RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


muaaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 9:57:05)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

[sm=smiley31.gif]




M kao Mama -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 10:00:50)


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

[sm=smiley31.gif]



ma, jašta nego hoće, vjeruj mi da nema potrebe za strahom, ja i dalj e vjerujem da je to od propuha ili prehlade, sretno




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 10:13:32)

Hvala vam i ja se nadam jer oko se 95 % vratilo ako nije i 100%




ziki -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 10:24:25)


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

[sm=smiley31.gif]

[sm=smiley31.gif] drzim fige




Super Beba -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 10:31:50)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....


biće sve to ok aBd...sretno!




lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 10:33:27)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....


draga, od srca želim da sve bude uredu, a hoće , biće sve dobro [sm=smiley31.gif]




MicoTico -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 10:39:49)

Apotekarko[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]biće to sve OK.




almondray -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 21:24:11)


IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....


biće sve to ok aBd...sretno!


Sretno vam bilo.Ne brini se , biće to dobro!




madam x -> RE: Poručite nekome nešto.... (12.12.2013 7:53:11)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....



Kako je prošlo?




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (12.12.2013 9:49:45)

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....




muaaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (12.12.2013 9:52:18)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....

bit ce i nalaz super aBd[sm=smiley1.gif]




Mirkica -> RE: Poručite nekome nešto.... (12.12.2013 10:04:06)


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....

bit ce i nalaz super aBd[sm=smiley1.gif]



s Bozijom pomoci da budu i nalazi super , pa da dahnete ako BOg da [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




madam x -> RE: Poručite nekome nešto.... (13.12.2013 16:31:18)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....


želim svu sreću svijeta
da nalaz bude dobar[sm=smiley1.gif]




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (13.12.2013 16:32:44)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....


i nalaz će aBd biti dobar [sm=smiley31.gif]




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (13.12.2013 16:49:28)

bice to sve ok apotekarko ne brini[sm=smiley1.gif]



eh....sad da ja pocnem...
ako ti struja u firmi zavisi od moje plate dabogda ti je sad iskljucili.
tebi je svakako uvijek bio preci tvoj "renome" nego insani sto su prinudjeni da ti budu podredjeni.
i znas sta.....sad cu da ti oci iskopam ..iz dana u dan....pomalo....dok ti toliko ne dosadim da ces jedva cekati da dignem pare u banci ...i cak ces mi i telefonom javiti.
koliko ti mozes da budes bezobrezna toliko ja mogu biti hos vise.
L.P...
vidjet ces garant......ako ne ti onda oni koji ti sluze.




muaaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (18.12.2013 21:46:28)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]...draga moja ....ljubim te puno,puno[sm=smiley27.gif]




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (18.12.2013 22:59:54)

Jedno smo pregurali duso,snimak sad se samo nadam da me Djeda Mraz nije zaboravio i da ce sutra doci nalaz bez vecih problea...S jedne strane sebe uvjeravam da ce biti ok a s druge strane me strah...




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (19.12.2013 7:12:24)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Jedno smo pregurali duso,snimak sad se samo nadam da me Djeda Mraz nije zaboravio i da ce sutra doci nalaz bez vecih problea...S jedne strane sebe uvjeravam da ce biti ok a s druge strane me strah...



javi cim saznas! [sm=smiley31.gif]




Mirkica -> RE: Poručite nekome nešto.... (19.12.2013 20:42:40)


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Jedno smo pregurali duso,snimak sad se samo nadam da me Djeda Mraz nije zaboravio i da ce sutra doci nalaz bez vecih problea...S jedne strane sebe uvjeravam da ce biti ok a s druge strane me strah...



javi cim saznas! [sm=smiley31.gif]

Apotekarka jel sve ok ???




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (19.12.2013 23:33:03)

Hvala sto brinete u pon.idemo neuropedijatru da pogleda pa cu znati vise uglavnom cula sam se s nasom jednom kolegicom s rr zdrav.radnik je i pojasnila mi je njejasnoce koje su me brinule,nema tumora,komore i likvori mozga ok sto je najbitnije promjene blage su uocene sto ukazuje da su ti neznatne sjenice koje su nastale usljed nedostatka kisika u mozak uglavnom se to desava kod visoke temp.konvulzija,jakih upala a on je u periodu izmedju 2-3,5 godine sklon anginama bio svaki mjesec antibiotik temp 38,5-39,5 uglavnom smirila sam se.... to je nesto sto se nekad prije odvilo i ostavilo posljedice ,sad da li ce nas jos gdje slati ne znam....




Mirkica -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.12.2013 7:55:33)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hvala sto brinete u pon.idemo neuropedijatru da pogleda pa cu znati vise uglavnom cula sam se s nasom jednom kolegicom s rr zdrav.radnik je i pojasnila mi je njejasnoce koje su me brinule,nema tumora,komore i likvori mozga ok sto je najbitnije promjene blage su uocene sto ukazuje da su ti neznatne sjenice koje su nastale usljed nedostatka kisika u mozak uglavnom se to desava kod visoke temp.konvulzija,jakih upala a on je u periodu izmedju 2-3,5 godine sklon anginama bio svaki mjesec antibiotik temp 38,5-39,5 uglavnom smirila sam se.... to je nesto sto se nekad prije odvilo i ostavilo posljedice ,sad da li ce nas jos gdje slati ne znam....



uhh bitno je da niej ono najgore , sretno u ponedjeljak.[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




salmy -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.12.2013 19:34:43)

http://youtu.be/G5ldvh9T11I[sm=smiley13.gif]




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.12.2013 10:13:21)

e bas me zanima razlog zasto si me htjela zaebati !?
Drago mi je samo da na kraju ispade ti seljanka,plan ti propao , jos ja ispade jos finija nego jesam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.12.2013 17:35:56)

e moj svijete....zar te nije sramota u sta si se pretvorio.




Hanady RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.12.2013 19:43:38)

Pile moje[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>