|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
11.2.2011 12:23:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajd molim te stavi sad u tašnu SRCE da ne zaboravis....jer mi treba srce ...a ja ga ne znam sama precizno iskruziti ...hvala user posted image


naravnouser posted image
iz mašine za suđe pravo u tašnu ideuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2276
   RE: Fondant
11.2.2011 12:33:20   
Anoniman
hanady evo Noa prepoznala kikiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znaci da si uspjelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2277
   RE: Fondant
11.2.2011 12:37:48   
rokoko
Zavirila sam da vidim je li gotova ta najavljivana Kitty i potrefila samuser posted image
Hanady user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2278
   RE: Fondant
11.2.2011 12:42:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

Zavirila sam da vidim je li gotova ta najavljivana Kitty i potrefila samuser posted image
Hanady user posted image user posted image user posted image


hvala...
dala sma sve od sebe što jedna priučena kuharica sa društvenim obrazovanjima dati može....

ali ako ti kažeš da je kitty na njoj...dobro je...sretan samuser posted image

Noauser posted image
ja je odnijela komšinici u frižider...hoće farah d ami uzme kitty ...da bih tortu spasila komšinici je data na čuvanjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2279
   RE: Fondant
11.2.2011 14:10:55   
Aquarius
Baš je slatka tortica.user posted image
Nego kako na kraju dobi crvenu ? Hajde otkrivaj tajne, beš me interesuje. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2280
   RE: Fondant
11.2.2011 15:12:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


user posted image


Hanady, predivna je. Kiti su super ispala. I ja se moram ovih dana pozabaviti fondanom...I vec me jeza hvata...user posted image
PS. Fale ti usta Kiticiuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2281
   RE: Fondant
11.2.2011 15:17:50   
malena27 RR
Kitica i nema usta user posted image user posted image user posted image user posted image   ako mislimo na istu user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2282
   RE: Fondant
11.2.2011 15:34:21   
Anoniman
preslatka je kitiuser posted image user posted image user posted image

ja i dalje kontam koju "temu" da izaberem

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 2283
   RE: Fondant
11.2.2011 15:37:31   
M kao Mama
dadadda,ja bih izabrala apstraktnu umjetnost, kao i što jesam, hahha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2284
   RE: Fondant
11.2.2011 15:53:13   
samedi
Hanady,torta je prekrasna,ali zaista! Ja najvise volim ovakve torte,bez puno detalja! Mozes li mi samo reci koju si tortu pravila?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2285
   RE: Fondant
11.2.2011 15:56:33   
muaaa
Hanady bas je super,prelijepa je Kiti a i ovi mali cvjetici...superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2286
   RE: Fondant
11.2.2011 15:58:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

dadadda,ja bih izabrala apstraktnu umjetnost, kao i što jesam, hahha
user posted image user posted image user posted image

za sad vodi farma...e sad...ako vidim nesto sto mi se vise svidja a da procijenim da ja to mogu...vjerovatno ce se promijeniti

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 2287
   RE: Fondant
11.2.2011 16:25:07   
Hanady RR

Hvala vamuser posted image
Pahuljo kitty nema ustauser posted image user posted image user posted image
al ima brkove malo drugačije...meni kako je bilo na ruku ja nacrtahuser posted image user posted image user posted image

Nemoj da se bojiš fondanta...zaista ali zaisa smješno za napravit...meni je onaj s abombonama mnogo teža varijanta i nekako ''prljavija'' za po kući...ovo nisma ni osjetilauser posted image

Eh Aquarius...ja sma probala sve one varijente sa malo fondanta i crvenu koja mi se sviđala ne dobih...

onda sam uzela komad fondanta koji sma htjela koristiti za haljinku i ove detalje i onim bojama u prahu eterika napravila boju...al sam u malo vode dvije kesice boje stavila i dodavaka umakajući čačaklicu al stavrno dugo i dosta boje...kad u neko doba izleti crvena user posted image user posted image user posted image

semedi pravila sma čokoladnu tortu...
recept je postavila Mya 2-3 stranice prije... stim da sam ja umjesto kako praha stavila dosta čokolade u prahu krašove u koru...
pa sam onda u kremu stavila čokoladu i po....
pa sam na sve to napravila vrlo malo butercream sa 20g putera i u to stavila ostatak istopljene čokoldae....
sve je mljac mnjac odvojeno...nadam s ebiće i zajednouser posted image
eh da ja sam kore malo poprskala mlijekom u koje sam dodala ektrakta čokolade...i naravno iz recepta rum koristila nisamuser posted image


A ovi mali cvjetići su gotov poizvod...u kupovini karafeka u merkatoru na odjeljenju za kolače nađem prekrasnih detalja, scjetići, mašnice, pa one perle u bojama, srebrene i zlaten i bakrene i sve mi pravo jeftino oko 1,20 Km...uglavnom imama još cvjetila sa bar 3 torteuser posted image

user posted image user posted image

ato izvještaj gotov....

i da ja sma koristila pola dekstoza-pola fruktoza u receptu...našla oboje u merkatoru pa reko i to d aporbamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2288
   RE: Fondant
11.2.2011 16:36:15   
Anoniman
je li iko bio u Alti u merkatoru...meni mm rece da ce tamo biti kao merkator delikates...e gdje je on to cuo i da li je to istina to je pitanje...pa kontam ako je istina mozda tamo ima najvise zahebancija od boja do ne znam ni ja za fondatn tj. torte

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2289
   RE: Fondant
11.2.2011 16:58:09   
Amrino
Hanady super je user posted image user posted image user posted image !!!

Samo da kazem zenicama koje zanima da sam ja prekjuce u apoteci u BBI bez problema dobila glicerin.
Meni treba zlatni prah pa ako neko ugleda neka javi gdje ima.
Bila sam i u onom Alperu- tako ima svakakvih karafeka ali sve se rasprodalo a roba nikako da dodje. To je u Kasindolskoj i ascare je specijalizovano za to.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2290
   RE: Fondant
11.2.2011 16:59:48   
Amrino
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Kitica i nema usta user posted image user posted image user posted image user posted image   ako mislimo na istu user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2291
   RE: Fondant
11.2.2011 17:04:15   
Amani12
Hanady svaka cast! Torta je preslatka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2292
   RE: Fondant
11.2.2011 17:07:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

Hanady super je user posted image user posted image user posted image !!!

Samo da kazem zenicama koje zanima da sam ja prekjuce u apoteci u BBI bez problema dobila glicerin.
Meni treba zlatni prah pa ako neko ugleda neka javi gdje ima.
Bila sam i u onom Alperu- tako ima svakakvih karafeka ali sve se rasprodalo a roba nikako da dodje. To je u Kasindolskoj i ascare je specijalizovano za to.



zlatni i srebreni prah sam ja vidjala u robotu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2293
   RE: Fondant
11.2.2011 18:50:43   
ivanak
ako želipš dobit zlatnu boju, trebat će ti dosta praha da bi bar malo dobila.
Ja sam ti kupila zlatni prah kod nas u Hr i platila čini mi se 45 kuna malu kutijicu, a ništa od nje.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2294
   RE: Fondant
11.2.2011 19:28:52   
samedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR



semedi pravila sma čokoladnu tortu...
recept je postavila Mya 2-3 stranice prije... stim da sam ja umjesto kako praha stavila dosta čokolade u prahu krašove u koru...
pa sam onda u kremu stavila čokoladu i po....
pa sam na sve to napravila vrlo malo butercream sa 20g putera i u to stavila ostatak istopljene čokoldae....
sve je mljac mnjac odvojeno...nadam s ebiće i zajednouser posted image
eh da ja sam kore malo poprskala mlijekom u koje sam dodala ektrakta čokolade...i naravno iz recepta rum koristila nisamuser posted image




hvala user posted image


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2295
   RE: Fondant
11.2.2011 19:29:18   
samedi
bebacha,kako je ispala tortica??

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2296
   RE: Fondant
11.2.2011 19:49:41   
Anoniman
a sta je s ovim bojama u gelu? kakve su one? je li iko probao...jesu li bolje od praha?

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 2297
   RE: Fondant
11.2.2011 20:20:05   
Anoniman
user posted image
IZVORNA PORUKA: dadada

a sta je s ovim bojama u gelu? kakve su one? je li iko probao...jesu li bolje od praha?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2298
   RE: Fondant
11.2.2011 20:31:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam završila torticu djetetu za rođkas sutra za dio u kućnoj atmosferi....

eh sad....
meni se doapada...baš me zanima šta vi nislite jesam uspjela napraviti nešto slatko bebi svojojuser posted image
user posted image


neće mi slika pa moram link...ova dav velika srca bi trebala biti na onim žicama taknim...ali žice ću tek sutra imati pa dodat ćemouser posted image

a ovo iza torte, je poklon do naše drugarice Noe stigao poštom čak iz Mostara jutrosuser posted image user posted image user posted image
za slavljenisu i za sekuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2299
   RE: Fondant
11.2.2011 21:02:58   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

Hanady super je user posted image user posted image user posted image !!!

Samo da kazem zenicama koje zanima da sam ja prekjuce u apoteci u BBI bez problema dobila glicerin.
Meni treba zlatni prah pa ako neko ugleda neka javi gdje ima.
Bila sam i u onom Alperu- tako ima svakakvih karafeka ali sve se rasprodalo a roba nikako da dodje. To je u Kasindolskoj i ascare je specijalizovano za to.



zlatni prah u merkatoru glavnom ...ja kupila

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *