|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
27.6.2010 22:40:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Evo i naše rođendanske tortice user posted image Odlučila sam se za svoju najdražu kombinaciju boja....

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ekstra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Fondant
27.6.2010 22:42:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Evo i naše rođendanske tortice user posted image Odlučila sam se za svoju najdražu kombinaciju boja....

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
preslatko


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Fondant
27.6.2010 22:42:28   
rukajja
myaaauser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image diiivnaaa jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Fondant
27.6.2010 22:43:44   
maja78 RR
predivnaaaaaaaaaaa user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Fondant
27.6.2010 22:44:33   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Evo i naše rođendanske tortice user posted image Odlučila sam se za svoju najdražu kombinaciju boja....

user posted image

Aferim ženo!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Fondant
27.6.2010 22:45:00   
acudesa
Mya_81user posted image user posted image
odlična jeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Fondant
27.6.2010 22:47:10   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Mya_81

Evo i naše rođendanske tortice user posted image Odlučila sam se za svoju najdražu kombinaciju boja....

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Fondant
27.6.2010 22:55:59   
iv@ncica
mya  i  ovdje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Fondant
27.6.2010 23:12:38   
IvanaTz
Mya_81, ovo je prepreprepreeeeslaatkooo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Fondant
27.6.2010 23:18:08   
kaktuscic
Mya torta je fantasticnaaaa! user posted image user posted image user posted image Svaka ti cast!

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Fondant
27.6.2010 23:30:07   
kaktuscic
Tek sad vidim da ima puno novih tortica, rokoko ti si umjetnica, ivana i ti isto, mamica87, zinanina, ma sve su stvarno odlicne!
Crnu boju, zapravo skoro sve boje ja sam kupila u Bingu, u prahu su i nisu mi lose, vrecica kosta cini mi se oko 0,30 KM.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Fondant
28.6.2010 0:24:01   
Anoniman
Myauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma nisam ni sumnjalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
  Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Fondant
28.6.2010 11:34:02   
henna ze
cure sve sam postove pročitala, pošto je Henni u čet rodjendan, a naručila  dvrorac tortu....jedno pitanjce..nije teško ovaj fondant napraviti, ja odlučila ovaj sa bonbonama...a nadjoh jutros i ovaj..pa šta mislite..
Sastojci




Sastav

1
bjelance

80gr.
mlijeka u prahu

100gr.
prah šećera

1kaš.
ulja


voda po potrebi i naravno boje...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Fondant
28.6.2010 16:40:34   
Mya_81 RR
Henna, ovaj recept mi ne zvuči nimalo loše...ja ga nisam isprobavala, ali ako ti budeš pravila ovo javi kako je ispalo i kako se ova masa ponaša user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Fondant
28.6.2010 18:52:14   
mummy
Mya torta ti je fenomenalna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram te zamoliti da mi objasniš kako praviš ove "na sprat" jer mi je to slijedeći poduhvat. Please sa što više detalja user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Fondant
28.6.2010 23:11:10   
rokoko
 Za Ivanu i Peđu

user posted image

user posted image

i moj mali,veliki pomoćnik
user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Fondant
29.6.2010 12:22:06   
Anoniman
rokoko, a i ostale, opčarana sam.user posted image
A može li mi neka forumašica iz sarajeva napokon reći u kojoj je tačno apoteci kupila glicerin?

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Fondant
29.6.2010 12:25:31   
Hanady RR
joj rokoko kako je slatko...majeti jel ove torte jedu il ih čuvaju za ukras...meni kda bi ko ovo razrezo ja bih ga upucalauser posted image

sheee...slabo će ti ko dati u sarajevu bome samo dobra štela...user posted image

ja pravim onaj drugi sa bobama...a tako bih voljela ovaj probat al beze mi kad nemogu doć do glicerina.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Fondant
29.6.2010 12:59:42   
rokoko
  Moja Hanady,sve pojedoše,ništa ne ostavljaju,ne razmišljaju oni kao ti.
Ja glicerin bez problema kupujem.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Fondant
29.6.2010 13:13:48   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: henna ze

cure sve sam postove pročitala, pošto je Henni u čet rodjendan, a naručila  dvrorac tortu....jedno pitanjce..nije teško ovaj fondant napraviti, ja odlučila ovaj sa bonbonama...a nadjoh jutros i ovaj..pa šta mislite..
Sastojci




Sastav

1
bjelance

80gr.
mlijeka u prahu

100gr.
prah šećera

1kaš.
ulja


voda po potrebi i naravno boje...


Ja sam taj pravila,dobar je ,samo vodu ne stavljaj ako ti ne bude trebala.Nisam je nikako stavljala jer se mlijeko istopi i pripremi još mlijeka i šećera.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Fondant
29.6.2010 13:15:15   
Hannica
Sto vise citam o ovom fondantu sve manje znam i sve sam vise zbunjena.user posted image
Jadno moje djete sto ima smotanu mamu,ni tortu nezna ko co'jek napravit.user posted image
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Fondant
29.6.2010 13:42:02   
henna ze
hvala ben ten..ma ja se odlučih sad za ovaj jer mi nekako dodje najjeftiniji...ma i kontala sam svejedno možda da stavim tri mjere da mi izadje dosta fondanta da mogu napraviti i ogradice i prozore i sve to što treba za jedan dvorac...koliko treba da stoji jel mogu odmah da radim s njim čim ga napravim?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Fondant
29.6.2010 18:34:39   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: mummy

Mya torta ti je fenomenalna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram te zamoliti da mi objasniš kako praviš ove "na sprat" jer mi je to slijedeći poduhvat. Please sa što više detalja user posted image


Već sam bila napisala post i onda mi javi grešku. Medjutim, piše da sam ja zadnja postala, a posta svejedno nema user posted image user posted image user posted image user posted image

Uglavnom, što se tiče spratova, ja imam dva okrugla kalupa, manji i veći tako da ne moram ništa improvizirati oko toga. Prvo obje torte kad sredim obložim fondantom i onda jednu stavim na drugu. Nakon toga stavljam detalje i sve ostalo što sam naumila za tu tortu. Ali prije postavljanja jedne na drugu na donju otprilike u sredini postavim 3, 4 (za ovu sam čini mi se 5) slamčica, recimo u obliku kruga da gornja ne bi svojom težinom malo upala u tu donju tortu. Ove slamčice čuvaju sve to...

Valjda je ovo bilo detaljno user posted image




_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Fondant
29.6.2010 18:40:06   
mummy
Mya, mnogo ti hvala.  Nemam kalupe pa mi to predstavlja problem ali riješićemo i to.

A rokoko me ostavila bez daha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Fondant
29.6.2010 18:48:51   
Mya_81 RR
Onda samo jednoj kori malo skini rub...a ako ti bude neravno nema veze jer ionako kad gore budeš stavljala fil onda ćeš s njim sve poravnati da bude fino okruglo...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *