|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
13.2.2011 13:18:33   
Niobe
Hvala user posted image

izginula sam praveci user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 2351
   RE: Fondant
13.2.2011 13:27:49   
M kao Mama
Niobe svaka ti čast, ali fakat, koliko si ostala na ovoj torti, i molim te kaži koliko košta ovakva jedna torta, ja sam neki dan rekla ja da ravi torte ovako od f. svaka bi bila iznad 100 KM, koji trud, živci i sve ostalo trebaju,

svaka čast draga

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2352
   RE: Fondant
13.2.2011 13:31:27   
muaaa
Niobe predivna je svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image ..htjedoh ti ja juce reci da ces baciti ta j fondan sa secerom sto si pravila ali hajde rekoh uvidjet ce sama...jer sam i ja jednom pravila sa secerom i cista 0

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2353
   RE: Fondant
13.2.2011 13:32:35   
Dinkica
Niobe fenomenalno je ispala, jednostavna a lijepa, e sad mi reci kako su ti zavrseci torte  tj. ovi posljednji slojevi idealno ravni, je li domaća kora pa prerezana, kupovna ili mažeš nečim posebnim ???

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2354
   RE: Fondant
13.2.2011 13:39:40   
Niobe
Prije svega, slomila sam se dok sam je zavrsila, od osam ujutro do 10 navecer...samo se skljokala u krevet.
(hvala dragoj mamici sto je cuvala Adriana user posted image )
Ovu tortu bih naplatila 150 maraka, jer je ogromna i otislo je materijala bruka.
Inače, bila je dzaba - poklon rođaku za svadbu/ujedno i svadbena torta.
Ravna je jer sam premazivala buttercreamom, a torta je reform. kore su domaće i budu dosta čvrste, i mogu nositi težinu. na svaki sloj sam zabadala cjevčice kao nosače.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 2355
   RE: Fondant
13.2.2011 13:43:40   
Anoniman
Niobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zvat cu te kad se budem ponovo udavalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2356
   RE: Fondant
13.2.2011 13:47:49   
Niobe

IZVORNA PORUKA: sahara

Niobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zvat cu te kad se budem ponovo udavalauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2357
   RE: Fondant
13.2.2011 13:50:01   
Visnja RR
ubuduce nikad nmoj ići ispod 150 km za ovakvu tortu... savršeno...


e sad jos jedno pitanje...
gledajuci na yutube nacin pravljena tj postavljanja fondanta na tortu vidjela sam da neke tete ravanju fondant nekin ravnalima (kao neka ravne smirgl ploče) to je super jer se onda ne vide prstici na fondantu...
gdje to ima nabaviti tj... pitanje za ove savrsene fondantmajstorke kako izbjegnu da se prsti ne vide tj da je fondant ravan ko staklo... user posted image
joj jesam peglativna jel da??? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2358
   RE: Fondant
13.2.2011 13:51:38   
Niobe

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ubuduce nikad nmoj ići ispod 150 km za ovakvu tortu... savršeno...


e sad jos jedno pitanje...
gledajuci na yutube nacin pravljena tj postavljanja fondanta na tortu vidjela sam da neke tete ravanju fondant nekin ravnalima (kao neka ravne smirgl ploče) to je super jer se onda ne vide prstici na fondantu...
gdje to ima nabaviti tj... pitanje za ove savrsene fondantmajstorke kako izbjegnu da se prsti ne vide tj da je fondant ravan ko staklo... user posted image
joj jesam peglativna jel da??? user posted image

user posted image user posted image
Hvala user posted image
Ja tacnom malo pritisnem odozgor i sa strana ako treba.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2359
   RE: Fondant
13.2.2011 13:53:02   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ubuduce nikad nmoj ići ispod 150 km za ovakvu tortu... savršeno...


e sad jos jedno pitanje...
gledajuci na yutube nacin pravljena tj postavljanja fondanta na tortu vidjela sam da neke tete ravanju fondant nekin ravnalima (kao neka ravne smirgl ploče) to je super jer se onda ne vide prstici na fondantu...
gdje to ima nabaviti tj... pitanje za ove savrsene fondantmajstorke kako izbjegnu da se prsti ne vide tj da je fondant ravan ko staklo... user posted image
joj jesam peglativna jel da??? user posted image


nisi bona cini ti se user posted image user posted image user posted image ..
hajde vala bas fondantmajstorke odgovorite na pitanje .
mene je vise stid dolaziti na ovu temu ......kad vidim vase torte paffffffffffffffff

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2360
   RE: Fondant
13.2.2011 13:53:30   
Hanady RR
Niobe fenomenalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2361
   RE: Fondant
13.2.2011 13:57:31   
muaaa
ccccccc jes mi spor interne t Boze sacuvajuser posted image

I meni se svidja ona pegla ja je tako zovem ali neznam gdje je ima za kupiti.Ja to malo oklagijom odozgo poravnam a sa strane dlanovima glatko predjem i ne ostanu mi prsti.Eto valjda ce se jos neko javiti sa nekim savjetomuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 2362
   RE: Fondant
13.2.2011 14:07:24   
Niina
niobe torta ti je kao iz kakvih kataloga....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako si postigla da su ti rubovi onako uredni...meni su obicno oni skiza. a gdje si kupila te cjevcice kao nosace?????

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2363
   RE: Fondant
13.2.2011 14:14:58   
Niobe

IZVORNA PORUKA: Niina

niobe torta ti je kao iz kakvih kataloga....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako si postigla da su ti rubovi onako uredni...meni su obicno oni skiza. a gdje si kupila te cjevcice kao nosace?????



Hvala :)
Rubovi su tako fini jer je fondant malo deblji i kora je dosta definisana, pa je moglo.
A cjevcice (nemojte se smijati) Su ustvari držači za balone, koje smo dobili prilikom otvorenja DM-a user posted image
Ubode se u tortu do kraja i odreže se ono što viri.
Usput, zna li neko gdje ima da se kupi toga?

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2364
   RE: Fondant
13.2.2011 14:24:56   
M kao Mama
meni ti cjevčice nisu nikako jasne, kako ih ubiodete i šta se s njima radi kada se dođe do momenta degustacije hahah

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2365
   RE: Fondant
13.2.2011 14:30:02   
muaaa
ubodu se 3-4 na sredinu torte da ova gornja ne bi napravila udubljenje u donjoj torti,a kada dodje do degustacije izvade se i baceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2366
   RE: Fondant
13.2.2011 14:52:35   
Hannan
Niobe, ovo je fantasticno, jednostavno je tako lijepa, uredna...da ostavlja bez rijeci. user posted image curo!

Te pegle imaju na Ebay da se kupe, nisu nesto ni skupe cini mi se 5-6 funti. Valjci i silikon sa onim mustrama isto tako na ebay, ali je skupa postarina, 20 +20 $ ili eura ne sjecam se,ali za one koje   prodaju torte vjerujem da nije skupo.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2367
   RE: Fondant
13.2.2011 15:32:57   
Anoniman
user posted image


user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image   Niobe,svaka čast,prekrasna je!

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2368
   RE: Fondant
13.2.2011 20:39:40   
Anoniman
niobe torta je fenomenalanauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2369
   RE: Fondant
13.2.2011 20:43:29   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Niobe



user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo, bravo, bravo!!! Prekrasna je, Niobe!



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2370
   RE: Fondant
13.2.2011 20:44:18   
Anoniman
Niobe
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2371
   RE: Fondant
13.2.2011 20:55:51   
Niobe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2372
   RE: Fondant
13.2.2011 21:08:29   
Visnja RR
Prvi mačići se bacaju u vodu a ovaj će ipak u stomak user posted image
malo nespretno al sklepah user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2373
   RE: Fondant
13.2.2011 21:16:04   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Niobe

Evo mene..
prva masa - bez fruktoze, zavrsila u kanti.
Napravila drugu po receptu i fenomenalna.
Torta je izgledala ovako, maloprije dostavljena na prijem:

user posted image

Jesu li ovo prave ruze.user posted image Prelijepa torta,jednostavna,elegantna...ma super,za 10.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2374
   RE: Fondant
13.2.2011 21:18:45   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Prvi mačići se bacaju u vodu a ovaj će ipak u stomak user posted image
malo nespretno al sklepah user posted image
user posted image

Super je user posted image . Meni je moja prva fondatica najbolja bila,ostale sam mogla baciti u vodu.user posted image
Kojim povodom,sta se slavi?


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *