|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  195 196 [197] 198 199   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
29.7.2011 10:54:23   
vila_7
DK ma hajde ne cjepidlaci user posted image user posted image user posted image user posted image , meni je super tvoja torta ! A da vidis sta sam ja zamislila a tek ce mi druga biti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ma pravo sam ambiciozna,ali posto je za 1.rođendan pa da ljudi ne ostanu bez torte ako fulam,kupila sam i onu sliku jestivu za svaki slucaj! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 4901
   RE: Fondant
29.7.2011 10:54:53   
vila_7
ja gdje god sam isla nemaju kalupa osim standardnih za one praznicne suhe kolace

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4902
   RE: Fondant
29.7.2011 17:34:17   
D_K
IZVORNA PORUKA: helena_7

DK ma hajde ne cjepidlaci user posted image user posted image user posted image user posted image , meni je super tvoja torta ! A da vidis sta sam ja zamislila a tek ce mi druga biti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ma pravo sam ambiciozna,ali posto je za 1.rođendan pa da ljudi ne ostanu bez torte ako fulam,kupila sam i onu sliku jestivu za svaki slucaj! user posted image


user posted image user posted image
tacno tako, ja gledam samo ono sto mi je ispalo pogresno ali samo zato da znam sta da izbjegavam..
sretno za drugu tortu.. ja sam se uplanirala za 2 sedmice za rodjendansku kitty - vec kontam kako cu je izvesti. ovu cu tortu ispod nje ali cu je pustiti da prenoci da se jos bolje ucvrsti.
kalupe koje koristim sam kupila u Bingu - imaju ove kalupe za cvjetice (vidjela sam jos jedan kalup bas za fondant - imaju dio kojim se pritisne na fondant i onda se moze izbaciti taj dio - da se ne lijepi) a tamo sam kupila i plasticne kalupcice kojim pravim srce i jos neke koje ne koristim.
sretno i cekamo sliku :))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4903
   RE: Fondant
1.8.2011 9:03:16   
vila_7
da vas pitam i za tortu na sprat - kako ce se rezati? user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4904
   RE: Fondant
1.8.2011 9:12:51   
calahoe

IZVORNA PORUKA: helena_7

da vas pitam i za tortu na sprat - kako ce se rezati? user posted image



Rezes istovremeno oba sprata,mislim da negdje neko postavljao slike presjeka torte na sprat.Ja nemam nijednu da ti postavim.Nije nikakav problem vjeruj mi.user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4905
   RE: Fondant
1.8.2011 9:51:47   
vila_7
al mi bezveze posto ce biti povisoki spratovi,koliki ce onda komad biti? ili onda taj prerezem na 2 user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 4906
   RE: Fondant
1.8.2011 9:58:04   
InLove
IZVORNA PORUKA: helena_7

al mi bezveze posto ce biti povisoki spratovi,koliki ce onda komad biti? ili onda taj prerezem na 2 user posted image


Ja sam rezala prvi sprat djeci :))) znaci posebno prvi posebno drugi, jer bas budu veliki komadi, ko bi to pojeo.user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4907
   [Obrisana poruka]
1.8.2011 11:07:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 4908
   RE: Fondant
1.8.2011 11:20:20   
vila_7
a kako rezes prvo gornji jel ga podupres ispod icim? ono npr. sirokim nozem da malo podvuces pa rezes preko user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4909
   [Obrisana poruka]
1.8.2011 11:22:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 4910
   RE: Fondant
1.8.2011 11:43:37   
calahoe

IZVORNA PORUKA: helena_7

al mi bezveze posto ce biti povisoki spratovi,koliki ce onda komad biti? ili onda taj prerezem na 2 user posted image



Pa neces oba komada servirati,da se fino rastavitiuser posted image
evo nasla sam kod Amre u albumu sliku presjeka torte na sprat
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1786607578175&set=o.186097798089507&type=1&theater


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4911
   RE: Fondant
1.8.2011 12:04:34   
vila_7
hvala vam na odgovorima! user posted image

Iman skontala sam,ma ja sam ti pametna plavusica! user posted image Al ja cu probati bez stapica-valjda nece propasti!user posted image


< Poruku je uredio helena_7 -- 1.8.2011 12:05:29 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 4912
   RE: Fondant
1.8.2011 14:03:54   
InLove

IZVORNA PORUKA: helena_7

hvala vam na odgovorima! user posted image

Iman skontala sam,ma ja sam ti pametna plavusica! user posted image Al ja cu probati bez stapica-valjda nece propasti!user posted image


Nece samo metalnom vadilicom polako skidas prvi sprat :)))

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4913
   [Obrisana poruka]
1.8.2011 15:03:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 4914
   RE: Fondant
2.8.2011 8:14:31   
vila_7
ma i kontala sam tako...u subotu fondant napraviti-figurice, u nedjelju tortu , u ponedjeljak je rođendan (MM radi citav vikend).

P.S. a da stavim te slamke ili stapice za raznjice, kako ih stavljam - samo ubodem na par mejsta u donju i onda gornju stavim ?


< Poruku je uredio helena_7 -- 2.8.2011 8:15:40 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4915
   RE: Fondant
2.8.2011 15:06:19   
Hannica
Joj kako me ljuti ovaj fondant.user posted image Pravim Hani tortu za rodjendan i vec vidim da ne lici ni na sto...sad bi je bacila.Oko ove torte sam se najvise trudila a ispade najgora od svih.user posted image Mislim da cu s ovom tortom zavrsiti svoju karijeru s fondantom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4916
   RE: Fondant
3.8.2011 9:48:50   
vila_7
ma daj Hannice to su trudnicki hormoni,garant je odlicna! user posted image

a hajde meni odgovorite za ove slamkice i stapice....



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 4917
   RE: Fondant
3.8.2011 12:33:59   
Hanady RR
helena...
ja sam zabadala u donju tortu slamke...koje su malo virile pa na njih nabodem gornju...
stavljala sam ih pet u sredinu torte 1 i okoli toga 4...sve je to bila sama sredina...

režem najprije gornju tortu pa donju ....

meni kao takva nije porpadala...

nadam se neće ni tebiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4918
   RE: Fondant
3.8.2011 12:35:47   
vila_7
super hvala - najvjerovatnije cu tako kao ti i Iman,pa valjda uspije.
I da prva ce biti 28 cm a nigdje ne mogu naci manji kalup za drugi sprat,pa moze li obicni loncic oblozen iznutra al.folijom u rernu?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4919
   RE: Fondant
3.8.2011 12:39:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: helena_7

super hvala - najvjerovatnije cu tako kao ti i Iman,pa valjda uspije.
I da prva ce biti 28 cm a nigdje ne mogu naci manji kalup za drugi sprat,pa moze li obicni loncic oblozen iznutra al.folijom u rernu?



ja imama samo kalup tortenpleh 28 u njemu peče prvu a drugu u šerpi manjeg obima...obložim je papirom za pečenje dobro namastim prije papira pa stavim papir pa i prkeo papira malo namastim i izliću kore sad pa saduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4920
   RE: Fondant
3.8.2011 12:44:33   
vila_7
hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4921
   RE: Fondant
8.8.2011 15:44:40   
Hannan
Uh drage moje, tetkino dijete puni prvu godinicu i tetka je vec davno obecala praviti torticu. Sad tetka ne zna koju tortu , koju vi preporucujete pod fondant, i torta ce biti na sprat, dvoumim s eizmedju Vasine torote i bijeli andjeo...sta kazu iskusne koja je bolja...ili neki drugi prijedlog.Reformu sam do sad radila,samo mi ona brate prejaka, jos poslije posta ,ubice koga nedo Bog.
Trebace mi oko 60-70 komada, planirala sam na sprat, ali ne znam koji promjer donje da bude 30-32-34?

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4922
   RE: Fondant
8.8.2011 16:31:40   
madam x

IZVORNA PORUKA: Hannica

Joj kako me ljuti ovaj fondant.user posted image Pravim Hani tortu za rodjendan i vec vidim da ne lici ni na sto...sad bi je bacila.Oko ove torte sam se najvise trudila a ispade najgora od svih.user posted image Mislim da cu s ovom tortom zavrsiti svoju karijeru s fondantom.user posted image user posted image user posted image

Kako je završilo?

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 4923
   RE: Fondant
8.8.2011 16:38:55   
Hannica
IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: Hannica

Joj kako me ljuti ovaj fondant.user posted image Pravim Hani tortu za rodjendan i vec vidim da ne lici ni na sto...sad bi je bacila.Oko ove torte sam se najvise trudila a ispade najgora od svih.user posted image Mislim da cu s ovom tortom zavrsiti svoju karijeru s fondantom.user posted image user posted image user posted image

Kako je završilo?

Zavrsilo se tako sto smo narucili tortu u slasticarnoj,kostala nas je preko 100 KM  na kraju.Nije ona bila tako losa,ali ja sam zamislila drukciju i nikako nisam htjela da pristanem na manje.user posted image Ali je bila ukusna pravo,nista se nije bacilo.Samo mi zao sto sam se toliko umorila,dva dana sam je pravila,noge mi natekle ko buhtlice od stajanja i na kraju nista.user posted image
Stavit cu sliku kad kupim USB za aparat.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 4924
   RE: Fondant
8.8.2011 23:13:02   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Hannan

Uh drage moje, tetkino dijete puni prvu godinicu i tetka je vec davno obecala praviti torticu. Sad tetka ne zna koju tortu , koju vi preporucujete pod fondant, i torta ce biti na sprat, dvoumim s eizmedju Vasine torote i bijeli andjeo...sta kazu iskusne koja je bolja...ili neki drugi prijedlog.Reformu sam do sad radila,samo mi ona brate prejaka, jos poslije posta ,ubice koga nedo Bog.
Trebace mi oko 60-70 komada, planirala sam na sprat, ali ne znam koji promjer donje da bude 30-32-34?


Ima li iko kakav savjet?

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 4925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  195 196 [197] 198 199   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  195 196 [197] 198 199   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *