|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  189 190 [191] 192 193   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
28.6.2011 23:02:12   
Adana
Tajra:

user posted image


user posted image

user posted image


A pogledaj  OVDJE  i  OVDJE   user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 28.6.2011 23:06:06 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4751
   RE: Fondant
29.6.2011 12:43:14   
Mya_81 RR
Pitanje...

Koliko vrećica boje u prahu od Eterike stavljate da dobijete intenzivnu crvenu boju?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 4752
   RE: Fondant
29.6.2011 13:00:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Pitanje...

Koliko vrećica boje u prahu od Eterike stavljate da dobijete intenzivnu crvenu boju?



ja sma jedna od onih koja je dobila crvenu.....

eh sad poenta je da treba biti mala količina fondanta...recimo 6 dio dobivene mase.....i onda sam stavila kesicu cijelu crvene koju sam samo sa 1 ml vode razmutila...i dodavala je u tu smjesu i mješala dugo dugo onako ljepljivo...pa tek onda sam počela dodavati šećera u prahu po malo...id obih ja crvenu kity haljinkuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4753
   RE: Fondant
29.6.2011 13:09:00   
Mya_81 RR
Eh, meni treba cijela smjesa fondanta...ma, isprobat cu pa javim rezultat...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4754
   RE: Fondant
29.6.2011 13:27:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Eh, meni treba cijela smjesa fondanta...ma, isprobat cu pa javim rezultat...

ma stavljaj polagano boju i mjesi ga onako ljepljivog dugo dugo...jest da je malo teže...pa šećer doddaji kansije i još boje kao ti posvjetli crvena

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4755
   RE: Fondant
29.6.2011 18:33:13   
R&T@
Adana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4756
   RE: Fondant
29.6.2011 21:43:48   
Adana
Nema na cemu! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4757
   RE: Fondant
1.7.2011 11:23:03   
IvanaTz
Nisam dugo nista stavljala pa cu sad da vas bombardujem slikama user posted image

Brzinski sam preletila postove, veliko user posted image za sve fondant majstorice...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 4758
   RE: Fondant
1.7.2011 11:24:41   
IvanaTz
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 4759
   RE: Fondant
1.7.2011 12:01:13   
Anoniman
Ivana, Ivana krenule te zebriceuser posted image user posted image user posted image
a ovo mačka u kuhinji, mačka na poslu, mačka u krevetu-je li to R..... osmislio tekstuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 4760
   RE: Fondant
1.7.2011 12:25:48   
IvanaTz
haha nije ba, ljudi ovako narucili, poklon za djevojacko vece...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4761
   RE: Fondant
1.7.2011 12:27:57   
Honey3
Ivanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ova za djevojackouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 4762
   RE: Fondant
1.7.2011 12:34:51   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ivana!

Meni tel jos uvijek u kvaru, poslacu ti pp, za narednu subotu jednu Chelsea malu neku, cojkicu mi rockas. user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4763
   RE: Fondant
2.7.2011 11:10:34   
IvanaTz
e evo nase najdraze svadbene torte...

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 4764
   RE: Fondant
2.7.2011 14:24:50   
Mya_81 RR
Preslatka je!!!

Ja sam danas dostavila svoju prvu svadbenu user posted image

user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 4765
   RE: Fondant
2.7.2011 14:28:46   
Mya_81 RR
Ovo je Minjina rodjendanska...meni najposebnija user posted image

user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4766
   RE: Fondant
2.7.2011 14:28:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Preslatka je!!!

Ja sam danas dostavila svoju prvu svadbenu

user posted image



zaljubila sam se user posted image user posted image user posted image ..tako je simpatična tortica
de mi samo reci kako si uspjela polijepiti ove cvjetiće i da ne otpadne ni jedanuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 2.7.2011 14:30:08 >

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 4767
   RE: Fondant
2.7.2011 14:39:29   
Mya_81 RR
Uh, bas sam se namucila s cvjeticima...ovi na vrhu i nisu problem, ali ovi sa strane padaju bogami user posted image user posted image user posted image Mislim, ima opcija da se sa zicom upiknu, ali meni se ta opcija nekako ne svidja user posted image Sve kontam sta ako neko slucajno pojede i eto ti problem... Tako da imam opciju da sa zicom iduci put radim i brinem hoce li se neko udaviti ili da se brinem hoce li svi cvjetici prezivjeti....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4768
   RE: Fondant
2.7.2011 14:40:39   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Preslatka je!!!

Ja sam danas dostavila svoju prvu svadbenu user posted image

user posted image



Mya, draga ovo je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Koliko cvjetica ovdje ima...
sigurno si ih pravila satimauser posted image user posted image user posted image user posted image

A rodjendanska je ipak posebnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4769
   RE: Fondant
2.7.2011 14:54:07   
Mya_81 RR
Uh, ima ih malo vise od 300...ali kad se imaju kalupići onda nije problem...ide to brzo user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4770
   RE: Fondant
2.7.2011 14:56:05   
Hanady RR
May savršeno...
sve su lijepe...al zaista ova svadbena je prelijepa...joj koliko cvijeća čovječeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4771
   RE: Fondant
2.7.2011 15:22:51   
IvanaTz
Mya, fantasticnaaa jeee...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4772
   RE: Fondant
2.7.2011 15:56:28   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Uh, ima ih malo vise od 300...ali kad se imaju kalupići onda nije problem...ide to brzo user posted image


AaaaaaaaaaaaaaaaaaUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E, svaka ti čast...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4773
   RE: Fondant
2.7.2011 17:46:26   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Preslatka je!!!

Ja sam danas dostavila svoju prvu svadbenu user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4774
   RE: Fondant
2.7.2011 18:35:13   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Preslatka je!!!

Ja sam danas dostavila svoju prvu svadbenu user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj,ova mi je bas super,neobicna.user posted image
Nego,gdje nabavite ove kalupice? Hocu i ja jednu s cvjeticima da napravim.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  189 190 [191] 192 193   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  189 190 [191] 192 193   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *