|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
14.12.2011 23:28:38   
taurus
user posted image user posted image user posted image

višnja treba li ti pomoći oko pakovanja, prevoza i sl,

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
14.12.2011 23:44:36   
Visnja RR
hvala draga ako bude frka zovem u petak...pakovacu po noci kad asja spava ...dakle ovu noc i sutra noc...

evo otprilike ovako ce izgledati paketici..sutra ce biti dopunjen sa onim sto nam daju is Robota

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
14.12.2011 23:51:19   
taurus
user posted image user posted image user posted image  super su

ako bilo šta treba ili ne stigneš samo zovi... nisam ja daleko od tebeuser posted image
a i prevoz ako treba

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
14.12.2011 23:54:39   
Visnja RR
dobro da znam da nisi daleko kad mi prahne kafa user posted image ...odoh nastaviti

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
14.12.2011 23:55:21   
Dida79
user posted image user posted image
Super su Visnjauser posted image ako zapne stojim na raspolaganju
Danas gledamo slike od proslogodisnje zabave i moj malac komentarise
Ja sam bas pozelio Djeda Mraza user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 0:31:30   
Anoniman
Visnja, svaka cast, sad si ti u ulozi djeda mrazovih patuljaka, a ako zatrebas jos patuljaka tu smouser posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 0:36:44   
Visnja RR
upakovala 13 user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 3:49:33   
Visnja RR
Upakovala 60 user posted image a asja bas nocas nasla nemirno da spava i da se budi...al dobro

sutra jos 10

djevojke mogu li vas zamoliti samo da mi prebrojite koliko imamo djevojcica a koliko djecaka...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 7:49:54   
juni
Visnja, svaka ti cast pa si sve lijepo organizovala. Mi nismo u mogucnosti doci a tako bih voljela podjeliti s vama radost nase djecice. Uzivajte i slikajte user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 8:00:56   
Mala Selma
divno, divno user posted image user posted image  svaka cast Visnja i Veliko HVALA za sve user posted image
Hvala Nejri, sponzorima i RR i jedva cekam druzenjeuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 8:07:05   
babina beba
I mi se nudimo za prevoz ako treba!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 8:53:46   
tekja

djevojke mogu li vas zamoliti samo da mi prebrojite koliko imamo djevojcica a koliko djecaka...



Visnja,

23 djevojcice
24 djecaka

plus 2 djece od delfin - ne znam njenu djecicu...neko? Delfin?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 9:45:44   
Amani12
Visnja,RR i prijatelji nase RR user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 10:14:18   
tajcika
samo da pomognem, delfin ima djecaka Adema 19mj. i djevojcicu Ajnu 4mj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 11:28:33   
Emmy
Višnja, RR, sponzori, Nejra i sve naše drage forumašiceuser posted image . Kao što neko već reče, bajkovitouser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 12:01:18   
emi7908
Predivno...... user posted image user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 13:26:22   
Dzenana_G
Zakasnili smo skroz user posted image
Bas mi je zao, prosle godine nam je bilo prelijepo...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 13:41:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tekja


djevojke mogu li vas zamoliti samo da mi prebrojite koliko imamo djevojcica a koliko djecaka...



Visnja,

23 djevojcice
24 djecaka

plus 2 djece od delfin - ne znam njenu djecicu...neko? Delfin?


ja sam sigurna da joj je drugo dijete curica...a prvo mislim dječak ( al ne smijem se sada zakletiuser posted image )- ma višnja ovo nek bude neutralna mašnica ako se sama ne javi do tada delfinčićuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 13:45:44   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tekja


djevojke mogu li vas zamoliti samo da mi prebrojite koliko imamo djevojcica a koliko djecaka...



Visnja,

23 djevojcice
24 djecaka

plus 2 djece od delfin - ne znam njenu djecicu...neko? Delfin?


ja sam sigurna da joj je drugo dijete curica...a prvo mislim dječak ( al ne smijem se sada zakletiuser posted image )- ma višnja ovo nek bude neutralna mašnica ako se sama ne javi do tada delfinčićuser posted image

Hanady upravu si, Delfin ima djecaka i djevojcicu...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 13:48:44   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajcika

samo da pomognem, delfin ima djecaka Adema 19mj. i djevojcicu Ajnu 4mj.user posted image user posted image user posted image


Evo Hanady

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 15:39:19   
mamin sin
user posted image user posted image  Pošto nisam baš redovna na forumu, tek sam danas ušla da vidim hoće li biti šta za paketiće. Vidim kasno, ali kao da je prošle godine i bila zabava nešto kasnije...Sad je gotovo...Ali divno mi je što se jedna lijepa priča ponavlja, i iskreno žao što nećemo biti dio iste...user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 16:41:43   
Honey3
bravo RR,bravo sponzoriuser posted image user posted image user posted image a posebno bravo nasoj Nejriuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 17:57:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: edijevamama

jeli ima i za nas mjesta ? 


obzirom da je mamine oci zbog opravdanih razloga morala odustati od novogodisnjeg druzenja ona je zamolila da se njen paketic proslijedi drugom djetetu...
kako ja na ovoj temi edijevamama bila prva koja nije usla u prosireni spisak, zamolila bih je da napise ime svog djeteta

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 18:04:45   
Visnja RR
1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead(predskolski uzrast) i Said(3god.) - (Said treba u 2012 bolje da jede) reci Seadu da je jaaaako pametan i vrijedan djecak
3. skvo rr i uma (mimikom HO HO HO)
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna 3 godine- da bolje jede i da ne place uvijek cim nesto nije po njenom
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad )
8. jednaa i Danin 2 godine ( ako može Dje d Mraz da kaže Daninu da prestane govoriti neću na svaku molbu)
9. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
10. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu)
11. ????
12. bananica - danija (4,5 godine)da je DM pohvali sto je fina,dobra i poslusna djevojcica
13. Hanady RR - Hanadi ( 5 god- iduće godine kreće u školu i o�ekuje se da bude dobra i poslušna kao i do sada ) i Farah ( 2 - skoro pa tri - da ne bude svađalica da bi dobila paketiće i da ne tu�e seku jer se seke moraju voljeti) )
14. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)
15.Dida 79 -Vildan 4,5 godine(samo da bude ZDRAV a sve ostalo cemo lako)
16. tekja - Vedad 2 godine i 5 meseci (samo da nastavi biti dobar kao i dosada)
17. Lady26 - Lana 2 godine (da bolje slusa mamu i da konacno pocne jesti kako treba )
18. dadada i Andrej (Andrej je dobar djecak...da i nastavi takav biti...samo malo da pocne bolje jesti...i da razmisli ...mozda je vrijeme da pocne i pricati)
19.dinaa-Anesa 4,5 godine(treba da prestane da ometa bracu dok uci i pise zadacu i da malo bolje jede da bi narasla velika djevojcica)
20.Emica_sa Alan 2 godine(treba da bolje slusa mamu,dok mama nije poludila) i Farah 9 mjeseci(da samo nastavi da bude mamina dobra curica)
21. Tajra - tajra ( 5 god ) i Riana ( 2 god- skoro pa tri)
22. edijevamama
23. blue rose RR - M.A.
24. Vesela + Ajša, 2 godine (da sluša mamu i da dijeli igra�ke sa drugom djecom)
25. Neca xxx + Lana, 22 mjeseca (da bude i dalje dobra djevojcica i slusa mamu i tatu)
26.gvendolina-Ajdin 2,5g ( jaaaako dobar djecak,slusa mamu samo treba da spava i po danu jer djeca tako rastu i budu jaka :)
27. maja RR - andrej 3 godine
28. pocahontas - Rafael - 2,5 god. - naa beba nije vie beba, sada je dječak Rafi koji piki i kaki na tutu, nema vie dudu, ali bas zato to je veliki dječak ne smije da vriti na druge male bebe kada ih vidi jer to nije lijepo!
29. Amrino - Hamza i Imran
30. Emmy 2 djece - Hena 5 godina - neka se potrudi da naredne godine ne bude ovako spora i da mora biti urednija, slagati svoje stvari i igračke, jer mora dokazati da je spremna za školu.
Uma - 16 mjeseci - da ljubi nanu, mamu, tatu i seku, a ne samo konjića.
31. Zaha - 1 djete- neka nam uvijek bude ovako vesela,zdrava, razdragana, i da nastavi da nas svakodnevno nasmijava i iznenadjuje svojim simpaticnim nestaslucima
32. Sahara - Ajna 2 godine i 9 mjeseci(Mama i tata te puno vole, budi i dalje dobra i vesela)
33. Amani - 1 Aman, 2 godine - da i dalje bude mamin divni djecak i da se ne plasi druge djecice,to su sve njegovi dragi drugari i drugarice...
34. Salmy - Afan 2 godine- da zavoli vrtic i da prestane psovati!
35. taurus - 1
36. delfin - 2
37. laly -Anes, 4 godine
38. Rabi - 2 (Adnan 3 godineAjsa, babi i makija ga vole naaaaajvise na set____u! Dobar je djecak koji slusa! I da treba samo malkice vise da svoju Ajsicu pazi i cuva, da je ne gura i da s njom dijeli igracke , Ajsa 1 godinu, a ...pa ne znam....ja bih rado ustupila mjesto ovoj gore jednoj mami koja se raspitivala... Jer je Ajsuli tek 1godinica, i ona bas i ne konta te stvari! Cak bi je i bilo strah sigurno Bolje bi bilo da paketic dobije jos jedno rr dijete! )
39. Idana - Rijad, 3 godine (Neka ne stavlja rukice u usta i da sa drugom djecom treba dijeliti igracke)
40 sweet baby Aida
41. babina beba-Mejrem da malo vise jede!

i selmaado je odustala pa ce umjesto nje ko je nakon ediejevemame DzenanaG ili? da li je neko prije nje htio ici

ipak lila_25 ako ona nece onda Dzenana_G

< Poruku je uredio Visnja RR -- 15.12.2011 18:11:22 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
15.12.2011 18:06:29   
Dzenana_G
Za nas nema mjesta?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *