|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  862 863 [864] 865 866   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:06:09   
veeseelaa
Ma i meni nedostaje prostora. Mastam o plakaru u spavacoj preko cijelog zida. Bice i to aBd brzo. Sad mi je obicni trokrilni(1.5m) u spavacoj, u djecjoj imam dvije neke komodice i dvokrilni ormar i tu stoji njihova garderoba.


ja u spavaćoj imam američki plakar preko cijelog zida, u drugoj sobi takodje ala američki plakar preko cijelog zida i sve je puno ko oko i plus komoda do vrha, a komoda ko pola plakara
ja fkt ne znam šta je ovo, ja u biti maštam o jednoj prostoriji od 30 m2 gdje će biti samo police i plakari za moju odjeću, obuću, tašne i sluser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:06:35   
leona81
nasa ima kapacitet 7 kg masina 5 kg, dakle nikad ne stavim vise od mozda pola kapaciteta i opet sve zguzva, pogotovo kosulje. uzas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:08:29   
leona81
mi imamo u spavacoj jedan ogroman ugradbeni ormar i jos 2 veeelika i opet robe ima na ormarima, pod krevetom i u podrumu...al nemam uopste puno odjece, vise mi imaju M i muz:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:09:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

nasa ima kapacitet 7 kg masina 5 kg, dakle nikad ne stavim vise od mozda pola kapaciteta i opet sve zguzva, pogotovo kosulje. uzas


leoa nisi se ti s anjom dobro dogovorilauser posted image

kad pereš košulje stavi smao fine stavri na 60 stepeni na eco porgram do 3i pol kg...
onda na sušenju isto to al na opciju onu do pegle...i odmah iz mašine na sto za peglanje ...bukvačno rubove dosušiš na stolu....
vjeruj samo s etreba dogorovti sa njom...ja već 3 godine zimu sva sretan čekam...ne sterem i ne kupim sa štika...
ljeti guram perem ogromne količine i one dok s eosuše to je hrpa užas za paeglanje do 2-3 znam peglat...
zimi sa 15 minuta peglanje gotovouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:12:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma i meni nedostaje prostora. Mastam o plakaru u spavacoj preko cijelog zida. Bice i to aBd brzo. Sad mi je obicni trokrilni(1.5m) u spavacoj, u djecjoj imam dvije neke komodice i dvokrilni ormar i tu stoji njihova garderoba.


ja u spavaćoj imam američki plakar preko cijelog zida, u drugoj sobi takodje ala američki plakar preko cijelog zida i sve je puno ko oko i plus komoda do vrha, a komoda ko pola plakara
ja fkt ne znam šta je ovo, ja u biti maštam o jednoj prostoriji od 30 m2 gdje će biti samo police i plakari za moju odjeću, obuću, tašne i sluser posted image



meni bi i ta soba od 30m2 bila malauser posted image

ja neću da nbrajam šta ormara imama...
a garažu i dole koliki ormar imama i kako u njemu držim u kutijama i kesama onim bez vazduha...pa na vježalicama ...ma hajde jadan...

a koliko sma smo podjelila, na Bb rasturila, poslala narodu sa halalom da se rateretim...
a koliko mi kod mame u mojoj djevojačkoj sobi ostalo u američkom plakaru hahahahah

nedo bog mene budale za ženu...jednog sma prevarila na foru svakog drugog ovaj bi mi oćero sa pričom o or5marima, gardrobi mojoj i dječijoj i obućiuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:12:41   
leona81
nemam ja te opcije hanady, imam opciju cotton i synthetics i to je sve...

http://www.google.ba/imgres?q=indesit+idc75&hl=bs&sa=X&gbv=2&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=XruVxrZKBIt4vM:&imgrefurl=http://www.hbh-woolacotts.co.uk/products/DRY/details/IDC75&docid=DdM6vSOnL0Y6jM&imgurl=http://www.hbh-woolacotts.co.uk/content_images/IDC75.jpg&w=588&h=750&ei=cxQUT_fIIpCtsgaS9OioBA&zoom=1&iact=hc&vpx=328&vpy=175&dur=69&hovh=254&hovw=199&tx=98&ty=136&sig=100118091179557472059&page=1&tbnh=168&tbnw=132&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:1,s:0&biw=1523&bih=760 

< Poruku je uredio leona81 -- 16.1.2012 13:14:04 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:15:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

nemam ja te opcije hanady, imam opciju cotton i synthetics i to je sve...

user posted image

eeeeeeeeee

moja ima ....

na 11 mi je pamuk
na 12 sintetika
al ja imam pored tih brojeva na porgramatoru i mali porgramator da sušim do pegle, do vješalice i do ormara ili čak na minutažu 40, 60, 100 i 180 min ....

a posebno dugme mi je eco porgram...
on je meni svetinja 3,5 g samo može pirmiti i u prnjau i u sušenju

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:17:25   
ladyblue RR
imam i ja svašta nešto al' napast' će me Noa da se hvalim pa neću da pišemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:20:10   
Hanady RR
leona
ovakva je moja...
smao je kapacitet i broj obrtaja drugačiji i enegetski razred je na prnaju A a na sušenju B....

ovakvu sma nedavno kupila istu kao na linku znači manji kapacitet i manji broj obratja kumi na naselje...
http://www.indesit.co.uk/appliances_i/Washer_Dryer_IWDC_6105_/pid_62478UK/42.do

sve isto ima i porgrame i mogućnosti...neznatne su joj rzalike...al je moja skuplja za nekih 70-80 Km sada

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:20:33   
leona81
@hanady, kazem ti ja da imam ovu najobicniju...spasi me stvarno sto se tice mojih stvari i stvari od M jer ih vecinom ne peglam ali stvari od mm to je uzas...ko da je krava zvakala

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:21:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

imam i ja svašta nešto al' napast' će me Noa da se hvalim pa neću da pišemuser posted image user posted image user posted image

i najbolje...
nego tebe ćemo na temu autauser posted image
tamo se treba hvalit hebo mašine i ormareuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:21:30   
leona81
al ovo je kombinovana a ja imam odvojeno masinu i susilicu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:22:39   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

imam i ja svašta nešto al' napast' će me Noa da se hvalim pa neću da pišemuser posted image user posted image user posted image

i najbolje...
nego tebe ćemo na temu autauser posted image
tamo se treba hvalit hebo mašine i ormareuser posted image


ma to mi radiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:22:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

@hanady, kazem ti ja da imam ovu najobicniju...spasi me stvarno sto se tice mojih stvari i stvari od M jer ih vecinom ne peglam ali stvari od mm to je uzas...ko da je krava zvakala


šteta...
mjenjaj dok je vrijeme...il tu prodaj pa dodaj...il staro za novouser posted image

ne fakat ovo ti najozbiljnije kažšem...
majkemi ja ms azaovu nafurala i ona svoju prodaje...
mi njoj kupili kad se udavala samsungovu silevr nano tehnologija...ona je do 1600 orbtja haman veš suh izađe...al zimi bogami potpari stan jer sad i ovome stanu nema ni balkon ni štrik ma užas...

sad ona nju prodaje pa će sebi dodati love i uzet mašinu ko mojuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:23:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

al ovo je kombinovana a ja imam odvojeno masinu i susilicu...


skontah po linku...sad

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:24:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

imam i ja svašta nešto al' napast' će me Noa da se hvalim pa neću da pišemuser posted image user posted image user posted image

i najbolje...
nego tebe ćemo na temu autauser posted image
tamo se treba hvalit hebo mašine i ormareuser posted image


ma to mi radiuser posted image user posted image user posted image


ma ja...
čuj hvala suham, perem,. čistim, pušim...sve radi ja sma žena i po...

hvala glasi ovako...
imama džip, čojke akoji zgrće lovu, ja uživam, imam tetu više mi do po posla uradi...ja se umorih uživajući...to je hvala...a jok ovo...
hebo hvaljenje koliki mi je ormar i kako se sjebah da porstiš da mi bude složenuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:25:48   
leona81
jest al nama nije trebala drugacija jer je masina vec bila u ovom stanu koji smo iznajmili, a stoji nam susilica u kuhinji i kondenzacijska je a kuhinja ima izlaz na terasu tako da ne potpari nista...samo sto guzva. sebi bi kasnije kad se abd preselimo u svoje kupili kombinovanu da se ne peglamo sa dvije...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:27:16   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

haha teacher vako je i moj neku noć zaspao, a ja sve isplanirala
sreća nekom se u po noći pokvarila sirena na autu a taj nije čuo ali mi jesmo. helem kako je on lahkog sna probudi ga to, a ja iako mogu spavati uz bilo šta solidarisala se pa nisam ni ja spavala user posted image user posted image


mm je potezak ujutro, tako da od "jutarnjih radosti" nikad nije nista bilo za sve ove godine., on je nocna ptica, pa kad ga zapadne rad nocu, nista od njegauser posted image


moj mene nekad kad je umoran masla ujutro ćemo, a hoćeš šipak od ajše ujutro. budem razumna jer ipak radi 3 posla



joj jeste vi žene zagoretineuser posted image ..hajd nije mi za ove trudnjaČe, ali vi ostale...
hajd da čujem da žena hoće a muz neće user posted image

a vi o usisavanju, leona i ja o ispitu, a dadada i felix se ubacuju niđe veze (a njihovo je jedino s vezom s ovom temom) o exkurziji i o mlakoj vodi i piši..jao user posted image

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja ostavila Iman da odletim kupiti voća i povrća(ispred zgrade, ma ni 10 min) a moje dijete koje inače spava po 3 sata tokom dana probudilo se nakon sat vremena  ...ja ulazim u stan ona sjedi u krevetcu, ne plače ali budna...
Roknula bi se još da sam je našla da plače...



biće da je čula šta su majke nemajke pisale jutros i sinoć  na temiuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:27:36   
ladyblue RR
user posted image user posted image user posted image pa vidiš da je mudro šutim?!user posted image user posted image user posted image

a i ne kukam previšeuser posted image user posted image user posted image

jedino me malo napadaju da sam neosgovorna ali već ću to nekako preživjetiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:29:42   
Hanady RR
joj tecaher sad čitam...

ko ga pita ba hoćel ''jutarnji'' navališ ujutro pa nek se otrgne ako je facauser posted image

ja bome nedam na poso dok me ne namiri...ha mu je kansit da mus aplate dobiju njegov porblem...smao mu račun od plina stavim kraj kreveta...njemu sve dobijaju od plate a on u našem domu plin snosiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:30:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

imam i ja svašta nešto al' napast' će me Noa da se hvalim pa neću da pišemuser posted image user posted image user posted image

i najbolje...
nego tebe ćemo na temu autauser posted image
tamo se treba hvalit hebo mašine i ormareuser posted image


ma to mi radiuser posted image user posted image user posted image


ma ja...
čuj hvala suham, perem,. čistim, pušim...sve radi ja sma žena i po...

hvala glasi ovako...
imama džip, čojke akoji zgrće lovu, ja uživam, imam tetu više mi do po posla uradi...ja se umorih uživajući...to je hvala...a jok ovo...
hebo hvaljenje koliki mi je ormar i kako se sjebah da porstiš da mi bude složenuser posted image


jest, ali ovo hvaljenje koliki mi je ormar i kako se sjebah da porstiš da mi bude složen lična zasluga i uspjeh, a ovo prvo imama džip, čojke akoji zgrće lovu, ja uživam, imam tetu više mi do po posla uradi...ja se umorih uživajući je zasluga nekog drugog..user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:30:30   
leona81
@hanady ja te nista ne kontam u zadnje vrijeme

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:30:33   
ladyblue RR
Iman, ja sam Nađu od rođenja ostavljala samu. upalim joj tv, stavim je u ležaljku i odem izvesti cuku. kada je naučila da se okreće, ostavljala sam je u hranilici. sada je ne mogu ostaviti jer bi mi kuću prevrnula i vjerovatno se povrijedila ali u krevetiću je mogu hladno ostaviti. ona i kada se probudi ne plače nego joj treba 10-15 min. da se razbudi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:31:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

user posted image user posted image user posted image pa vidiš da je mudro šutim?!user posted image user posted image user posted image

a i ne kukam previšeuser posted image user posted image user posted image

jedino me malo napadaju da sam neosgovorna ali već ću to nekako preživjetiuser posted image


ama ženo svako svoje dijete najbolje zna...
ja nebih msjela jer su kod mene nake peke da Bogs ačuva...
doduše istina ja sma do njih to napravila...
i nije ni to za havle...
hebiga ja sad muku mučim da ih ubacim u duboki san i ćoram kad me neće koja zvat da zadamuser posted image

i kad me neko pita što ne spavam...pa dok sve i svima ugodim prođe mi noć da imama vakat sebe da namirimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21599
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 13:32:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  862 863 [864] 865 866   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  862 863 [864] 865 866   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *