|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  334 335 [336] 337 338   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:46:32   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy

Vecer drustvouser posted image
Mi se danas nahodali punoooo,momak se slomio.Prvi put da je u ova doba zaspo
Hvala Bogu idemo na bolje,poceo je da jedeuser posted image mete sve,valjda izgladnio

Jucer mu kupih posteljinu u Tifaniju (20KM) snizena,nije losa h&m,malo ima nekih maceva i dvoraca ali je kvalitet super
Danas sam vidjela Tomicu predivnaaaaa je ali malo skupauser posted image  u onoj lijepoj prodavnici na Skenderiji do tramvajske
Bolesnima brzo ozdravljenje user posted image user posted image user posted image


ima li jos i za nas? treba nam onaj šlifer za pokrivač i treba nam naročito čaršav ali ne obični, već sa gumom na rubovima...kakva je ta posteljina?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:46:33   
Lady26
IZVORNA PORUKA: chuci

jel stvarno
znači ne moram se sikirati da ću morati mirovati ili nešto
zbog Ajše i posla

pitala tamo na očekivanju beba ali javiše se one koji su morale ležati i koje je bolilo

reko da pitam ovdje žene sa iskustvom



Ja sam imala kontrakcije, pila do 3 mjeseca dabroston, bez mirovanja user posted image
Inace, kako se osjecas user posted image ?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:46:50   
marinčii
gvendolina sad me zabrinu ovaj moj promuko i kašljeuser posted image user posted image ,ali kod nejga je prvo se nosiš začepio pa imo malo i temp,i evo od jučer kašlje i promuko ,klasična prehlada bili smo u petak na pregledu doktorica veli sve ok,uradili mu i krvnu sliku rekla da je viroza


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:47:44   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: Lady26

A cime da "kljukam" dijete koje nece nista...naravno da cu kupit sirup, hebi ga dadada....
baš tako i ovaj moj ,nije okusio voće godinu dana,doslovno ne zezam se nego govorim ozbiljno ama ništa a ni sok neće,tako da evo prvi put sam mu dala taj sirup iako nešto ne vjerujem u to,al muka čovjeka nattjera na svašta


Ja kad sam pedijatrici jednom rekla da mi Lana nece jesti i da sam ukljucila vitaminski sirup kaze odlicno ste uradili...ne bjezim od sirupa, ja bih rado da hoce jesti voce kao prije ali zasada strajkujemo user posted image


ma hajde Boga ti, k'o da nešto fali sirupima?! da ne valjaju nebi ih ni prodavali. ja ne bježim od sirupa ali nema za imunitet ništa jer je još premala. da ima problema sa apetitom ja bih odmah uključila nešto sa B vitaminom, s pjesmom na usnama. bolje i sirup da to malo "potjera" nego da se ja nerviram što neće ništa da jede.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:48:35   
chuci
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: chuci

jel stvarno
znači ne moram se sikirati da ću morati mirovati ili nešto
zbog Ajše i posla

pitala tamo na očekivanju beba ali javiše se one koji su morale ležati i koje je bolilo

reko da pitam ovdje žene sa iskustvom



Ja sam imala kontrakcije, pila do 3 mjeseca dabroston, bez mirovanja user posted image
Inace, kako se osjecas user posted image ?


meni dobro kao i u prvoj trudnoći user posted image
ja ništa ne osjetim, ništa me ne boli, ne zateže

inače se bojim doktora poprilično i baš se unervozim kad moram ići, ne znam može li od toga biti


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:49:57   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: chuci
inače se bojim doktora poprilično i baš se unervozim kad moram ići, ne znam može li od toga biti



može. samo se ti opusti i uživaj u trudnoći

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:51:04   
chuci
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: chuci
inače se bojim doktora poprilično i baš se unervozim kad moram ići, ne znam može li od toga biti



može. samo se ti opusti i uživaj u trudnoći


e hvala puno
hvala i lady

odoh sad driblati studente što su slabo uradili ispit
puse


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:52:19   
rose
IZVORNA PORUKA: gvendolina

upravo sam to i rekla da ne mora dijete prije svega kljukati antibioticima bespotrebno,vec da se dijete samo izbori...a mi mu mozemo samo malo pomoci dajuci vise voca ,ukoliko naravno dijete hoce da jede,pa na kraju i sirup za imunitet, zasto ne.ja sam naravno uvijek prvo za prirodnan nacin,ali ako ne jede voce dobar je i surup

rose zaboravih reci da je simptom laringitisa i promuklost,je li ona promuklauser posted image



cini mi se da jeste...al s obzirom da ona jos uvijek brblja a ne govori, tesko mi je skontati

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 8383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:55:07   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: marinčii

gvendolina drago mi je da piškanje prestaje i ndam se da se neće ponavljati,kod nas bude dana da nijednom ne pišne pa onda dan opet i sve tako,al kontam to se on zaigra pa mu se omakne nije toliko strašno ,nisu oni odavno to naučili nije ni čudo da im se desi


ma i meni dragouser posted image ,mrsko mi presvlaciti svaki cas,svaki dan puna masinauser posted image
u pravu si za ovo da prosto zaborave kad se zaigraju,nekad zna bas puno trpiti i onda u zadnji tren trk po tutuuser posted image Ali ovo kad je piskao gace bas je cesto bilo,ranije je piskio svakih nekoliko sati, a tad skoro svaki sat....nisam primjetila da mu je mokraca tamnija p ada mislim da je prehladjen,a nije ni puno tecnosti pio....ali kazu i druge mame da je to samo faza i da se svima desava

chuci meni je dr na pocetku trudnoce rekla da imam blage kontrakcije,a ja nista nisam osjetila...takodje na porodu zene su kukale od bolova ,a ctg nist ane pokazuje pa eto sve je moguce.jesu li ti nesto propisaliuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:56:02   
Anoniman
sta ja znam
vjerovatno nisam u pravu...samo eto...misljenja sam da malo pretjerujemo...samo gledajuci reklame covjek bi trebao 20 pilula dnevno da popije...te za srce, vitamine, minerale, krvne zile, opadanje kose, cvrsci nokti, sjajna kosa...ovo sve karikiram...ofkorz

danas nam je ishrana stvarno raznovrsna...nismo zapravo ni svjesnikoiko jer nam je sve dostupno...pa onda jos pogledas na kutijama cime su neke namirnice obogacene...a unazad 50 i vise god...skontajte kako su se ljudi hranili...nije bilo voca kad ti prahne i kojeg god hoces...nije bilo ni mesa svaki dan...kruh se jeo star...etc. pa ti ljudi zive duze od vecine danas...jest da su rahiticni bili...masovno...barem u ovim planinski djelovima...gdje je malo sunca...al koliko sam skontala...oni koji ne jedu voce, jedu povrce i meso...neki odbijaju mlijeko...ali zato jedu ostalo...stavite sebi na papir sta vam dijete sve jede pa provjerite sta ta hrana sve sadrzi...ja sam sigurna da cete se iznenaditi...pozitivnouser posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 8385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:56:44   
Lady26
IZVORNA PORUKA: chuci

lady otkad štrajkuje nisam u toku
znam da je ono jednom prije isto nekoliko dana odbijala hranu pa si sesikirala jel to opet ili samo voće neće


Pa ima 10-ak dana, jede kao ptica...po 5-6 zalogaja i to je to...najvise pojede supe, pa gledam da skoro svaki dan imam kuci supu, pravim pretezno na koljenici, onako "na gusto" da se ima sta pojesti user posted image , a ostalo sve po malo...Prije je znala po 2-3 razne vocke izgnjecene sa plazmom ili grizom pojesti (kao obrok) a sad jedva pola banane a to sto joj spremim 2-3 vocke samo par zalogaja i nece...
Jednostavno ona "nema vremena" da jede ili joj je mrsko....drugo mi ne pada na pamet...il joj se smanjio zeludac pa su joj male kolicine dosta...nisam pametna...
Dijete kojem je bilo malo jedno jaje sa hljebom, sad pojede mozda pola toga...
Nije da ne jede nista, samo su minimalne kolicine...al valjda ona zna koliko joj je dosta...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:57:50   
chuci
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: marinčii

gvendolina drago mi je da piškanje prestaje i ndam se da se neće ponavljati,kod nas bude dana da nijednom ne pišne pa onda dan opet i sve tako,al kontam to se on zaigra pa mu se omakne nije toliko strašno ,nisu oni odavno to naučili nije ni čudo da im se desi


ma i meni dragouser posted image ,mrsko mi presvlaciti svaki cas,svaki dan puna masinauser posted image
u pravu si za ovo da prosto zaborave kad se zaigraju,nekad zna bas puno trpiti i onda u zadnji tren trk po tutuuser posted image Ali ovo kad je piskao gace bas je cesto bilo,ranije je piskio svakih nekoliko sati, a tad skoro svaki sat....nisam primjetila da mu je mokraca tamnija p ada mislim da je prehladjen,a nije ni puno tecnosti pio....ali kazu i druge mame da je to samo faza i da se svima desava

chuci meni je dr na pocetku trudnoce rekla da imam blage kontrakcije,a ja nista nisam osjetila...takodje na porodu zene su kukale od bolova ,a ctg nist ane pokazuje pa eto sve je moguce.jesu li ti nesto propisaliuser posted image



ništa mi nije propisala. dr koja me inače vodi mi nije bila na uzv. ova na uzv mi čak nije rekla ni da se javim svojoj dr ni ništa. samo rekla kao vidi se kontrakcija, pitala boli li me kao menstrualna bol pri dnu stomaka ja rekla ne boli me ništa, kaže ona sestri zapišite kontrakcioni talas, i ništa mi više nije rekla oko toga. ostalo što je pregledala je rekal sve je u redu, samo je beba sedmicu veća po mjerama, ali to je ok kao


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 8387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:59:39   
chuci
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: chuci

lady otkad štrajkuje nisam u toku
znam da je ono jednom prije isto nekoliko dana odbijala hranu pa si sesikirala jel to opet ili samo voće neće


Pa ima 10-ak dana, jede kao ptica...po 5-6 zalogaja i to je to...najvise pojede supe, pa gledam da skoro svaki dan imam kuci supu, pravim pretezno na koljenici, onako "na gusto" da se ima sta pojesti user posted image , a ostalo sve po malo...Prije je znala po 2-3 razne vocke izgnjecene sa plazmom ili grizom pojesti (kao obrok) a sad jedva pola banane a to sto joj spremim 2-3 vocke samo par zalogaja i nece...
Jednostavno ona "nema vremena" da jede ili joj je mrsko....drugo mi ne pada na pamet...il joj se smanjio zeludac pa su joj male kolicine dosta...nisam pametna...
Dijete kojem je bilo malo jedno jaje sa hljebom, sad pojede mozda pola toga...
Nije da ne jede nista, samo su minimalne kolicine...al valjda ona zna koliko joj je dosta...



ma možda joj je nadošao takav period. možda sada manje trči i manje se troši jer je hladno, svi manje izlaze pa možda zato i odmah manje jede jer joj manje treba. polahko kad joj trebadne ješće više aBd


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:00:26   
marinčii
dadada donekle se slažem s tobom,pa kad bi svi ti sirupi djelovali zar bi onda bilo djece koja slabo jeduuser posted image ,zar bi koje imalo slab imunitetuser posted image ako su ti sirupi djelotvorni,iskreno ja mislim da svi ovi vitaminski preparati imaju placebo učinak,al eto opet se tješim da makar šta od ti vitamina i ostaneuser posted image neznam nisam više pametna


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:07:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

A cime da "kljukam" dijete koje nece nista...naravno da cu kupit sirup, hebi ga dadada....


Ima dana kad Adi  nece da jede znam da je gladan ali jednostavno je cudno dijete  ko i mama mu...Ako mu se ne sidi na pogled  nece...Ja  samo sklonim  tanjir cesto puta ga izvedem napolje da se istrci i izgladni...Ponudim isto opet jede bez problema...Mi dva puta na dan izlazimo bez obzira kakvo je vrijeme i cesto mu napolje nosim voce...Isjeckam u plasticnu  posudicu ,jabuku,krusku,borovnice,jagode...I na svjezem zraku izgladni pojede sve...Ja sam njega od malena naucila svaki dan zdjelu voca ....

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:07:24   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: marinčii

gvendolina drago mi je da piškanje prestaje i ndam se da se neće ponavljati,kod nas bude dana da nijednom ne pišne pa onda dan opet i sve tako,al kontam to se on zaigra pa mu se omakne nije toliko strašno ,nisu oni odavno to naučili nije ni čudo da im se desi


ma i meni dragouser posted image ,mrsko mi presvlaciti svaki cas,svaki dan puna masinauser posted image
u pravu si za ovo da prosto zaborave kad se zaigraju,nekad zna bas puno trpiti i onda u zadnji tren trk po tutuuser posted image Ali ovo kad je piskao gace bas je cesto bilo,ranije je piskio svakih nekoliko sati, a tad skoro svaki sat....nisam primjetila da mu je mokraca tamnija p ada mislim da je prehladjen,a nije ni puno tecnosti pio....ali kazu i druge mame da je to samo faza i da se svima desava

chuci meni je dr na pocetku trudnoce rekla da imam blage kontrakcije,a ja nista nisam osjetila...takodje na porodu zene su kukale od bolova ,a ctg nist ane pokazuje pa eto sve je moguce.jesu li ti nesto propisaliuser posted image



ništa mi nije propisala. dr koja me inače vodi mi nije bila na uzv. ova na uzv mi čak nije rekla ni da se javim svojoj dr ni ništa. samo rekla kao vidi se kontrakcija, pitala boli li me kao menstrualna bol pri dnu stomaka ja rekla ne boli me ništa, kaže ona sestri zapišite kontrakcioni talas, i ništa mi više nije rekla oko toga. ostalo što je pregledala je rekal sve je u redu, samo je beba sedmicu veća po mjerama, ali to je ok kao



nije to nista ozbiljno draga moja,nemoj se brinuti...meni je propisal aapaurin po potrebi iako takodje nisam nista osjetila,kod tebe je to sigurno nesto sasvim blago....a oni nista ne paze sta ce reci,samo izvale da se bez veze sikiramo...meni je tako sestra mjerila pritisak i kao sokirana govori "sto vam je ovako nizak pritisak?"-ja jadna u soku ne znam jel govori da je nizak ili visok,sva se istraumirala....a u stvari sasvim bezazleno i citavu trudnocu imala sam nizak pritisak


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:14:36   
pocahontas
meni je cijelu trudnoću pritisak bio 50/100. nizak? da, ali meni je bio savršen! također mi je prepisan apaurin 2mg po potrebi-šta je potreba? kada sam procitala u toj istoj kupiti apaurina na papiru da se ne smije koristiti u trudnoći meni ovoliikiiiiiiiii upitnik user posted image iznad glave...ali hajd..znam da ga trudnice piju i s bebom sve na kraju bude ok!
ja ga nisam pila...



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 8392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:20:40   
bebacha
ja sam u trudnoci dobila preporuku da pijem apaurin i nisam popila ni jedan.
Poki hvala puno za onaj recept med i puter.juce smo utvrdili da je djelotvoran

gdje nabavit tahin pastu,ja vidjela kod nas u super marketu,jel ta ok.treba mi za onaj recept s medom


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:23:40   
leona81
i meni su propisali apaurin po potrebi? ja sam ga popila samo jednom i to nakon putovanja, kad smo cijeli dan proveli u avionu i po aerodromima a ja sam bila u 5 mjesecu trudnoce, i imala sam blage kontrakcije...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:28:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sam u trudnoci dobila preporuku da pijem apaurin i nisam popila ni jedan.
Poki hvala puno za onaj recept med i puter.juce smo utvrdili da je djelotvoran

gdje nabavit tahin pastu,ja vidjela kod nas u super marketu,jel ta ok.treba mi za onaj recept s medom



stvarno? hajde bas mi je drago...dakle, povracali ste šlajmuser posted image
i mi da se pohvalimo ovdje, pa cemo i na drugoj temi da smo sinoc kakili u tutu i cijelo poslijepodne bili u gaćama..navecer smo i piskili prije spavanja ali sam mu ipak stavila pelenu u noći..
jutros mi teta javlja da je cijelu jutro u gaćama i da je piskio u tutu user posted image da li smo imali ludu srecu pa na nase pitanje: "hoćeš li piškiti", on kaže "da" i piški/kaki jer mu se bas upravo tada to tako potrefilo, ne znam...vidjecemo! user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:31:02   
bebacha
o da.pojela dvije kasikice i nakon 2 sata se zakaslja i kako je malo i plakala jer se naljutila otvorila usta koliko je moglauser posted image tacno sam vidjela koliko je slajma krenula iz grla,dio je povratila a dio progutala.opet cemo danas ponovit kad dode iz vrtica.samo sam se ja zeznula nisam iznijela puter na vrijeme pa sam ga malo otopila i bilo joj ruzno za pojes.zato cu sad pomjesat u teglicu pa joj davat

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:34:21   
bananica
bebacha, koliko stavis putera,a koliko meda??

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:40:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

bebacha, koliko stavis putera,a koliko meda??


isti omjer 1:1user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:45:21   
teki
a kako se to pravi sa puterom i medom

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 12:46:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

bebacha, koliko stavis putera,a koliko meda??


isti omjer 1:1user posted image




Noa je juce 2x izbacila slajm u pelenuuser posted image a od ovog meda i putera ce povratiti iliuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 8400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  334 335 [336] 337 338   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  334 335 [336] 337 338   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *