RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


maja78 RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 19:55:36)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trebam stalak ili stepenik (kako god se to zvalo) na koje dijete stane i pere zubice... plizzzzz


mi kupili u OBiju i odlican je, cvrst, ne klize se, mislim da je bio do 20 KM




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.3.2012 12:11:48)

hvala cure [sm=smiley31.gif]




mamana -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.3.2012 12:50:21)

Helane klasične (bez ikakvih likova)




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.3.2012 13:00:59)

IZVORNA PORUKA: mamana

Helane klasične (bez ikakvih likova)


u zari, u lindexu, u mercatoru u hiper marketu itd.




Neca xxx -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.3.2012 13:02:50)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trebam stalak ili stepenik (kako god se to zvalo) na koje dijete stane i pere zubice... plizzzzz


Mi smo svoj kupili u TL, a mislim da imas i u Amku na Mojmilu u onoj prodavnici djecijih stvari na prizemlju.  




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.3.2012 14:00:18)

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trebam stalak ili stepenik (kako god se to zvalo) na koje dijete stane i pere zubice... plizzzzz


Mi smo svoj kupili u TL, a mislim da imas i u Amku na Mojmilu u onoj prodavnici djecijih stvari na prizemlju.  


i mi smo svoj kupili Bubu u TL dok je postojao i super nam je..
vidjeh da imaju to čudo plastično u onoj radnji Vrtuljak u importanne centru




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.3.2012 19:48:24)


IZVORNA PORUKA: mamana

Helane klasične (bez ikakvih likova)


tiffany - h&m




HanaBana -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.3.2012 12:11:18)

Zna li iko slucajno gdje bih mogla naci odijelo IRONMAN-a za djecaka 3-4 god?




Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.3.2012 12:13:55)

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trebam stalak ili stepenik (kako god se to zvalo) na koje dijete stane i pere zubice... plizzzzz


Mi smo svoj kupili u TL, a mislim da imas i u Amku na Mojmilu u onoj prodavnici djecijih stvari na prizemlju.  


i mi smo svoj kupili Bubu u TL dok je postojao i super nam je..
vidjeh da imaju to čudo plastično u onoj radnji Vrtuljak u importanne centru


Mi smo naš kupili u Baby centru u BBI




Mila_80 -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.3.2012 12:18:39)

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: mamana

Helane klasične (bez ikakvih likova)


u zari, u lindexu, u mercatoru u hiper marketu itd.



ja kupila u Harisu za svoju E. obične jednobojne lindex helanke 3 KM, kupila crne i roze




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.3.2012 12:20:56)

nama trebaju tzv. plivalice, ono čudo sto se stavi na ruke djeci za plivanje ("mišići")..
gdje toga ima sad kupiti? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
i sandalica također gumenih za bazena?




emi7908 -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.3.2012 12:25:39)

a ja tražim kupaljke [sm=smiley36.gif] za malenog ima li ih igdje sada?




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.3.2012 12:32:02)

IZVORNA PORUKA: emi7908

a ja tražim kupaljke [sm=smiley36.gif] za malenog ima li ih igdje sada?


misliš kupaće gaće?
moze biti u lindexu ili u zari nekoj? ali moras se zaroviti ili pitati da ti izbace iz magacina, garant imaju zaštekano negdje..
ja sreca to imam, ali sandalice nam male i plivalice nemamo, samo šlauf a to ne zeli u bazenu da koristi...kaze hoce sam da pliva i da pustim [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sad.gif[/image]




magbi -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.3.2012 22:48:58)

misici za djecu imaju kupiti u pennyu aj vidjela neki dan oni rou neizbaciju kad prodje sezona vec stalno stoji tamo,




magbi -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.3.2012 22:49:56)

a gdje ima kupiti maska za lice spiderman ili ben10 treba im za vrtica idu na neku predstavu ili sta vec neznam ni sama




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:11:06)

tricikl guralica - ali da je kvalitetan i da je za vece dijete, ona jos nije za bicikla a ovi tricikli su jako mali za nju, nama treba nesto od 3 godine, a vecina ih je do 3 god? i voljela bih da nije plastika, i da je mogu i ja gurati kad se umori




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:16:24)

leona mojoj je 2,5 godine i dobila je biciklo sa pomoćnim točkovima koje ima nazad šipku metalnu (biciklo je metalno nije plastično) za koju mi guramo jer ona ne zna još sama da pedala.
jedino što dijete treba jeste upravljati a biciklo je dovoljno stabilno da se ne prevrće jer ima pomoćne točkove. koštalo je čini mi se oko 70 KM. mogu pitati gdje su joj kupili.

evo ovako nešto
http://image.made-in-china.com/2f0j00AeutjMNnesqF/12-Red-Children-Bicycle-New-Kids-Bike-BMX-069-.jpg
samo što ova nazad šipka nije fiksirana kod nas, nego se može odšarafiti i skinuti nekada kad nauči sama

mislim da nema nigdje tricikl za veću djecu, barem ja nisam vidjela




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:19:11)

chuci ajd nam fotkaj taj ako mozes...

mi smo odlucili kupiti bicikl mada sam nekako 80% sigurna da asja nece htjeti voziti...a nezgodno je gurati




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:19:50)

sad vidjeh link......pitaj gdje je kupljen molim te ...odlicno [sm=bravo.gif]




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:20:01)

hajd slikaću njen kad dođem kući pa staviti da lijepo vidite




Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:21:46)


IZVORNA PORUKA: chuci

leona mojoj je 2,5 godine i dobila je biciklo sa pomoćnim točkovima koje ima nazad šipku metalnu (biciklo je metalno nije plastično) za koju mi guramo jer ona ne zna još sama da pedala.
jedino što dijete treba jeste upravljati a biciklo je dovoljno stabilno da se ne prevrće jer ima pomoćne točkove. koštalo je čini mi se oko 70 KM. mogu pitati gdje su joj kupili.

evo ovako nešto
http://image.made-in-china.com/2f0j00AeutjMNnesqF/12-Red-Children-Bicycle-New-Kids-Bike-BMX-069-.jpg
samo što ova nazad šipka nije fiksirana kod nas, nego se može odšarafiti i skinuti nekada kad nauči sama

mislim da nema nigdje tricikl za veću djecu, barem ja nisam vidjela

Mi smo ovaj mehanizam guranja sami napravili. Također kupili ovako malo biciklo sa pomoćnim točkovima i onda nakačili ovu dršku za guranje (to je mm napravio) i extra stvar zaista. Nisam znala da se ima kupiti "gotov proizvod". Nas su ljudi zaustavljali na ulici i pitali gdje smo kupili biciklo.




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:24:38)

evo pitala
kupljen u fisu, ali je bio zadnji ovdje u sarajevu
pitajte mogu li još nabaviti

koštao 70 KM

bilo je neko slično u robotu u rajlovcu ali mi je bio pokvaren neki dio a nisu imali drugo
u one to playy su im rekli da im trebaju stići i da će koštati oko 200 KM [sm=smiley3.gif]

naš je isto crveni i ima dumba na sjedištu i naprijed nacrtanog.




emirita -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:34:00)

tobogan? neki mali,najobicniji? :)))
nema vise tobogana u DZ omer maslic :((((((((((((,jedina stvar koja nas je radovala kad idemo doktoru :))),a gdje li su ih skolonili da mi je znati, i to bili pravo dobri chicovi :)




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:40:59)

bilo je toga prošle godine u kiseljaku u onim prodavnicama što izbace ispred igračke i plastiku raznu. pored puta kad se ide iz sarajeva prema kiseljaku




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.3.2012 12:52:01)

divan je, s tim da bi ja radije ono kao tricikl jer cemo tako ici do vrtica ljeti, a sumnjam da bi stigli bilo gdje s biciklom[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sljedeća stranica >   >>