|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
4.6.2011 16:19:44   
maja78 RR
N_N mogla bi se i ti baciti u biznis

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4551
   RE: Fondant
4.6.2011 16:37:19   
emi7908

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

N_N mogla bi se i ti baciti u biznis


bašbi mogla, tortica je preslatka user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 4552
   RE: Fondant
4.6.2011 18:09:03   
Medi_87
Hajd mi recite ima li gdje gotova fondant smjesa da se kupiuser posted image user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 4553
   RE: Fondant
4.6.2011 18:09:51   
Medi_87
Pa da mi onda neko objasni proceduru da se ja malo pomucimuser posted image user posted image user posted image user posted image i napravim svom sincicu tortuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4554
   RE: Fondant
4.6.2011 18:30:29   
N_N
Hvala vam žene punoooo user posted image tako mi je drago što mi je za ovaj rođendan sve išlo od ruke. Hvala na komplimentima user posted image
tajra, aaaa jesi vidjela brzine user posted image Sinoć sam tortu i fondant pripremila, a danas igra bojama. Bila sam skeptična da li će figura ličiti na Pocoya ali eto, meni se čini da liči user posted image user posted image i jednostavan je za napraviti, tijelo već ne znam kako bih.....
Samo da nas još sutra posluži vrijeme i sve bi bilo idelno....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 4555
   RE: Fondant
4.6.2011 22:07:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Gotova još jedna. Jeste da nije kao lav user posted image  ali zadovoljna sam user posted image
Za maminog Pocoya user posted image

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo mama...odlican jeuser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 4556
   RE: Fondant
5.6.2011 0:14:48   
Honey3
IZVORNA PORUKA: N_N

Gotova još jedna. Jeste da nije kao lav user posted image  ali zadovoljna sam user posted image
Za maminog Pocoya user posted image

user posted image

user posted image
e stvarno si brza....a torta je medenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4557
   RE: Fondant
5.6.2011 0:18:27   
reallove
IZVORNA PORUKA: N_N

Gotova još jedna. Jeste da nije kao lav user posted image  ali zadovoljna sam user posted image
Za maminog Pocoya user posted image

user posted image

user posted image
prelijepa je..svaka castuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4558
   RE: Fondant
5.6.2011 0:43:12   
N_N
Hvala vam user posted image
Ma išla bi i brže da me ova žuta podloga nije zezala.... Fondant mi prenoćio u frižideru, pretvrd, pa sam ga malo grijala u mikrovalnoj pa je onda bio prerijedak user posted image  ukrotih ga jedva nekako user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4559
   RE: Fondant
5.6.2011 0:51:58   
N_N
IZVORNA PORUKA: doublemum

NN-vidi ove jednostavnosti KLIK-naravno-umjesto šlaga staviš fondan!
Esmina mama-ja sam jednom pravila tortu sa fondantom i pravila sam američku-super je i okusom,a i dobra je za nj!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo mi djeluje jednostavno ali bih ipak pravila sa obojenim šlagom, mislim da ne bih znala sa fondantom. Hvala ti user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4560
   RE: Fondant
5.6.2011 0:53:40   
Honey3
IZVORNA PORUKA: N_N

Hvala vam user posted image
Ma išla bi i brže da me ova žuta podloga nije zezala.... Fondant mi prenoćio u frižideru, pretvrd, pa sam ga malo grijala u mikrovalnoj pa je onda bio prerijedak user posted image  ukrotih ga jedva nekako user posted image
vidim ja da si ti njeg ukrotilauser posted image nego jesi li ti umocila prst u fondant kad si ga razgrijala,uh bilo nas je vise koje smo to uradileuser posted image ja kako sam se ja oprzila ma do srca zaboljelouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4561
   RE: Fondant
6.6.2011 12:38:13   
vila_7
N_N koje boje koristis pa ti crvena bas lijepo ispadne ?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4562
   RE: Fondant
6.6.2011 21:51:09   
rokoko
Koliko toga sam ja ovdje propustila??!!Ali,šta ću kad ne stižem.Evo nešto i prethodnog perioda

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4563
   RE: Fondant
6.6.2011 21:55:57   
rokoko
Spajdermen se bori protiv Nindža kornjača.I djeci svašta padne na pametuser posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 4564
   RE: Fondant
6.6.2011 22:47:34   
Anoniman
N _N obje torte su ti super ispale,sarene,vesele,uredne ma super user posted image user posted image rokoko po 100. put svaka cast, sve su odlicne al farma mi je najbolja user posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 4565
   RE: Fondant
6.6.2011 22:51:58   
N_N
IZVORNA PORUKA: helena_7

N_N koje boje koristis pa ti crvena bas lijepo ispadne ?



Eterika u prahu.
Rokoko....... šta da se kaže...... krasno kao i uvijek user posted image
marijana, hvala user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4566
   RE: Fondant
7.6.2011 7:41:59   
vila_7
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: helena_7

N_N koje boje koristis pa ti crvena bas lijepo ispadne ?



Eterika u prahu.



kod mene ta ispadne roskasta user posted image

Rokoko-hajd sto su torte i figurice prelijepe , nego sto imas sjajne ideje! svaka cas_t! najbolja mi je sa avionom ! user posted image

< Poruku je uredio helena_7 -- 7.6.2011 7:42:45 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4567
   RE: Fondant
7.6.2011 8:05:55   
N_N
I prvi put kad sam pravila bubamaru pravila sam je sa istom bojom i ispala baš crvena user posted image
Da ne staviš malo?

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4568
   RE: Fondant
7.6.2011 8:12:46   
vila_7
IZVORNA PORUKA: N_N

I prvi put kad sam pravila bubamaru pravila sam je sa istom bojom i ispala baš crvena user posted image
Da ne staviš malo?


stavila 1 citavu kesicu! user posted image AL nisam mijesala s vodom pa mislim da je do tog!

Gdje mogu vidjeti ti bubamaru? user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4569
   RE: Fondant
7.6.2011 8:14:54   
N_N
user posted image user posted image čitavu kesicu?? Za koliko fondanta? To je previše..... mislim...... A zašto nisi sa vodom miješala? user posted image Ja sa vodom miješam. Čekaj da je nađem, negdje je na početku ove teme, moja prva torta user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4570
   RE: Fondant
7.6.2011 8:16:12   
vila_7
ma neko ovdje bi rekao da boja ljepse ispadne kad se ne mijesa s vodom-nidje veze,al eto pocetnicka greska! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4571
   RE: Fondant
7.6.2011 8:17:21   
vila_7
i da vas pitam,kad se topi ona fruktoza jel treba pricekati do trenutka pred samo mijenjanje boje ili prekinuti dok je jos skroz bijel?

Ja sam bas dugo ga drzala-do pred samo mijenjanje boje,i OK mi je ispao,al eto da pitam kako je pravilno!


< Poruku je uredio helena_7 -- 7.6.2011 8:18:04 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4572
   RE: Fondant
7.6.2011 8:18:33   
N_N
Evo je user posted image

user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4573
   RE: Fondant
7.6.2011 8:20:09   
N_N

IZVORNA PORUKA: helena_7

i da vas pitam,kad se topi ona fruktoza jel treba pricekati do trenutka pred samo mijenjanje boje ili prekinuti dok je jos skroz bijel?

Ja sam bas dugo ga drzala-do pred samo mijenjanje boje,i OK mi je ispao,al eto da pitam kako je pravilno!




Po kojem receptu praviš? Ja radim po Minjinom receptu (uz video klip) i istopim je skroz. Nakon trenutka ključanja pustim da ključa još 30 sek. i ne promijeni boji, tečnost bude prozirna kao voda.


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4574
   RE: Fondant
7.6.2011 8:20:44   
palachinken
Ja grijem fruktozu dok ne provrije, pustim je da malo vrije i eto.
A boju obavezno miješaj s vodom, ja sam jednom probala da vidim kako će ispast bez, pa mi ostale tačkice praha u boji. Na svu sreću bilo je  za krzno tigra pa je ispalo super, ali necu više eksperimentisat user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *