RE: Brisevi i papa test? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


kolacic -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 15:54:08)

ja sad zvala skerlicevu, kazu cervikalni bris se ne moze raditi u trudnoci??? :((( jel to tacno? to mi je rekla sestra.




Emica_sa -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 15:57:50)


IZVORNA PORUKA: kolacic

ja sad zvala skerlicevu, kazu cervikalni bris se ne moze raditi u trudnoci??? :((( jel to tacno? to mi je rekla sestra.



Nije istina,moze[sm=smiley1.gif]




marinčii -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:02:13)

kolačić nije istina,ja sam ga radila u trudnoći dva puta i to nam samom početku u 8 tjednu




kolacic -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:17:56)

i sta ti je pokazao u 8 tjednu cervikalni bris?




lila25 -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:30:25)

Moze se raditi cervikalni bris,dosta trudnica radi oba brisa tj.vaginalni i cervikalni ukoliko ima bakterija.




kolacic -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:32:45)

hvala mozes zamisliti koliko su upucene sestre u skerlicevoj, kaze ona ne moze samo vaginalni bris. totalno me zbunila[sm=zmeden.gif]




marinčii -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:41:13)

ja sam tada imala e.coli u brisu cervixa i pila sam antibiotik na preporuku ginekologa ali sam poslije negdje pročitala da ona normalno živi u brisu cervixa žene i da neće izazvati nikakve probleme,jdino je problem ako je bakterija u mokračnom mjehuru




kolacic -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:45:46)

meni je u mokracnom mjehuru u urinu 10 na 7 e.coli. vec sam na antibioticima, pijem brusnicu, ali me strah da nije i na cervixu. ustanovljeni su mi znaci colpitisa gljivica candida pa bih morala i zbog toga uraditi cervikalne briseve. pih, sta me nece sve snaci.




marinčii -> RE: Brisevi i papa test? (4.2.2013 16:47:55)

ma obično poslije antibiotika se i pojave te gljivice i nije to ništa strašno ne brini ,još kako si trudna još si osjetljivija dobit ćeš vaginalete i bit će to ok,vidjet ćeš




sanjicak -> RE: Brisevi i papa test? (16.2.2013 11:54:14)

Papa testsam radila krajem decembra prosle godine, a rezultate sam dobila, na zalost, tek juce. Nalaz je uredan, sem sto su naglasili da treba sanirati neku upalu. Moja doktorica je propisla Polygynax. Kada sam citala uputstvo za upotrebu procitala sam da nije preporucljivo koristenje ovog lijeka u trudnoci. Sta mi vi savjetujete, ima li neka zamjena za ovaj lijek koji je pouzdan za koristenje u trudnoci.
U naprijed zahvalna!!!




ajla86 -> RE: Brisevi i papa test? (2.3.2014 15:26:36)

Stje li ijedna sa dg ab.immnes tj prijetecim pobacajem radila papu i briseve?imam kontrakcije i hematome i na mirovanju sam.22 sed a pojavio se iscjedak i urin je los a kako mi sve divno ide u ivoj trudnoci vherujem da me nece zaobic i neka infekcija il upala jos.je li rizicno da trazim ako dr nepredlozi sam?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]