RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (30.9.2013 23:12:00)


IZVORNA PORUKA: Amrino

Hvala Hanady [sm=bravo.gif].
Ma meni se dopao u Jysku jedan koji je bijele boje i ima cetiri ladice sa strane a snizen je kao na 150 KM mada znam da je kod njih kvalitet nula bodova ali et...Zna li iko (mozda bi to najbolje Visnja znala [sm=smiley36.gif]) radi li još uvijek onaj Standard? Znam da se pricalo da se zatvara...Mada sam i ja nasla, po obicaju, pravo vrijeme...hem je kolaps u gradu totalni hem kisa pada iz neba i zemlje...ali ne moze vise pisati zadacu u trpezariji...Vidjet cu sa MM da ode pogledati u Domaviji...dabogda da ce htjeti prema Kiseljaku [sm=jezicek.gif] [sm=zmeden.gif]


ne radi standard...
ali robe što je ostalo...prodaje Simpo u Hrasnici u krugu fabrike famos...
rekoše neke hit cijene...ja išla...cijene strava ...a nude nešto što s emeni ne dopada...
eto...



vidi na slikama dječije sobe...

ja tražila tražila...i na kraju balde i kanta traku kupila i cirklarom ručnim sama deverala hahaha la je po mojoj mjeri...[sm=smiley14.gif]




aidana -> RE: gdje kupiti? (10.10.2013 23:32:26)

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.




Pikapolonica -> RE: gdje kupiti? (10.10.2013 23:43:05)


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

U Sarajevu ih ima u Importanne centru u Bambini Mondu.

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=3853

A mi licno "najobicniji" sa pijace koji je bio svega par maraka.




hanabanana -> RE: gdje kupiti? (10.10.2013 23:56:56)


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

Mi smo koristili obicnu plasticnu stolicu.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (10.10.2013 23:59:06)


IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

Mi smo koristili obicnu plasticnu stolicu.


a mi izrnut lavor od 2 KM...al rozi naravno[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 0:21:37)


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.



u OBI...mi kupili ovaj davno

[img]http://www.dodaj.rs/f/s/m9/eKdcpVT/001.jpg[/img]




dambolina -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 8:04:37)

ima u Marsu, par maraka




djoisa -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 8:27:28)

IZVORNA PORUKA: dambolina

ima u Marsu, par maraka


ja sam nedavno gledala u marsu i nisu imali

i mi koristimo lavor, plavi ...




dambolina -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 9:02:20)

e cuj nestalo, ja imam i malu i veliku i bas sam zadovoljna, mi smo kupovali tamo kod zeljinog stadiona i bas su bile plave, crvene, smedje i bez. Al' i lavor je super rjesenje [sm=smiley1.gif]




maja78 RR -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 9:09:04)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.



u OBI...mi kupili ovaj davno

[img]http://www.dodaj.rs/f/s/m9/eKdcpVT/001.jpg[/img]


i mi imamo ovakav iz OBija 10 KM je bio i ima raznih

ako imas koga da ti donese iz vana iz Ike-e tamo je 5 KM, a u marsu imaju stolicice na rasklapanje, a ima i u zadnjem katalogu yiska




djoisa -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 9:16:50)

sad gledam ove stolice u jysk, imaju ovakve stolice i u marsu, ali one meni djeluju nestabilne skroz da bi se dijete samostalno na njih penjalo..nisu za to ni namjenjene..lavor mi je ipak stabilniji




shej -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 23:26:12)

gdje kupiti pamucne, tetra pelene ali u boji? :) I baldehin sa drzacem, stalkom




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 23:49:26)


IZVORNA PORUKA: shej

gdje kupiti pamucne, tetra pelene ali u boji?


Prosle godine bilo u trznom centru Otoka...

Mislim da se radnja zove Malisa (tako nekako)...

Pored CM, kod prvih pokretnih stepenica...




ninuska -> RE: gdje kupiti? (11.10.2013 23:55:19)


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

U Sarajevu ih ima u Importanne centru u Bambini Mondu.

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=3853

A mi licno "najobicniji" sa pijace koji je bio svega par maraka.


Mi imamo ovakav zeleni i super je. Na nogama ima gumu kao i na dijelu gdje dodju noge tako da se dijete tesko moze okliznuti. Kosta oko 15 KM




amra_sa -> RE: gdje kupiti? (12.10.2013 0:06:38)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

U Sarajevu ih ima u Importanne centru u Bambini Mondu.

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=3853

A mi licno "najobicniji" sa pijace koji je bio svega par maraka.


Mi imamo ovakav zeleni i super je. Na nogama ima gumu kao i na dijelu gdje dodju noge tako da se dijete tesko moze okliznuti. Kosta oko 15 KM



Nisam ni znala da su izmislili i ovu stvar. Super je a posebno zbog ovog boldiranog. Kupit ću ovo baš zbog ove gume da se ne može okliznuti. [sm=bravo.gif]




canim -> RE: gdje kupiti? (12.10.2013 9:11:49)

Stepenik se ima kupiti i u baby centru u BBI




AnLu -> RE: gdje kupiti? (12.10.2013 14:39:08)

ako imate koga da vam donese iz IKEA tako je bio nepuna dva eura.




aidana -> RE: gdje kupiti? (12.10.2013 23:43:18)

U Ikei ih imaju vise velicina za razlicite uzraste. Sto je najgore ja bila ljetos i ne kupim, budala. Pokusala sam sa lavorom ali mu samo glava viri iznad lavaboa a plasticna stolica mi zvuci bas nesigurno. Bas cu pogledati u ovim radnjama imaju li malo veci, ili mozda onaj sa dva stepenika. Btw ja tek sad cujem za tu prodavnicu Mars[sm=smiley36.gif]




Pretty mamma -> RE: gdje kupiti? (13.10.2013 23:54:10)

Gdje kupiti triko za gimnastiku,a da nije u skendu ili intersportu? 30 KM za najjednostavniji triko s 3/4 rukavima mi nekako puno zvuci.




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (16.10.2013 10:52:37)

Kupujem kišnu navlaku za kolica, hitno!!! [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (16.10.2013 12:58:48)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Kupujem kišnu navlaku za kolica, hitno!!! [sm=smiley1.gif]

imam ja neku samo moram potrazit




ninuska -> RE: gdje kupiti? (18.10.2013 13:07:10)

pomagajte

gdje cu kupiti vrecu za spavanje sa nogavicama ( rukave ne mora imati)?????????

Bilo je u Fis-u, ali vec odavno nema, kod baby saurus ima super ali su 50 KM velicina koja nama treba, a to mi je puuuno.




shej -> RE: gdje kupiti? (18.10.2013 13:17:41)

Ja sam nasla prelijepu na Siranu na pijaci, doduse 30 KM je , ali je jako kvalitetna i topla, kad udjes od vjecne vatre odmah desnim prolazom uz zgradu, sa desne strane [sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: gdje kupiti? (18.10.2013 13:27:09)


IZVORNA PORUKA: ninuska

pomagajte

gdje cu kupiti vrecu za spavanje sa nogavicama ( rukave ne mora imati)?????????

Bilo je u Fis-u, ali vec odavno nema, kod baby saurus ima super ali su 50 KM velicina koja nama treba, a to mi je puuuno.



ja sam isto tako na SIranu prošle godine uzela, odijelo za spavanje, znači ima nogavice, ima rukave, rajfešlus čitavom duzinom, znači to nas je spasilo, i ove godine joj oblačim, ona se otkriva, ovo je spas isto 30 KM platila




ninuska -> RE: gdje kupiti? (18.10.2013 17:13:44)

super, hvala vam. Ma 30 KM mi je ok, placala sam toliko i one prije bez nogavica.

imam deke, jorgane ali se mala toliko vrti da nista ne pomaze. ne mogu vise da dezuram i pokrivam




Stranica: <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>