|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
23.5.2012 11:59:11   
mama mostar
Meni za moje cure se svidjaju imena Ana i Ena-dok mm se svidja Nikolina i Nikol,sta mislite? Malo je komplicirano kad su dvojke,pa gledas i da se slaze,ima li neko prijedlog,ja volim kratka i slatka imena!Ima jos fore ko zna sta ce nam pasti na pamet.....user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Ženska imena
23.5.2012 12:06:26   
zumbulcica

IZVORNA PORUKA: mama mostar

Meni za moje cure se svidjaju imena Ana i Ena-dok mm se svidja Nikolina i Nikol,sta mislite? Malo je komplicirano kad su dvojke,pa gledas i da se slaze,ima li neko prijedlog,ja volim kratka i slatka imena!Ima jos fore ko zna sta ce nam pasti na pamet.....user posted image


Mia i Tea,bas su mi zenskastauser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu mama mostar)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Ženska imena
23.5.2012 12:18:40   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ti napisala par prijedloga na nekoj drugoj temi. Ali nema veze evo opet.

Nina
Nora
Nella
Stella & Luna (zvijezda i mjesec)
Lena
Nadina
Dina
Gala
Ea (cita se Eja)
Moana (okean na havajskom) :)
Hana
Dia
Mila






Moj prvi prijedlog je bio Nina. Lulu, ti pravi djecicu, a ja cu im imena nadjevati. Jer mi ocigledno to pravljenje djece ne ide od ruke.


Nemoj tako govoriti pliz, jesi radila ikakve pretrage ili slicno? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Ženska imena
23.5.2012 12:29:48   
marinčii
lulu meni se isto sviđa Nina,user posted image
mama Mostar moji favoriti za ženska imena su Eva,Nika i Nina ta tri imena mi se baš sviđaju,abd ako budem ikad imala curicu bit će jedno od tih

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Ženska imena
23.5.2012 12:31:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ti napisala par prijedloga na nekoj drugoj temi. Ali nema veze evo opet.

Nina
Nora
Nella
Stella & Luna (zvijezda i mjesec)
Lena
Nadina
Dina
Gala
Ea (cita se Eja)
Moana (okean na havajskom) :)
Hana
Dia
Mila






Moj prvi prijedlog je bio Nina. Lulu, ti pravi djecicu, a ja cu im imena nadjevati. Jer mi ocigledno to pravljenje djece ne ide od ruke.


Nemoj tako govoriti pliz, jesi radila ikakve pretrage ili slicno? user posted image user posted image user posted image


Gali nisam znala da radiš na user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Ženska imena
23.5.2012 12:44:31   
10 mart 2009
Za princeze mama Mostar, ako već mora da se slažu imena:  Lana i Anja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Ženska imena
23.5.2012 12:48:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama mostar

Meni za moje cure se svidjaju imena Ana i Ena-dok mm se svidja Nikolina i Nikol,sta mislite? Malo je komplicirano kad su dvojke,pa gledas i da se slaze,ima li neko prijedlog,ja volim kratka i slatka imena!Ima jos fore ko zna sta ce nam pasti na pamet.....user posted image

nikolina i nikol mi se ne sidja, ana i ena su lijepa imena ali su mi previse slicna, kad budes zvala jedno od djece, nece znati koga zovesuser posted image mozda bolje da das jedno od njih i drugo malo drugacije al na isti fol, npr: Ana i Lena, Ena i Luna, Lana i Nina, itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama mostar)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Ženska imena
23.5.2012 13:02:50   
Galicia
Vesela, radimo  na bebici vec duze. Skoro pa 2 godine. Ne bas tako religiozno, ali se ne cuvamo i nadamo se dobrim rezultatima. Do sada sam imala par alarmantnih situacija, mislila da sam zakacila, kad ono meca me zeza.
Lulu, nikakve pretrage nisam radila, ni ja ni mm. Nadamo se uskoro tom pomaku. Nekako me strah i otici doktoru, bojim se ruznih vijesti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Ženska imena
23.5.2012 19:50:15   
mama mostar
Teacher!!!!  Jao sto si me odusevila sa Ana i Lena,bas mi se jako svidjaju imena!user posted image user posted image   Uzimam u obzir!!! Ma nije to da se moraju slagati,a isto tako nisam za ---Nikolina i Nikol--- jer su previse slicna,duga,al imamo svi zelje razlicite,pa se nikako naci u tim imenima...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Ženska imena
23.5.2012 23:54:17   
teacher75
drago mi je da ti se svidjaju, ma ja sam opsjednuta imenima izgledauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama mostar)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Ženska imena
25.5.2012 21:10:32   
Lulu_08
Pisala sam vam ranije da je Luna dugo insisitirala na imenu Lana (a dolazilo je u obzir i Lena) za bebu. Nekako je "zaboravila" na to, i ja zbog neodlucnosti i previse promjena odlucim prepustiti stvar MM.

Danas pricamo preko webcam-a, i MM kaze onda ce se beba zvati: LANA.

Luna naravno presretna.

Mama se unaprijed brine koga ce zvati, Lunu ili Lanu, medjutim njih dvoje se niti najmanje ne brinu oko toga, nego su presretni.

Elem, eto odlucih i ja nesto prepustiti drugima i nema kukanja sada hahaha....

A fazon je sto je i meni to jedno od najljepsih imena, pisah i ranije, iako su dosta slicna imena.

Mozda previse razmisljam? Mnogo mojih prijateljica imaju slicna imena sa sestrama i bracom (Erna, Ermin; Emina, Eldina; Lena, Lara; Armin, Armina i sl.), pa ne zale se na to?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Ženska imena
25.5.2012 21:13:13   
škorpija
moje rodice se zovu elma i erna i mene to izluđuje, stalno pogrešnu zovemuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Ženska imena
25.5.2012 21:24:52   
Lulu_08
Haha vjerujem da izludjuje. Jedino sto Luna se izgovara sa dugim u, znaci Luuna, a Lana bi bila sa kratkim a, pa ako nista u izgovoru zvuci kao Luuna i Lana. A ostaje da je slicno hehe.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Ženska imena
25.5.2012 21:29:13   
Medić*
Moj rodjak ima Emu i Enu. Vazda ih mijesam kada ih zovem. Kaze 3 ako bude zenslo bit ce Uma ( Ema, Ena i Uma ) user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Ženska imena
25.5.2012 22:02:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Pisala sam vam ranije da je Luna dugo insisitirala na imenu Lana (a dolazilo je u obzir i Lena) za bebu. Nekako je "zaboravila" na to, i ja zbog neodlucnosti i previse promjena odlucim prepustiti stvar MM.

Danas pricamo preko webcam-a, i MM kaze onda ce se beba zvati: LANA.

Luna naravno presretna.

Mama se unaprijed brine koga ce zvati, Lunu ili Lanu, medjutim njih dvoje se niti najmanje ne brinu oko toga, nego su presretni.

Elem, eto odlucih i ja nesto prepustiti drugima i nema kukanja sada hahaha....

A fazon je sto je i meni to jedno od najljepsih imena, pisah i ranije, iako su dosta slicna imena.

Mozda previse razmisljam? Mnogo mojih prijateljica imaju slicna imena sa sestrama i bracom (Erna, Ermin; Emina, Eldina; Lena, Lara; Armin, Armina i sl.), pa ne zale se na to?

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Ženska imena
25.5.2012 23:44:11   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Pisala sam vam ranije da je Luna dugo insisitirala na imenu Lana (a dolazilo je u obzir i Lena) za bebu. Nekako je "zaboravila" na to, i ja zbog neodlucnosti i previse promjena odlucim prepustiti stvar MM.

Danas pricamo preko webcam-a, i MM kaze onda ce se beba zvati: LANA.

Luna naravno presretna.

Mama se unaprijed brine koga ce zvati, Lunu ili Lanu, medjutim njih dvoje se niti najmanje ne brinu oko toga, nego su presretni.

Elem, eto odlucih i ja nesto prepustiti drugima i nema kukanja sada hahaha....

A fazon je sto je i meni to jedno od najljepsih imena, pisah i ranije, iako su dosta slicna imena.

Mozda previse razmisljam? Mnogo mojih prijateljica imaju slicna imena sa sestrama i bracom (Erna, Ermin; Emina, Eldina; Lena, Lara; Armin, Armina i sl.), pa ne zale se na to?


Od mm rodjak ima blizankinje koje se zovu Amina i Emina, dosad ih ja jos nijednom nisam pomijesala, niti bilo kod od nas.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Ženska imena
27.5.2012 18:30:07   
Dada20
Pozdrav svima!!! Da se i ja ukljucim u ove fine razgovore :) Nova sam clanica i zaista mi se stranica jaaako svida. Posebno zato sto sam mlada ( 20 god.), a vec ocekujem svoju prvu bebicu. Pa tako, buduci da je curica, zanima me sta mislite o imenu Esma??? Meni se jako svida, znaci velicanstvena, uzvisena,dragulj. user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Ženska imena
27.5.2012 19:07:09   
nanika
Dada 20 dobro dosla!!!!
Moja curica se zove Esma pa sam subjektivna po pitanju tog imenauser posted image . Meni je prelijepo.
Jos jednom dobro dosala i ugodno druzenjeuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Dada20)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Ženska imena
27.5.2012 19:11:00   
Visnja RR
Dada 20 dobrodosla user posted image i cestitam na bebici koja dolazi... Esma je prelijepo ime

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Ženska imena
27.5.2012 20:52:44   
SdZ
Dobro dosla, Dada.
Esma je, zaista, prekrasno ime, puno je neke ljepote, zenstvenosti.. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Ženska imena
27.5.2012 20:54:20   
Lulu_08
Esma je divno ime, od rodjaka malena se tako zove i zaista je prelijepo!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Ženska imena
27.5.2012 20:55:27   
Lulu_08
A da...da prijavim - Luna nagovorila tatu da se seka zove Lorena. I tata odlucio i pristao i rekao da ne zeli vise da se mijenja.

Pitaju danas Lunu kako ce joj se seka zvati, ona kaze - Elena. Hahahaha....dijete je show, samo okrece i prevrce. Ali sjetila se da je Lorena a ne Elena. Ma smijesna mi je skroz user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Ženska imena
27.5.2012 20:58:17   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Pisala sam vam ranije da je Luna dugo insisitirala na imenu Lana (a dolazilo je u obzir i Lena) za bebu. Nekako je "zaboravila" na to, i ja zbog neodlucnosti i previse promjena odlucim prepustiti stvar MM.

Danas pricamo preko webcam-a, i MM kaze onda ce se beba zvati: LANA.

Luna naravno presretna.

Mama se unaprijed brine koga ce zvati, Lunu ili Lanu, medjutim njih dvoje se niti najmanje ne brinu oko toga, nego su presretni.

Elem, eto odlucih i ja nesto prepustiti drugima i nema kukanja sada hahaha....

A fazon je sto je i meni to jedno od najljepsih imena, pisah i ranije, iako su dosta slicna imena.

Mozda previse razmisljam? Mnogo mojih prijateljica imaju slicna imena sa sestrama i bracom (Erna, Ermin; Emina, Eldina; Lena, Lara; Armin, Armina i sl.), pa ne zale se na to?


Znaci, Luna ce imati seku Lanu.user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Ženska imena
27.5.2012 21:00:02   
SdZ
Ipak nece biti Lana?!user posted image

Vi bas imate show oko tih imena. Lorena je isto lijepo, a i Elena.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Ženska imena
27.5.2012 21:01:28   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: SdZ

Ipak nece biti Lana?!user posted image

Vi bas imate show oko tih imena. Lorena je isto lijepo, a i Elena.


Ma imamo mi show oko Lune hahahahaha... Ona je nas show... A odlucili smo da joj dozvolimo da ucestvuje u odabiru imena... Obzirom da je mene to pomalo vec izludjivalo prebacila sam ovaj put na MM, i on sada radi u dogovoru sa Lunom haahaha...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *