloguser posted image user posted image zove me vice mama dodji ezi ..... da idem lec pored njega dira me mazi nece sam user posted image .
Laku noc vam zelim ....
Lady zaboravi rec , od srca vam zelim da L. bude dobro abd i da sve dobro prodje bez da ide na gore user posted image
Tajra mila, sretno sutra uzivaj pusa falit ces , brzo nam se vrati user posted image
Marina znam da se plasis , i ja sam imal ista gore kad kasno padnu mislim kasno u noc  pa onda svakave ti lude misli padaju na pamet od straha . Al bit, ce to dobro abd vidjeces sutra ce biti kao da nista bilo nije user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:27:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: tajra

Moram vam ovo ispricati:

Ja u odjeljenju s 28 automehanicara, sve momci, treci razred...
Ulazi dezurna ucenica, prelijepa, da procita oglas...
Kad oni iz prvih klupa skocise da otvore prozore...
unese nam ljepotica smrad bijelog luka, nismo mogli disati...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image noa jede luk i sve salate al ove kiseleuser posted image user posted image user posted image prosle zime ona i mm kusaju kiseli kupus a ja povracam grlom nosomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vidi se da nam je kiseli kupus u genima joj kako ga ja jedem jos malo one vodice pa nazdravim ,kakva vodka  i  seks on d bic

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:27:35   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

Moram vam ovo ispricati:

Ja u odjeljenju s 28 automehanicara, sve momci, treci razred...
Ulazi dezurna ucenica, prelijepa, da procita oglas...
Kad oni iz prvih klupa skocise da otvore prozore...
unese nam ljepotica smrad bijelog luka, nismo mogli disati...user posted image
user posted image user posted image user posted image

ja ga pravo volim...kako jedete klepe bRez bijelog lukauser posted image ...meni nisu klepe klepe ako nema barem 6 cesanja u jogurtuuser posted image



Ja klepe nisam nikad probala...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:29:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Tajra, kada ides?...moze li se napisati Deda Mrazu pismouser posted image a tebi dati pare?


Sutra uvece, aBd...

Ko jos Dedici lovu dajeuser posted image ... pih, nisi u fazonu...user posted image

A kako bi glasilo to pismo?
a nis onda...kasno
samo m ako ides bibijem...akoo ti nije problem uzmi mu onu stepeniicu...dam ti 2 eura kad se vratisuser posted image ...naravno ako cete do ikeae...ako ne ides bibijem...zaboravi i stepenicuuser posted image
jubima ja tebe...fino mi se provedite...sad je tamo san snova kako je ukraseno...uzivajte



imas stepenicu u obiju kupitiuser posted image

jel 1,99 eurauser posted image
ima stepenica svuda...samo cijena onih iole kvalitetnijih je oko 20 kmuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:29:43   
rose
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: bebacha

cuj kod teskog bronsitisa urbason.ja imam osjecam da ova Ajlina doktorica cim je vidi na vratima pise urbazon.pretprosle sedmice je ja odvela jer je duze vrijeme kaslja pa da poslusa pluca mada kasalj nije bio strasan,smirio se(davala joj svasta nesto prirodno) al odvela je ujutro i valjda je magla iritirala,promjena temp i ona posla kasljat dosta vise a inace ima rizan i prodoran kasalj i zena je cula i odma urbazon,dzaba ja govorim da nije tako kasljala.ona samo to je to,to je laringitisuser posted image user posted image user posted image i naravnom antibiotik,samo pogledala sekund grlo i upaljeno,pluca nije ni poslusala.i evo ispila antiiotik prije 7 dana,vec 4 dana opet kaslja,oj jutros nnos curi i kise.antibiotik pokvari imunitet koji sam ja svim sila uspjela popraviruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


posto si ti iskusna zena...kako mogu popraviti imunitet nakon ovog antibiotika...i kako izbjeci eventualnu pojavu gljivica od antibiotika? smijem li joj davati LGG probiotik? veceras sam joj malkice dala



Uvijek moze probiotik, to su dobre bakterije... i jogurt...
Za imunitet ti nismo pametne jer sve pokusavamo...neki vitaminski sirup, bijeli luk, pekmez itd...

I, molim te, izbjegavaj Adnana...
Bolje da ne odes nikako (barem dijete ne bi trovala antibiotikom bez potrebe) nego kod njega...


da..dala sam joj malo lgg jogurta s hljebom...nije htjela puno al eto makar malo...sjecam se kad sam dijete bila, nije mi mama davala da pijem antibiotik bez jogurta..to bilo kao neko pravilo


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:30:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Tajra, kada ides?...moze li se napisati Deda Mrazu pismouser posted image a tebi dati pare?


Sutra uvece, aBd...

Ko jos Dedici lovu dajeuser posted image ... pih, nisi u fazonu...user posted image

A kako bi glasilo to pismo?
a nis onda...kasno
samo m ako ides bibijem...akoo ti nije problem uzmi mu onu stepeniicu...dam ti 2 eura kad se vratisuser posted image ...naravno ako cete do ikeae...ako ne ides bibijem...zaboravi i stepenicuuser posted image
jubima ja tebe...fino mi se provedite...sad je tamo san snova kako je ukraseno...uzivajte



imas stepenicu u obiju kupitiuser posted image

jel 1,99 eurauser posted image
ima stepenica svuda...samo cijena onih iole kvalitetnijih je oko 20 kmuser posted image



ma hajdeuser posted image ja nisam obracala paznju na cijenu, al da je toliko ne bih nikad pomislilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:31:47   
R&T@
Dadada, ako kupim stepenicu R. (a naumila sam) ide obavezno jedna i drugu nasem...user posted image

I kakav OBI, preskupa je...

Hvala svima za "sretan put"... nedostajat cete mi...
i obecavam nekoliko fotki atmosfereuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:31:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

Moram vam ovo ispricati:

Ja u odjeljenju s 28 automehanicara, sve momci, treci razred...
Ulazi dezurna ucenica, prelijepa, da procita oglas...
Kad oni iz prvih klupa skocise da otvore prozore...
unese nam ljepotica smrad bijelog luka, nismo mogli disati...user posted image
user posted image user posted image user posted image

ja ga pravo volim...kako jedete klepe bRez bijelog lukauser posted image ...meni nisu klepe klepe ako nema barem 6 cesanja u jogurtuuser posted image



Ja klepe nisam nikad probala...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bona mya..znas sta si propustila...meni jedno od najdrazih jelauser posted image user posted image ...jest da nakon toga ne mozes 24 sata nista raditi...samo spavas...em od luka...hem od jogurtauser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:32:04   
rose
ja ne volim bijeli luk, tu i tamo u grahu i mozda u cuftama...al ga veceras kupih da S ubacim u prehranu pomalo...do sada je probala samo crni luk i mislim da je bogda bila u grahu jedne prilike... i to onaj mljeveni, nisam imala svjezeg

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:32:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, ako kupim stepenicu R. (a naumila sam) ide obavezno jedna i drugu nasem...user posted image

I kakav OBI, preskupa je...

Hvala svima za "sretan put"... nedostajat cete mi...
i obecavam nekoliko fotki atmosfereuser posted image



sretan put i lijepo se provediuser posted image

pisi, pisi nam...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  347 348 [349] 350 351   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  347 348 [349] 350 351   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *