|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
7.10.2010 21:38:59   
Anoniman
ma ja ti s tortama bas i nisam na ti al sto se tice ukrasavanja fondantom igleda da imam talenta,a mislila sam naruciti prvo( iv@ncica mi je poslala link neke tete) al kad sam vidjela cijene odlucila sam sama pravit i evo super ispalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Fondant
7.10.2010 21:47:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

ma ja ti s tortama bas i nisam na ti al sto se tice ukrasavanja fondantom igleda da imam talenta,a mislila sam naruciti prvo( iv@ncica mi je poslala link neke tete) al kad sam vidjela cijene odlucila sam sama pravit i evo super ispalouser posted image




odlicno ti je ispala a pomenuta teta je pravo skupauser posted image svka njoj cast al necu ni ja vise kod nje narucivatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Fondant
7.10.2010 22:11:13   
rokoko
Evo jedna velika torta za prvi rođendan

user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Fondant
7.10.2010 22:39:39   
muaaa
user posted image



(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Fondant
7.10.2010 22:43:24   
muaaa
user posted image

Drage moje vrijednice,zasluzile ste buket ruzauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Fondant
7.10.2010 22:45:19   
Anoniman
super su ti ruziceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Fondant
7.10.2010 22:47:14   
Hanady RR
muaaa divnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Fondant
7.10.2010 22:49:01   
muaaa
user posted image


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Fondant
7.10.2010 22:49:25   
rokoko
Buket je superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Fondant
7.10.2010 23:06:44   
muaaa
Hvala vamuser posted image user posted image user posted image ........Rokoko tvoje torte su exstra..svaka castuser posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Fondant
9.10.2010 17:19:02   
IvanaTz
muaaa, tebe ne pohvalih nikako, sorry, jedno veliko user posted image za tvoje kreacije!!!

evo nesto novo od nas:

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Fondant
9.10.2010 17:36:53   
muaaa
IvanaTz hvala ti,tvoje kreacije su zaista predivne evo gledam i divim se.Evo i od meneuser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Fondant
9.10.2010 17:49:13   
Mama1
user posted image

user posted image


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Fondant
9.10.2010 17:52:51   
Mama1
user posted image

user posted image


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Fondant
9.10.2010 17:54:48   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Fondant
10.10.2010 0:43:00   
elkina_mala
napravila sam i ja fondan user posted image user posted image user posted image super je HB ispao,samo me zanima za bojenje,ja imam tecne boje,i otkinula sam malkice fondana i stavila boje da probam al se punoooooooo lijepi a akd stavim secera bude bjelje nego sto zelim...dajte neki savjet???pussa

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Fondant
10.10.2010 12:11:11   
muaaa
Ja licno nisam koristila nikada tecne boje,i mislim da se nemoze ni raditi jer tecnost otapa fondant.Moze u gelu ili u prahu,tako da ti nemogu dati savjet oko toga....valjda se javi neko ko ti moze pomoci,user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Fondant
10.10.2010 12:28:11   
elkina_mala
user posted image user posted image awwwww ma moze sigurno user posted image nadam see
ja sam probala malo oboji ono i netopi se puno,malo se lijepi i ja dodam secera al boja malo pobjeli...ajde javljajte seeeee

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Fondant
12.10.2010 9:30:45   
chuci
evo naše rođendanske
pravljena od pola 15 do pola 3, tetka i mama se nisu baš naspavale, ali je zato princeza bila prezadovoljna

user posted image
žuti fondant se u putu istopio sa jedne strane, a počeo i sa drugih pa i nije nešto izgledom. zeleni fondant se nije fino razvijao, pa je išao iz dijelova, pa smo ubacili jezero iz kojeg konjo pije vodu ... ali dobro je na kraju kako je bilo usput

i ova
user posted image

trebala je biti na tri sprata, ali smo u po frke skontale da nećemo imati gdje postaviti životinje pa smo srednji sprat napravile ovu crvenu odvojeno.

< Poruku je uredio chuci -- 12.10.2010 9:43:49 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Fondant
12.10.2010 9:41:20   
elkina_mala
chuci koje si boje koristila???u prahu ili tecne??
i kako si dobila ovako jako zelenu boju i glatku??
prelijepo je,molim te reci mi

imam pitanje,koliko jedna torta moze obstati u frizideru???napravila sam je u nedjelju ali nisam imala nikako vremena za fondan da zavrsim

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Fondant
12.10.2010 9:47:59   
chuci
zelena je tečna boja, ostale sam korisila u prahu. sve boje sam dodavala u istopljenu fruktozu, kad i glicerin.
pošto mi nije išlo za razvijanjem na šećeru u prahu i kidao mi se fondant kad ga rastanjim, razvijala sam fondant na velikoj kesi za zamrzivač i onda tu donju stranu okretala gore (sestrina ideja). ne znam da li je zbog toga ovako sjajan i ja sam se iznenadila.

pravila sam fondant po onom receptu minjina kuhinjica, i zeleni je cijela jedna mjera, i u to sam dodala cijelu bočicu zelene boje iz merkatora. ostale boje sam pravila po pola mjere i ubacivala po kesicu boje one u prahu što ih ima u tušu i u bingu.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Fondant
12.10.2010 9:52:31   
chuci
jah ovu crvenu sam napravila kombiniranjem sa crnom

google-nite ''marbling fondant'' da vidite slikica i ljepote


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Fondant
12.10.2010 10:05:24   
leli§
pascu u u nesvjest!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SVE ove torte su haos---svaka vam cast na strpljenju, kreativnosti i vjestini user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Fondant
12.10.2010 10:25:47   
salmy
joj  kako su dobre!user posted image user posted image user posted image user posted image Chucci bravo majstore!!! predivna jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Fondant
12.10.2010 10:38:05   
chuci
hvala puno

sljedeće sedmice moram napraviti miki mausa jer je srednji od zaove poludio kad je ovo vidio. tako da mi je to naručio,i potvrdio jedno 16 puta, jelde da nećeš zaboraviti, miki mausauser posted image duša moja. 6 mu je godina.
ako neko ima savjeta za mikija bujrum


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *