RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (17.8.2013 9:34:00)

e nećeš više majčin sine........moja djeca ,moja stvar...
valjda zato i nemaš porodicu,jer djeca su velika briga............pa za mene nisu samo briga,prvo su radost,sreća,sve i tu mi ne diraj,ujedam, grizem, ubijam




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (17.8.2013 20:41:38)

draga tekja...
ja i ti imamo isti oblik "dermatitisa" ...zato ti porucujem da svratis malo ,ako nista radi raje[sm=smiley27.gif]




amra_sa -> RE: Poručite nekome nešto.... (18.8.2013 1:23:14)

Ne zaboravite da se okupate, nedjelja je [sm=smiley36.gif]




Lady26 -> RE: Poručite nekome nešto.... (20.8.2013 13:39:49)

Nije red da napisem sve sto bih htjela i imala, i Boga me strah ali ne vjerujem ti ni jedno slovo a kamoli rijec!!!!! Mozda ti je ovaj put zaista potreba ali NE!
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]
Preveslao me jednom, dvaput....ma 1000x do sad i nikako da naucim, e ne vise....da mi nisi to sto jesi.... [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley7.gif[/image]




mala86 -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.8.2013 16:35:23)

bas mi je tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
sjecat cu te se kao nasmijanu,vedru,mrsavicu uvijek obucenu ko curica [sm=smiley13.gif] kako smo se smijale na kasi kad kazes da si nasla jaknu na djecijem
duso moja [sm=smiley31.gif]
sjecat cu se s kolikom si ljubavlju govorila o svojoj maloj dusici,s kojom si ljubavi birala slatkise da je obradujes kad dodjes kuci....
i kako si iznenada otisla na bolovanje i nikad se s njega nisi vratila ...i kad smo se cule kazes dobro sam lijecim se [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

nadam se je tvoja slatkica dovoljno mala da nije svjesna tuge i boli,a dovoljno odrasla da zapamti svoju mamu lijepu,vedru nasmijanu

POCIVAJ U MIRU I. nikad te necu zaboraviti






Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.8.2013 21:25:02)

Mala 89 pretuzno te me price uvijek pogode,pogotovu jer sam i ja bila jedna mala djevojcica koja se sjecala mame ali nije ju bolilo tad sa 7 godina,a sad boliiiiiii[sm=smiley19.gif]




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.8.2013 21:25:19)

PTICE UMIRU PEVAJUĆI

Prema jednoj legendi postoji ptica koja peva samo jednom u svom životu, i to lepše nego bilo koje drugo stvorenje na ovoj zemlji.
Od trenutka kada napusti svoje gnezdo, ta ptica traži trnovito drvo i nema mira sve dok ga ne nađe.
Tu se ta ptica uvuče među njegove divlje isprepletene grane i pjevajući nabode svoje telo na najduži i najoštriji trn.
Dok umire, njena bol prerasta u pesmu daleko lepšu od pesme svih slavuja i ševa.
Cena te predivne pjesme je sam život, ali zato – čitav svet zastane da sluša, a Bog se na to osmehuje…. jer ono najbolje što postoji može se dobiti samo po cenu velike boli…

… ili bar tako samo legenda kaže…!!!




Marija13 -> RE: Poručite nekome nešto.... (21.8.2013 21:42:34)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mala 89 pretuzno te me price uvijek pogode,pogotovu jer sam i ja bila jedna mala djevojcica koja se sjecala mame ali nije ju bolilo tad sa 7 godina,a sad boliiiiiii[sm=smiley19.gif]

[sm=smiley31.gif]




mala86 -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 6:58:18)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mala 89 pretuzno te me price uvijek pogode,pogotovu jer sam i ja bila jedna mala djevojcica koja se sjecala mame ali nije ju bolilo tad sa 7 godina,a sad boliiiiiii[sm=smiley19.gif]


[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
ne znam sta da ti kazem kako da te utjesim [sm=smiley13.gif]

nadji snagu u svojim malim andjelima,ja sam sigurna da ih baka gleda i cuva




niki83 -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 7:46:57)


IZVORNA PORUKA: mala86

bas mi je tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
sjecat cu te se kao nasmijanu,vedru,mrsavicu uvijek obucenu ko curica [sm=smiley13.gif] kako smo se smijale na kasi kad kazes da si nasla jaknu na djecijem
duso moja [sm=smiley31.gif]
sjecat cu se s kolikom si ljubavlju govorila o svojoj maloj dusici,s kojom si ljubavi birala slatkise da je obradujes kad dodjes kuci....
i kako si iznenada otisla na bolovanje i nikad se s njega nisi vratila ...i kad smo se cule kazes dobro sam lijecim se [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

nadam se je tvoja slatkica dovoljno mala da nije svjesna tuge i boli,a dovoljno odrasla da zapamti svoju mamu lijepu,vedru nasmijanu

