RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


salmy -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.6.2013 23:35:57)


IZVORNA PORUKA: bellla

U skladu sa temom,porucujem ti da bi ujutro mogle kafu piti :)[sm=smiley4.gif]

ja rOdim ...necu moci...iduca hevta' ? Hamo Pipa i ekipa?




bellla -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.6.2013 23:44:58)

Oukej,da,da,bez Hame nigdje ne idem. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif],i danas smo bile sa dicon :)))




salmy -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.6.2013 23:47:25)

IZVORNA PORUKA: bellla

Oukej,da,da,bez Hame nigdje ne idem. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif],i danas smo bile sa dicon :)))

[sm=smiley13.gif] brez mene?
Iduca hevt Vas zovem, ako se Vama druzi sa nama?




bellla -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.6.2013 23:50:37)

Ma naravno cici,zdogovorit cemo se[sm=smiley1.gif]
Sad idi begaj,i ovu temu ce zakljucati zbog tebe [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




salmy -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.6.2013 23:55:04)


IZVORNA PORUKA: bellla

Ma naravno cici,zdogovorit cemo se[sm=smiley1.gif]
Sad idi begaj,i ovu temu ce zakljucati zbog tebe [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=smiley2.gif] kako je krenulo forum ce pod kljuc zbog mene




amra_sa -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 0:11:12)

Poručujem mahalušama koje imaju nešto protiv mene da budu mangupi pa mi u lice kažu sve ono što govore iza leđa. [sm=smiley36.gif]
Na autopijaci ima jeftinih metli za marku, pa nek prvo pometu ispred svojih vrata.
Kompleksašima poručujem da piju vitamine B-kompleksa ,da koriste kondome ili neki drugi vid zaštite. [sm=smiley36.gif]

I da skratim a mogla bih nadugo i naširoko ...
Mir u svijetu, puno zdravlja i pameti - svima ... Zvučim kao one missice [sm=jezicek.gif]







DM -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 8:44:19)

Unbelievable...
Pišete nam kako je bio istaknuti pripadnik udarnih jedinica vojske RS[sm=hudicek1.gif]




veeseelaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 10:07:13)

Na autopijaci ima jeftinih metli za marku, pa nek prvo pometu ispred svojih vrata.


ja danas platila metlu na pijaci 3 KM[sm=hudicek1.gif]




lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 22:12:19)

Da sam sretna i da ne mogu vjerovati da postoji takvo biće kao što je moj svekar! I da ni moj rođeni otac ovakvu stvar za mene nije htio uraditi i boli ga briga za mnom i za unučetom budućim a ti svekre to uradi bez razmišljanja, bez imalo nećkanja!!! Nemam riječi , i pođoše mi suze radosnice, i živio ti nama još 100 godina!!! Idalje nemam riječi koje bi te dovoljno pohvalile!!!




madam x -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 22:51:04)


IZVORNA PORUKA: ninulina

Da sam sretna i da ne mogu vjerovati da postoji takvo biće kao što je moj svekar! I da ni moj rođeni otac ovakvu stvar za mene nije htio uraditi i boli ga briga za mnom i za unučetom budućim a ti svekre to uradi bez razmišljanja, bez imalo nećkanja!!! Nemam riječi , i pođoše mi suze radosnice, i živio ti nama još 100 godina!!! Idalje nemam riječi koje bi te dovoljno pohvalile!!!



Šta uradi...haj nam kaži[sm=smiley1.gif]




bubamara_11 -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 22:57:55)

Poručujem STARIJIMA da ne zaborave da su i oni nekad bili mladi i oni su nekad tek pocinjali pa nisu znali kako sta dok godinama nisu naucili da nama mladima ne pametuju kao da su pokupili svu pamet svijeta nego da se malo "prizemlje" i shvate da to su oni bili nekad mi smo mladi sad a to sto su sad mi cemo bit nekad.LP




klemzi -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.6.2013 23:26:48)


IZVORNA PORUKA: ninulina

Da sam sretna i da ne mogu vjerovati da postoji takvo biće kao što je moj svekar! I da ni moj rođeni otac ovakvu stvar za mene nije htio uraditi i boli ga briga za mnom i za unučetom budućim a ti svekre to uradi bez razmišljanja, bez imalo nećkanja!!! Nemam riječi , i pođoše mi suze radosnice, i živio ti nama još 100 godina!!! Idalje nemam riječi koje bi te dovoljno pohvalile!!!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




ringeminge -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.6.2013 12:21:18)

preporucujem film iron man 2




niki83 -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.6.2013 22:36:39)

Duso moja draga! U srcu te cuvam i uvijek cu![sm=smiley1.gif][sm=smiley19.gif]




mala86 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 8:32:58)


IZVORNA PORUKA: niki83

Duso moja draga! U srcu te cuvam i uvijek cu![sm=smiley1.gif][sm=smiley19.gif]


[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




mala86 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 8:35:00)

ja jutros porucujem jednom bezobrazniku da mu je bolje radi finih odnosa nek mi se ne pojavljuje na ocima par dana [sm=hudicek1.gif]
jer cemo se bas pravo posvadjat [sm=lev.gif][sm=lev.gif][sm=lev.gif] nek ma bar pusti da me malo prodje jer sam trenutno ljuta ko ris [sm=hudicek1.gif]




niki83 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 8:46:03)

Drugarice ne daj se![sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 8:59:32)


IZVORNA PORUKA: ringeminge

preporucujem film iron man 2


[sm=smiley20.gif]
[sm=smiley36.gif]




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 22:24:32)

Sta da ti porucim?
Da te ne shvatam otkud ta mrznja u tebi-da ti nije od te tvoje seljanke?
Da te ne shvatam kako nemas nimalo suosjecanja- pa krv smo?
Da te ne shvatam otkud ta zelja za omalovazavanjem mene - zar zaista nisi nikad bio ponosan na mene kao ja na tebe?

Ili da ti jednostavno kazem : DOSTA i od.ebi od mene ... ma ja cu ipak ovo zadnje [sm=hudicek1.gif]




lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 22:36:01)


IZVORNA PORUKA: vila_7

Sta da ti porucim?
Da te ne shvatam otkud ta mrznja u tebi-da ti nije od te tvoje seljanke?
Da te ne shvatam kako nemas nimalo suosjecanja- pa krv smo?
Da te ne shvatam otkud ta zelja za omalovazavanjem mene - zar zaista nisi nikad bio ponosan na mene kao ja na tebe?

Ili da ti jednostavno kazem : DOSTA i od.ebi od mene ... ma ja cu ipak ovo zadnje [sm=hudicek1.gif]


vilo ne daj se i ne daj na sebe [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 22:41:26)

hvala dusice [sm=smiley31.gif]- ma ne moze vise glava biti pognuta samo da bi se ostalo u "dobrim odnosima" (pukla tikva - postala preteska od presucenih rijeci)




lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.6.2013 22:45:08)


IZVORNA PORUKA: vila_7

hvala dusice [sm=smiley31.gif]- ma ne moze vise glava biti pognuta samo da bi se ostalo u "dobrim odnosima" (pukla tikva - postala preteska od presucenih rijeci)


eh draga moja znam taj osjećaj [sm=smiley31.gif] al znaš kako kažu glavu gore i idemo dalje u nove dane [sm=smiley2.gif]




amra_sa -> RE: Poručite nekome nešto.... (24.6.2013 20:24:21)

Dragi Bože, MOLIM TE da ozdraviš jednog predivnog dječaka i da njegovu majku učiniš najsretnijom ženom na svijetu ...
Molim TE da svim ljudima na svijetu daš ono što je najbolje za njih ...






Honey3 -> RE: Poručite nekome nešto.... (24.6.2013 20:34:36)


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Dragi Bože, MOLIM TE da ozdraviš jednog predivnog dječaka i da njegovu majku učiniš najsretnijom ženom na svijetu ...
Molim TE da svim ljudima na svijetu daš ono što je najbolje za njih ...




Amin...




Honey3 -> RE: Poručite nekome nešto.... (24.6.2013 20:36:31)

Porucujem onim na fb,da se vise prestanu prepirati oko Gileta,pustite ba ljudi momka na miru...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>