|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  260 261 [262] 263 264   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:57:00   
Leena
Pocahontas, user posted image user posted image user posted image super! Mene je to podsjetilo na moju sestru koja je bila vrlo pristojno dijete dok ne uđe u auto, cim uđe, krene psovati k'o kocijas, poslije provalimo sta je, u kuci niko nije psovao, a tata cim uđe u auto, odmah ga neko ili nesto iznervira i on pocne, tako je moja sestra skontala da je to mjesto za takvo izražavanjeuser posted image

Jele, ti mene vazda zbunis s tim da ana ne prica, ja se sjecam dok ova moja nije mama znala reci da je ana nesto svasta znala reci... mozda joj je samo mrsko da pricauser posted image ali "ne daj joj da bude ljuta" i ti svasta djeci das, sramotauser posted image

Ladyblue, joj da vas nikako da popustiuser posted image . Ljubim vas puno i nadam se da cete ozdraviti sto prije!

Salmy, i vama zelimo brz oporavak!





_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:57:50   
Anoniman
dobro jutro
da vas pitam nestouser posted image user posted image user posted image bale li vasa djeca,misli ne mala nego ovi klipani kao moja Noauser posted image user posted image user posted image ja sve kontam prestat ce al nista,vise su mi dosadili siperci i marame i postajem pravo frustrirana zbog togauser posted image
ne znam sta da radimuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:00:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

dobro jutro
da vas pitam nestouser posted image user posted image user posted image bale li vasa djeca,misli ne mala nego ovi klipani kao moja Noauser posted image user posted image user posted image ja sve kontam prestat ce al nista,vise su mi dosadili siperci i marame i postajem pravo frustrirana zbog togauser posted image
ne znam sta da radimuser posted image



moje ne...al arman sin moje zaove je balio do 4 godine...
ona je ludila ...ja mislim d ami nemamo slike njegove bez siperka uopšteuser posted image
al je stalo...i pedijatrica je rekla staće samo...to je jednostavno pojačano lučenje jer se zubi formiraju i rastu u tom periodu i namještaju u vilici...
nama bio smješan odgovor al definitvno imalo je istine...stalo samouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:00:54   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

dobro jutro
da vas pitam nestouser posted image user posted image user posted image bale li vasa djeca,misli ne mala nego ovi klipani kao moja Noauser posted image user posted image user posted image ja sve kontam prestat ce al nista,vise su mi dosadili siperci i marame i postajem pravo frustrirana zbog togauser posted image
ne znam sta da radimuser posted image



rastu li joj zubićiuser posted image
mi nismo nikad pretjerano balili iskreno..siperak mu samo stavljala kada je jeo...
a vidim po slikama da anidlin mali noa nosi stalno siperak, pa moguce da on baliuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:05:02   
tekja
jutro...
kako su bolesna djecica jutros, Lana, Sejo, Afan..vidim da je Nadja bolje, hB...user posted image
Mi smo ok, hB...

V. voli da gleda miki mausa, duska dugouska i crtice iz naseg djetinjstva i jako voli medu ruperta, al' ga cesto propustimouser posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:06:44   
Anoniman
mi smo stalno sa siperkom i maramomuser posted image svi zubi su joj nikliuser posted image kaze mi neki dan zena u prodavnici da je njen malc balio do 3 godine,sad Hanady rece Arman do 4user posted image
upucat cu seuser posted image stvarno je ruzno,ona jadna kad hoce nekog da poljubi prvo kaze ''bavava sam stani da se obrisem''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 6531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:07:54   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

mi smo stalno sa siperkom i maramomuser posted image svi zubi su joj nikliuser posted image kaze mi neki dan zena u prodavnici da je njen malc balio do 3 godine,sad Hanady rece Arman do 4user posted image
upucat cu seuser posted image stvarno je ruzno,ona jadna kad hoce nekog da poljubi prvo kaze ''bavava sam stani da se obrisem'' user posted image user posted image



kraljica user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:09:39   
Hanady RR
no aarmanu su zubi tek počeli izlaziti sa godinu dana...
pa je moguće da i to ima veze u tom pordužetku od godinuuser posted image
a noa je kingica...
nemoj je sikirati...
nek je ''bavava'' proće touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:15:10   
leona81
mi smo opet ostali kuci...M je kasljala cijelu noc, nismo oka sklopile, sve puno slajma a nikako da ga izbaci...malo je povratila slajma ali ima ga jos puno...po danu malo kaslje a po noci nastaje haos. ja sam je digla na 2 jastuka, namazala dr theiss, dala odmah sljez pa kasnije mentu s medom, propolis, sve zivo, nista ne pomaze. ima li neko jos ideja sta bi moglo pomoci? stolica mi je isto bila malo cudna jucer, kao proljevasta sluzava, e sad ne znam jel i to izbacuje slajm ili je opet neki virus fasovala...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:15:50   
Anoniman
ona je prve zube dobila s 3 mjeseca i nije balila do jedno 10 mjeseci a od tad potociuser posted image
a da je malo pohvalimuser posted image user posted image ona zna sama ispuhati nos odavno,nama nikad nije trebao babyvacuser posted image


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 6535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:17:09   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: noa

dobro jutro
da vas pitam nestouser posted image user posted image user posted image bale li vasa djeca,misli ne mala nego ovi klipani kao moja Noauser posted image user posted image user posted image ja sve kontam prestat ce al nista,vise su mi dosadili siperci i marame i postajem pravo frustrirana zbog togauser posted image
ne znam sta da radimuser posted image



evo da vas utjesim ,niste sami...Ajdin bali od treceg mjeseca ima 2,5 g i sad baliuser posted image nama nisu jos sve 5-e izasle,nadam se da ce tad prestati.A sipere smo izbacili vise su mi dosadili i  mi smo na skoro svim slikama sa siperomuser posted image Sad se samo brisemo i presvlacimo cesto

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:21:34   
Lady26
Leona, May bas cesto bolesna user posted image user posted image
Sorry nisam isla sinoc nigdje, mozda danas....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:22:58   
Anoniman
oooo gvendolinauser posted image siperci su nam za po kuci a kad se sredimo stavimo maramuuser posted image user posted image user posted image user posted image nervira me vise sredim je fino kao djevojcicu,haljinica,kikice,fazoni i onda turimo maramu koja je u roku 20 minuta mokra da je mozes zacjediti.. jesi li ti spominjala to pedijatruuser posted image ja nisam nikad a ne znam zastouser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 6538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:26:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo opet ostali kuci...M je kasljala cijelu noc, nismo oka sklopile, sve puno slajma a nikako da ga izbaci...malo je povratila slajma ali ima ga jos puno...po danu malo kaslje a po noci nastaje haos. ja sam je digla na 2 jastuka, namazala dr theiss, dala odmah sljez pa kasnije mentu s medom, propolis, sve zivo, nista ne pomaze. ima li neko jos ideja sta bi moglo pomoci? stolica mi je isto bila malo cudna jucer, kao proljevasta sluzava, e sad ne znam jel i to izbacuje slajm ili je opet neki virus fasovala...



jesi li joj probala dati onaj caj od luka i jabukeuser posted image ja da nisam vidjela koliko je maleni od sestre povratio i pokakio slajma ne bi vjerovala koliko pomaze..

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 6539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:27:41   
Amani12
Helou user posted image
Noa ak ce ti biti sta lakse i mi znamo cesto baliti...user posted image
Ne uvijek,ali kad ga zubi muce,kao sad naprimjer,potoci liju,...
Kako su nam bolesna djecica Afan,Sejo,Lana,Nadja?
Tekja i nama je medo Rupert,uz Nodia trenutno br.1.user posted image
Ja mu cd uzela,nije los crtic,i ja se privalim pa zajedno gledamo.user posted image
Dame moje user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:38:30   
bananica
jutrouser posted image

sta ima?



(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 6541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:45:12   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: noa

oooo gvendolinauser posted image siperci su nam za po kuci a kad se sredimo stavimo maramuuser posted image user posted image user posted image user posted image nervira me vise sredim je fino kao djevojcicu,haljinica,kikice,fazoni i onda turimo maramu koja je u roku 20 minuta mokra da je mozes zacjediti.. jesi li ti spominjala to pedijatruuser posted image ja nisam nikad a ne znam zastouser posted image


mozete vi marame kada steuser posted image ,mi jedino sal da stavimouser posted image jest da nam nekad ni on ne bi bio dovoljan,kada se nagne bukvalno curi iz ustauser posted image A nisam ni ja spominjala ,jer kada odemo pedijatru to mi nije na pameti.Zaova mi kaze da je i njen mali balio do 2-3 g,pa kontam da je nasljedno user posted image Sad mu je 5 g i sad nekad zabaliuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 10:54:43   
Anoniman
gvendolina bona zar nisi vidjela cool marame kog jedne tete sivalice,cak su ljepse za djecake,ako hoces posaljem ti pp kako da je nađesuser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 6543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:00:48   
gvendolina
ja se sve nadam da cemo to ubrzo prevazici,vise mi je sipera na vrh glave imamo ih za izvoza user posted image
na koju sivalicu mislis je li naida (mamina cura) uzmali smo kapcu kod nje,a marame nisma gledalauser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:03:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

ja se sve nadam da cemo to ubrzo prevazici,vise mi je sipera na vrh glave imamo ih za izvoza user posted image
na koju sivalicu mislis je li naida (mamina cura) uzmali smo kapcu kod nje,a marame nisma gledalauser posted image




nisam ja uzimala od nje,ja sam od Dolise sivaliceuser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 6545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:06:23   
Anoniman
dobro jutro evo spremam se za posao pa samo da vam mahnem...
cmokić user posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 6546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:13:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

dobro jutro evo spremam se za posao pa samo da vam mahnem...
cmokić user posted image



neka,neka docekat cemo dadada i ja da ovako pozdravljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:21:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

dobro jutro evo spremam se za posao pa samo da vam mahnem...
cmokić user posted image



neka,neka docekat cemo dadada i ja da ovako pozdravljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
idi Šejtane jedan, da si sinoć nastavila sa onim porukama čojk bi me se odrekaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:30:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image znam ja kad trebam statiuser posted image user posted image user posted image user posted image
nego Noa nicim izazvana trazila tutuuser posted image user posted image user posted image user posted image obavila je pi-pi sad ide caj s medom pa ce biti i ostalo valjdauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 11:33:50   
marinčii
dan ženeuser posted image
Mi jutros do 9 sppavali baš mi je dobro došlo,ja evo pijem čaj a M gleda Nodija,vidim pričate o baljenju M je odavno presto baliti ali kad ima cucu onda bali user posted image valjda je to uredu i ja sam već jednom to pitala i čini i se da su žene rekle da je ok
Bolesnoj dječici brzo ozdravljenje


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  260 261 [262] 263 264   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  260 261 [262] 263 264   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *