|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
19.1.2013 22:27:19   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Amani12

Amani je prekrasno ime sa divnim znacenjem. user posted image

Bitno je jedino da se tebi i tm svidja.

Slazem seuser posted image ne poznajem ni jednu Amani,ali znam Amana,dijete je mashallahuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Ženska imena
19.1.2013 23:10:08   
draguljče
Moram i ja da napišem da se i meni sviđa ime Amani. Pored tog sviđaju mi se još, od muslimanskih imena, Nejla, Sumeja, Lamija, Lejla, Sanela, Ajša, Ajna. To je što mi sad pada ne pamet. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Ženska imena
19.1.2013 23:36:48   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: draguljče

Moram i ja da napišem da se i meni sviđa ime Amani. Pored tog sviđaju mi se još, od muslimanskih imena, Nejla, Sumeja, Lamija, Lejla, Sanela, Ajša, Ajna. To je što mi sad pada ne pamet. user posted image

ovo ime nadjevaju muslimani a da li je muslimansko,zaista ne znam- prosvjetlite me user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Ženska imena
19.1.2013 23:39:25   
draguljče
Pa ja ne znam to, ali znam za mog života, koji nije kratak, nisam upoznala ni jednu jedinu Sanelu koja je neke druge vjeroispovijesti. Jasnu i Jasminu jesam, ali Sanelu ne. Naravno, to ne mora da znači da sam u pravu, samo govorim iz ličnog iskustva. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Ženska imena
19.1.2013 23:45:30   
ananas_ze
imamo isto zivotno iskustvouser posted image bas me zainteresovalo otkud to ime kad si ga spomenula

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Ženska imena
19.1.2013 23:50:07   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: draguljče

Moram i ja da napišem da se i meni sviđa ime Amani. Pored tog sviđaju mi se još, od muslimanskih imena, Nejla, Sumeja, Lamija, Lejla, Sanela, Ajša, Ajna. To je što mi sad pada ne pamet. user posted image

ovo ime nadjevaju muslimani a da li je muslimansko,zaista ne znam- prosvjetlite me user posted image



Sanela je lijepo ime al malo dosadno user posted image

ja sam negdje pročitala da ime potiče od latinskog sana što znači razborita

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Ženska imena
20.1.2013 10:29:52   
Almaa
Meni se svida ime Dunja user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Ženska imena
20.1.2013 11:15:29   
Hannica

IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ja ne znam to, ali znam za mog života, koji nije kratak, nisam upoznala ni jednu jedinu Sanelu koja je neke druge vjeroispovijesti. Jasnu i Jasminu jesam, ali Sanelu ne. Naravno, to ne mora da znači da sam u pravu, samo govorim iz ličnog iskustva. user posted image

Ja sam upoznala dvije Sanele koje su pravoslavne vjeroispovjeti.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Ženska imena
20.1.2013 11:16:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ja ne znam to, ali znam za mog života, koji nije kratak, nisam upoznala ni jednu jedinu Sanelu koja je neke druge vjeroispovijesti. Jasnu i Jasminu jesam, ali Sanelu ne. Naravno, to ne mora da znači da sam u pravu, samo govorim iz ličnog iskustva. user posted image

Ja sam upoznala dvije Sanele koje su pravoslavne vjeroispovjeti.

cuj to? ja nisam nikad

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Ženska imena
20.1.2013 11:20:39   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ja ne znam to, ali znam za mog života, koji nije kratak, nisam upoznala ni jednu jedinu Sanelu koja je neke druge vjeroispovijesti. Jasnu i Jasminu jesam, ali Sanelu ne. Naravno, to ne mora da znači da sam u pravu, samo govorim iz ličnog iskustva. user posted image

Ja sam upoznala dvije Sanele koje su pravoslavne vjeroispovjeti.
Moja sestra se zove Sanela,ona se rodila 79 godine ,tada je bila neka poznata pjesma o Saneli koju je moj stric volio i eto on joj tako dade ime ,mama i tata se nisu bunili ,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Ženska imena
20.1.2013 11:28:10   
Hannica
Sanela oooooooooo Sanela,zasto me nisi htjela.user posted image
Ja volim to ime,moja jako dobra prijateljica se zove Sanela.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Ženska imena
20.1.2013 11:31:41   
marinčii
E baš ta Hanice user posted image i meni je lijepo ime ,kod nas je te godine baš bilo puno Senela i Anela , ,valjda su tada bila moderna ta imena

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Ženska imena
20.1.2013 11:34:19   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Almaa

Meni se svida ime Dunja user posted image


Joooj, i meni, puno. Od voćnih imena sviđa mi se još samo Višnja, a Jagoda i Malina nikako, ali nikako.
Ostala imena koja ja baš volim su Selena, Kalina, Srna, Iskra, Miona, Minja, Teodora, Anja, Helena, Sara. Ima ih još par, znam, ali ne mogu da se sjetim trenutno.
A ovo za Sanelu ni ja nikad nisam čula. Ali što da ne, ime je lijepo.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Ženska imena
20.1.2013 13:32:36   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: marinčii

E baš ta Hanice user posted image i meni je lijepo ime ,kod nas je te godine baš bilo puno Sanela i Anela , ,valjda su tada bila moderna ta imena


Ma jok nego Šaban otpjeva i to bi "okidač" :)))

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Ženska imena
20.1.2013 13:52:52   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ja ne znam to, ali znam za mog života, koji nije kratak, nisam upoznala ni jednu jedinu Sanelu koja je neke druge vjeroispovijesti. Jasnu i Jasminu jesam, ali Sanelu ne. Naravno, to ne mora da znači da sam u pravu, samo govorim iz ličnog iskustva. user posted image

Ja sam upoznala dvije Sanele koje su pravoslavne vjeroispovjeti.

sa mnom u razred isle 3 Sanele pravoslavne vjeroispovjesti,a inace u mom gradu cesto ime i kod pravoslavaca,ali tamo neke 79-84

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Ženska imena
20.1.2013 14:02:35   
amra_sa
Sanelu ne znam ni jednu da je pravoslavne ili katoličke vjeroispovjesti. Sandže imaju čudan akcenat, oni kažu SA'NELA a mi regularno SANELA.
Najljepša ženska imena su mi : Azra, Jasmina, Merjem, Sara, Selmu volim zbog Bebekove pjesme, a ima lijepo značenje user posted image
Od pravoslavnih i katoličkih imena (sad, ja ih ne razlikujem) mi se sviđaju imena: Marija, Ana, Vedrana (imala sam 2 super prijateljice Vedrane)

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Ženska imena
20.1.2013 16:08:47   
teacher75
vedrana nije pravoslavno/ katolicko ime, to je bas jugoslovensko imeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Ženska imena
20.1.2013 16:14:47   
Galicia
Moana mi je prelijepo ime.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Ženska imena
20.1.2013 16:18:06   
Medić*
IZVORNA PORUKA: amra_sa

Sanelu ne znam ni jednu da je pravoslavne ili katoličke vjeroispovjesti. Sandže imaju čudan akcenat, oni kažu SA''''''''NELA a mi regularno SANELA.
Najljepša ženska imena su mi : Azra, Jasmina, Merjem, Sara, Selmu volim zbog Bebekove pjesme, a ima lijepo značenje user posted image
Od pravoslavnih i katoličkih imena (sad, ja ih ne razlikujem) mi se sviđaju imena: Marija, Ana, Vedrana (imala sam 2 super prijateljice Vedrane)


Nama je ovo regularnije :)

Iako ga i moja seka nosi ne svidja mi se to ime :)

Volim Merjem, Uma, Sumeja, Aisa, Lamija, Zejneb, Lejla,Esma, Esra, Merva, Aksa, Elif........

Svidja mi se ime Vedrana, Vanja, Ana kada ih cujem :)


< Poruku je uredio medic slatki -- 20.1.2013 16:24:41 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Ženska imena
20.1.2013 16:22:00   
Amani12
Neka od najljepsih zenskih imena su mi :

Amber, Asja, Amani, Lina, Dania user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 670
   [Obrisana poruka]
20.1.2013 17:04:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Ženska imena
20.1.2013 17:11:03   
Amani12
Mislim da je Aiša ,citala sam to negdje , ali nisam 100% sigurna.





_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Ženska imena
20.1.2013 17:12:19   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni se sviđa Ajša a mm Aiša. Zna li neko koje ime je ispravnije, vjerodnostojnije u predajama?
Koje od ova dva je bilo ime poslanikove supruge?

Aiša se zvala Poslanikova supruga user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Ženska imena
20.1.2013 17:12:30   
Galicia
Amber


Promiskuitetne djevojke nose ovo ime. user posted image (nije pravilo, samo slucajnost da su vecine takve koje sam upoznala).

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Ženska imena
20.1.2013 17:13:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni se sviđa Ajša a mm Aiša. Zna li neko koje ime je ispravnije, vjerodnostojnije u predajama?
Koje od ova dva je bilo ime poslanikove supruge?

jasmin je vec nekoliko puta do sad pisala da je pravilno Aisa sa kratkim i

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *