|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  288 289 [290] 291 292   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 15:16:32   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Tekja prelijepe razglednice i  ja bi 2-3 na nasem jezikuuser posted image


Kad mogu haljinice u Bosnu, mogu i slikovnice u Denmark...user posted image  

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7226
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 15:28:07   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Tekja prelijepe razglednice i  ja bi 2-3 na nasem jezikuuser posted image


Kad mogu haljinice u Bosnu, mogu i slikovnice u Denmark...user posted image  


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7227
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 16:09:17   
leona81
mi smo sinoc imali temp oko 38, jutros nismo imali i danas cijeli dan, nisam nista dala sinoc i sama je spala...i dalje kaslje kad legne da spava

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7228
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 16:33:31   
Anoniman
Leona srecan rodjendan malenoj i sve najljepseuser posted image

ps. negdje sam procitala da vrtic u koji tvoja malena ide se preseljava na Pofalice, mozes li mi molim te napisati koji je to vrtic, kakav je, gdje se preseljava i koja je cijena ako nije problem. Treba jednoj mojoj prijateljici privatni vrtic na Pofalicima ili blizu Pofalica.

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 7229
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:28:06   
Anoniman
Leona, sretan rodjendan princezi, zelimo joj sve najboljeuser posted image user posted image user posted image

A to sam jedino skontala od vijesti kad ste se raspisaleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7230
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:35:40   
Anoniman
Sretan rodjkas i od nasuser posted image user posted image user posted image

alipasinciuser posted image pomagajte...trebam sutra do cipsa...znam koja je tram. stanica...samo ja hocu trolom da idem...lakse mi je silaziti sa A. neg se penjati...a nikad nisam isla trolom...mislim do cipsauser posted image ...na kojoj stanici da izadjem...tamo gdje je merkatoruser posted image ili?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7231
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:37:40   
Anoniman
dadada, ne kod Merkatora nego poslije, mislim stanica poslijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7232
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:41:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

dadada, ne kod Merkatora nego poslije, mislim stanica poslijeuser posted image
tenkjuuser posted image okle ti znasuser posted image ...ja pojma neImamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7233
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:44:41   
Anoniman
Zivjela na AP, plus i ja sam bila u toj opcini i tom cipsuuser posted image
A sta to ti ganjas?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7234
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:48:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Zivjela na AP, plus i ja sam bila u toj opcini i tom cipsuuser posted image
A sta to ti ganjas?
a ti si znaci ex alipasinkauser posted image
suti...D. nikad A. nije prijavo u cipsuser posted image ...ja bila ubjedjena da jeste...jos se izofirala tamo...posvadjala seuser posted image ...a hocu pasos da mu izvadim novi...pa zato

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7235
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:51:01   
Anoniman
D legendo, pa ne mogu vjerovati, pa kako ste dosad imali pasos, aaaa, mirise li to menii neko putovanje ili onakouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7236
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:55:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

D legendo, pa ne mogu vjerovati, pa kako ste dosad imali pasos, aaaa, mirise li to menii neko putovanje ili onakouser posted image
pa nije trebala cips prijavnica...ima on naravno jmbg...al nema prijavljeno mjesto prebivalistauser posted image
sumnjam da cemo igdje...al rekoh...ako mi pukne film pa da mogu pobjeciuser posted image user posted image user posted image salim seuser posted image user posted image ili neuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7237
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:56:40   
bebacha
dada izgleda da sam nasla skafanderuser posted image
Mala jel se meni cini il tvoja djeca ne lice jedan na drgog,mislim fizicki.ko medici su al Luka ima neku posebnu lijepu facu,ko curica,a dobro mu majica:):)


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7238
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 17:59:53   
Anoniman
Ma naravno, imati pasos je najvaznije, bjezi ba, nikad ne znas sta se moze desiti, hajd da kazem lijepo a ne ruznouser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7239
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:01:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Dan zene....Vidim prehlađenij ima...Antonio je danima na prospanu,kasljuca,mm isto a i mene hvata grlo i kasljucam...Ja utzela tantum verde....pjemo cajeve i tako....
Techerko toliko si savjeta dobila ako nista ja bih je odvela i uradila krvnu sliku privatno a doktoru ne bi ni vodila,sama ocitaj nalaze...Nemoj se igrati ta njena malaksalost i lezanje nije bezazleno,moze biti milion razloga....
A izvini sto cu ti ovo reci kad je Lana imala upalu pluca pa ste bili u bolnici sama si rekla da ti je krivo st si je zavukla sto je nisi odmah odvela,da mi nije mrsk trazila bi post....a mozda te malo drmaju tzrudnicki hormoni nije ti lko sve u svemuz ali ODVEDI DIJETE molim te
Kako ste vi ostale

jah, trebala sam je dan ranije odvesti, u ponedjeljak, al sad kad pogledam na 15 dana koliko smo ostale gore taj 1 dan mi je beznacajan. uglavnom, vodim je ujutro pa cemo vidjeti sta ce reci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 7240
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:02:06   
R&T@
IZVORNA PORUKA: sahara

dadada, ne kod Merkatora nego poslije, mislim stanica poslijeuser posted image


Ja nisam Alipasinka, ali mislim, da kad ides s Otoke, to je stanica prije Mercatora... i sidjes do "televizije" i opstineuser posted image

Moze i stanica kod Mercatora...

Ali, stanica poslije je vec Alipasinouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7241
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:04:42   
Anoniman
tajra, cips nema veze sa opcinom, cips je u posti u B fazi na AP

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7242
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:04:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Dan zene....Vidim prehlađenij ima...Antonio je danima na prospanu,kasljuca,mm isto a i mene hvata grlo i kasljucam...Ja utzela tantum verde....pjemo cajeve i tako....
Techerko toliko si savjeta dobila ako nista ja bih je odvela i uradila krvnu sliku privatno a doktoru ne bi ni vodila,sama ocitaj nalaze...Nemoj se igrati ta njena malaksalost i lezanje nije bezazleno,moze biti milion razloga....
A izvini sto cu ti ovo reci kad je Lana imala upalu pluca pa ste bili u bolnici sama si rekla da ti je krivo st si je zavukla sto je nisi odmah odvela,da mi nije mrsk trazila bi post....a mozda te malo drmaju tzrudnicki hormoni nije ti lko sve u svemuz ali ODVEDI DIJETE molim te
Kako ste vi ostale

jah, trebala sam je dan ranije odvesti, u ponedjeljak, al sad kad pogledam na 15 dana koliko smo ostale gore taj 1 dan mi je beznacajan. uglavnom, vodim je ujutro pa cemo vidjeti sta ce reci



kako je L?? je li danas bila bolja?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7243
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:06:08   
R&T@
Dobro je...
vec sam mislila da mi se "navigacija" pokvarilauser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7244
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:07:01   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Dan zene....Vidim prehlađenij ima...Antonio je danima na prospanu,kasljuca,mm isto a i mene hvata grlo i kasljucam...Ja utzela tantum verde....pjemo cajeve i tako....
Techerko toliko si savjeta dobila ako nista ja bih je odvela i uradila krvnu sliku privatno a doktoru ne bi ni vodila,sama ocitaj nalaze...Nemoj se igrati ta njena malaksalost i lezanje nije bezazleno,moze biti milion razloga....
A izvini sto cu ti ovo reci kad je Lana imala upalu pluca pa ste bili u bolnici sama si rekla da ti je krivo st si je zavukla sto je nisi odmah odvela,da mi nije mrsk trazila bi post....a mozda te malo drmaju tzrudnicki hormoni nije ti lko sve u svemuz ali ODVEDI DIJETE molim te
Kako ste vi ostale

jah, trebala sam je dan ranije odvesti, u ponedjeljak, al sad kad pogledam na 15 dana koliko smo ostale gore taj 1 dan mi je beznacajan. uglavnom, vodim je ujutro pa cemo vidjeti sta ce reci



kako je L?? je li danas bila bolja?


ja sam jos na poslu, al kazu mi da je sve isto...osim sto je imala malo proliv opet

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7245
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:08:03   
Honey3
pozdravuser posted image
leona sretan rodjendan curi slatkoj zelimouser posted image user posted image user posted image I mi smo danas puno slikovnica kupili,cura ih je vec procitalauser posted image stvarno su super,i za poklon extrauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7246
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:10:22   
Anoniman
tajrauser posted image

tiki, stvarno mi je zao, svi su ti vec dali neki savjet, nadam se da nije nista ozbiljno i da ti znas najboljeuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7247
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:12:32   
Malenaoduvijek
bebacha
njih dvojica se nisu vidjeli u putu, Igor vise lici na Dadu nego na brata (i po ponasanju i fizicki)user posted image

Luka je moj, a Igor lici na babuku svog user posted image

dadada sutra ides u pohode,uh.ja svaki put trazim taj cips ne meRem upamtiti, srecom djeca nisu gore samo ja user posted image

eee
ja bila sad u ovom cm-u sto su adaptirali u titovoj, imaju djecije pidjame po 16KM alma ras, premedene i vrece po 15KM na spratu

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7248
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:15:18   
leona81
IZVORNA PORUKA: zaha

pozdravuser posted image
leona sretan rodjendan curi slatkoj zelimouser posted image user posted image user posted image I mi smo danas puno slikovnica kupili,cura ih je vec procitalauser posted image stvarno su super,i za poklon extrauser posted image



hvala puno, i ja sam svojoj kupila sve sto sam nasla u 2 svjetlosti:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 7249
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:26:38   
InLove
Leona sretan rodjendan ljepotici user posted image user posted image user posted image

Tekja preslatki ste sve troje user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 7250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  288 289 [290] 291 292   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  288 289 [290] 291 292   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *