RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 13:53:19)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Treba mi lijepa i kvalitetna posteljina za dječiji krevetić (beblji, znači ona mala). Znam da Chicco ima san snova ali to mi je ipak previše para. Je li neko bio u tom novootvorenom Adaxu? Ima li šta tamo lijepo? Još neka ideja, Cilek možda. Cjene me također interesiraju.


Dječak , djevojčica,

ima u ovome Džisku, lijepih, oko 40 KM za mali krevetić taj baby




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 13:57:57)

Curica je [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Evo sam sad vidjela da ima u Jysku pa ću otići i tamo, svakako tražim i nešto za svoju kčer.




Skvo RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 14:02:21)

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Treba mi lijepa i kvalitetna posteljina za dječiji krevetić (beblji, znači ona mala). Znam da Chicco ima san snova ali to mi je ipak previše para. Je li neko bio u tom novootvorenom Adaxu? Ima li šta tamo lijepo? Još neka ideja, Cilek možda. Cjene me također interesiraju.


Dječak , djevojčica,

ima u ovome Džisku, lijepih, oko 40 KM za mali krevetić taj baby


Ona radnja na socijalnom...ja kupila...divna je....[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image] Imaju bas, ali bas izbora.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 14:03:03)

e, onda bolje da ne ideš, inače kako reče jedna članica, za sve ostalo pobrinut će se master kard, hahaha

ima divnih posteljina, mi smo L uzeli sa motivima princeze, ta je bil ana akciji, 39,90, odmah smo joj morali i jorgan i jastuk uzeti jer su specifične mjere posteljina njihovih tih velikih, a ako volite hallo kityy ona pripremite 60,00 KM za posteljinu




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 15:03:16)

Znači da ne nosim MasterCard ni slučajno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 18:10:58)

Kupila u Adaxu. Taman kakvu sam htjela. U kompletu je šlifer i jastušnica, a čaršaf sam kupila posebno. Posteljina je 35, čaršaf 11,5, 46,5. -25% popusta ma gotovinu. 35KM, ja zadovoljna




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.8.2011 18:26:08)

gdje je adax?




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:40:47)

Zene, trebam djeci kupiti one jorgane Barbie ili Disney Princess, pls, gdje da ih nadjem?




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:43:18)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Zene, trebam djeci kupiti one jorgane Barbie ili Disney Princess, pls, gdje da ih nadjem?


ima u šhopšingu radnja sa posteljinama...
zove se laku noć...
imaju print barbi i za jorgan ei jatsuke i posteljine...mi uezi djeci dimenzije za velike standard kerevtiće al kad sma farah rodila...sad treba porvjeriti jel imaju...
a znam d ai sada imaju print iste posteljine jer kad idmeo na baby bazar uvijek vidim na izlogu...
ako hoćeš da s enađemo na anrednom baby bazaru pa ti tačno pokažem gdje je radnja[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:45:04)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Zene, trebam djeci kupiti one jorgane Barbie ili Disney Princess, pls, gdje da ih nadjem?


ima u šhopšingu radnja sa posteljinama...
zove se laku noć...
imaju print barbi i za jorgan ei jatsuke i posteljine...mi uezi djeci dimenzije za velike standard kerevtiće al kad sma farah rodila...sad treba porvjeriti jel imaju...
a znam d ai sada imaju print iste posteljine jer kad idmeo na baby bazar uvijek vidim na izlogu...
ako hoćeš da s enađemo na anrednom baby bazaru pa ti tačno pokažem gdje je radnja[sm=smiley1.gif]

Hej pa znam ja za tu radnju, to je radnja nasih prijatelja iz stud. doma Erv. i Elz. su vlasnici. Hvala, Hanadi punooo




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:45:52)

IZVORNA PORUKA: leona81

gdje je adax?


U Konzumu Koreja

Pahuljice, jel ti treba šlifer ili baš jorgan?

U Jysku sam vidjela posteljine sa tim motivima. E sad sam se sjetila, Prodavnica Moj dom na Titovoj ulici, na potezu Bašćaršija-Katedrala.




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:53:24)

Ja sam svom kupila  u Jysku mislim da je kostala oko 30 km sad jesu li iste cijene kod vas ne znam ali znam da imaju dizney , hello kitty, cars, onda oni krompiri ili sta su vec parabababa tako nesto haahha i imaju vjeka oprala sam ih milion puta nisu izblijedile....




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:54:28)

da u Jysku ima posteljina princess i hello kity...ali trebate znati d akao tamo kupite posteljinu morate i jorgan i jastuk njihovih dimenzija...nisu ima baš posteljine standrad naš...
elem ja sam kupila hello kityy posteljine da djeci namjestim u sobe i naravno zeznuh s ejer mi ovi jastuci i jorgani ne odgovaraju dimenzijama...al lijepa moja bagat kofer mašina i sredim ih...suzim šlifere a i jastučnice podesim dimenzijama standardnim [sm=smiley36.gif]

e marina kod nas na sniženju su t eposteljine 49 Km...
ja kupila zaovinom sinu ben 10, sekinom winny the pooh i svijima hello kity[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 10:57:22)

U pravi si Hanady ja sam staroj  donijela posteljina nasih i zalila se da  dimenzije ne pasu....




d.dita -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 11:19:31)

 Ja sam skoro svome sinči našla super posteljinu u Bingu za 15 km, uvoz iz Njemačke, pravi pamuk, stvarno kvalitetno platno, dezen prelijep, dječica, sunce itd.  Nama sada treba malo veća za zimu, skoro je prerastao ove bebi posteljinice. U kompletu je došla jastučnica, za veliki jastuk, plahta preko 2m, navlaka za jorgan veća nego za moj jorgan. Ja to odnesem mami i kada je ona izmjerila moći će mi od te posteljine napraviti 3 navlake za jorgan a plahte i onako kupujem one sa gumicama. Kada završi uslikam pa ću postaviti sličicu.




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 11:27:48)

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: leona81

gdje je adax?


U Konzumu Koreja

Pahuljice, jel ti treba šlifer ili baš jorgan?

U Jysku sam vidjela posteljine sa tim motivima. E sad sam se sjetila, Prodavnica Moj dom na Titovoj ulici, na potezu Bašćaršija-Katedrala.

Bas jorgan. Farah mi je vec mali onaj  prvobitni, pa rekoh kad kupujem jednoj haj da i drugu "uparim"[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] a i posteljina moze doci u obzis uz te jorgane, ako mi bude odgovarala.




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 11:34:13)

U prodavnici Moj dom ima sigurno, ali nisu baš jeftini.
Mora li biti jorgan sa barbi? Ja jorgane (tj. štep deke jer ne možemo izdržat pod debljim) i jastuke kupujem u Kani na Ilidži. Super su povoljni, odlične kvalitete, i možete naručiti dimenzije kakve vam naumpadnu. Tako da i za te nestandardne posteljine iz Jyska (oni foliraju da su IKEA, i oni imaju blentave posteljine) možete napraviti odgovarajući jorgan (al ste onda "osuđeni" na posteljine iz Jyska)




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (24.8.2011 11:44:48)

Mi smo neki dan na sniženu naleti i na posteljinu i na jastuk i jorgan, ali jastuk ću joj morati smanjiti onajje ogroman, pa samim tim i navlaku, samo ne zna kako da izvedem to sa jastučnicom, onda izgubismo sliku princeza, sve na sniženju bilo oko 75 km, s tim da smo morali kupiti i čaršaf to ne dođe u kompletu, poskupe im posteljine, ali tako je, i hello kity je 59, km




mamichy -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.8.2011 17:23:03)

gdje kupiti plasticne ili plastificirane sipercice u SA?




jenny_z -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.8.2011 18:00:16)

IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti plasticne ili plastificirane sipercice u SA?


Ja sam divne vidjela u dm-u ali u Makarskoj [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] U nasim dm-ovima nisam vidjela, nazalost. Mi smo dobili jedan takav plasticni i mislim da je kupljen u radnji na Socijalnom, sve za klince i klinceze, pa pogledaj.




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.8.2011 18:23:48)

IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti plasticne ili plastificirane sipercice u SA?


u dmu kod nas imas platnene na ljepljenje, 3 kom ja mislim 14 km sto je fakat preskupo, plastificirane s doljnje strane ja sam nalazila u interexu




Lulu_08 -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.8.2011 20:42:14)

Bilo je u TLu, a sada trenutno nisam sigurna gdje bi mogla naci to.




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.8.2011 8:18:06)

IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti plasticne ili plastificirane sipercice u SA?

Ja kupila u chiccu prije vise od godinu, onaj skroz plasticni sto je pri dnu savijen gdje se tecnost tj. sve zivo zadrzava...odlicna stvar




jenny_z -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.8.2011 16:10:48)

Te platnene plastificirane sa donje strane mozes kupiti i na pijaci, lijepi su. A mi smo u Azelu kupili i onaj sto ima rukave, kao maica bez ledja i odlican nam je, prekrije bebaca skroz [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.8.2011 17:54:29)

Gdje ima kupiti velikih nepromocivih plahti za krevete, odvikavamo se od pelena pa plizzz javite[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>