POCIVAJ U MIRU I. nikad te necu zaboraviti

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Mogu se prisjetiti kad si mi ovo spomenula..znaci nije izdrzala [sm=smiley13.gif] nazalost..Bog dragi neka joj pomogne na onom svijetu!




smajli80 -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 7:56:19)


IZVORNA PORUKA: mala86

bas mi je tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
sjecat cu te se kao nasmijanu,vedru,mrsavicu uvijek obucenu ko curica [sm=smiley13.gif] kako smo se smijale na kasi kad kazes da si nasla jaknu na djecijem
duso moja [sm=smiley31.gif]
sjecat cu se s kolikom si ljubavlju govorila o svojoj maloj dusici,s kojom si ljubavi birala slatkise da je obradujes kad dodjes kuci....
i kako si iznenada otisla na bolovanje i nikad se s njega nisi vratila ...i kad smo se cule kazes dobro sam lijecim se [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

nadam se je tvoja slatkica dovoljno mala da nije svjesna tuge i boli,a dovoljno odrasla da zapamti svoju mamu lijepu,vedru nasmijanu

POCIVAJ U MIRU I. nikad te necu zaboraviti





Kako mi je teško kad ovako nešto pročitam[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
I ja sam izgubila mamu [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]Ali sam joj barem upamtila osmjeh i toplinu.[sm=smiley27.gif]




mala86 -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 7:58:26)


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: mala86

bas mi je tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
sjecat cu te se kao nasmijanu,vedru,mrsavicu uvijek obucenu ko curica [sm=smiley13.gif] kako smo se smijale na kasi kad kazes da si nasla jaknu na djecijem
duso moja [sm=smiley31.gif]
sjecat cu se s kolikom si ljubavlju govorila o svojoj maloj dusici,s kojom si ljubavi birala slatkise da je obradujes kad dodjes kuci....
i kako si iznenada otisla na bolovanje i nikad se s njega nisi vratila ...i kad smo se cule kazes dobro sam lijecim se [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

nadam se je tvoja slatkica dovoljno mala da nije svjesna tuge i boli,a dovoljno odrasla da zapamti svoju mamu lijepu,vedru nasmijanu

POCIVAJ U MIRU I. nikad te necu zaboraviti

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Mogu se prisjetiti kad si mi ovo spomenula..znaci nije izdrzala [sm=smiley13.gif] nazalost..Bog dragi neka joj pomogne na onom svijetu!



nije se uspjela izvuci [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] 85 godiste [sm=smiley19.gif]

nekako sam kontala izvuci ce se,jaka je ima ogromnu volju za zivotom
i na fb se katakad znala javit
isla je u Sa na terapije ali nazalost nista joj nije pomoglo [sm=smiley13.gif]
cujem od kolega bivsih da je cijeli Kakanj bio na sahrani

uh bas tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




niki83 -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 8:05:15)

Vjerujem da ti je tesko, tuga je to, Boze mili..[sm=smiley19.gif] Opet kazem da joj dragi pomogne a i njenoj djevojcici da snage i ljubavi koju ce nadoknaditi na nekom drugom mjestu [sm=smiley13.gif]




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 8:13:47)


IZVORNA PORUKA: mala86

bas mi je tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
sjecat cu te se kao nasmijanu,vedru,mrsavicu uvijek obucenu ko curica [sm=smiley13.gif] kako smo se smijale na kasi kad kazes da si nasla jaknu na djecijem
duso moja [sm=smiley31.gif]
sjecat cu se s kolikom si ljubavlju govorila o svojoj maloj dusici,s kojom si ljubavi birala slatkise da je obradujes kad dodjes kuci....
i kako si iznenada otisla na bolovanje i nikad se s njega nisi vratila ...i kad smo se cule kazes dobro sam lijecim se [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

nadam se je tvoja slatkica dovoljno mala da nije svjesna tuge i boli,a dovoljno odrasla da zapamti svoju mamu lijepu,vedru nasmijanu

POCIVAJ U MIRU I. nikad te necu zaboraviti




Najezih se.. zao mi je [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]




Mirkica -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 10:53:04)


IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: mala86

bas mi je tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
sjecat cu te se kao nasmijanu,vedru,mrsavicu uvijek obucenu ko curica [sm=smiley13.gif] kako smo se smijale na kasi kad kazes da si nasla jaknu na djecijem
duso moja [sm=smiley31.gif]
sjecat cu se s kolikom si ljubavlju govorila o svojoj maloj dusici,s kojom si ljubavi birala slatkise da je obradujes kad dodjes kuci....
i kako si iznenada otisla na bolovanje i nikad se s njega nisi vratila ...i kad smo se cule kazes dobro sam lijecim se [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

nadam se je tvoja slatkica dovoljno mala da nije svjesna tuge i boli,a dovoljno odrasla da zapamti svoju mamu lijepu,vedru nasmijanu

POCIVAJ U MIRU I. nikad te necu zaboraviti




Najezih se.. zao mi je [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.8.2013 16:06:02)

Duso draga, ne znam sta bih ti rekla.. osim da ga je Bog poslao sa nekim razlagom, a isto tako ti njega oduzeo!! Grlim te bezbroj puta!! Boze dragi, zalost i radost!! [sm=smiley19.gif]




milenium -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.8.2013 0:53:36)

stavljati [sm=duda.gif] od 4 mjeseca da sjedi [sm=hudicek1.gif][sm=zmeden.gif]




tinkivinki -> RE: Poručite nekome nešto.... (24.8.2013 0:10:59)

želim ti od srca da dočekaš svoj[sm=rozacrtici.gif],i da zajedno šetamo dječicu.zaslužila si to




ziki -> RE: Poručite nekome nešto.... (29.8.2013 9:23:14)

Kad su ti kriterijumi sjebani ja ti ne mogu pomoć[sm=hudicek1.gif] a ti poredaj prioritete sama




dandi84 -> RE: Poručite nekome nešto.... (30.8.2013 19:24:05)

..Poručujem ti da te volim najvise i da mi svakog dana nedostajes i da bih rado svakodnevno ispijala kafu sa tobom, kao nekad od 9-12 uz bezbroj tema za razgovor, 1000 savjeta i one iskre u tvom oku...Vidimo se brzo, nadam se prije nego sto ti mislis mama moja...[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




hatepsut -> RE: Poručite nekome nešto.... (4.9.2013 23:54:32)

Ma ne znam..mozda je suvisno...bezveze...mozda za neki dan kad ovo procitam tebe nece bit...u glavi mi je sve pomjesano,sve se nekako prebrzo desava...ne znam hoces li me sutra docekati,da mi se nasmijes ...a oci...pune tuge...dusice moja...sva mirisna...ko beba...znam da te boli,ali proci ce...sve ce jednom proci...meni ce ostati divna sjecanja ...kako da placem pred mamom,znas nju ...trpim,stiscem cio dan,nju tjesim...ali ovako je moralo biti...Nensi moja,neka bude kako je najbolje po tebe...On je svemoguc i olaksat ce...volim te nenic moj [sm=smiley19.gif]




R&T@ -> RE: Poručite nekome nešto.... (4.9.2013 23:57:41)

hato moja[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Medi_87 -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.9.2013 0:06:44)


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ma ne znam..mozda je suvisno...bezveze...mozda za neki dan kad ovo procitam tebe nece bit...u glavi mi je sve pomjesano,sve se nekako prebrzo desava...ne znam hoces li me sutra docekati,da mi se nasmijes ...a oci...pune tuge...dusice moja...sva mirisna...ko beba...znam da te boli,ali proci ce...sve ce jednom proci...meni ce ostati divna sjecanja ...kako da placem pred mamom,znas nju ...trpim,stiscem cio dan,nju tjesim...ali ovako je moralo biti...Nensi moja,neka bude kako je najbolje po tebe...On je svemoguc i olaksat ce...volim te nenic moj [sm=smiley19.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Lady26 -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.9.2013 0:28:25)


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ma ne znam..mozda je suvisno...bezveze...mozda za neki dan kad ovo procitam tebe nece bit...u glavi mi je sve pomjesano,sve se nekako prebrzo desava...ne znam hoces li me sutra docekati,da mi se nasmijes ...a oci...pune tuge...dusice moja...sva mirisna...ko beba...znam da te boli,ali proci ce...sve ce jednom proci...meni ce ostati divna sjecanja ...kako da placem pred mamom,znas nju ...trpim,stiscem cio dan,nju tjesim...ali ovako je moralo biti...Nensi moja,neka bude kako je najbolje po tebe...On je svemoguc i olaksat ce...volim te nenic moj [sm=smiley19.gif]

Slaba sam na nane, bas si me rastuzila... [sm=smiley19.gif]
Saljem ti zagrljaj veliki




pepika -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.9.2013 10:24:41)


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ma ne znam..mozda je suvisno...bezveze...mozda za neki dan kad ovo procitam tebe nece bit...u glavi mi je sve pomjesano,sve se nekako prebrzo desava...ne znam hoces li me sutra docekati,da mi se nasmijes ...a oci...pune tuge...dusice moja...sva mirisna...ko beba...znam da te boli,ali proci ce...sve ce jednom proci...meni ce ostati divna sjecanja ...kako da placem pred mamom,znas nju ...trpim,stiscem cio dan,nju tjesim...ali ovako je moralo biti...Nensi moja,neka bude kako je najbolje po tebe...On je svemoguc i olaksat ce...volim te nenic moj [sm=smiley19.gif]

Hato draga [sm=smiley31.gif][sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>