|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  266 267 [268] 269 270   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:12:01   
koka i po
macak cestitke i od meneuser posted image
stigao Stevo.....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:13:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: tajra

Super, felix...user posted image

A mahalusa u meni pita: sta ces raditi?
i ja htjedoh pitati,ali reko naci ce se druga mahalusauser posted image user posted image user posted image


Ja cekala da uleti tajra,znam ja ona kad ne bi na usta bi na .....user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 6677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:15:01   
Honey3
Stevo nemoj ici na temu zaludjenost fudbalom,a nemoj ni tekmu gledati,pleaseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:16:25   
tekja
felix, super, neka ti je sa srecom...i da, malkice ti zavidim...i ja sam zrela za kakvog bizMisa van kuceuser posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:17:20   
Anoniman
Dobro veceuser posted image
nadam se da nema puno bolesni...moram iscitati a trenutno mi je mrskouser posted image
felix...cestitke i od meneuser posted image

Mi smo danas setali jer je momak MORAO da izadje sa romobilomuser posted image tako da je mama NOSILA romobil dvije tramvajske stanice tamo...dvije nazaduser posted image = 4...bezbeli ostala i bez 4kguser posted image ..tako da smo se fino smrzli...meni drago...drago mi je sto mu je igraona malo dosadila...da nismo svaki dan tamo...nadam se da ce brzo i snijeg da se sankamo i grudBamouser posted image

Vidim pricate o slatkisima...moj A. tamani sve...nema slatkisa koje on ne voli...ja mu koliko mogu doziram...sto mi i ne uspjeva svaki dan...jerbo on ode pa od nane trazi, a nana ko nana...mogu ja njoj do zore govoriti ona ce uvijek njemu ugoditi
zvake jos nije probao...mislim da ne bi ni znao zvakati...da bi kad tad prgutao...bombone, lizala, keks, cokolada, pudinge, kolace, sladoled...sve ide



(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 6680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:19:20   
koka i po

IZVORNA PORUKA: zaha

Stevo nemoj ici na temu zaludjenost fudbalom,a nemoj ni tekmu gledati,pleaseuser posted image user posted image user posted image




a stooooouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:23:23   
Honey3
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: zaha

Stevo nemoj ici na temu zaludjenost fudbalom,a nemoj ni tekmu gledati,pleaseuser posted image user posted image user posted image




a stooooouser posted image
ma gledaj ti samo nadimak promijeniuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:24:56   
koka i po
user posted image skontala


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:53:34   
koka i po
meni nije jasno sto se moje dijete svaki put ukaki u igraoniciuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:57:04   
marinčii
koka baš me nasmija user posted image ,šta će dijete ne može planirati kad će kakiti
felix mila čestitam na posluuser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:58:32   
koka i po
ali svaki put kad ode u igraonicuuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 6686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 18:59:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Super, felix...user posted image

A mahalusa u meni pita: sta ces raditi?
ono sto je u mojoj struci trgovac otvara se kod nas DM radovi ce biti gotovi do februara marta najkasnije tako da cu radit jer imam "veze" .poznanstva drugacije malo bi morgen se zaposlila bilo dje !
Hvala svima user posted image ja jedva cekam da izadjem iz ove kuce ....



< Poruku je uredio felix -- 15.11.2011 19:14:24 >

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 6687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:01:15   
Anoniman
ja cekam goste da gledamo utakmicu , danas sam anelu nasla bundu za 40km lepa hlace i bodic super je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:03:35   
marinčii
IZVORNA PORUKA: koka i po

ali svaki put kad ode u igraonicuuser posted image
možda se iskače pa se metabolizam ubrza i onda mora kakit


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:05:35   
gerberka
IZVORNA PORUKA: koka i po

meni nije jasno sto se moje dijete svaki put ukaki u igraoniciuser posted image


koko, zamoli vaspitacicu da uprati zbog cega nema kontrolu, da li ga neko dijete zadirkuje isl..jer ako ti se ne kako kuci nebi trebao ni u obdanistu..srce malo..a njima kad skrenes paznju bit ce malo drugacije..necu dusu da grijesim, ali mozda on trazi tutu ali ne dobije..pitaj, trazi odgovor..ljubim te


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:07:17   
koka i po

IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: koka i po

meni nije jasno sto se moje dijete svaki put ukaki u igraoniciuser posted image


koko, zamoli vaspitacicu da uprati zbog cega nema kontrolu, da li ga neko dijete zadirkuje isl..jer ako ti se ne kako kuci nebi trebao ni u obdanistu..srce malo..a njima kad skrenes paznju bit ce malo drugacije..necu dusu da grijesim, ali mozda on trazi tutu ali ne dobije..pitaj, trazi odgovor..ljubim te



gerbo duso...to je igraonica bez vaspitacica u kojoj dijete cuvas sam.i ne trazi nego suti...a pelene nema vec 6 mj.mislim...stvarno je pretjerao


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 6691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:11:14   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: tajra

Super, felix...user posted image

A mahalusa u meni pita: sta ces raditi?
i ja htjedoh pitati,ali reko naci ce se druga mahalusauser posted image user posted image user posted image


Ja cekala da uleti tajra,znam ja ona kad ne bi na usta bi na .....user posted image


Sad si me povrijedila u dubinu duse mojeuser posted image

Ali si 100% u pravuuser posted image

user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:13:17   
Anoniman
koko , iiii jel izaslo iz gaca jel se zalijepiouser posted image kako ocisti? Neznam mozda ga prevarilo a inace tako kad gdje odete bas me zanima koja djeca nemaju pempi jel ona sama kazu vama ocu piskit,kakit i da ih odvedete do wc ili ???


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 6693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:14:33   
koka i po
kako kad....prije je trazio a sad nece...sad ga ja nudim.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:17:37   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: felix
bas me zanima koja djeca nemaju pempi jel ona sama kazu vama ocu piskit,kakit i da ih odvedete do wc ili ???


Dodjes gdje trebas, postavis dijete na solju ili tutu i zatvoris vrata wc-a...pa kad bude bude user posted image user posted image user posted image
Naravno da kazu felix...moja zavisi kod koga je od te osobe trazi da je vodi u wc. Ili ako nam neko ima, obavezno trazi da je ta osoba vodi u wc. Meni to super. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:19:32   
koka i po
ko curice...djecaci su drugaciji...bar tako pricaju.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:21:05   
R&T@
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: koka i po

ali svaki put kad ode u igraonicuuser posted image
možda se iskače pa se metabolizam ubrza i onda mora kakit



Ko ce jos misliti na *uzicu i solju kad je raja blizuuser posted image

I u Zenici na regionalnom, trka u wc bila u posljednjoj minutiuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 6697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:23:56   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: felix
bas me zanima koja djeca nemaju pempi jel ona sama kazu vama ocu piskit,kakit i da ih odvedete do wc ili ???


Dodjes gdje trebas, postavis dijete na solju ili tutu i zatvoris vrata wc-a...pa kad bude bude user posted image user posted image user posted image
Naravno da kazu felix...moja zavisi kod koga je od te osobe trazi da je vodi u wc. Ili ako nam neko ima, obavezno trazi da je ta osoba vodi u wc. Meni to super. user posted image



Istouser posted image
I meni je superuser posted image

Sinoc u gostima je bila fascinirana velicinom kupatila, pa je sve ukucane "vodila"user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:28:49   
tekja
V. od svih trazi tutu, samo mene jos uvijek pomalo trenirauser posted image ... svaki dan makar jednom, malo pisne u gace i onda fol zakijameti tutaaaa, mama tutttaaaa...ostatak obavi gdje treba, al' dzaba ja gace moram mijenat... koko ne vodi ga par dana u igraonu i dobro mu naglasi sto nece ici...

...necete vjerovati, ja i V. danas popili po solju onog luk-jabuka sirupa i nismo se zakasljali vec nekoliko sahatovauser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 19:30:14   
marinčii
koko ja kontala on kakio u šolju nisam skontala da se ukakio u gaće,a neznam šta bi ti rekla ni sama nisam pametna i ovaj moj sad kaže mama piškit ću i dok ja tutu on malo pišne u gačice ,znači ne upiški se skrozz nego pišne i onda traži tutuuser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  266 267 [268] 269 270   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  266 267 [268] 269 270   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *