|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  327 328 [329] 330 331   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:43:01   
bananica
sirup koji smiruje kaalj
8 listova lovorovog lista + 250 gr smeđeg ećera prokuhati sa onoliko vode koliko treba da se ećer pokrije u erpici i to kuhati nakon prokuhavanja 3-5 min. procjediti i piti supenu kaiku ujutro i naveče. Odrasli mogu i 3-4 puta dnevno,. u ovaj sirup se moe umjeati i med ali u većini prirodnih sirupa koji su na bazi meda a za djecu su je zamjena smeđi ećer.



a sta da se procijedi kad sve bude u tecnom stanjuuser posted image da se izvadi lovor??

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:43:22   
Emica_sa
Onda se malo prehladilauser posted image

Pitam zato sto sam neki dan slusala doktoricu o tome koliko je vazno da nije suh zrak i da dijeca mogu kasljati upravo zbog tog suhog zrakauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:44:14   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Lana_

ej vidim spominješ Denivit sirup,extra su imam ja dva različita kući,al to pravi privatna sarajevska ljekarna i nema kod nas,najbliže nama je Pazarić user posted image  

Koliko kosta? I koja apoteka ga radi? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 8203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:46:09   
Lana_
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Lana_

ej vidim spominješ Denivit sirup,extra su imam ja dva različita kući,al to pravi privatna sarajevska ljekarna i nema kod nas,najbliže nama je Pazarić user posted image  

Koliko kosta? I koja apoteka ga radi? user posted image

nađi na netu "DENIDA" sa borovim iglicama i propolismo je oko 11KM a propolis,majčina dušica i C vitamnin oko 13KM,ja imam ova dva user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:46:16   
Apotekarka
Dan...Opet sam na poslu,s njega vam se jedino i javljam...Tocno mi ovaj posao poslije 15 u mjesecu dođe kao odmor....Smorila se kuci skuhaj doreucak,skuhaj rucak,kruh,kompot ,gluposti dan mi prođe ni u cemu....Da mi je dan musko biti....
U nas stanje ne bas najbolje....
Antonio kaslje i to pravo zrelo pun slajma ali dijete ne zna da izbaci,drugih simptoma nema....poslije prospana nije mu bolje tako da sam mu ukljucila po sebi bisolex mozda izbaci kroz stolicu....Nesto mi se ne vodi doktoru drugih simptoma apsolutno nema....Dajem mu caj od zove i sipka u kombinaciji
MM toliko suho kaslje ispara pluca prospan liqid mu nije pomogao pa sam mu dala pholcodin par dana i zaprzila mu mlijeko i secer
Ja kasljhem zrelo i znam iskadljati hi hi,menstruacija tu a krajnici i grlo se upalili i ove aftice tako da uzim<m tantum verde...Sve mi ovo lici na obicnu prehladu za koju se nadam da ce proci...
Vidim jos bolesnih ima,zelim vam brzo ozdravljene
Bambi koga to moje oci vide,jesi zeno ziva,kako si ti kako djecica
Leona kako je cura
Techerko kako je Lanči
Lady kako guzauser posted image
Ostal grlim
Eh da je li vasa djeca znaju traziti kad su gladna ,meni se to gotovo nikad ne desi da sam trazi da mu ne ponudim ne bi nikad ni jeo a pio bi uvijek



_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:46:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lana_

ej vidim spominješ Denivit sirup,extra su imam ja dva različita kući,al to pravi privatna sarajevska ljekarna i nema kod nas,najbliže nama je Pazarić user posted image  



znaci nema ovdjeuser posted image a jel u SA ima samo u tim određenim ljekarnamauser posted image

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 8206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:48:12   
teki
pa zar nema kupit ga u svakoj apoteci, moli vas zna li neko tacno gdje ima kupiti ovaj denivit sirup, odakle sad vise vrsta da ima ja sam vidila jednu

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 8207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:50:23   
Anoniman
Sarajke ja bih molila da mi netko detaljno objasni gdje i u kojoj ljekarni u SA da trazimouser posted image tetka mi ide gore svaki dan u ovom tjednu pa da mi kupiuser posted image

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 8208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:51:46   
Lana_
IZVORNA PORUKA: noa

Sarajke ja bih molila da mi netko detaljno objasni gdje i u kojoj ljekarni u SA da trazimouser posted image tetka mi ide gore svaki dan u ovom tjednu pa da mi kupiuser posted image

poslala sam ti link,imaš adrese svake apoteke


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:57:00   
Anoniman
Lana vidjela sam,valjda skontam nestouser posted image

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 8210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:58:43   
teki
ja sam nasla ovu na marin dvor blizu mi je posla pa cu da odletim po sirupcic. a je li ko najbolji ovaj Denivit plus

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 8211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:58:55   
Lady26
IZVORNA PORUKA: noa

Lana vidjela sam,valjda skontam nestouser posted image

Ja nisam skontala nijednu gdje je ali cu se dati u potragu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:59:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

Sarajke ja bih molila da mi netko detaljno objasni gdje i u kojoj ljekarni u SA da trazimouser posted image tetka mi ide gore svaki dan u ovom tjednu pa da mi kupiuser posted image



ja ne znam, nisam za taj nikad cula
ja cu kupiti ovaj Medexov - omega, zar on nije dobar??
sad pricala sa snahom, kaze njenom sinu je ped. preporucila isti za jacanje imuniteta nakon stomatitisa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:59:56   
Mala Selma
E ja kasnim malo sa odgovorom, ubi me posao!
Znaci sirup DENIVIT PLUS ima kupiti samo u apotekama privatnim DENIDA, u Sarajevu znam da ove apoteke se nalaze na Mejtasu ulica Mejtaš 1., i kod DZ Omer Maslic.Sirup kosta 13,50KM i daje se 3x1 kasikica od 5ml.
Mi smo u septembru pili sirup Denivit ( bez plusa) super se pokazao, ali ga ja budala prekinu.Ovo je njihov proizvod, imaju 5-6 vrsta sirupa i neke kreme.Na trzistu su sa svojim proizvodima 5-6god i pokazali su se ok( to mi rece zena u apoteci).I Da sirup je i za imunitet super ( tako pise na kutiji).
Ja sam sve probala sto sam cula da je dobro i za kasalj i za imunitet , od omege3, pikovot sa omegom, naturemix, multivitamin od dr.tajsa itd., mom Afanu samo djeluje obicni pikovot od 1 godine ( za apetit) i ovaj sirum, dajem mu jod Plivin vitamnin C i perlice ljibljeg ulja.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 8214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:06:03   
teki
Je li ovaj Denivit plus se moze stalno davati ne bitno da li sad djete kaslje. ja sam neki dan kupiala za kasalj u dm-u medexov slican sastojak ovome med najvise i borove iglice i vitamin c, ulje eukalipsa i ne znam jos nesto u malim kolicinama i cini mi se da mu pomaze kod kaslja kosta negdje oko 18 - 19 KM, a sad bi neki dobar za imunitet da probamo posto se iduce sedmice vracamo u vrtic user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 8215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:11:31   
Mala Selma
Meni je rekla apotekarka da se moze neprekidno davati.
Noa, evo ti adrese apoteka u Sarajevu Apoteka Denida Nedžarići
Trg međunarodnog prijateljstva 18, Otoka Radenka Abazovića 6,Grbavica
Derviša Numića do broja 1,Pazarić Željeznička 4,Podlugovi Moševačka 52, Mejtaš Dola 1,Marijin Dvor Dolina 10, Kovači Safvet bega Bašagića 17, Breka Zaima Šarca do broja 116, Malta Bihaćka 1



_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:12:00   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teki

Je li ovaj Denivit plus se moze stalno davati ne bitno da li sad djete kaslje. ja sam neki dan kupiala za kasalj u dm-u medexov slican sastojak ovome med najvise i borove iglice i vitamin c, ulje eukalipsa i ne znam jos nesto u malim kolicinama i cini mi se da mu pomaze kod kaslja kosta negdje oko 18 - 19 KM, a sad bi neki dobar za imunitet da probamo posto se iduce sedmice vracamo u vrtic user posted image


Sretno Teki, .. steći će on imunitet, samo polako, ... Eto probaj taj što je napisala Mala Selma, pa ćeš vidjeti...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:13:27   
selebriti
Mi smo još uvijek na prirodnim lijekovima, ... bijeli luk u hrani, a crveni luk jede ko jabuku user posted image ...ujede je, sve joj suze liju, al džaba .. traži još user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:15:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ja cu njoj da pobrojim sve adrese i reci cu ''fataj za vrat te kolegice'' mora jedna znatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 8219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:17:40   
Mala Selma
noa, kupit cu ti i ja i naci se negdje sa tvojom tetkom da joj dam, ako hoces user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:21:18   
teki

IZVORNA PORUKA: selebriti

Mi smo još uvijek na prirodnim lijekovima, ... bijeli luk u hrani, a crveni luk jede ko jabuku user posted image ...ujede je, sve joj suze liju, al džaba .. traži još user posted image

hahahah legenda je, samo prirodno je drzi dok si got ti uz nju. sta ima kod tebe ja se ne javi ko kad nista nisam ni odlucila

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:23:31   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teki


IZVORNA PORUKA: selebriti

Mi smo još uvijek na prirodnim lijekovima, ... bijeli luk u hrani, a crveni luk jede ko jabuku user posted image ...ujede je, sve joj suze liju, al džaba .. traži još user posted image

hahahah legenda je, samo prirodno je drzi dok si got ti uz nju. sta ima kod tebe ja se ne javi ko kad nista nisam ni odlucila



Ma ništa bona, ... kako to da se odluči ipak za vrtić?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:28:01   
bananica
ja sam sad neodlucna - denivit ili medex, help, da ne otvaram temu ili anketuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:30:42   
teki
strah me nesto teta sve su ok sve super s kojima sam pricala, ali ja sam inace uvijek bila za vrtic i kontam haj vadit cu ga od tamo kada got mognem dok ovu prvu zimu izguramo onda se nadam da ce biti bolje. malo cu odmora, malo mama, malo svekrva i tako da probam izgurati.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 15:31:52   
teki

IZVORNA PORUKA: bananica

ja sam sad neodlucna - denivit ili medex, help, da ne otvaram temu ili anketuuser posted image user posted image user posted image

hahah evo i ja isto kontam ne mogu da odlucim sta bi, haj javi ako se ti prije skontas mozda bi mogli jedan mjesec jedan probat drugi mjesec drugi

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  327 328 [329] 330 331   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  327 328 [329] 330 331   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *