|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
2.5.2011 9:00:14   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

btw, lahko je postaviti fondant na tortu... haj ovo napravite...

http://www.youtube.com/watch?v=XnM6zbgPIYA&feature=fvwrel

ja kako sam vidjela ovo ja istrazivam o pravim sastojcima ovog buttercream jer treba nesto sto se zove shortening, nesto slicno margarinu al masnije i bijelo....


Ja sebi prevela vegetable fat shortening kao ono naše biljno vrhnje za šlag ili ponarodski halta. Pravila sam buttercream po receptu sa wiltonove stranice, ide taj shortening i štošta. I dobro, ispadne on čvrst, sa njim se da raditi fantazija, ali toliko je neukusan da ja stvarno nisam imala obraza ljudima to odnijet da jedu. Ima vrhnje za šlag i kremfix.

A ona dvospratnica sto si postala...ja te apsoultno podržavam! Donju reformu, gornju plazma tortu, odvoji dovoljno vremena i ožeži. Na kraju krajeva, kao i fotomodeli s naslovnica, i ove torte koje mi skidamo kao inspiraciju su mahom retuširane i fotografisane pod pravim svjetlom, tako da se stotinu i jedna mana, grba, zračni mjehurić, herava figurica - ne vide.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3826
   RE: Fondant
2.5.2011 9:01:05   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Amila_ra



Hanady slobodno se javi sta god ti zatreba i ostalim forumasicama koje su zaljubljene u fondant. Ne mogu vam ponijeti bas neku veliku torbu user posted image  ali par nekih stvari koje su potrebne mogu.



Ih sad kad te ja počenem iskorištavati user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3827
   RE: Fondant
2.5.2011 10:19:33   
Niobe
IZVORNA PORUKA: palachinken


Ja sebi prevela vegetable fat shortening kao ono naše biljno vrhnje za šlag ili ponarodski halta. Pravila sam buttercream po receptu sa wiltonove stranice, ide taj shortening i štošta. I dobro, ispadne on čvrst, sa njim se da raditi fantazija, ali toliko je neukusan da ja stvarno nisam imala obraza ljudima to odnijet da jedu. Ima vrhnje za šlag i kremfix.

A ona dvospratnica sto si postala...ja te apsoultno podržavam! Donju reformu, gornju plazma tortu, odvoji dovoljno vremena i ožeži. Na kraju krajeva, kao i fotomodeli s naslovnica, i ove torte koje mi skidamo kao inspiraciju su mahom retuširane i fotografisane pod pravim svjetlom, tako da se stotinu i jedna mana, grba, zračni mjehurić, herava figurica - ne vide.



bogam' ja mislim da ti je to biljni mrs.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3828
   RE: Fondant
2.5.2011 10:24:58   
palachinken
Misliš? Mene je bunilo što po receptu ide i margarin i taj shortening. Evo sad gledam po guglu, baš liči na biljni mrs. Joj mogu mislit tek kako je gadno za nepca kad ide i biljni mrs i margarin user posted image

Elem, odustala sam od tih zapadanjačkih varijanti dekorisanja cupcakesa, nego umutim čvrsto vrhnje za šlag i dodam 2-3 kremfixa.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3829
   RE: Fondant
2.5.2011 10:25:42   
Mirkica
 i ja mislim da je biljni mrs sadd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3830
   RE: Fondant
2.5.2011 10:45:06   
Niobe
IZVORNA PORUKA: palachinken

Misliš? Mene je bunilo što po receptu ide i margarin i taj shortening. Evo sad gledam po guglu, baš liči na biljni mrs. Joj mogu mislit tek kako je gadno za nepca kad ide i biljni mrs i margarin user posted image

Elem, odustala sam od tih zapadanjačkih varijanti dekorisanja cupcakesa, nego umutim čvrsto vrhnje za šlag i dodam 2-3 kremfixa.



Slazem se da je gadan. Također koristim te manje silne varijante. nekad napravim pastu od bjelanaca, secera u prahu, boje po želji i limunovog soka, pa ''umocim'' cupcake. super bude, a ukusno. Doduše, nije pogodno za dekoracije ''koje stoje''


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3831
   RE: Fondant
2.5.2011 11:47:08   
DM
ovo je lik iz crtica koji na nasim prostorima nije IN

user posted image user posted image user posted image i od nas je inuser posted image (mislim kod moje djeceuser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3832
   RE: Fondant
2.5.2011 12:30:44   
Dzenana_G
Eh priblizio se i princezin rodjendan. Mislila sam praviti tortu na sprat. Nedavno je Minja na fb postavila jednu svoju slikicu donja torta je zelena sa rozim cvijecem, a gornaja je roza i sa cvjecem. Bas mi se svidjela pa cu probat tako nesto da napravim. E  sad imam pitanja:
1. koja je torta najbolja da se pravi na sprat. volimo kombinaciju cokoladana, naradja pa ako ko ima ideju neka javi.
2. Kako da stavim te torte a da se ne sruse, propadnu ili sta se moze desiti.
3. gdje kupiti one tanke zice na koje se mogu staviti figurice da kao lete.
Pretpostavljam a odgovori na ova pitanja imaju engdje ali nemam sad vremena da citam.
Unaprijed zahvalnauser posted image


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 3833
   RE: Fondant
2.5.2011 12:32:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Eh priblizio se i princezin rodjendan. Mislila sam praviti tortu na sprat. Nedavno je Minja na fb postavila jednu svoju slikicu donja torta je zelena sa rozim cvijecem, a gornaja je roza i sa cvjecem. Bas mi se svidjela pa cu probat tako nesto da napravim. E  sad imam pitanja:
1. koja je torta najbolja da se pravi na sprat. volimo kombinaciju cokoladana, naradja pa ako ko ima ideju neka javi.
2. Kako da stavim te torte a da se ne sruse, propadnu ili sta se moze desiti.
3. gdje kupiti one tanke zice na koje se mogu staviti figurice da kao lete.
Pretpostavljam a odgovori na ova pitanja imaju engdje ali nemam sad vremena da citam.
Unaprijed zahvalnauser posted image

moja prva je bila na sprat...nije propalauser posted image ...a pravila sam tzv. marcipan tortu

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 3834
   RE: Fondant
2.5.2011 12:38:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Eh priblizio se i princezin rodjendan. Mislila sam praviti tortu na sprat. Nedavno je Minja na fb postavila jednu svoju slikicu donja torta je zelena sa rozim cvijecem, a gornaja je roza i sa cvjecem. Bas mi se svidjela pa cu probat tako nesto da napravim. E  sad imam pitanja:
1. koja je torta najbolja da se pravi na sprat. volimo kombinaciju cokoladana, naradja pa ako ko ima ideju neka javi.
2. Kako da stavim te torte a da se ne sruse, propadnu ili sta se moze desiti.
3. gdje kupiti one tanke zice na koje se mogu staviti figurice da kao lete.
Pretpostavljam a odgovori na ova pitanja imaju engdje ali nemam sad vremena da citam.
Unaprijed zahvalnauser posted image


1. možeš toret koje s ene peku...tipla milak koju radi ivana tz ili ledena koju sma ja radila...a možeš i koje s epeku...čokoladan od azure nju najčešće radi mya ili reform čak jer i nju rade na spart....
2. kad napraviš jednu obližiš je fondantom pa onda radiš drugu...ja sam ispod druge stavljala slamke 3-4 kroz sredinu...ko da mi štiti...al logikom nebi one baš ni zaustavile porpadanje da su krenule...kako sma shavtila i rorkoko i mya ništa ne stavljanju između i uopšte se ne dešava porpadenj torti...to je nama samo onako na oko kao pomisao al to s eneće desiti tako lako..
3.u cvjećari tražiš cvješarske žice...ja sma tražila u scbjećari kaktus u alipašinoj i žena mi dala 3 žice toliko mi i trebalo...ja ponudila da platim kaže ne treba...koliko sma ih tražila sa nisma ih iskoristilauser posted image htjela sma pčelice da na njima stoje al mi nije moglo u frižideru stajati tom visinom i odustahuser posted image
4

eto valjda sam ti pomogla što sma znala...

a recpre torti isto voh nabrojanih znam gdje su pa ako hoćeš i to ti javimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3835
   RE: Fondant
2.5.2011 12:45:09   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Eh priblizio se i princezin rodjendan. Mislila sam praviti tortu na sprat. Nedavno je Minja na fb postavila jednu svoju slikicu donja torta je zelena sa rozim cvijecem, a gornaja je roza i sa cvjecem. Bas mi se svidjela pa cu probat tako nesto da napravim. E  sad imam pitanja:
1. koja je torta najbolja da se pravi na sprat. volimo kombinaciju cokoladana, naradja pa ako ko ima ideju neka javi.
2. Kako da stavim te torte a da se ne sruse, propadnu ili sta se moze desiti.
3. gdje kupiti one tanke zice na koje se mogu staviti figurice da kao lete.
Pretpostavljam a odgovori na ova pitanja imaju engdje ali nemam sad vremena da citam.
Unaprijed zahvalnauser posted image


1. možeš toret koje s ene peku...tipla milak koju radi ivana tz ili ledena koju sma ja radila...a možeš i koje s epeku...čokoladan od azure nju najčešće radi mya ili reform čak jer i nju rade na spart....
2. kad napraviš jednu obližiš je fondantom pa onda radiš drugu...ja sam ispod druge stavljala slamke 3-4 kroz sredinu...ko da mi štiti...al logikom nebi one baš ni zaustavile porpadanje da su krenule...kako sma shavtila i rorkoko i mya ništa ne stavljanju između i uopšte se ne dešava porpadenj torti...to je nama samo onako na oko kao pomisao al to s eneće desiti tako lako..
3.u cvjećari tražiš cvješarske žice...ja sma tražila u scbjećari kaktus u alipašinoj i žena mi dala 3 žice toliko mi i trebalo...ja ponudila da platim kaže ne treba...koliko sma ih tražila sa nisma ih iskoristilauser posted image htjela sma pčelice da na njima stoje al mi nije moglo u frižideru stajati tom visinom i odustahuser posted image
4

eto valjda sam ti pomogla što sma znala...

a recpre torti isto voh nabrojanih znam gdje su pa ako hoćeš i to ti javimuser posted image

Cokoladnu od Azure sam pravila muzeku za rodjendan i oblagala fondantom i bilo je super. Mozda i ovaj put bude ta, ali samo da stavim malo korice narandje u kremu. Skontat cu nesto.
Sto se tice tih zica jel se one mogu staviti prije iznosenja torte, jer ni ja necu imati prostora u frizideru da one stoje na torti.
I jos jel se recimo cvjetii lijepe za tortu sa strane samo vodom?


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3836
   RE: Fondant
2.5.2011 12:50:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Eh priblizio se i princezin rodjendan. Mislila sam praviti tortu na sprat. Nedavno je Minja na fb postavila jednu svoju slikicu donja torta je zelena sa rozim cvijecem, a gornaja je roza i sa cvjecem. Bas mi se svidjela pa cu probat tako nesto da napravim. E  sad imam pitanja:
1. koja je torta najbolja da se pravi na sprat. volimo kombinaciju cokoladana, naradja pa ako ko ima ideju neka javi.
2. Kako da stavim te torte a da se ne sruse, propadnu ili sta se moze desiti.
3. gdje kupiti one tanke zice na koje se mogu staviti figurice da kao lete.
Pretpostavljam a odgovori na ova pitanja imaju engdje ali nemam sad vremena da citam.
Unaprijed zahvalnauser posted image


1. možeš toret koje s ene peku...tipla milak koju radi ivana tz ili ledena koju sma ja radila...a možeš i koje s epeku...čokoladan od azure nju najčešće radi mya ili reform čak jer i nju rade na spart....
2. kad napraviš jednu obližiš je fondantom pa onda radiš drugu...ja sam ispod druge stavljala slamke 3-4 kroz sredinu...ko da mi štiti...al logikom nebi one baš ni zaustavile porpadanje da su krenule...kako sma shavtila i rorkoko i mya ništa ne stavljanju između i uopšte se ne dešava porpadenj torti...to je nama samo onako na oko kao pomisao al to s eneće desiti tako lako..
3.u cvjećari tražiš cvješarske žice...ja sma tražila u scbjećari kaktus u alipašinoj i žena mi dala 3 žice toliko mi i trebalo...ja ponudila da platim kaže ne treba...koliko sma ih tražila sa nisma ih iskoristilauser posted image htjela sma pčelice da na njima stoje al mi nije moglo u frižideru stajati tom visinom i odustahuser posted image
4

eto valjda sam ti pomogla što sma znala...

a recpre torti isto voh nabrojanih znam gdje su pa ako hoćeš i to ti javimuser posted image

Cokoladnu od Azure sam pravila muzeku za rodjendan i oblagala fondantom i bilo je super. Mozda i ovaj put bude ta, ali samo da stavim malo korice narandje u kremu. Skontat cu nesto.
Sto se tice tih zica jel se one mogu staviti prije iznosenja torte, jer ni ja necu imati prostora u frizideru da one stoje na torti.
I jos jel se recimo cvjetii lijepe za tortu sa strane samo vodom?


možeš ovu do azure kombinovati...
ja sma recimos ad radila s abademima...
pa sam stavila više čokolade
pa sma kupila ektrsakt čokolde i još dodavala bila je foll-cool čokoladan...
i povećala kremu samim tim i više putera...

a žice možeš prije iznošenja...smao ja sam svoju nosila dalje...pa i kad sma posmislila da stavim kasnije nikako nisma znala kako da je još odnesem onako golemu sa žicama na njoj jer nisma nabavila prikladnu kutijuuser posted image
bolje da sma tražila kutiju koliko sma vremena na žice potrošilauser posted image

da sve ljepiš vodom...
ja sma nedavno dobila novi recept...staviš u vodu i malo šećera u prahu pa tako s amanje kapi iste kvalitetnije zaljepiš sa strane a i dodozgo komade fondanta na fondantuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3837
   RE: Fondant
2.5.2011 12:52:53   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Eh priblizio se i princezin rodjendan. Mislila sam praviti tortu na sprat. Nedavno je Minja na fb postavila jednu svoju slikicu donja torta je zelena sa rozim cvijecem, a gornaja je roza i sa cvjecem. Bas mi se svidjela pa cu probat tako nesto da napravim. E  sad imam pitanja:
1. koja je torta najbolja da se pravi na sprat. volimo kombinaciju cokoladana, naradja pa ako ko ima ideju neka javi.
2. Kako da stavim te torte a da se ne sruse, propadnu ili sta se moze desiti.
3. gdje kupiti one tanke zice na koje se mogu staviti figurice da kao lete.
Pretpostavljam a odgovori na ova pitanja imaju engdje ali nemam sad vremena da citam.
Unaprijed zahvalnauser posted image


1. možeš toret koje s ene peku...tipla milak koju radi ivana tz ili ledena koju sma ja radila...a možeš i koje s epeku...čokoladan od azure nju najčešće radi mya ili reform čak jer i nju rade na spart....
2. kad napraviš jednu obližiš je fondantom pa onda radiš drugu...ja sam ispod druge stavljala slamke 3-4 kroz sredinu...ko da mi štiti...al logikom nebi one baš ni zaustavile porpadanje da su krenule...kako sma shavtila i rorkoko i mya ništa ne stavljanju između i uopšte se ne dešava porpadenj torti...to je nama samo onako na oko kao pomisao al to s eneće desiti tako lako..
3.u cvjećari tražiš cvješarske žice...ja sma tražila u scbjećari kaktus u alipašinoj i žena mi dala 3 žice toliko mi i trebalo...ja ponudila da platim kaže ne treba...koliko sma ih tražila sa nisma ih iskoristilauser posted image htjela sma pčelice da na njima stoje al mi nije moglo u frižideru stajati tom visinom i odustahuser posted image
4

eto valjda sam ti pomogla što sma znala...

a recpre torti isto voh nabrojanih znam gdje su pa ako hoćeš i to ti javimuser posted image

Cokoladnu od Azure sam pravila muzeku za rodjendan i oblagala fondantom i bilo je super. Mozda i ovaj put bude ta, ali samo da stavim malo korice narandje u kremu. Skontat cu nesto.
Sto se tice tih zica jel se one mogu staviti prije iznosenja torte, jer ni ja necu imati prostora u frizideru da one stoje na torti.
I jos jel se recimo cvjetii lijepe za tortu sa strane samo vodom?


možeš ovu do azure kombinovati...
ja sma recimos ad radila s abademima...
pa sam stavila više čokolade
pa sma kupila ektrsakt čokolde i još dodavala bila je foll-cool čokoladan...
i povećala kremu samim tim i više putera...

a žice možeš prije iznošenja...smao ja sam svoju nosila dalje...pa i kad sma posmislila da stavim kasnije nikako nisma znala kako da je još odnesem onako golemu sa žicama na njoj jer nisma nabavila prikladnu kutijuuser posted image
bolje da sma tražila kutiju koliko sma vremena na žice potrošilauser posted image

da sve ljepiš vodom...
ja sma nedavno dobila novi recept...staviš u vodu i malo šećera u prahu pa tako s amanje kapi iste kvalitetnije zaljepiš sa strane a i dodozgo komade fondanta na fondantuser posted image

Hvala ti, srce si. Eh da ne bi tebe nita od moji torti do sada nebi bilo.
Ako jos sta bude trebalo pitam
Hvala jos jednomuser posted image



_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3838
   RE: Fondant
2.5.2011 12:54:34   
Hanady RR
ma nema na čemu...
smao pitaj...
ko pita taj ne skita...user posted image
i ja sma pitala ...i fakat o istom smao ovdje i saznala...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3839
   RE: Fondant
2.5.2011 13:58:40   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Evo slike vidjeces moj nick pa prati i pogledaj i postpis pise indira S

http://www.ringeraja.rs/forum/m_53118/mpage_3/key_/tm.htm
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ostala sma bez teksta i torte su ti divne.
Ja vjerujem Lacici da nije profesionalac, kao sto sma povjerovala i Mya RR kada je postavila tortu koju je pravila za prvi rođendan svoje djevojčice.
Na kraju krajeva fondant nije nuklearna fizika user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3840
   RE: Fondant
2.5.2011 13:59:09   
Anoniman
Amila tko je rekao da nisi ''''kreativna'''' i da ovo sto si napravila nije wowwwwwwwww ja ti zaista skidam kapu sve je predivno...nego dadada se osvrnula na tvoju kategorizaciju ''''umjetnik'''' e za to se ipak treba dobro potruditiuser posted image

za mene si zaista kreativna i umjetnicka duša i tvoj rad je user posted image

< Poruku je uredio noa -- 2.5.2011 14:02:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3841
   RE: Fondant
2.5.2011 14:12:12   
Visnja RR
gdje da kupim ovaj podmetac???
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/photo.php?fbid=1863059848548&set=at.1862988766771.2106305.1002520942.547756674&type=1&theater

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3842
   RE: Fondant
2.5.2011 14:14:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje da kupim ovaj podmetac???
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/photo.php?fbid=1863059848548&set=at.1862988766771.2106305.1002520942.547756674&type=1&theater


tamo iza na njemu piše podmetač za torte...al nema gdje je kupljen...pošalji amrino PP zna ona gdje ga uzela za našu torticuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3843
   RE: Fondant
2.5.2011 14:20:47   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje da kupim ovaj podmetac???
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/photo.php?fbid=1863059848548&set=at.1862988766771.2106305.1002520942.547756674&type=1&theater


tamo iza na njemu piše podmetač za torte...al nema gdje je kupljen...pošalji amrino PP zna ona gdje ga uzela za našu torticuuser posted image


poslala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3844
   RE: Fondant
2.5.2011 14:22:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje da kupim ovaj podmetac???
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/photo.php?fbid=1863059848548&set=at.1862988766771.2106305.1002520942.547756674&type=1&theater


tamo iza na njemu piše podmetač za torte...al nema gdje je kupljen...pošalji amrino PP zna ona gdje ga uzela za našu torticuuser posted image


poslala user posted image

aa ko ti nije kasno možd ai na Bb da ti dostsvim...torte nema al on je neoštećenuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3845
   RE: Fondant
2.5.2011 14:38:20   
calahoe
user posted image

ovo je prva torta sa fondanom koju sam napravila,meščini da mi je urednija od svih narednihuser posted image ,na stranu zahtjevnost izrade.




< Poruku je uredio Blue rose RR -- 3.5.2011 18:00:51 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3846
   RE: Fondant
2.5.2011 14:47:50   
vila_7
IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image






super user posted image user posted image user posted image sviđaju mi se pogotovo boje kako su usklađene - neobicno izgleda.

Nego, koje vi najcesce pravite torte za ovaj fondant?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3847
   RE: Fondant
2.5.2011 14:50:05   
Amila_ra
ja sam pravila plazmu, od azure cokoladnu i bijlog andjela i sada u srijedu pravim bijelog andjela jer je torta pun pogodak ukusna je za 10.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3848
   RE: Fondant
2.5.2011 14:51:32   
calahoe
Ova je bila Vasina by meuser posted image ,mislim malo sam je prilagodila fondanu.Inace sam pravila reform,cokoladnu recept by palachinken,jaffa tortu i sacher.
Mogla bi i ja malo obogatiti repertoar,vritm ovih 4-5 stalnouser posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3849
   RE: Fondant
2.5.2011 14:52:41   
vila_7
gdje cu vidjeti recepte?

i za tog bijelog andjela jer vidim svi ga hvale, a i za ostale?


< Poruku je uredio helena_7 -- 2.5.2011 14:53:22 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *