RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


Vanne -> RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (17.10.2015 14:33:56)

Isha jede li ti sad bolje sin nakon sto je prestao dojiti? inace je fino on jeo jel de? Niste se s tim mucili koliko sam upratila...




Isha -> RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (17.10.2015 15:27:47)


IZVORNA PORUKA: Vanne

Isha jede li ti sad bolje sin nakon sto je prestao dojiti? inace je fino on jeo jel de? Niste se s tim mucili koliko sam upratila...


On je poceo cesce traziti da jede, a ja nisam ni znala da sam trudna. To je bilo par dana, ali valjda kako se mlijeko smanjilo, on je trazio na kasiku [sm=smiley36.gif]
Evo od nedjelje ne doji i nikakvih problema nemam sa grudima. Samo je jednom zatrazio, ja ga preusmjerila na nesto drugo.

Tvoj muz bi trebao pomoci, ja ga ne bih tek tako pustila [sm=hudicek1.gif]




Isha -> RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (17.10.2015 15:29:24)

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.





almondray -> RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (18.10.2015 6:58:13)


IZVORNA PORUKA: Isha

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.



slažem se.Ja svom ne dam (.) posle obroka,samo pred uspavljivanje i posle kad se probudi.

Viđoh poznate nickove pa da vam mahnem.Isha čestitam na [sm=nosecka.gif]




Isha -> RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (18.10.2015 9:01:44)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Isha

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.



slažem se.Ja svom ne dam (.) posle obroka,samo pred uspavljivanje i posle kad se probudi.

Viđoh poznate nickove pa da vam mahnem.Isha čestitam na [sm=nosecka.gif]


Hvala draga [sm=smiley1.gif]




Vanne -> RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Navika ili potreba? (18.10.2015 10:57:15)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Isha

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.



slažem se.Ja svom ne dam (.) posle obroka,samo pred uspavljivanje i posle kad se probudi.

Viđoh poznate nickove pa da vam mahnem.Isha čestitam na [sm=nosecka.gif]


Ja njoj nikad ne nudim sisu,kad zavrsi sa obrokom eto je same izrovi mi majicu i kontam ako vec hoce bolje nakon obroka kako bi imala kad da ogladni,a pred spavanje joj je obavezna sisa...sinoc smo isli u goste i 2 sata je plakala i trazila da doji,kontam vani smo zaokupit ce je drustvo ,ali nista njoj samo daj da doji...nikad se nije ovako ponasala,nikad mi vani ne trazi,ne znam sta je sa njom vise...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]