|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  202 203 [204] 205 206   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
24.8.2011 9:15:03   
palachinken
IZVORNA PORUKA: helena_7

user posted image


user posted image

nemojte samo gledati sto nisam ocetkala secer odmah! :)
eto ja stvarno zadovoljna,nadam se da se i vama svidja jer ste mi sve puno pomogle savjetima....hvala vam user posted image



Daj da te i ovdje pohvalim, sva sam ponosna user posted image Ja toliko vrebam musteriju za ove zivotinje, ali nije mi niko dosad trazio farmu, a meni se toliko pravila. Izgleda ce docekati moje dijete user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5076
   RE: Fondant
24.8.2011 9:16:06   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Zna li neko gdje mogu kupiti one "žice" na koje trebam nataknuti razne oblike od fondata? Imam drvene štapiće, ali bi mi trebale žice. Mia mi reče u hoby šopovima, ali zna li neka od vas gdje bih to još mogla pogledati?

Ako bas ne nadjes zicu, kupis buket plasticnog cvijeca i zgulis plastiku, unutra je bas idealna zica za te stvari.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5077
   RE: Fondant
24.8.2011 9:22:37   
vila_7
palachinken user posted image   hvala ti i na komplimentima a i na savjetima-jesam te ugnjavila,ali eto vrijedilo je! user posted image
A moja cvrckica ne gleda TV pa mi bilo glupo neki lik,a zivotinje oboooozava tako da eto odluka pala na farmu! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5078
   RE: Fondant
24.8.2011 9:52:08   
Lady26
Helena user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5079
   RE: Fondant
24.8.2011 10:03:15   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Lady26

Helena user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


user posted image   ih Lady sad me fakat stid! al imam 1 priznanje! Ovca mi je ruzna ispala pa je zato skrivena iza svijece! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5080
   RE: Fondant
24.8.2011 10:08:00   
Lady26
Zivotinje su za 10+ ....Mislim fkt pre pre predobre....izgledaju tako stvarno...
Priznaj gdje si ih kupila user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5081
   RE: Fondant
24.8.2011 10:12:12   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image ma kazem ti - vidis kako sam ovcu zakamuflirala da se ne vidi jer joj je faca ruzna ispala! user posted image
Imaju na internetu slike i samo gledas i modeliras,a ima i na You TUbu


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5082
   RE: Fondant
24.8.2011 11:15:28   
vila_7
Evo Aiša ja sam po ovom pravila-imam ih deset__ak al mi je ovaj najjednostavniji bio i eto uspjelo:

- Priprema Vrijeme pripreme:35 min

1 vodu zalijete na želatinu, da nabubri

 2 fruktozu stavite u lončić, dodajte jednu zlicu vode i stavite na vatru, morate je otopiti da dobijete gusti sirup (pazi-između gustog sirupa i karameliziranog secera je mali korak!)

 3 U taj sirup kad se mrvu ohladi (cca 10 sekundi) dodajte glicerin, malo po malo konstantno miješajući. Tu vruću smjesu dodajte polako u zelatinu i mijesajte da se otopi.

4 Šećer u prahu stavite u duboku posudu (ili na radnoj plohi) i napravite udubinu. Mlo pa malo ulijevajte smjesu i miješajte (ne kuhačom kojom kuhate redoviti rucak jer ce pokupiti miris), najbolje rukama. Uskoro ćete morati rukama mijesiti smjesu. U principu iskoristi se cijela kila šećera, ponekad ne, a ponekad morate jos dodati.

5 Smjesa mora biti kompaktna, nešto kao stari dobri plastelin. Spremite ju u vrečicu da nema doticaja zraka i odložite na mjesto sobne temperature.. kad radite figure, uvijek dopustite da se figure na zraku posusi i time ucvrsti. Bojate tako da dodate malo po malo boje u smjsu i mijesite dok ne dobijete zeljenu nijansu.

Sastojci
60 ml hladne vode 
1 vrečica želatine u prahu 
8 žlica fruktoze 
15 ml glicerina (apoteka-tekuči glicerin
1 kg šećera u prahu


< Poruku je uredio helena_7 -- 24.8.2011 11:17:18 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5083
   RE: Fondant
24.8.2011 11:20:15   
dzeni_nl
Bravo helena, super torta. Da hoce meni i pola tako da uspije kao tebi. Jos cu ja nesto puno jednostavnije, al nemam basnekog talenta pa se bas bojim user posted image

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5084
   RE: Fondant
24.8.2011 12:42:02   
vila_7
ma dzeni ne sumnjam ja u tebe,samo polako,skini sa interneta slike , budi dobre volje - i bit ce to kako treba!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 5085
   RE: Fondant
24.8.2011 12:54:43   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: helena_7

ma dzeni ne sumnjam ja u tebe,samo polako,skini sa interneta slike , budi dobre volje - i bit ce to kako treba!


Ehhh kad cu to biti i sama se pitamuser posted image vjerovatno kad M prestane sa budjenjem po cijelu nocuser posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5086
   RE: Fondant
24.8.2011 12:57:30   
vila_7
user posted image user posted image user posted image ma hajde kad sam ja uspjela pored buđenja i posla,svako moze! Daj nekom da je pricuva par sati ako ti je problem!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 5087
   RE: Fondant
25.8.2011 10:48:30   
dush
Helena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zivotinjice su tako genijalne!!!!!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5088
   RE: Fondant
26.8.2011 9:30:03   
vila_7
hvala trudnjacice ! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5089
   RE: Fondant
28.8.2011 23:30:54   
ElmaB
Torta Fifi za treći rođendan jedne slatke Šejle!


user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5090
   RE: Fondant
29.8.2011 7:31:16   
aada
Zamolila bih vas prvenstveno Hanady jer jr njen recept, pravim reform tortu i pise umutiti bjelanca i secer za koru pa me zanima koliko treba umuttit jeli gusto kao slag ili samo malo da bude rijetka smjesa i u to se dodaju ljesnjaci ili orasi)))
tnx

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5091
   RE: Fondant
29.8.2011 7:34:51   
vila_7
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Torta Fifi za treći rođendan jedne slatke Šejle!


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao pravi lik iz crtica! joj ja se sad navukla na ove torte,ja bih opet jednu a nemam prigode! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5092
   RE: Fondant
29.8.2011 7:34:55   
Mya_81 RR
Elma user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu aada)
Neposredna veza do poruke: 5093
   RE: Fondant
29.8.2011 8:15:22   
D_K
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Torta Fifi za treći rođendan jedne slatke Šejle!


user posted image



Med medeni.. Mogu misliti radosti kad je djeca vide user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5094
   RE: Fondant
29.8.2011 8:16:35   
D_K
IZVORNA PORUKA: helena_7


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao pravi lik iz crtica! joj ja se sad navukla na ove torte,ja bih opet jednu a nemam prigode! user posted image user posted image user posted image



o jeeeee. mi sljedece sedmice slavimo dva rodjendana - jedva cekam - sve smisljam kako cu ih napraviti..

< Poruku je uredio D_K -- 29.8.2011 8:17:44 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5095
   RE: Fondant
29.8.2011 8:26:51   
vila_7
user posted image user posted image user posted image   odoh se i ja nuditi po selu da im torte napravim! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5096
   RE: Fondant
29.8.2011 8:49:45   
D_K
IZVORNA PORUKA: helena_7

user posted image user posted image user posted image   odoh se i ja nuditi po selu da im torte napravim! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image dobar fazon user posted image user posted image user posted image
ja cu jos malo doci u predzadnju fazu zvanu: 'ko mi zaišće taj i dobije' ali jos malo drzim do svog kolačarskog dostojanstva user posted image user posted image .. ovo sto ti spominjes je zadnja faza user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5097
   RE: Fondant
30.8.2011 10:47:18   
dzeni_nl
Zene moze li mi neko reci sta je Crisco? Jel to fruktoza? Ja ovdje ne mogu da nadjem fruktozuuser posted image

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5098
   RE: Fondant
30.8.2011 10:50:00   
ElmaB
Crisco je brand koji proizvodi razne sosove i ostale vrste hrane,pa je moguće da imaju i fruktozu!

http://www.crisco.com/


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 5099
   RE: Fondant
30.8.2011 11:02:19   
dzeni_nl
Bice da sma ja kupil Crisco puter. Jel ide i on u Fondant? Cini mi se da sam negdje na pocetku vidjela sliku na kojoj je i Crisco

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  202 203 [204] 205 206   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  202 203 [204] 205 206   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *