RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


shpagica -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.1.2012 16:26:40)

IZVORNA PORUKA: Anais

IZVORNA PORUKA: dubravka01

IZVORNA PORUKA: Anais


mene interesuje gdje ima kupiti SIPERKE na driker, da nisu na cicak (jer grebu lice) i na vezanje (jer se odvezuju stalno) .. pomagajteee



hvala! upravo i trazim samo na driker, rekoh da se ovi na vezivanje stalno odvezuju u a i polomis se dok ih svezes!

Imaš u Bingu i to vrlo povoljno, iako su meni lično ovi na vezanje bili pravo zahmetli,zato preporučujem driker ako već ne želiš čičak :)





U hipermarketu AMKO u Mojmilu na djecijem odjelu imas frotirne krasne sipercice na driker. Mislim da su 2.3KM komad.




MajkaTereza -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.1.2012 0:24:37)

Uh, drage moje, meni muz jos bebu uspavljuje. Izrastao iz one vrece za spavanje, a jos necu da ga pokrivam jorgnom jer se pokriva po glavi.. Zna li neko gdje ima toplih vreca za spavanje od 6 mj. i navise? I da nisu kineske.. Hvala vam unaprijed na odgovoru!




hampsi -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.1.2012 8:51:58)

Majka Tereza vreca za spavanje imas u FIS-u, Amku na Mojmilu, Marsu na Stupu- to je ono sto ja znam i nisu preskupe. A imas temu vrece za spavanje, pa zenice su i tamo spominjale neke prodavnic.
Edit: Ja ovo napisah racunajuci da si u Sa [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bananica -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.1.2012 14:23:47)

moja kuma je  kupila D haljinicu, da je za rodjendan obuce, sad nam trebaju stramplice i baletankice, baletanke bih crne il srebrne il bijele, a strample one sljokicaste,sto vise da sljaste[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image],mogu crne,crvene,srebrne, znate gdje ima da ne obilazim redom




mamichy -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 0:39:47)

IZVORNA PORUKA: ja92

Gdje kupiti Aventov mini blender?


ima u baby centru u bbi




mamichy -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 0:41:06)

gdje se ima kupiti pumpica za balone?
i usput da pitam gdje je najveci izbor dekoracija za djeciji rodjendan?





emma.L -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 8:45:08)

mislim da u merkatoru ima kesica onih dugih balona za pravljenje životinja i pumpica u setu. Barem je bilo prošle godine. Tamo smo uzeli i natpise Happy Birthday tada. BILO JE winnie the POOH i Kitty tada.




ja92 -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 11:13:40)

Hvala[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

IZVORNA PORUKA: mamichy

IZVORNA PORUKA: ja92

Gdje kupiti Aventov mini blender?


ima u baby centru u bbi





mamma mumi -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 20:04:43)

Drag moje,posto nam dolazi akB beba uskoro, a problem je mali stan, mislila sam da kupim one plasticne kutije ili stalazice za stvari.Zna li neko gdje ima povoljnih plastičnih kutija i finih za tu svrhu.







  • mamma mumi -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 20:56:30)

    Znate li gdje se u Sarajevu pune toneri za printere povoljno




    magbi -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 21:12:33)

    te kutijice ima u obiju raznih velicina ja sam uzimala srednje velicne i bas fino u njih carapice,platnene pelene slozis sve ti mozeb stati oko5:50 km su bila ali su jako kvalitetne




    magbi -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.1.2012 21:14:52)

    drage mama imaju u FIS-rajlovac po 3.80 KM super kartonske kutijice raznih dezena i za djecu i za odrasle hehe,mogu posluzit za igracke,a i za odlaganje nekih sitnica super su,eto cisto da vas informisem posto zaplicem po kuci od igracka a mislim d aje i kod vas slicna situacija, pozz





    lirio -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 8:22:23)

    gdje bih mogla kupiti kvalitetne, polovne djecije skije za pocetnike (120cm sa pancericama br32) sa svim pratecim dodacima?




    Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 8:41:46)

    IZVORNA PORUKA: mamma mumi

    Znate li gdje se u Sarajevu pune toneri za printere povoljno

    Mamma mumi do sada sam najpovoljnije prošla sa toner.ba, nalaze se na adresi Čobanija 1, a pri tome su neizmjerno ljubazni.  Neki dan su mi printer bez naknade popravili kao nije ništa malo se zamrljalo, prvi put da mi neko nešto debelo ne naplati. Za stalne klijente imaju uvijek neke popuste.




    Miracle*3 -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 8:54:38)

    IZVORNA PORUKA: lirio

    gdje bih mogla kupiti kvalitetne, polovne djecije skije za pocetnike (120cm sa pancericama br32) sa svim pratecim dodacima?


    Imas u Rajlovcu i to bas puno izbora. Kad ides od Stupa, prodjes skretanje za Robot, ides jos malo, na desnoj strani ima ogroman plac sa skijama uglavnom i jos nekim dzidzama. S tim da imas mogucnost zamjene kad dijete preraste. Recimo nama su sad na Vlasicu zamijenili maloj pancerice za veci broj besplatno. I to su ove nove bolje 10 puta od starih, ali tako valjda rade. Tu istu mogucnost daju i skole skijanaj pa provjeri.




    idana_85 -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 9:26:29)

    Gdje kupiti igračku Francesko spaligumi, iz crtanog Munjeviti jurić (Cars 2)????




    lirio -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 9:48:52)

    IZVORNA PORUKA: Miracle*3

    IZVORNA PORUKA: lirio

    gdje bih mogla kupiti kvalitetne, polovne djecije skije za pocetnike (120cm sa pancericama br32) sa svim pratecim dodacima?


    Imas u Rajlovcu i to bas puno izbora. Kad ides od Stupa, prodjes skretanje za Robot, ides jos malo, na desnoj strani ima ogroman plac sa skijama uglavnom i jos nekim dzidzama. S tim da imas mogucnost zamjene kad dijete preraste. Recimo nama su sad na Vlasicu zamijenili maloj pancerice za veci broj besplatno. I to su ove nove bolje 10 puta od starih, ali tako valjda rade. Tu istu mogucnost daju i skole skijanaj pa provjeri.

    hvala Miracle*3...bas korisna informacija...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




    MajkaTereza -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 12:16:13)

    zna li neko gdje mogu naci video alarm za bebu, kuma mi se porodila, pa bih da kupimo nesto onako finije [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Koja je cijena? ja tacno ne znam gdje da trazim, u BBI centru nisam vidjela da ima, TL haman prazan.. Neko je napisao da ima u robotu ali davno, ja ih tamo nisam vidjela. Ako niko nee zna onda mi molim vas dajte neki prijedlog sta kupiti nekom ko ima sve???




    Medi_87 -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 15:16:04)

    Gdje kupiti bijeli kolaz apir treba mi veca kolicina




    mamichy -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 16:07:33)

    IZVORNA PORUKA: Medi_87

    Gdje kupiti bijeli kolaz apir treba mi veca kolicina


    u fabulasu, ali nije mat...




    mamichy -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 16:08:22)

    IZVORNA PORUKA: emma.L

    mislim da u merkatoru ima kesica onih dugih balona za pravljenje životinja i pumpica u setu. Barem je bilo prošle godine. Tamo smo uzeli i natpise Happy Birthday tada. BILO JE winnie the POOH i Kitty tada.


    nazalost nema u mercatoru :( ne znam gdje jos da pogledam?




    jenny_z -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 16:39:19)

    MajkaTereza, pogledaj ove na PIK.ba

    http://www.pik.ba/?trazilica=video+alarm&kategorija=378&id=&id=&id=&id=




    jenny_z -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 16:47:33)

    IZVORNA PORUKA: mamma mumi

    Drag moje,posto nam dolazi akB beba uskoro, a problem je mali stan, mislila sam da kupim one plasticne kutije ili stalazice za stvari.Zna li neko gdje ima povoljnih plastičnih kutija i finih za tu svrhu.




  • Trenutno imas snizenje svih plasticnih kutija i korpi 20-40% u JYSK-u. Mi smo bas kupili onu divnu sa tockicima za igracke, odlicna je. Imas ponudu i na internetu ( http://www.jysk.ba/ )




  • mamma mumi -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 17:03:27)

    ok, hvala vam pogledat cu. Do kada je snizenjen u yvsk-u?




    chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (30.1.2012 17:32:39)

    sniženja u jysk-u se mijenjaju utorkom. tako da danas idi kupiti. iako će možda sutra kad izađe novi katalog biti još veće sniženje, nikad se ne zna. možda da pitaš radnike hoće li korpe biti i u novom katalogu i kakava će biti ponuda.




    Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>