|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:25:11   
Anoniman
kod nas su glavni phineas and ferb...nazalost crtic je na eng...to mi je jedino krivo jer ga zaista pogleda od pocetka do kraja...cak ni zlocesti dr.doofenshmitz nije toliko zlocestuser posted image ...a bogami i ja i mm uzivamo gledajuci jer ima provala masuuser posted image

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:35:47   
R&T@
Dadada, kad nam momak "proparlata ingliš"user posted image user posted image user posted image

Imam ja jos jednu "brigu" vezanu za djeciji program...

Zasto se ovi voditelji djecijih emisija na nasim tv stanicama ponasaju kao da su maloumniuser posted image
Krevelje se, "pece", vicu, otezu...
nigdje normalnog standardnog jezikauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:38:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, kad nam momak "proparlata ingliš"user posted image user posted image user posted image

Imam ja jos jednu "brigu" vezanu za djeciji program...

Zasto se ovi voditelji djecijih emisija na nasim tv stanicama ponasaju kao da su maloumniuser posted image
Krevelje se, "pece", vicu, otezu...
nigdje normalnog standardnog jezikauser posted image

hahahaaha, super siuser posted image user posted image user posted image zato ja samo pustam engleski program, nek dijete nauci engleski i nesto pametno uz to, a od mene i ostalih ce ionako nauciti bosanski kad taduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:40:05   
Hanady RR
tajra o istom sam razmišljala...
ja se sjećam prije dječijih programa al brate znalo se ko je muški voditelj ko ženski sad što kažeš...zbunjujće meni a kamli djetetuuser posted image

a definitvno najbolja emisija mi Tv School...
divna učiteljica i divan način učenjauser posted image

a ja opet imama ''brigu.. crtanih filmova gdje ne mogu objasniti likove...
recimo nedavno smo trebale ići gledati crtić 3D u cinema city...al Mumijeviuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja stavrno ne znam kako bih starijoj punoj pitanja objsanila ko su mumijevi, koje životinje, zašto im je sestra drugačija od njih i onako malauser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:42:19   
Hanady RR
ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:47:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, kad nam momak "proparlata ingliš"user posted image user posted image user posted image

Imam ja jos jednu "brigu" vezanu za djeciji program...

Zasto se ovi voditelji djecijih emisija na nasim tv stanicama ponasaju kao da su maloumniuser posted image
Krevelje se, "pece", vicu, otezu...
nigdje normalnog standardnog jezikauser posted image
to i mene uzasno nervira...isto retardiuser posted image ....ja kad vidim ove eng. programe, tacno mi dodje da placem...vidi se da su na tim emisijama radili psiholozi, doktori,... umjetnici...da je radjeno smisljeno...a ovo kod nas je katastrofa...meni je krivo sto od tv 99 nisu tako nesto napravili...nije da nisu mogli...i nije da im se ne bi isplatilo...bila bi sigurno najgledanija tv u reionu

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:50:01   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School


nema nikakve stete u uvodjenju stranog jezika odmah, to nije forsiranje vec gledanje crtica, necega sto je njima zanimljivo i sto im budi interes. strani jezik se najbolje uci od malih nogui, sto ranije to bolje


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:50:42   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


a definitvno najbolja emisija mi Tv School...
divna učiteljica i divan način učenjauser posted image




I nama se svidja...user posted image

Zao mi je sto ne postoji dvd te emisije...
to bi stvarno zeljela imati... 

Moja uci pomalo engleski u vrticu i odusevljena je...
ona pjesmica Mali roboti nam je glavni hit porodicnih okupljanja...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:52:04   
škorpija
spužva bob i ben 10 definistivno nisu crtići za malu djecu, ma spužva nije ni za koga, idiotizam čisti

po meni su najbolji crtići elmov svijet, edukativni, a kombinacija lutkarskog, animiranog i dokumentarnog dijela, bumba i pocoyo su kao edukativni, ali malo dosadni, pepa pig je edukativna ali za stariju djecu, barimba mi je iditoizam, teletabisi su zanimljivi djeci ali ima puno rkeveljenja i kao kod mumijevih, koja su oni vrsta - čega???

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:54:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

tajra o istom sam razmišljala...
ja se sjećam prije dječijih programa al brate znalo se ko je muški voditelj ko ženski sad što kažeš...zbunjujće meni a kamli djetetuuser posted image

a definitvno najbolja emisija mi Tv School...
divna učiteljica i divan način učenjauser posted image

a ja opet imama ''brigu.. crtanih filmova gdje ne mogu objasniti likove...
recimo nedavno smo trebale ići gledati crtić 3D u cinema city...al Mumijeviuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja stavrno ne znam kako bih starijoj punoj pitanja objsanila ko su mumijevi, koje životinje, zašto im je sestra drugačija od njih i onako malauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image mumijevi su ti nilski konji...ja mislimuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:55:55   
sheri
mi gledamo jim jam, fifi i jagodicu bobicu. ja ya pola tih crtica sto vi nabrajate nisam nikad ni culauser posted image user posted image user posted image user posted image . a moja N najvise reaguje na djecu na tvu, i voli gledati onu TV school. a i meni se svidja

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:57:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School


nema nikakve stete u uvodjenju stranog jezika odmah, to nije forsiranje vec gledanje crtica, necega sto je njima zanimljivo i sto im budi interes. strani jezik se najbolje uci od malih nogui, sto ranije to bolje


nije šteta uvesti ih ali je šteta djetetu ne pokazati nešto na maternjem jeziku i da to bude osnov, a svaki drugi jezik dobro je došao...

moja djevojčica je sa 14 mjeseci znala reći kako bocko zaljeva cvijeće, kako fifi pravi ogrlicu prijateljstva, kako se narcisa obukla itd...
dok o tome nisma sa njom mogla razgovarati da je isti taj crtani gledala na engelskom jeziku...
ona sada vrlo bistro priča i kaže kity i mimi idu na voz, al da je bilo na negleskom nebi ona sa mnom tako razgovaralauser posted image

Starija je isto tako razvijala svoj osjećaj za crtiće kroz maternji jezik, oni crtići koji su bili samo muzika i skakutanje meni nisu ni zanimljivi. Ona nije gledala na engelskom jeziku crtiće ali sukladno razvoju ja sam njoj kupila Doru...sada zna reći uspjeli smo na englesmo, put, trava, majmun, duga, da i ne...ali nisma zakasnila i to je crtani koji ima prevoduser posted image

U svakom slučaju ne smtrama štetnim naravno ali ja sam to drugačije uradila...
pa sam samo podjelila iskustvo svoje i dala svoj stav o istom iz iskustva...
dvije curice nije malo zar neuser posted image
ja se nadam da će nas lana sa 14 mjeseci pozraviti na engelskom kao neki omiljeni lik iz crtića ili reći hvala godposđo što kaže moja farah kada joj neko da poklon jer tako se zahvaljuje kittyuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 21:59:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


a definitvno najbolja emisija mi Tv School...
divna učiteljica i divan način učenjauser posted image




I nama se svidja...user posted image

Zao mi je sto ne postoji dvd te emisije...
to bi stvarno zeljela imati... 

Moja uci pomalo engleski u vrticu i odusevljena je...
ona pjesmica Mali roboti nam je glavni hit porodicnih okupljanja...

bil vi taj DVd u paketićuser posted image
naime ja sam zamolila seku da mi pokuša nabaviti, sramota reći ali ''pirat''user posted image
pa ako uspijemo nećemo vas zaboravitiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 22:01:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School


nema nikakve stete u uvodjenju stranog jezika odmah, to nije forsiranje vec gledanje crtica, necega sto je njima zanimljivo i sto im budi interes. strani jezik se najbolje uci od malih nogui, sto ranije to bolje


nije šteta uvesti ih ali je šteta djetetu ne pokazati nešto na maternjem jeziku i da to bude osnov, a svaki drugi jezik dobro je došao...

moja djevojčica je sa 14 mjeseci znala reći kako bocko zaljeva cvijeće, kako fifi pravi ogrlicu prijateljstva, kako se narcisa obukla itd...
dok o tome nisma sa njom mogla razgovarati da je isti taj crtani gledala na engelskom jeziku...
ona sada vrlo bistro priča i kaže kity i mimi idu na voz, al da je bilo na negleskom nebi ona sa mnom tako razgovaralauser posted image

Starija je isto tako razvijala svoj osjećaj za crtiće kroz maternji jezik, oni crtići koji su bili samo muzika i skakutanje meni nisu ni zanimljivi. Ona nije gledala na engelskom jeziku crtiće ali sukladno razvoju ja sam njoj kupila Doru...sada zna reći uspjeli smo na englesmo, put, trava, majmun, duga, da i ne...ali nisma zakasnila i to je crtani koji ima prevoduser posted image

U svakom slučaju ne smtrama štetnim naravno ali ja sam to drugačije uradila...
pa sam samo podjelila iskustvo svoje i dala svoj stav o istom iz iskustva...
dvije curice nije malo zar neuser posted image
ja se nadam da će nas lana sa 14 mjeseci pozraviti na engelskom kao neki omiljeni lik iz crtića ili reći hvala godposđo što kaže moja farah kada joj neko da poklon jer tako se zahvaljuje kittyuser posted image


svako ima svoje metode naravnouser posted image ja imam namjeru da je izlazem i engleskom i bosanskom od samog pocetka, nije mi bitno da ranije progovori vec kada vec progovori da zna dosta rijeci i na jednom i na drugom jeziku, nesto kao dvojezicna djeca- usvajanje drugog jezika i kako ga usvojiti na najbolji nacin mi je bila tema mog diplomskog rada, pa cu da probam i u praksiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 22:20:46   
neki
IZVORNA PORUKA: tajra
a one "bajke" na TVSA treba zakonom zabranitiuser posted image

Definitivno potpisujem,uzas!!!
A neki dan Sead pregledao Ben10 na Hayatu,a posle ide nekakav crtani-sirene,jaoooooooooooo kad sam vidjela scenu,frapirala sam se!!!!!Djevojcica(djevojka),ne znam ni sta je vise,daje djecaku prst,jer se ubola na nesto,on joj stavi prst u usta,i bukvalno ga cucla!!!!!Zatim prikazuju i to polako,njena bedra,pa zatim njegovo golo poprsje,UZAS ZIVI!!!!!!Nisam mogla vjerovati,odmah ukinem i crtani i Hayatuser posted image user posted image user posted image

Najvise volimo Strumfove i Tom & Jerryuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio neki -- 12.12.2010 22:22:34 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:19:47   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School



Hanady, u našoj porodici su od starta tri jezika prisutna, i nekako nemamo izbora, pa o tome ni ne razmišljam kao o problemu ili nekoj drugačijoj situaciji, pa mi je nekako svejedno... Moja Ema već "uspješno" miješa jezike, a, koliko znam, djeca u ovom uzrastu kada žive u sredini u kojoj je više jezika nisu svjesni da se radi o različitim jezicima, već sve uče kao sinonime...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:26:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School



Hanady, u našoj porodici su od starta tri jezika prisutna, i nekako nemamo izbora, pa o tome ni ne razmišljam kao o problemu ili nekoj drugačijoj situaciji, pa mi je nekako svejedno... Moja Ema već "uspješno" miješa jezike, a, koliko znam, djeca u ovom uzrastu kada žive u sredini u kojoj je više jezika nisu svjesni da se radi o različitim jezicima, već sve uče kao sinonime...


kada žive u takvoj sredini to je nešto recimo i prirodno...ali ako nije tako treba biti pažljiv...
moja farah nije živjela u dvojezičnoj sredini ali je uredno sa 15-16 mjeseci svima govorila da su tetka...i nana joj j tetka i sestra joj je tetka...jednostavno svi su tetka biliuser posted image jer imamo puno tetki i ja i suprug i ona sama pa kako ko nazove ili dođe mi kažemo ''kako si tetka'' i ona skontala svi tetkeuser posted image


mislim ipak dvojezičnost sredine u kojoj dijete živi znači da se sa djetetom komunicira na svakom od ta dva (ili vaš slučaj-tri jezika), ona može pomješati nešto od toga ali će svakako znati šta je šta jer joj je to prirodno pri komunikacaiji sa tobom, suprugom...
ali nebi tako bilo da komunicira sa TV-om samo na ta tri jezika....
jedino da roditelj pri puštanju samog crtića na nekom od stranoh jezika u kući povremeno i govore tim jezikom te napravi prirodnu sredinu za isto.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:29:25   
neki
Ja bih da se nadovezem za ove strane jezike...
Kad sam sama kuci sa djecom(jer MM nervira njem. jezik) uvijek gledam RTL,Sead je vec naucio pokoju rijec i meni je pravo dragouser posted image A i Said govori enteen(RTL)user posted image user posted image user posted image user posted image
A voli pravo mini school na BHT-u,i ucimo vec i engleski pomalouser posted image

< Poruku je uredio neki -- 12.12.2010 23:30:05 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:29:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nisma za forisarenje jezika stranog odmah....
djeca su mala i najviše toga usvajaju kroz igru...

crtani filmovi sihronizirani na maternjem jeziku su nam dostupni...
tako da njih preferiram...
dio koji se odnosi na engleski jezik...uglavnom su to crtići u kojima dobije i predvod istog...tipa Dora i Tv School



Hanady, u našoj porodici su od starta tri jezika prisutna, i nekako nemamo izbora, pa o tome ni ne razmišljam kao o problemu ili nekoj drugačijoj situaciji, pa mi je nekako svejedno... Moja Ema već "uspješno" miješa jezike, a, koliko znam, djeca u ovom uzrastu kada žive u sredini u kojoj je više jezika nisu svjesni da se radi o različitim jezicima, već sve uče kao sinonime...


kada žive u takvoj sredini to je nešto recimo i prirodno...ali ako nije tako treba biti pažljiv...
moja farah nije živjela u dvojezičnoj sredini ali je uredno sa 15-16 mjeseci svima govorila da su tetka...i nana joj j tetka i sestra joj je tetka...jednostavno svi su tetka biliuser posted image jer imamo puno tetki i ja i suprug i ona sama pa kako ko nazove ili dođe mi kažemo ''kako si tetka'' i ona skontala svi tetkeuser posted image


mislim ipak dvojezičnost sredine u kojoj dijete živi znači da se sa djetetom komunicira na svakom od ta dva (ili vaš slučaj-tri jezika), ona može pomješati nešto od toga ali će svakako znati šta je šta jer joj je to prirodno pri komunikacaiji sa tobom, suprugom...
ali nebi tako bilo da komunicira sa TV-om samo na ta tri jezika....
jedino da roditelj pri puštanju samog crtića na nekom od stranoh jezika u kući povremeno i govore tim jezikom te napravi prirodnu sredinu za isto.


upravo to mi i jeste namjera, buduci da mi je to profesija i prostudirala sam tu oblast, znam sta je najbolje, vec joj pjevam pjesmice na engleskom a ona ponavlja poneku rijecuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:30:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: neki

Ja bih da se nadovezem za ove strane jezike...
Kad sam sama kuci sa djecom(jer MM nervira njem. jezik) uvijek gledam RTL,Sead je vec naucio pokoju rijec i meni je pravo dragouser posted image
A voli pravo mini school na BHT-u,i ucimo vec i engleski pomalouser posted image


samo naprijed! ako zelis da djeca tecno nauce strane jezike, treba poceti prije trece-cetvrte godine uvoditi strani jezik


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:31:56   
myb@by

IZVORNA PORUKA: neki

Ja bih da se nadovezem za ove strane jezike...
Kad sam sama kuci sa djecom(jer MM nervira njem. jezik) uvijek gledam RTL,Sead je vec naucio pokoju rijec i meni je pravo dragouser posted image A i Said govori enteen(RTL)user posted image user posted image user posted image user posted image
A voli pravo mini school na BHT-u,i ucimo vec i engleski pomalouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:36:52   
neki
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: neki

Ja bih da se nadovezem za ove strane jezike...
Kad sam sama kuci sa djecom(jer MM nervira njem. jezik) uvijek gledam RTL,Sead je vec naucio pokoju rijec i meni je pravo dragouser posted image
A voli pravo mini school na BHT-u,i ucimo vec i engleski pomalouser posted image


samo naprijed! ako zelis da djeca tecno nauce strane jezike, treba poceti prije trece-cetvrte godine uvoditi strani jezik


Hvalauser posted image
MM vec razmislja i o kursu str. jezika,ali ja mislim da je jos ranouser posted image
Hajd please pogledajte moj post vezan za crtice na Hayatu,je li to iko od vas gledao,ja sam zgrozenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:38:09   
Hanady RR
eto tecaher ja to nisma studirala ali sam shavtila kroz odgoj djeteta svoga, tačnije dva...u startu sam ti i rekla...
ne bih forsirala da mi bude strani jezik jedini crtić jer maternji joj je prirodna okolina, ali i moja starja savršeno ponavlja engleske riječi uz pomoć Dore, Tv School i mene naravno...
znači u biti o istom pričamo samo malo različito...
ti više sa aspekta svoje porfesije a ja nekako u ''hodu'' što bi se reklo isto sam shavtila.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:39:36   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
ja nikako ne kontam šta crtić Bumbo nudi djeci...user posted image
jedino je pjesmica Ok...al ostalo ništa ne kontamuser posted image


Ne kontamo mi, ali kontaju djeca user posted image

Ni meni se na početku taj crtić nije svidjao, baš mi je djelovao malo poglup, medjutim shvatila sam da je to namjenjeno baš manjoj djeci koja još puno toga ne znaju. Jednostavan je, nema previše detalja i polako ih uči pojedinim stvarima. Uočila sam zaisat da je neke predmete tako naučila, a i dan danas taj crtani voli i baš mu se obraduje ako ga ne pogleda kroz malo duži period.

Medjutim, Barney & friends nam je od samog početka No.1 user posted image user posted image user posted image

Ne mogu vam opisati kakvo je uživanje gledati je dok ga gleda. Bukvalno otpleše od početka do kraja! Ma, presmiješna je user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.12.2010 23:40:01   
Hanady RR
neki te neke nove vile moja djevojččica nije željela gledati...
u principu ograničene su jutarnjim gledanjem crtića te je to vrijeme ona zamjenila postojećim DVD crtićima...
ja ih nisma pogledala jer je ona odmah i prevbacila ali me seka nazvala i upozorila da je viejdla beze crtić na hajatu nakon winksa i kaže de majketi nemoj da gleda ne zna se ko je vila ko vješticauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *