RE: Gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Ilhana RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (6.6.2014 14:47:11)


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Ima li igdje ljetmih vreca za spavanje?


Babysaurus sije prelijepe, potrazi je na FB ;)




Lavica28 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (6.6.2014 19:47:57)

Joj dobro si, nije mi naumpala Naida :) Hvalaaaaa[sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Ima li igdje ljetmih vreca za spavanje?


Babysaurus sije prelijepe, potrazi je na FB ;)





Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 17:33:48)

Znate li gdje ima kupiti šeširić za dijete, ali da nije plastičan sav i sl.? [sm=smiley1.gif]

Viđala sam na par mjesta ali su ili za manju djecu, ili za odrasle... [sm=zz_unsure.gif]
Asja ima skoro 6 godina, obim glavice joj je nekih 53cm, pa eto neka orjentacija ako neko zna ili je vidio negdje...




Ilhana RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 17:55:44)


IZVORNA PORUKA: Adana

Znate li gdje ima kupiti šeširić za dijete, ali da nije plastičan sav i sl.? [sm=smiley1.gif]

Viđala sam na par mjesta ali su ili za manju djecu, ili za odrasle... [sm=zz_unsure.gif]
Asja ima skoro 6 godina, obim glavice joj je nekih 53cm, pa eto neka orjentacija ako neko zna ili je vidio negdje...


Bio je jedan kod moje sveki al ne znam jel prodat. Mislim da je jednom koristen (ako uopste) jer moja braticna dobila ga ko beba u haljinicu pa joj uvijek bio velik...




Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 18:02:33)

Možeš li, molim te, ikako provjeriti ima li ga još, koliko je love i koje je boje? [sm=smiley1.gif] I jeli dovoljno velik za Asju?




Ilhana RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 18:12:41)

Bolje da joj se ti javis sama ;) jeste eovoljan za Asju jer Lamiji moze. Bijel sa lila tufnama je bio.

Javi joj se ti na FB ;) da nebi bilo kakvih nesporazuma ;)




teacher75 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 18:16:29)

Bili su divno u azelu u titovoj 5-6 km. Bijeli na cvjetice, ja lani uzela velicinu 55 al bilo je i 53, bas cool na fazon cowboyskog




Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 18:20:33)

Evo poslal sam poruku. Hvala ti za info!

A ako neko slučajno zna da ima negdje u Sarajevu informacija je dobrodošla. [sm=smiley1.gif]




Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 18:21:11)

IZVORNA PORUKA: teacher75

Bili su divno u azelu u titovoj 5-6 km. Bijeli na cvjetice, ja lani uzela velicinu 55 al bilo je i 53, bas cool na fazon cowboyskog



Bili davno ili bilo divnih? [sm=smiley36.gif]

Hvala ti, pogledaću, mislim da bi i Asji vie odgovarao malo veći...




teacher75 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 19:24:58)

Divni, kupila prije par dana[sm=smiley1.gif]i ladyblue uzerla svojoj maloj, pa su se zajedno folirale po gradu[sm=smiley1.gif]




Miimy -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 21:38:32)

gde kupiti biciklo sa dva tocka u Sarajevu za djecaka




animagical -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 21:58:22)


IZVORNA PORUKA: Miimy

gde kupiti biciklo sa dva tocka u Sarajevu za djecaka

[sm=smiley36.gif] a koliko obicno imaju?




maja78 RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 22:16:57)


IZVORNA PORUKA: Miimy

gde kupiti biciklo sa dva tocka u Sarajevu za djecaka


uz prodavnicama za bicikle, ima na malti, na cv na ilidzi, bila je i na vilsu




Miimy -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 22:44:44)

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Miimy

gde kupiti biciklo sa dva tocka u Sarajevu za djecaka

[sm=smiley36.gif] a koliko obicno imaju?


s kolko hoces svasta ljudi izmislili
nisam se mozda dobro izrazila al evo ima dezura za ispravke hvala puno ;)

mislila sam na biciklo sa dva tocka bez pedala sto djecica guraju nogicama nezna kako se zove al cesto vidjam

valjda sad dobro objasni




Just smile -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 23:13:05)

Gdje se imaju kupiti one papice što su kao čarape s debljim djonom? Trebaju nam za vrtić. One sa baš debelim džonom pape mi se ne sviđaju. kruto mi previše da bude čitav dan u tome. A ovih nekoliko radnji što sam se sjetila nemaju više, valjda prošla zima pa povukli...




Visnja RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 23:18:03)


IZVORNA PORUKA: Just smile

Gdje se imaju kupiti one papice što su kao čarape s debljim djonom? Trebaju nam za vrtić. One sa baš debelim džonom pape mi se ne sviđaju. kruto mi previše da bude čitav dan u tome. A ovih nekoliko radnji što sam se sjetila nemaju više, valjda prošla zima pa povukli...


bilo je u Lindeu...na pijaci kod Sirana... a sigurno imas u Wenice u Wisi i Grandu

ali te su debele carape s džonom toplije...i nisu prikladne kad idu u wc...nabavi neke supljikave papuce...





Visnja RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.6.2014 23:19:16)


IZVORNA PORUKA: Miimy

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Miimy

gde kupiti biciklo sa dva tocka u Sarajevu za djecaka

[sm=smiley36.gif] a koliko obicno imaju?


s kolko hoces svasta ljudi izmislili
nisam se mozda dobro izrazila al evo ima dezura za ispravke hvala puno ;)

mislila sam na biciklo sa dva tocka bez pedala sto djecica guraju nogicama nezna kako se zove al cesto vidjam

valjda sad dobro objasni


Djecijisvijet na Ciglanama...
taj bic se zove balanser




ninuska -> RE: Gdje kupiti za dijete? (9.6.2014 8:55:51)


IZVORNA PORUKA: Miimy

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Miimy

gde kupiti biciklo sa dva tocka u Sarajevu za djecaka

[sm=smiley36.gif] a koliko obicno imaju?


s kolko hoces svasta ljudi izmislili
nisam se mozda dobro izrazila al evo ima dezura za ispravke hvala puno ;)

mislila sam na biciklo sa dva tocka bez pedala sto djecica guraju nogicama nezna kako se zove al cesto vidjam

valjda sad dobro objasni

Bilo je u Konzumu na Koreji neki dan. Cini mi se 80 KM (snizen)




Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (9.6.2014 14:30:23)

IZVORNA PORUKA: teacher75

Bili su divno u azelu u titovoj 5-6 km. Bijeli na cvjetice, ja lani uzela velicinu 55 al bilo je i 53, bas cool na fazon cowboyskog



Hej draga, bila sam danas i nema ništa takvo, kaže mi nisu ni bili... [sm=zmeden.gif]

Imaju nekakvi "slamnati", onako kao da su plastični, žuto/bijelo/rozi veličine S i L i oko 8KM su, to nisu ti jeli tako?




Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (9.6.2014 14:32:58)

Ako je još neko vidio negdje fine šeširiće za veće dijete info bi mi super došao. [sm=smiley1.gif]
Obim glave joj je 53cm... Uglavnom naletimo ili na manje ili na veće...




teacher75 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (9.6.2014 16:04:46)


IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: teacher75

Bili su divno u azelu u titovoj 5-6 km. Bijeli na cvjetice, ja lani uzela velicinu 55 al bilo je i 53, bas cool na fazon cowboyskog



Hej draga, bila sam danas i nema ništa takvo, kaže mi nisu ni bili... [sm=zmeden.gif]

Imaju nekakvi "slamnati", onako kao da su plastični, žuto/bijelo/rozi veličine S i L i oko 8KM su, to nisu ti jeli tako?

Ma bili su, cvrsti kao kaubojski ali platneni, u titovoj u azelu, imali su ih nekoliko, bijelo rozi sa cvjeticima 5-6 km.nisu slamnati.ona marka lila rose




teacher75 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (9.6.2014 16:05:32)

Cak im je jedan stajao na izlozbenoj lutki unutra, u djecijem odjelu




canim -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2014 15:59:42)

Strample 15/20 dena za curice u raznim bojama [sm=zmeden.gif] gdje god nadjem sve su oko 40tak dena, dakle trebaju mi tanje.




Visnja RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2014 16:17:02)


IZVORNA PORUKA: canim

Strample 15/20 dena za curice u raznim bojama [sm=zmeden.gif] gdje god nadjem sve su oko 40tak dena, dakle trebaju mi tanje.



da li si gledala u DM...prosle sedmice sam asji kupila pakovanje :zute, roze i plave...tanke su...ali zaista ne znam koliko dena jer sam bacila pakovanje




canim -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2014 16:33:14)

Jesam, u DM sam nasla ono pakovanja sto dodju 3 u pakovanju ali su 40 dena, njih imamo vec, ja bih nesto tanje, hvala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>