|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  813 814 [815] 816 817   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:42:50   
DM
a nisam skontala gdje si isla

Od zaove mi mala na pedijatriji od ponedjeljka-ima neki čudan osip-na raznim mjestima različit-crp-malo povećan, sed povećana, briseve još čekaju, nekad ima temp......
Helem spremim se danas za regularnu posjetu i za Importane-i ondase raspremim, a skroz kasno smo bili u Sarajevu-vi ste se već razišle bile....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:43:20   
taurus
i ja sam u ratu zalijeval fisure i ti zubi su mi danas bez plombi
ali ipak mislim da ima i do genetike
imam prijateljicu koja je sa 25 morala uraditi navlake na sve prednje zube, a žena tvrdi da ide kod stomatologa još od ranod djetinjstva
i evo njen sin je kao moj R...kod dječaka svi mliječni zubi pocrnili već u sa 3 godineuser posted image
vodila ga stomatologu, premazivali mu nekim lakom i opet ništauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:43:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image


noa evo ima lijepe zube user posted image  





user posted image user posted image user posted image user posted image a i skupe da bomeuser posted image user posted image user posted image i orginal americkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:43:59   
leona81


ko nije imao komsiju stomatologa najebo je...to je inace bio prioritet svima u ratu, da izgledaju ko vesela kad odrastuuser posted image

< Poruku je uredio leona81 -- 12.1.2012 23:44:15 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:44:08   
veeseelaa
Postoji li veza između genetske sklonosti i nastanka karijesa? Zubi mi se jako �esto kvare, pa me zanima može li to utjecati na kvalitetu zubi mojeg djeteta?
Genetika može imati veze sa sklonošću karijesu. No, bude li vaše dijete redovito posjećivalo stomatologa i provodilo redovitu i temeljitu higijenu zubi i usne šupljine, sigurna sam da neće imati nikakvih specijalnih problema sa zubima, bez obzira na lošiju kvalitetu zubi i moguću genetsku sklonost.


< Poruku je uredio Hanady RR -- 12.1.2012 23:48:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:44:37   
anidla
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bas bi ti u ratu i granatiranju vodila svoju Ajsu stomatologu ? meni je bitniji Noin zivot nego zubi, ako cemo iz krajnosti u krajnost. e vesela sad ga i ti "precera"


i u ratu su se popravljali zubi user posted image , bar sam tako čula, ja sam jedan baš i izvadila u ratu kod zubara upravo, stomatolog iz naselja, imao je čikica svu opremu kući user posted image



Ja nikad nisam izvadila zub user posted image Ja nisamisla stomatologu u ratu user posted image Ja ima predivne zube user posted image a jos k tome pusim cigare user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:45:18   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: doublemum

a nisam skontala gdje si isla

Od zaove mi mala na pedijatriji od ponedjeljka-ima neki čudan osip-na raznim mjestima različit-crp-malo povećan, sed povećana, briseve još čekaju, nekad ima temp......
Helem spremim se danas za regularnu posjetu i za Importane-i ondase raspremim, a skroz kasno smo bili u Sarajevu-vi ste se već razišle bile....



nadam se da ce brzo proci i da ce izaci iz bolnice,drzimo fige..user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:45:32   
veeseelaa
ko nije imao komsiju stomatologa najebo je...to je inace bio prioritet svima u ratu, da izgledaju ko vesela kad odrastuuser posted image


e jbg sad, ja sam pisala sa moje tačke gledišta, sa stručnog mišljenja stomatologa koje sam posjećivala itd ne sa namjerom da te uvrijedim i sl
Stoga nema potrebe za ovakav post


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:45:41   
Anoniman
anidla de se malo pohvali majke tiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:46:35   
Malenaoduvijek
meni ovo postaje iritantno ja vas pozdravljam laku vam noc user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:46:56   
veeseelaa
Ja nikad nisam izvadila zub user posted image Ja nisamisla stomatologu u ratu user posted image Ja ima predivne zube user posted image a jos k tome pusim cigare user posted image


svaka čast user posted image
ja nažalost sam morala vaditi, al trudim se oko zuba zaista i drago mi je vidjeti osobu sa divnim zubima il čuti ovako što


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:47:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ja sam taman krenula spavati, a ovdje se zakuhalo user posted image user posted image user posted image


e sad, kako zakuhalo, malo je Hanady moje mišljenje o zubima shvatila lično a ja Bgm i ne znam kakve ona zube ima, bacim pogled pri sljedećem susretu



ja nisma ništa lično shvatila...nemama vala ni šta...ja nemam navlake na zubimauser posted image svi su moji svi su tu i evo i osmice mi rastu...postala sma zrela i umna konačnouser posted image

u krajnjoj liniji sad sam se udala hebe me se kakvi su mi zubiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:47:39   
taurus
hanady mom R je trenutno najvažnije da dobije one paketiće ispod jelkeuser posted image

ako im ne budu dali, moram nakon predstave odmah u BBIuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:47:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

anidla de se malo pohvali majke tiuser posted image user posted image user posted image user posted image


pa ne hvali se, pričamo o zubima, neće sad reći da su joj posipadali ako nisu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:47:43   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

anidla de se malo pohvali majke tiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

ne meres drugacije dokazati user posted image ispade ko je isao odmalena stomatologu da ima kvalitetne zube user posted image

noa, ti si garant visila kod stomatologa user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:48:18   
DM
Jelena-hajd' mu probaj malo putera u nos staviti?!Šta misliš?
Inače je ovo prijedlog jednog stomatologauser posted image (da ne idem OTuser posted image )
P.S.Ne zezam se, zaista mi je jedna ozbiljnija doc, stomatolog inače, ovo preporučila!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:48:22   
Anoniman
Ja imam tu i tamo zube. Zute genetski, sve zdrave(dosta ih je popravljeno), navlaku na dvici al' sto imam dobre sise i sto sam zgodna...ajme.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:48:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ja sam taman krenula spavati, a ovdje se zakuhalo user posted image user posted image user posted image


e sad, kako zakuhalo, malo je Hanady moje mišljenje o zubima shvatila lično a ja Bgm i ne znam kakve ona zube ima, bacim pogled pri sljedećem susretu



ja nisma ništa lično shvatila...nemama vala ni šta...ja nemam navlake na zubimauser posted image svi su moji svi su tu i evo i osmice mi rastu...postala sma zrela i umna konačnouser posted image

u krajnjoj liniji sad sam se udala hebe me se kakvi su mi zubiuser posted image user posted image user posted image


ma ok, drago mi je čuti, zaista mi nije bila namjera nikog uvrijediti, nekako sam i upala u pola priče


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:48:58   
leona81
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ko nije imao komsiju stomatologa najebo je...to je inace bio prioritet svima u ratu, da izgledaju ko vesela kad odrastuuser posted image


e jbg sad, ja sam pisala sa moje tačke gledišta, sa stručnog mišljenja stomatologa koje sam posjećivala itd ne sa namjerom da te uvrijedim i sl
Stoga nema potrebe za ovakav post



nisi ti mene uvrijedila, nego ne mogu da se nacudim tvojim, da oprostis, nebulozama...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:49:02   
anidla
IZVORNA PORUKA: MALA1994

meni ovo postaje iritantno ja vas pozdravljam laku vam noc user posted image


de neka te user posted image tek smo se upoznale user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:49:32   
selebriti

IZVORNA PORUKA: MALA1994

noJa, selebriti neka vas ovdje cuvajte nam ledja


Ma citavu noc ulijecem i vidim da je tema o zubima i nekako mi mrsko pisat.... i vidim odužilo se, .. reko hajd da još malo pročitam, ono samo da preletim, da sam u toku, kad ono hop "frka" user posted image user posted image

E, ja imam fine zube, genetika, .. niš mi nisu u trudnoci otisli, .. laki mi user posted image . Imam samo vječiti problem sa donjim jedinicama... ne moze plomba da mi se zadrži dugo user posted image , a inače sve za 5.
I u ratu sam vadila zub, bilo je groooznoooo user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:49:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja imam tu i tamo zube. Zute genetski, sve zdrave(dosta ih je popravljeno), navlaku na dvici al' sto imam dobre sise i sto sam zgodna...ajme.user posted image user posted image user posted image


izvini molim te, fokusirani smo samo na zube user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:49:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MALA1994

meni ovo postaje iritantno ja vas pozdravljam laku vam noc user posted image


ne idi nigdje tu je moderator sad će metlauser posted image
samo dok operem zube podsjetih se nisam evo ima godinauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:50:13   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: MALA1994

meni ovo postaje iritantno ja vas pozdravljam laku vam noc user posted image


de neka te user posted image tek smo se upoznale user posted image



eto mene sutra u prvu smjenu da se druzimo user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:50:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja imam tu i tamo zube. Zute genetski, sve zdrave(dosta ih je popravljeno), navlaku na dvici al' sto imam dobre sise i sto sam zgodna...ajme.user posted image user posted image user posted image


izvini molim te, fokusirani smo samo na zube user posted image

Vazno je da se hvalimouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  813 814 [815] 816 817   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  813 814 [815] 816 817   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kada je kako vaše dijete prestalo da koristi flašicu?
veeseelaa

moja malena ima 2 god i koristi flašicu u dilemi sam kako i kad da počnem sa odvikavanjem od iste, help

u periodu od 15-20 mjeseci (65%)

koristili smo flašicu do 3 godine (35%)


Broj svih glasova: 81

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *