|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  330 331 [332] 333 334   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:27:49   
Amani12
Bambi,duso moja user posted image
Felix ma cirkus zivi.Ja se crvenila samo tako.
A neki dan mi je donio uloske iz kupatila i kaze:
da poba Aman mamine pejenice...user posted image user posted image
Mama75 bit ce i tog,cek dok malo poraste...user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:28:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: mama75

Uh Amani to je super, moja trpa durex u korpu, uz komentare naravno.  user posted image Inace je njoj 6 godina, pa zamisli kako izgleda kada ljudi vide 6-ogodisnjakinju kako stoji ispred police i razmislja koje da uzme. 
ja bi pomislila mam je nagovorila jer mamu sram da uzmeuser posted image user posted image


Srecom ona babu pita i to sa drugog kraja prodavnice: baboooo hoces li sada ove roze? user posted image
Bambi sta reci?

definitivno su za provale  nase djece osvojile bi nagraduuser posted image user posted image user posted image to mi je najace dosad sta sam cula hahahha joj dobri su ....


(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 8277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:36:50   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: leona81

mi nismo kod Adnana a opet dobismo esbesul? grlo nije crveno, pluca cista, izgleda da je od nosa sve krenulo, misli da je neka bakterijska infekcija pa da pije ovo 8 dana? njoj se gadi i pljuje i jedva sam je natjerala da jednu dozu popije, da miruje i sto vise spava. ne znam kako da to postignem ali eto. u cetvrtak na kontrolu pa cemo vidjeti. mi se mucimo 7 dana s ovim, malo temp, kaslje uzasno, sve smo probali ali nikako da nas popusti. 7 noci nismo spavali kako treba. slabo i jede.


i moja mica kaslje, temperature nema...bar je jutros nije bilo i nadam se da je ni nece biti...jutros je malo gnjavila s flasicom a mm sam poslala poruku da mi javi kako je jela danas...inace je raspolozena i igra se...jedino je kasalj budi kad zaspi pa je to nervira i onda se rasplace


rose, Nađa je poslije bolnice kašljala k'o tuberan. imala je malo crveno grlo i na Pedijatriji joj prepisali Amoxicilin. ja ga nisam htjela davati jer od njega ima proljeve a kako joj još nije bio prestao uzela sam joj esbesul. od njega nema problema sa stolicom a kašalj je prestao nakon 2 dana. ne znam ima li veze sa sirupom ali ne kašlje. nisam joj ništa protiv kašlja davala jer sam joj jedva proljevsmirila pa nisam smjela.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:37:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Ljepotice moja, klin se klinom izbija, a najbolji lijek za gripu (a kod vas je ocito klasicna gripa) je "prirodno preznojavanje" user posted image naavaaaaaaliiiiiiiiiiiiii!!! user posted image


Ne nagovaraj me user posted image user posted image user posted image , malo mi fali user posted image
Eno ga dusa moja pravi nam caj i cijedi limun

Nestalo mi ovoga, de mama posalji koji user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mama75

Uh Amani to je super, moja trpa durex u korpu, uz komentare naravno.  user posted image Inace je njoj 6 godina, pa zamisli kako izgleda kada ljudi vide 6-ogodisnjakinju kako stoji ispred police i razmislja koje da uzme. 



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:41:19   
mama75
Bujrum Lady eno puna ladica. Pozuri dok im rok nije istekao user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:42:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Bujrum Lady eno puna ladica. Pozuri dok im rok nije istekao user posted image
znaci kod vas je ipak "guma glavu cuva"user posted image nebi je ja daje zlatna od zlata napravljena !user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 8281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:44:31   
Lady26
Guma glavu cuva user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:46:50   
mama75
Imam ja jos bolji nacin zastite: Andol! A ako neces Andol, onda bez gume nista. "Koristite durex da ne bi pampers" user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:48:39   
ladyblue RR
Lady, samo ti na jedno preznojavanje i sutra k'o novauser posted image . i kod mene neku noć mm ničim izazvan krenu u akciju. meni nešto bi mrsko, pa pospana, pa mi hladno...ma kontam, ako se predomisli pa mu ne padne na pamet za dugo, šta ću onda?! i tu ti ja popustim (nemam karaktera) i ugrijem se a poslije zaspala k'o bebauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:49:52   
Anoniman
mene sluzi vec duzi niz godina  i jos me nikad nije izadalo tzv user posted image "iskakanje "user posted image user posted image
tu gumu ne podnosim jok,jok jok, jednom samo al samo probala i rekla nikad vise nekazem da mm nije bas po volji, al se pomirio stim bez gume il nikako meni je svjedno a nisam bas neka pohitna za sex najiskrenije ako cemouser posted image

< Poruku je uredio felix -- 21.11.2011 22:50:46 >

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 8285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:50:06   
selebriti
Nanika, .. kad dolazis na kafu user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:50:25   
ladyblue RR
ja se danas naradih po kući k'o budala. ostala i danas kući da nešto kao uradim pa navalila k'o da mi je zadnje. živa se smorila. N išla u vrtić a ja se sutra vraćam na posao. fuj!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:53:18   
Lady26

IZVORNA PORUKA: mama75

Imam ja jos bolji nacin zastite: Andol! A ako neces Andol, onda bez gume nista. "Koristite durex da ne bi pampers" user posted image

user posted image user posted image user posted image koristim Lumpi ali isti klinac user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:54:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

i kod mene neku noć mm ničim izazvan krenu u akciju. meni nešto bi mrsko, pa pospana, pa mi hladno...ma kontam, ako se predomisli pa mu ne padne na pamet za dugo, šta ću onda?! i tu ti ja popustim (nemam karaktera) i ugrijem se a poslije zaspala k'o bebauser posted image

A sto se ismijah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:54:44   
nanika
IZVORNA PORUKA: selebriti

Nanika, .. kad dolazis na kafu user posted image

Dolazim vam ja svaki dan u komsiluk, ali na previjanje raneuser posted image .
Necu ja izgleda jos duuuugo na kafuuser posted image , ovo me boli uzasuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:56:44   
Apotekarka
Vecer....Ja samuser posted image user posted image user posted image user posted image ...Neke me stvari iznervirale,da li je od gospođe doticne koja je stigla ali nakvi me hormoni mlate opasno....Cak sam plakala uz Larin izbor  nigdje veze....
Nego brine me moje dijete....Kaslje zrelo ono bas pravo ali jadnik izbaciti ne moze,par put je izaslo kroz nosic...Pio prospan jedno 5-6  dana i vidim nrma efekta ukljucim bisolex kapi sinoc tri put nakapali ja dosla veceras s posla on se izasuo po stomaku i nogama....pretpostavljam da je od kapi,prosle godine ih je koristio nije bilo alergije ali et...nisam mu ih veceras ukapala osip se nije prosirio ostao je isti valjda do jutra prođe sad ne znam sta da radim kako da mu pomognem da izbaci slajm a i da ga doktoru vodim sve drugo je ok osim tog kaslja....pogotovo kad mijenja zrak i kad ujutro ustane....


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:56:45   
Amani12
Nanika samo da te jako zagrlim user posted image
Izdrzi ...user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 8292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:56:48   
Anoniman
ahjoj nanika bas mi je zaouser posted image . brzo ozdravljenje pusa djeci
i Laku noc zenske .....

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 8293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:57:48   
nanika
Fino spavajte Felixuser posted image .

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:57:58   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ladyblue

i kod mene neku noć mm ničim izazvan krenu u akciju. meni nešto bi mrsko, pa pospana, pa mi hladno...ma kontam, ako se predomisli pa mu ne padne na pamet za dugo, šta ću onda?! i tu ti ja popustim (nemam karaktera) i ugrijem se a poslije zaspala k'o bebauser posted image

A sto se ismijah user posted image user posted image user posted image


smij se ti...imat će i tvoj godina koliko moj ima sada pa ćeš onda skontati o čemu pričam. sit gladnog ne razumijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:58:37   
selebriti

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: selebriti

Nanika, .. kad dolazis na kafu user posted image

Dolazim vam ja svaki dan u komsiluk, ali na previjanje raneuser posted image .
Necu ja izgleda jos duuuugo na kafuuser posted image , ovo me boli uzasuser posted image



Joj joj, ....
Valjda će obrzo proći, ...
user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 8296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:58:43   
Apotekarka
Bona felix kako nisi pohitna tako mlada ja bas volim sex ponekad pomislim da sam napasna jer cesto sam ja ta koja npada,tko zna mozda me se mm i boji....
Nemojte navoditi imam user posted image ....


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:59:21   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Vecer....Ja samuser posted image user posted image user posted image user posted image ...Neke me stvari iznervirale,da li je od gospođe doticne koja je stigla ali nakvi me hormoni mlate opasno....Cak sam plakala uz Larin izbor  nigdje veze....
Nego brine me moje dijete....Kaslje zrelo ono bas pravo ali jadnik izbaciti ne moze,par put je izaslo kroz nosic...Pio prospan jedno 5-6  dana i vidim nrma efekta ukljucim bisolex kapi sinoc tri put nakapali ja dosla veceras s posla on se izasuo po stomaku i nogama....pretpostavljam da je od kapi,prosle godine ih je koristio nije bilo alergije ali et...nisam mu ih veceras ukapala osip se nije prosirio ostao je isti valjda do jutra prođe sad ne znam sta da radim kako da mu pomognem da izbaci slajm a i da ga doktoru vodim sve drugo je ok osim tog kaslja....pogotovo kad mijenja zrak i kad ujutro ustane....



kupi sirup na bazi borovih iglica i izbacit će taj šlajm. ili će povratiti ili će izaći na stolicu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:59:32   
nanika
IZVORNA PORUKA: Amani12

Nanika samo da te jako zagrlim user posted image
Izdrzi ...user posted image


Hvala Amaniuser posted image .Covjek i ne zna kako je sretan kad je zdrav, stvarno to ne znamo cijenitiuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 23:00:58   
Anoniman
apotekarko nema se kad user posted image a bgm nisam pohitna zna se nekad desiti da me uhvati al to rijetkost kad i unevrijemeuser posted image
Sve u svemu , ko ima djete koje leeze u 00.00 il koje djete nekad uspava prije mater nego sebe , i ciji muz rani na poso u 7 do 5 .
Dodje sav umoran razumije meuser posted image
Jedino nam u hevti slobodna nedelja da se cefiuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 8300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  330 331 [332] 333 334   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  330 331 [332] 333 334   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *