|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  268 269 [270] 271 272   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 20:52:32   
Malenaoduvijek
ladyblue bas mi je drago da je dan dobro prosao

salmy pa ko postavi prvu dijagnozu misa mu ..

tajra uzivaj, ja cu zaspati do tekme, a probudice me ona djecurlija kad krenu divljati poslije utakmice

felix sretno i bas mi je drago za poslic..pa hoce i biti smjene zeznute user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 20:56:59   
vila_7
Svima jedan veliki user posted image . Ko bi vas sve uprati kad samo ovako naletim,ali eto da znate d amislim na vas (posebno na "staru ekipu") 

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 20:57:36   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: vila_7

Svima jedan veliki user posted image . Ko bi vas sve uprati kad samo ovako naletim,ali eto da znate d amislim na vas (posebno na "staru ekipu") 


ja se pitam gdje si ti?!


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 6728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 20:59:25   
R&T@
Igrala sam se...
uvrnuti kviz 2 i iznervirala se...

Kako mi je nekad to bilo zabavno...
Starimuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6729
   [Obrisana poruka]
15.11.2011 20:59:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 6730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:03:36   
tekja
tajra, jesi to jos 'sam u kuci'?

MM dosao s posla, dva sata odmora i opet odeuser posted image
ni ja se nesto ne mogu uziviti u tekme, cim se sta igra MM nema...
kamo srece da ovo bude historijska noc...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:03:41   
Malenaoduvijek
tajra sta je to

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:06:38   
R&T@
Evo ovo:

http://www.go-mrav.com/bedastoce/uvrnutikviz.shtml

Stigoh do 26. pitanja...user posted image

Tekja, ja mm rekla sinoc da ostane cijelu noc...
i ne znam da li on zato ode kao bez glaveuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:08:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Evo ovo:

http://www.go-mrav.com/bedastoce/uvrnutikviz.shtml

Stigoh do 26. pitanja...user posted image

Tekja, ja mm rekla sinoc da ostane cijelu noc...
i ne znam da li on zato ode kao bez glaveuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čoek ozbiljno shvatio tvoju naredbuuser posted image user posted image user posted image user posted image a da si rekla da iznese smece nebi te ni cuouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 6734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:10:32   
R&T@
Izvini... mm uvijek ponese smece...
do ulaznih vrata...user posted image user posted image user posted image
dok obuje cipele, smece ostaneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:11:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Izvini... mm uvijek ponese smece...
do ulaznih vrata...user posted image user posted image user posted image
dok obuje cipele, smece ostaneuser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image ista stvar,cipelar otvoren i kesa pored njegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 6736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:11:51   
selebriti
Moja princes je zaspala, ... tajming joj je ekstra, ljubi je majka user posted image

Sada laganini do utakmice user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:34:17   
Anoniman
Evo i nas...ja i utakmica nigdje veze, a ni mm nikad ne gleda, mislim da ne zna ni koliko igraca ima u timuuser posted image . Moje malo dijete zaspalo, a veliko baka uspavljuje, ja miline kad mi sveki dodje, ali ode ujutru opetuser posted image .
Felix sretno na poslu, juce imene zvali da pocnem raditi u struci, otvara se u Sa klinika za neplodnost, ali nema sanse dvoje ovako male djece ostaviti, tako da pisi propalo, a u prvi mah sam se bas bila obradovala.
Bolesnoj djecici brzo ozdravljenje zelimo.

Ladyblue ako budes kupovala slikovnice kupi i nama dam ti novac user posted image i ljubi mi moje zuto drago dijete.

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 6738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:44:20   
R&T@
Jelena, bit ce posla, aBd...
Protekli period ti je bas bio tezak...

Jesi li se navikla na cinjenicu da si dupla mama?



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:46:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tajra

Evo ovo:

http://www.go-mrav.com/bedastoce/uvrnutikviz.shtml

Stigoh do 26. pitanja...user posted image




Joj tajra kud ga metnu, valja se opet zezat s njim. user posted image
Zaraza...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:50:16   
R&T@
Dobro jeuser posted image , nisam samo ja "uvrnuta"user posted image




_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:50:52   
Anoniman
Ma ja inace Tajra "radim" tj mi imamo neku privatnu firmicu pa sam "zaposlena" tu, ali iskreno to je samo na papiru. Voljela bih naci posao u struci, ovi mi ponudili da radim kao medicinska sestra i da ako zavrsim u toku sledece godine fax, jer mi je ostalo dva ispita i diplomski onda me ostave sa visokom strucnom spremom zaposlenu. To bi mi ozda i bila motivacija da se nakanim pa to zavrsim, ali generalno od toga nema nista, da je Luka veci pa hajde ali ovako nista.
Ma ja se nisam navikla ni da sam mama jednog djeteta, a ne dvauser posted image . Jos mi nekako cudno kad mi kazu kako ti djeca, ne mogu da vjerujem da su to moja djeca, valjda nemam vremena da to skontamuser posted image , ma ja jos nisam ni skontala da sam se udalauser posted image . Skontam valjda kad djeca podju na fakultetuser posted image

Kako tvoja djecica... moram reci, ne uvlacim seuser posted image , ali ti mene odusevljavas svojim nacinom i metodom vaspitanja, a i tvoja djeca su mi nekako posebna.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 6742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:56:28   
DM
Ja samo da vam se javim-danas smo se baš nahodali"po doktorima"-pedica nas uputila  ORL i ustanovio je upalu srednjeg uha-dobili smo pancef, operil i gentamicin u kapima(ne da mi se sad tražiti koje su)!
danas smo imali i turu 38,damo mu paracetamol ako vidimo da ga boli(zna biti nervozan da samo plače)!
Nešto je i jeo danas, sad popio pola boce mlijeka sa "kac epec"(kraš expres)!
Doc nije jasno da je netom poslije zinnata dobio ovu upalu.....
Ponekad iz uha curka po malo, samo se nadam da se ovo neće ponavljati!
Imate li kakvih praktičnih savjeta u vezi s ovime? On je toliko plakao dok ga je doc pregledao, da sam samo uspjela osnovne informacije pokupiti!
Nadam se da su ostali pilići dobro



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 21:58:53   
R&T@
JelenaT, ja se nikad necu navici...sve mislim da zamisljam ovaj zivot...
i malo se bojim koliko srece osjecam...

A tebi se treba diviti, tako mala razlika, toliko optimizma i snage uz sve probleme, i skoro nimalo pomoci...user posted image

Mene svi kritikuju, "kupuju" mi šibe, "obecavaju" da ce mi djeca na glavi sjediti, "prijete" svim i svacim...user posted image






_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 22:01:24   
Anoniman
Doublemum posto je u pitanju srednje uho niposto ako ti neko da neki savjet tipa kapanja cuvarkuce u uho nemoj, nista kapati u uho kod upale srednjeg uha. Mozes ako ti mali spava na jastuku ugrijati u rerni morske sokli i staviti u jastucnicu i ostaviti da spava na tome, to bas izvlaci upalu, ali kod moje malene to nema sanse, dok npr meni to vise pomogne od bilo kog antibiotika. Zinat ni nama nikad nije pomogao kod upale, a imali smo mislim devet upala uha do sada.

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 6745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 22:02:01   
R&T@
Uh, doublemum, user posted image
Bas mi je zao sto malo uho boli...
Ne znam nista o tome,ali vam saljem zagrljaj podrske...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 6746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 22:04:32   
DM
Hvala Jelena, a te savjete oko kapanja bilo čega u uhu sam veća danas "lagano" otpilila!
Večeras sam mu samo peškir stavila na jastučnicu, da li da mu prebacim preko uha peškirić?
Treba li to "utopliti" ili pustiti "onako"?
I ja, ne skontah danas doc, smije li se kosica kupati?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 22:05:20   
Malenaoduvijek
eh sad cu se ja naljutiti na jelenu.pa bona mogu ti ja kupiti koju slikovnicu cccc mozda se onda i vidimo jer ovako izgleda nikako hm....

user posted image

hoces ti tajra koju slikovnicuuser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 22:07:21   
Anoniman
Tajra ja sam tip koji se uvijek vodi parolom da ce biti bolje i da sam sama birala. Ne cvjetaju mi ruze, nije mi lako sa dvoje male djece, ali sam sama to htjela. Ja kazem sve se moze kad se hoce, naidje i meni zuta minuta dodje mi da vristim iz sveg glasa, ali hvala Bogu brzo me prodje. Ja kad sam rekla mm da hocu drugo dijete pomislio je da sam luda, da se zezam. On je sam rekao sto se mene tice ja bih, ali razmisli. Znas i sama koliko vremena sam kuci, koliko ti mogu pomoci, jesi li sigurna da ti to hoces ili mozes. Ne bi volio da zapostavi sebe, da se osjecas zarobljeno, ali ako ti zelis drugo dijete ok.
ja sam isto protiv toga da se dijete tuce, ali iskreno par puta mi se desilo da sam pucnula Anu po peleni, mislim ona to nije ni osjetila, ali ja sam i te kako osjetilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 22:10:58   
bebacha
Mala ja danas kad procita tvoj post odma otisla u knjizara.kupila 9 komadauser posted image sutra idem kupit jos,skontala sam da je to dobra stvar za ove novogodisnje paketice jer osim dvoje svoji imamo jos 4-ero djece za paketice

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  268 269 [270] 271 272   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  268 269 [270] 271 272   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *