RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 8:56:19)

Almaa, meni je prijateljica rekla da kod one tete na Siranu koja ima H&M stvari da imaju vrece sa rukavima i nogavicama i da su pravo prakticne.  Mislim da kostaju 30 KM.




Almaa -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 9:03:56)

Emmy, hvala[sm=smiley31.gif]




sweet BaBy -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 9:04:12)

Almaa, imaju vrecice za spavanje u Amku na Mojmilu, ali zaista ne znam cijenu.




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 11:58:42)

...cetkicu djeciju za zube na baterije? Onu finu sa okruglom cetkicom?
Gdje god sam pogledala nema, samo nasla na dva mjesta za odrasle...ali je ogromna [sm=smiley29.gif]




Emica_sa -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:09:54)

Lady ja to nisam vidjela nigdje kod nas,mislim da nema,jedino sa neta da narucis




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:13:27)

A evo ne mogu ni ja da nadjem....
Ne da mi Lana vise prati zubice, vec ima malo naslaga na jedinicama [sm=smiley13.gif]...pa joj na foru gazom to skinem, onda otplace jednu turu i sve tako [sm=smiley36.gif]
A obicnom cetkicom ne mogu bojim se da je ne povrijedim jer se otima




ametist -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:21:10)

ja sam prosle godine kupila u dm-u djeciju cetkicu na baterije, motiv timmy time ona slatka ovcica, cetkica namijenjena djeci od navrsenih godinu dana, okrugla, malena, taman
vrlo sam zadovoljna, zubici su nam tip top [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




bananica -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:22:16)

IZVORNA PORUKA: Lady26

...cetkicu djeciju za zube na baterije? Onu finu sa okruglom cetkicom?
Gdje god sam pogledala nema, samo nasla na dva mjesta za odrasle...ali je ogromna [sm=smiley29.gif]



moja rodica je takvu kupila svom sinu, kad saznam gdje javim ti odmah




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:24:27)

i ja sam timija kupila, negdje je u igrčkama, neće da čuje za nju, mislim da je bila 17 KM




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:25:33)

Hajde bananice pliz mi provjeri...
Ma ne volim vidjeti kod male djece zute ili pokvarene zubice..a moja je krenula u tom pravcu [sm=hudicek1.gif]




miracle -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 12:38:25)

IZVORNA PORUKA: leona81

na ciglanama, na platou gdje su paris, london i bingo ima jedna mala knizara, tamo je tabla sa postoljem 23 KM, a ima i bez postolja malo manja i najmanja, i dosta su jeftine:)


Ako nekom treba..tablu sa postoljem+krede+spužva za brisanje=19,90 KM u Fis-u  (Rajlovac)kupila prije dva dana ,ne odvaja se od nje:))[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 15:08:52)

ja sam danas vidjela u konzumu tablu s postoljem al nemam pojma koliko je, zurila sam.




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 15:10:23)

IZVORNA PORUKA: Lady26

A evo ne mogu ni ja da nadjem....
Ne da mi Lana vise prati zubice, vec ima malo naslaga na jedinicama [sm=smiley13.gif] ...pa joj na foru gazom to skinem, onda otplace jednu turu i sve tako [sm=smiley36.gif]
A obicnom cetkicom ne mogu bojim se da je ne povrijedim jer se otima


probaj da je dovedes u kupatilo kad ti peres zube, pa nek stane na nesto da se podigne i da pere zube s tobom, pa malo kaladonta, pa malo da ispere je vodom, tako je kod nas upalilo, i sama sebi opere...a nabavili smo neku s medom kao postolje pa joj se svidja i moze se zalijepiti na sto jer ima ono ljepljivo cudo dole...




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 15:20:30)

Lady kažem ti ima u DM-u, sa onim ovčicama ta okrugla, mala baš za male zubiće




Malenaoduvijek -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 16:43:37)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Lady kažem ti ima u DM-u, sa onim ovčicama ta okrugla, mala baš za male zubiće


kad su dosle, nije ih dugo , ako mislis na elekricnu cetkicu




Malenaoduvijek -> RE: gdje kupiti za dijete? (17.10.2011 16:45:39)


IZVORNA PORUKA: Lady26

...cetkicu djeciju za zube na baterije? Onu finu sa okruglom cetkicom?
Gdje god sam pogledala nema, samo nasla na dva mjesta za odrasle...ali je ogromna [sm=smiley29.gif]



imas donto dent u dm-u jos uvijek sa malog glavicom, ja imam ovu sa ovcicom i vise nastavaka a ima i dadada jer mom Luki ta treba za vjezbe kod logopeda




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 7:48:49)

u duhu ovih hladnih dana
gdje ima kupiti termo pantalone za djevojčicu 2-3 godine




bananica -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 8:00:09)

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hajde bananice pliz mi provjeri...
Ma ne volim vidjeti kod male djece zute ili pokvarene zubice..a moja je krenula u tom pravcu [sm=hudicek1.gif]



u DM-u kupila[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




bananica -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 8:01:32)

IZVORNA PORUKA: chuci

u duhu ovih hladnih dana
gdje ima kupiti termo pantalone za djevojčicu 2-3 godine



i meni bi isto trebale, pa ako gdje nadjes obavezno javi




de_de -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 8:36:11)

IZVORNA PORUKA: Emmy

Almaa, meni je prijateljica rekla da kod one tete na Siranu koja ima H&M stvari da imaju vrece sa rukavima i nogavicama i da su pravo prakticne.  Mislim da kostaju 30 KM.


I nama treba jedna ovakva vreca, jer vise uopste ne da da ga pokrivamo, sve izbaci iz krevetica. Nego ja sam gledala na FB BabySaurus, koliko ja znam nasa forumasica sije, je li neko porucivao i za koliko stigne.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 9:00:02)

de-de javi se ti njoj na Fb...ona vrlo efinaksno odgovori i poštuje situaciju tj. ovu zimu a potrebu za vrećicom za dijete...pa se ti njoj javi ja znam da je efikasna i brza u dostavi.[sm=smiley1.gif]




Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 9:19:02)

Tabla sa dvije krede i spužvicom ima da se kupi kod pijace Markale, radnja se zove Bazar, blizu U2, 6.90 KM, s tim da nije samostojeća nego se kači na zid.

Pantalone termo sam ja prošle godine također kupovala kod tete na Siranu sa H&M stvarima, koštale su 25 i 30 KM. Sigurno ih i sada ima.

Eh sada meni mala pomoć treba - gdje mogu kupiti Bambi pape br. 30 u Sarajevu.  Na Baščaršiji u onoj radnji prije Želje nema, imaju jedne 30, ove ispod, ali moja djevojčica je posvađana sa smeđom bojom, ona hoće ljubičaste ili roza, help ženice, volimo Bambi :-)
[img]http://www4.slikomat.com/11/1018/j6x-photo.jpg[/img]

Ako ne uspijem naći, kupimo Ciciban kao sljedeću alternativu.

Hvala unaprijed




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 9:29:29)


IZVORNA PORUKA: chuci

u duhu ovih hladnih dana
gdje ima kupiti termo pantalone za djevojčicu 2-3 godine


Ako kupujes i ako ti nije ispod casti [sm=smiley36.gif] kupiti na pijaci [sm=smiley1.gif], moja snaha kupila curici prelijep tregerslus, termo, 20KM, a ja sam Lani proslu zimu na Otoci kupila 12KM termo pantole....




mama75 -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 10:39:05)

IZVORNA PORUKA: Lady26

...cetkicu djeciju za zube na baterije? Onu finu sa okruglom cetkicom?
Gdje god sam pogledala nema, samo nasla na dva mjesta za odrasle...ali je ogromna [sm=smiley29.gif]

DM




mama75 -> RE: gdje kupiti za dijete? (18.10.2011 10:39:58)

IZVORNA PORUKA: chuci

u duhu ovih hladnih dana
gdje ima kupiti termo pantalone za djevojčicu 2-3 godine


Sirano, HM samtane termo hlace, kostaju 20 ili 25KM. Preslatke!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>