|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  329 330 [331] 332 333   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 20:37:50   
Anoniman
ah da bambi zaboravi ti rec user posted image ako imas dobre zivce , i mislis da mozes se izboriti s djecom ja navijam ev za trece user posted image user posted image user posted image eto od mene podrske hehe ozbiljno :)


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 20:45:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

sto se tice tecnosti oce svasta, meni vise dosadi da svako malo serpice na rerni pristavljam za caja , pa  mu dam 2 flase caja 2 soka
Il jedan dan 2 flase caja, 2 vode i sve tako stvarno puno pije al on se puno krece taj nikad AL NIKAD ni 5min ne miruje NIKADA uzas je hiperaaktivno djete !
samo trce skace kod njega nema nista laganini i polako sve trceci skakjuci umori se pa pije ....



Isto i ovdje  kod mene popije vode ko riba ali ne miruje,sekunde...

Dadada znam kaki su doktori dole,dok sam lezala u u bolnici ona 4 mjeseca bila je jedna med sestrusina,od nje sam dobila samara user posted image user posted image Stalno me klepala za nesto,kad kazem da me zulja trepavica jer su ih morali   redovno  cupati,znala sam dobiti toliko pogrdnih komplimenata  da sam redovno oplakala radi nje...Zadnji samar koji sam dobila sam joj lijepo vratila,pa gospoja  zvala moju staru da dodje sa druge klinike ,stara joj rekla d a ce joj naci mjesto na neuropsihijatriji pipne li me jos jednom...Ta med. me nije ocima mogla gledatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 20:51:19   
R&T@
Mi se vratile iz cijelodnevne setnje...
sto je to bila ekspedicija...

U knjizarama Svjetlost je bilo najteze, one bi sveuser posted image

Sad su obje umorne, ali nisu zaspale jer se svadjaju sto u jednoj slikovnici ima grozdje, a u drugoj nemauser posted image

Ovu scenu moram upamtiti, kad ih pozelim na putu da je se sjetimuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8253
   [Obrisana poruka]
21.11.2011 21:09:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 21:14:02   
R&T@
Iman, user posted image user posted image user posted image

Neki su dani jednostavno teski, srecom i oni prolaze...

Htjedoh pohvaliti tvoju pedijatricu sto je htjela izbjeci antibiotik, a sad sam malo ljuta sto ti je stavila te upitnike iznad glave...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8255
   [Obrisana poruka]
21.11.2011 21:22:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 21:42:23   
dafri
Iman nadam se da će cura sutra biti bolje ,a za vrtić sreća da idete brzo na pregled pa ćeš sve saznatiuser posted image
niki i vama želimo brzo ozdravljenje,želim vam mirnu noć
teachr baš mi je drago da je Lana dobro da i ti malo odahneš i uživaš u trudnoćiuser posted image kad smo već kod toga Bambi misli o trećem,svaka častuser posted image user posted image
tajra  a fakat što nema grožđa u obe slikovniceuser posted image user posted image
Marina a  te sestre šugave,svašta

moja spava od 8,ponedeljak prošao,u petak se ne radi,pa može se vakouser posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 21:52:42   
R&T@
Rekoh li ja jutros da je lijepo kad djeca kasno legnu?

Jezik ja pregrizla...user posted image

Evo R. place u krevetu jer je pospana uzasno, nije danas spavala, a puno smo setale...
Petlja jezikom kao da je pijana...

T. i mm spavaju...

Bar je ta polovina moje porodice normalna...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 8258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:03:46   
Lady26
Vece, ja sam pravo bolesna user posted image user posted image
Ne mogu da disem, oci mi suze, nos zacepljen pa curi pa se zacepi, kisem, grlo me stislo....aaaaaaajme...i mm kise, i nejga stislo, Lana mi opet kaslje, gore kod tete su svi bolesni...oooooooooooooooooj nije puska skupa user posted image

Mi smo razmjestali sobu...dnevnu....i kao dobili prostora, ako nista - vizuelno...sad idemo dalje....sad cemo izbacivati nepotrebno...kauce, plakare i sl....i imacemoooooo prostoraaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
user posted image
Uh...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:11:05   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vece, ja sam pravo bolesna user posted image user posted image
Ne mogu da disem, oci mi suze, nos zacepljen pa curi pa se zacepi, kisem, grlo me stislo....aaaaaaajme...i mm kise, i nejga stislo, Lana mi opet kaslje, gore kod tete su svi bolesni...oooooooooooooooooj nije puska skupa user posted image




user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:13:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: Lady26

Vece, ja sam pravo bolesna user posted image user posted image
Ne mogu da disem, oci mi suze, nos zacepljen pa curi pa se zacepi, kisem, grlo me stislo....aaaaaaajme...i mm kise, i nejga stislo, Lana mi opet kaslje, gore kod tete su svi bolesni...oooooooooooooooooj nije puska skupa user posted image



To ti je zato sto "gola" hodas. Lijepo ti je tm rekao helanke samo u krevet user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:15:30   
Lady26
Bogme ja sinoc obukla helanke, i sinoc bi bum tras user posted image user posted image user posted image za 3 minute sve gotovo, duze sam se skidala user posted image user posted image user posted image user posted image
Jopet cu cim prizdravim, ne ide da slinim, jel te user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 21.11.2011 22:16:34 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:17:18   
mama75
IZVORNA PORUKA: Bambi09



Citam koliko se mnogi pate za jelo sa djecom, pa me prosto strah da ista napisem jer ja hvala Bogu dragom nemam takvih problema... Moji jedu i nikako da ih nahranim... Samo trpaju... Ali zato i samo skacu... Nesnosljivi su... Jos sad i Nane poceo da vraca Sabini pa kad nastane tutnjaza kroz kucu bi covjek rekao da je zemljotres... A ja razmisljam o trecem user posted image  

Auuu zeno, na kojim si ti travkama? user posted image Salim se, ali ipak svaka ti cast user posted image Ja def na to ne pomislja. Jos uvijek user posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:19:13   
Amani12
Lady ajde ti nama brzo ozdravi.
Mislim,vi svi porodicno...user posted image
Mi smo se nasetali veceras,kuhinjicu malo ponovili user posted image ,
'zdravo' vecerali u Mc-u,bili u Mercatoru i opet me A. obrukao user posted image
Opet uze uloske i galami : mamine pejenice user posted image I trpa ih u korpu.
Cirkus.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:20:06   
Amani12
IZVORNA PORUKA: Lady26

Bogme ja sinoc obukla helanke, i sinoc bi bum tras user posted image user posted image user posted image za 3 minute sve gotovo, duze sam se skidala user posted image user posted image user posted image user posted image



Eto sto ste se vi prehladili user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:22:34   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Amani12

IZVORNA PORUKA: Lady26

Bogme ja sinoc obukla helanke, i sinoc bi bum tras user posted image user posted image user posted image za 3 minute sve gotovo, duze sam se skidala user posted image user posted image user posted image user posted image



Eto sto ste se vi prehladili user posted image


Vrijedilo je onda, samo sto ce puunooooo duze trajati oporavak user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:23:16   
Bambi09
Ljepotice moja, klin se klinom izbija, a najbolji lijek za gripu (a kod vas je ocito klasicna gripa) je "prirodno preznojavanje" user posted image naavaaaaaaliiiiiiiiiiiiii!!! user posted image

felix, ma moji zivci su tu negdje oko ruba user posted image al znas mene, optimista vazda u zivotu... pa se eto nadam da ce se malo i ti zivci zadrzati na sigurnom barem dok ne rodim to trece i da ga malo odgojim, pa cu onda vidjeti hocel mi sta zivaca ostati za cetvrto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:23:43   
Anoniman
auuuu lady bome si dobra nazebla , brzo ozdravljenje cuvaj lanicu od prehlade i vas zaraznih koliko mozesuser posted image
Amani , user posted image ne diraj drugeca hahahhaha dusa draga kako se on samo sekira za mamu da ne ostane zakinuta za nesto hahhaha sto se slatko, nasmija mu .....


(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 8268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:23:46   
mama75
Uh Amani to je super, moja trpa durex u korpu, uz komentare naravno.  user posted image Inace je njoj 6 godina, pa zamisli kako izgleda kada ljudi vide 6-ogodisnjakinju kako stoji ispred police i razmislja koje da uzme. 

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:24:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Ljepotice moja, klin se klinom izbija, a najbolji lijek za gripu (a kod vas je ocito klasicna gripa) je "prirodno preznojavanje" user posted image naavaaaaaaliiiiiiiiiiiiii!!! user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:24:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Uh Amani to je super, moja trpa durex u korpu, uz komentare naravno.  user posted image Inace je njoj 6 godina, pa zamisli kako izgleda kada ljudi vide 6-ogodisnjakinju kako stoji ispred police i razmislja koje da uzme. 
ja bi pomislila mam je nagovorila jer mamu sram da uzmeuser posted image user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 8271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:24:55   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: Bambi09



Citam koliko se mnogi pate za jelo sa djecom, pa me prosto strah da ista napisem jer ja hvala Bogu dragom nemam takvih problema... Moji jedu i nikako da ih nahranim... Samo trpaju... Ali zato i samo skacu... Nesnosljivi su... Jos sad i Nane poceo da vraca Sabini pa kad nastane tutnjaza kroz kucu bi covjek rekao da je zemljotres... A ja razmisljam o trecem user posted image  

Auuu zeno, na kojim si ti travkama? user posted image Salim se, ali ipak svaka ti cast user posted image Ja def na to ne pomislja. Jos uvijek user posted image



na nani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:25:53   
Anoniman
bambiuser posted image user posted image svaka cast ja ti nemam sta drugo rec user posted image i neka je sa srecom abd sta god da odlucis uz tebe smo pa izdurat cemo zajedno stobom i trece pa vala ako treba i cetvrtouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:26:03   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: mama75

Uh Amani to je super, moja trpa durex u korpu, uz komentare naravno.  user posted image Inace je njoj 6 godina, pa zamisli kako izgleda kada ljudi vide 6-ogodisnjakinju kako stoji ispred police i razmislja koje da uzme. 


joj ovo mi je najgore, moja Sabina obavezno svaki put pita na kasi "a koje su ovo zvake" i pokazuje prstom na Durex user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 22:26:58   
mama75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: mama75

Uh Amani to je super, moja trpa durex u korpu, uz komentare naravno.  user posted image Inace je njoj 6 godina, pa zamisli kako izgleda kada ljudi vide 6-ogodisnjakinju kako stoji ispred police i razmislja koje da uzme. 
ja bi pomislila mam je nagovorila jer mamu sram da uzmeuser posted image user posted image


Srecom ona babu pita i to sa drugog kraja prodavnice: baboooo hoces li sada ove roze? user posted image
Bambi sta reci?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  329 330 [331] 332 333   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  329 330 [331] 332 333   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *