|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:03:00   
Esmica
user posted image
A i mom valjda ove dosadile,sve curice oko njega,pa se uzelio bratauser posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:05:59   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Esmica

malena,nemoj previse pricati,da ti ne bude kao meni.
I mi smo pricali o bebi,i djeca ime smislila,musko,jer najstariji hoce brata.
Sad kad sam dosla s ultrazvuka kazem mu da je doktorica rekla da je seka,on nece da cuje,place,hoce brata i gotovo.
Nece da njih bude tri,a on sam.
Poslije se kajem sto odmah nisam na pocetku rekla da smisle i zensko ime,i da kad spominju bebu da uvijek imaju na umu da moze biti i curica.
Evo par dana proslo,on jos uvijek neda reci da je curica,samo brat,brat.




Moj djecak se na pomen brace ili seke uzasno bunio,nije htio da cuje.Jer ona ima 10g i navikao je sam.Medjutim ja sam kazala da mi ne odlucujemo o spolu bebe,nego Stvoritelj,a ako on ne zeli bracu ili seku ja cu da rodim i dam u dom za nezbrinutu djecu!Da bi on na sve rekao da se salio,Kad je vidio bebu na UZ plakao je od srece !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:06:26   
Amam
Prva trudnoca -jako zelimo zivu i zdravu zlatokosu djevojcicu,i nikad,ama bas nikad nisam posumnjala da nije,kad mi je dr potvrdila ja nisam reagovala,pita me "sigurno ste mislili da je musko,pa ste sad iznenadjeni" user posted image .Hvala Allahu dz.s,sad imam zivu i zdravu,moju zlatokosu djevojcicu,zbilja i jeste takva.
Druga trudnoca-ja zelim opet curu,ja nemam ssestru,pa nek A ima,mm zeli samo da je zdravo i zivo,on ima svoju djevojcicu,ali ja negdje duboko u sebi osjecam,da mi se nece zelja ispuniti,isto na UZ,ja vec sama vidjela da ima "visuljak",kad veli dr,evo c...
A je bilo drago,jer on je djecak,ona sad nema konkurenciju user posted image
Sad kazem elhamdulillah,nek su nam zivi i zdravi user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:07:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

majke mi cu kupiti rozi bodi pa valaaaaaaa taman ga u dugu nosila na farbanje poslije hahah

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

kupi kupi...

ja sma oba puta Affana čekala...
sreća djeca se ne mogu prijavit prije rođenjauser posted image
inače bi imali pravo belaja oko paprilogijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:07:52   
Amam
IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: Esmica

malena,nemoj previse pricati,da ti ne bude kao meni.
I mi smo pricali o bebi,i djeca ime smislila,musko,jer najstariji hoce brata.
Sad kad sam dosla s ultrazvuka kazem mu da je doktorica rekla da je seka,on nece da cuje,place,hoce brata i gotovo.
Nece da njih bude tri,a on sam.
Poslije se kajem sto odmah nisam na pocetku rekla da smisle i zensko ime,i da kad spominju bebu da uvijek imaju na umu da moze biti i curica.
Evo par dana proslo,on jos uvijek neda reci da je curica,samo brat,brat.




Moj djecak se na pomen brace ili seke uzasno bunio,nije htio da cuje.Jer ona ima 10g i navikao je sam.Medjutim ja sam kazala da mi ne odlucujemo o spolu bebe,nego Stvoritelj,a ako on ne zeli bracu ili seku ja cu da rodim i dam u dom za nezbrinutu djecu!Da bi on na sve rekao da se salio,Kad je vidio bebu na UZ plakao je od srece !



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:10:53   
Skvo RR
Prvo...mislila djecak, rodila se curica
Drugo..mislila curica, rodio se djecak...

Da zakljucim nisam, a nek nisam hB vidovita.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:11:55   
veeseelaa
i osjećaj  i predosjećaj su bili da bit će curica i tako i bi user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:14:52   
lepetetka
Sa prvim djetetom nisam smjela ni misliti o spolu, nakon jednog missed ab. samo sam brojala dane da trudnoća odmakne i molila Allaha dž.š. da bude zdravo i da sve dobro završi...ali sam opet sebe nekad ufatila da kontam da je dječak, i bio je, doktor je negdje u 4.mj potvrdio da je dječak..
U drugoj trudnoći sam sanjala curicu na početku trudnoće, i mislila da je seka...doktori to nisu mogli potvrditi do 8.mjeseca trudnoće zbog poprečnog položaja bebe, ni 4D ma ništa nam nije moglo pomoći user posted image ..samo su pretpostavljali da je curica....I ja dobih svoju curicu :)))

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:16:14   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Prvo...mislila djecak, rodila se curica
Drugo..mislila curica, rodio se djecak...

Da zakljucim nisam, a nek nisam hB vidovita.


Hajde,barem znas kad sljedeci put pomislis na curu ili decka,bice suprotno hehehe...
Salim se.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:18:24   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Prvo...mislila djecak, rodila se curica
Drugo..mislila curica, rodio se djecak...

Da zakljucim nisam, a nek nisam hB vidovita.


Hajde,barem znas kad sljedeci put pomislis na curu ili decka,bice suprotno hehehe...
Salim se.

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:21:40   
draguljče
Ja sam u obje trudnoće nekako "znala" i predosjećala, i pogodila. Čak sam i imena od početka smišljala prema polu. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
16.2.2012 23:24:08   
lepetetka
Jedan stari čiča nam je pozvonio na vrata kada sam bila trudna (tražio naše komšije), i kaže meni:"mlada što su ti to prljave ruke" a ja pogledam u ruke, gledajući u dlanove vidim ništa nema user posted image , kaže deda "rodićeš opet sina" a mm-u kaže "mijenjaj pozu, treba ti šćer, nema ljubavi bez šćeri"user posted image Helem i čiča pogriješio dobih ja svoju šćeru user posted image
A sin je odmah govorio da će dobiti seku, u prvi mah je govorio da hoće i bracu i seku,prepado me user posted image a nakon mjesec dana je govorio da hoće seku i tako do kraja trudnoće, nikad više nije tražio bracu...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 0:37:41   
SREĆNA
Znala sam, osjećala, predosjećala od prvog dana da je dječak








Tako bih voljela da je samnom

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 7:42:30   
Volim Te!
Eh evo i mojih "osjecaja" u 4. sam mjesecu trudnoce i od testa mi samo dodje kad pricam o tome kazem ON zelim samo da je zdravo i pravo al imam jak osjecaj da je djecak,medjutim tetke su mi prognozirale da je curica jer placem kad sam od muza odvojena ne mogu bez njega,i kao sa djecakom muz ti bude odbojan a sa curicama ga volis heheheh al ja opet ubijedjena da je djecak user posted image pa bi da cujem vase misljenje jeli to tacno? A kad se i nshAllah porodim znacete ko je pogodio hehehe.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 8:13:44   
pocahontas
ja samo znam da sam istog trena kada sam vidjela dvije crtice znala da je ON..nekako nisam ni razmisljala sta bih zeljela, ali sam znala da cu ja roditi dječaka i gotvo..pa onda tako rano mi se pojavila linea negra (navodno po babskim pricama, to je djecak 100% user posted image , zatim bradavice tamno smeđe - kad je curica, postaju više ružičaste user posted image user posted image , proljepšala se ja user posted image , nisam otekla, lice mi sasvim normala izgledalo i tako)...
na stranu sve, ja sam u nekakvom glupom i neobjašnjivom uvjerenju da ja nikad tamo nekad u budućnost aBd ne mogu roditi žensko dijete ..ja čini mi se, samo mušku djecu rađam user posted image ...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 8:17:35   
Volim Te!
Sa moje strane je vise curica a sa muzeve djecaka :) ne znam svi mi curicu prognoziraju a ja ubijedjena da je musko heheheh ma nek je zivo i zdravo a ovde sve zene kazu da ih osjecaj nije prevario pa ne znam :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 8:30:51   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Sa moje strane je vise curica a sa muzeve djecaka :) ne znam svi mi curicu prognoziraju a ja ubijedjena da je musko heheheh ma nek je zivo i zdravo a ovde sve zene kazu da ih osjecaj nije prevario pa ne znam :)

prvi put kod mene tako bilo, svi curica curica , a ja sam znala da je musko i bi , zato vjeruj sta ti onaj glas kaze.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 8:35:20   
Volim Te!
Ma videcemo jos malo pa ce mi dr rec sta je :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 8:36:32   
ciciban26
S muzeve strane su svi radjali djecake,on ima 4 brata a dva brata su dobila sinove. Tako da su svi ubjedjeni da i ja nosim musko. Medjutim ja sam od pocetka osjecala da je user posted image ,cak sam i sanjala da mi dr. na uzv kaze :"Jao lijepe djevojcice" user posted image user posted image user posted image
Tek u petom-sestom mjesecu kad su mi pocele oticati usne i lice poceli su govoriti djevojcica user posted image
A ovo za muza da fali kad nosis djevojcicuuser posted image ,ja svog nisam mogla ocima gledati user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 8:43:41   
Volim Te!
ahahahahahaha tetka mi prica kad je sa prvim djetetom(musko) bila trudna kaze muz sedi pored mene ja placem i vicem sto sedis pored mene udalji se user posted image user posted image user posted image user posted image a ja placem kad smo oboje na posao i ne mogu da ga vidim on kaze ovako si me volela i prije trudnoce a meni se cini vise hehehe

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 9:08:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Volim Te!

ahahahahahaha tetka mi prica kad je sa prvim djetetom(musko) bila trudna kaze muz sedi pored mene ja placem i vicem sto sedis pored mene udalji se user posted image user posted image user posted image user posted image a ja placem kad smo oboje na posao i ne mogu da ga vidim on kaze ovako si me volela i prije trudnoce a meni se cini vise hehehe


hahhahahahahahah ja sam opet imala jaku potrebu za muzem ali znate vec koju user posted image user posted image user posted image user posted image oba puta sad nesto nije bas tako  pa vidjecemo moze a i ne mora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 9:35:27   
mamich
Ne znam oduvijek kada sam razmišljala kao djevojka o djeci sam željela dvoje sina i kcerku i da razlika bude oko 4 godine...kada sam prvi put ostala trudna i prije nego što je test pokazao trudnocu sam sanjala djecaka...i muza kako ga drzi u rukama..ne znam zasto ali sam tako osjecala odbojnost kada bih vidjela curicu a na djecake se topila,i kada je doktorica potvrdila da je djecak srce mi je bilo ogromnoooo...i eto moja se zelja ispunila..majkin sin..sada muz samo u zenskom rodu govori,njegova zelja je oduvijek da ima curicu,proslog ljeta je dosao kuci jednog dana s'posla i rekao kako ima ime za djevojcicu..ljutim se kada stalno spominje curicu jer se bojim da ne ostane "razocaran"...ja sam vec par noci sanjala da je opet muskom,pa ne znam...vidjet cemo sta doktor kaze..Allah odlucuje ne mi...

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 10:14:40   
Volim Te!
MIRKICE i ja imam isto takvu zelju pa mi se cini da nesto nije u redu samnom heheh MAMICH par dana prije nego da uradim test na poslu mi prilazi dijete ali odmah sa vrata i pravo kod mene obema rukama i zagrli me musko dijete crno oci veeelike zaljubiska se ja dusa mala i istina oduvijek sam voljela musku decu i to da budu crna user posted image ali opet kazem nek je samo zdravo pa necu akobogda samo ovo jedno imati muz se sali samnom kaze ako rodis sina dobices zlato ako cerku srebro i ja se naljutila posle me dirnuo kad je reko ja se salim zelja mi je bila da ti budes majka mojoj deci i eto docekah i to hvala Allahu pa sta god da je ma i zec moze user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 10:24:59   
mamich
Volim te tvom muzu svaka cast user posted image user posted image user posted image izabrao je pravu majku svojoj djecici a pol i nije bitan...najvaznije da su nam zdrava i ziva i da ih odgojim najbolje sto mozemo...

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 12:47:28   
Lulu_08
Ovako, u prvoj trudnoci vecina mislila da ce biti djecak, ja sanjala kako radjam "moju Lunu" i vidjela je u snu bas ovakvu kakva jeste. U 33oj sedmici doktorica tek potvrdila da i jeste djevojcica.

U ovoj trudnoci, moja mama prije nego sto je znala sanjala da sam rodila djecaka, moj muz isto sanjao djecacica, moj tata ubjedjen da je unuk, a ja tvrdim da je djevojcica opet. I starija djevojcica misli da je seka. Doktorica kaze za sada, 18 smo nedelja, "svi su izgledi da ce biti jos jedna sekica".

Budemo vidjeli da li cu i ovaj put ja biti upravu hehehehe user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *