|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naf
14.3.2013 15:12:22   
dandi84
Drage mame i buduće mame već sam na forumima čitala o Naf tabletama za čuvanje zuba u trudnoći...Mene zanima jeste li ih vi pile i jel vam ih ginekolog preporučio i od kog mjeseca ste ih pile???
Svakome je bitno da ima lijepe i zdrave zube i da ih očuva pogotovo u trudnoći kad krenu naglo da propadaju....
Ako već ima ova tema izvinjavam se user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Naf
11.6.2013 23:21:16   
budućamama
Meni nije ove tabletice preporučio ginekolog, ali zato jeste zubarka i rekla da se konsultujem i s ginekologom. Pošto ja savki put zaboravim to učiniti na pregledu, voljela bih čuti i iskustva drugih. Inače, za sad sam uspjela hB da sačuvam sve zube, ali u ovoj sam ih trudnoći popravljala. Zubarka mi je rekla da je to od trudnoće, tijelo iscrpljeno i zubi se lako kvare.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Naf
12.6.2013 8:54:51   
dandi84
IZVORNA PORUKA: budućamama

Meni nije ove tabletice preporučio ginekolog, ali zato jeste zubarka i rekla da se konsultujem i s ginekologom. Pošto ja savki put zaboravim to učiniti na pregledu, voljela bih čuti i iskustva drugih. Inače, za sad sam uspjela hB da sačuvam sve zube, ali u ovoj sam ih trudnoći popravljala. Zubarka mi je rekla da je to od trudnoće, tijelo iscrpljeno i zubi se lako kvare.

Nema zena sa svojim iskustvima da se jave a i mene je bas inetersovalo...Koliko znam u zadnje vrijeme ih niko ne preporučuje od doktora, ne znam ni sama zasto...I ja sam imala jednu neuspješnu trudnoću i tada nisam pila te tablete niti mi je ko rekao da ih pijem...Jel si kupila ove tabletice??Pijes li ih??

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Naf
12.6.2013 9:08:49   
grozđe
Drugarica mi je preporucila Naf tablete i evo ja planiram kupiti i piti od 12. sedmice trudnoce. Doktor mi je odobrio. Nadam se da ce mi i sacuvati zube.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Naf
12.6.2013 18:29:15   
dandi84

IZVORNA PORUKA: grozđe

Drugarica mi je preporucila Naf tablete i evo ja planiram kupiti i piti od 12. sedmice trudnoce. Doktor mi je odobrio. Nadam se da ce mi i sacuvati zube.

Od kad se piju po tvom saznanju???

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Naf
12.6.2013 21:33:34   
budućamama
Digla se velika fama oko fluora koji je u ovim tableticama. Najveća je frka bila u Americi, jer je tamo sve živo fluorisano, počevši od vode pa nadalje. Iz tog razloga tamo njima ne trebaju suplementi fluora jer dođe do prekomjernog doziranja i u tom slučaju fluor postaje otrov za tijelo majke i djeteta.
E sad, kod nas nema tog sveobuhvatnog fluorisanja, tako da se radi o tome da su doktori samo oprezni i to je sve. Iz tog razloga ja vjerujem da ni ne preporučuju ove tabletice rutinski, već po upitu pojedinačne trudnice. Mislim da se mogu početi piti odmah, a djeca od godine, čini mi se.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Naf
12.6.2013 21:41:00   
dandi84

IZVORNA PORUKA: budućamama

Digla se velika fama oko fluora koji je u ovim tableticama. Najveća je frka bila u Americi, jer je tamo sve živo fluorisano, počevši od vode pa nadalje. Iz tog razloga tamo njima ne trebaju suplementi fluora jer dođe do prekomjernog doziranja i u tom slučaju fluor postaje otrov za tijelo majke i djeteta.
E sad, kod nas nema tog sveobuhvatnog fluorisanja, tako da se radi o tome da su doktori samo oprezni i to je sve. Iz tog razloga ja vjerujem da ni ne preporučuju ove tabletice rutinski, već po upitu pojedinačne trudnice. Mislim da se mogu početi piti odmah, a djeca od godine, čini mi se.

Drago mi ja da neko ima iskustva sa njima...Ja nisam ni pitala a nisam ih ni pila...Na zalost trudnoća je otisla u 8 nedelji a imala sam namjeru da pitam doktora za te tablete....Očuvaju li stvarno zube???

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Naf
12.6.2013 23:42:15   
leona81
ja sam pila odmah na pocetku trudnoce, dala mi moja doktorica

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Naf
13.6.2013 21:36:04   
grozđe

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: grozđe

Drugarica mi je preporucila Naf tablete i evo ja planiram kupiti i piti od 12. sedmice trudnoce. Doktor mi je odobrio. Nadam se da ce mi i sacuvati zube.

Od kad se piju po tvom saznanju???


Doktor mi je rekao od 12. sedmice, a procitala sam na upustvu da isto tako pise.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Kada roditi još jedno dijete?
Admin

Idealna razlika između braće i sestara.

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *