Snovi o porodu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Medi_87 -> Snovi o porodu (11.3.2013 11:46:03)

Da li ste ikada sanjale svoj porod, ja evo već u drugoj trudnoći do sada dva puta sanjam porod, vjerovatno zbog iztraumiranosti od prvog poroda snovi o porodu mi spadaju u noćne more




mala_sa -> RE: Snovi o porodu (11.3.2013 11:53:30)

Jesam u prvoj trudnoci, svako malo; i bili su nekakvi bas cudni; neki smijesni a neki strasni [sm=smiley1.gif]

Sada sam sanjala da radjam blizance par dana prije nego sto sam saznala da sam trudna drugi put, valjda nekakv znak (sta li???). Divan mi je san bio (nista menje boljelo [sm=smiley36.gif])




Medić* -> RE: Snovi o porodu (11.3.2013 11:55:35)

U prvoj da. Sanjala sam, umalo se ne porordih natezuci se u snu [sm=smiley36.gif]

U ovoj za sada ne..sanjam najvise muza [sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Snovi o porodu (11.3.2013 12:52:55)

Ja nisam sanjala porod. Ni u prosloj ni u ovoj trudnoci. Ali sam sanjala neke nebulozne snove kako beba u toku trudnoce pocne da izlazi na pupak i jako je mala i ja je vracam kaziprstom nazad u stomak i govorim joj da joj jos nije vrijeme. [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]

Valjda podsvjesni strah od prijevremenog poroda.




lady_bubamara -> RE: Snovi o porodu (11.3.2013 12:59:43)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

U prvoj da. Sanjala sam, umalo se ne porordih natezuci se u snu [sm=smiley36.gif]




ahahahahah [sm=sad.gif][sm=smiley36.gif] hahaha ha Medic obožavam te uvijek me nasmiješ joj al se ismijah [sm=jezicek.gif]

Ja sam noćas sanjala da sam krenula na porod a da nemam ni torbu spremnu za porodilište , i kao muž i ja stigli i mene pripremaju a sestra mužu govori šta sve treba kupiti i donjeti a on joj mrtav ladan kaže ,, Al mi nemamo para sve smo juče stukli na dječija kolica " . Uh al sam se trznula , probudih se i ne saznadoh jel muž igdje uspjeo posuditi pare [sm=jezicek.gif]




CombatKitten -> RE: Snovi o porodu (11.3.2013 16:23:05)

nekad na početku trudnoće, vjerovatno pod uticajem jake želje da dođe više dan/sedmica kad će se spol vidjeti,a i mojom i muževom željom da bude muško...sanjam ja rodila, mashala bebica, oprali je, i donose mi je i ja sva ushićena govorim "vidi ćuneeee...u jbt otpade", kad ono curica. U 18 sedmica rečeno mi je da je curica dosad još dva puta potvrđeno. Skoro sve je već ružičasto kući i presretni smo što je tako.




tinkivinki -> RE: Snovi o porodu (11.3.2013 16:29:11)

sanjala sam prije nego sto cu ostati trudna sa 2 djetetom da se poradjam,a nista me ne boli i rodila musko.nedugo posle sam ostala trudna i rodila sina na carski[sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: Snovi o porodu (12.3.2013 0:50:07)

Ja sam sanjala svaki put bolnicu, lijecnike, aparate, kao da me vode na carski. Ja se sva znojim... katastrofa,




ellene -> RE: Snovi o porodu (25.3.2013 18:42:09)


Ja sam baš nedavno sanjala da sam rodila i to kući,a kako je još rano da rodim nemam ništa pripremljeno ni robicu, ništa, i ja kao kupam svoju curicu, inače sam trudna 10 tjedana i neznam spol... [sm=jezicek.gif]




Stranica: [1]