|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  769 770 [771] 772 773   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 1:30:27   
leona81
hvala hvala, ma prvi put izlazim sumnjam da cu proci, imam jos jedan put fore kraj mjeseca...knjiga 700 i nesto strana, vodic 400 i nesto...ma nema dalje

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 2:14:57   
DM
Leona sretno!
Eh žene drage što se ansekirah danas, pa još jelenina priča na sve to, pa još mjesečeva pratilja...user posted image
Moja jedna mrvica na pedijatriji večeras završila(dajđincina cura)-dijete dobilo osip i bole je noge....rade nalaze.....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 19252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 7:01:59   
Dzenana_G
Drage zenice hvala na pomoci sinoc.
Mi smo ipak zavrsili u hitnoj, jer u trenutku kad je mm krenuo u apoteku ona je povratila jos jednom. Uglavnom upaljeno grlo, dr. misli da je viroza ili upala mokracnih kanala. Evo od 5 jutros se ganjamo sa kesicama i urinom ali nazalost jos nistauser posted image Ima li neko savjet kako urin sto lakse uhvatiti?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 7:35:51   
Mala Selma
Dobro jutro drage moje,

pocela sam raditi, A.prolaze pljuskavice, ali se razmazio kako je bio 10 dana slobodan, uhhh, postao je pravi zlocko, i svaka druga rijec mu je necuuuu, necuuu ili negacija!Ajd nadam se da ce i ovo proci, a meni ce ostati malo zivaca i za drugo dijeteuser posted image user posted image
Vidim ima bolesnih bebica i mama, zelim vam brzo ozdravljenje.Leona sretno na ispituuser posted image Ja nikako da se nakanim da napisem magistarski, Bogamiu izgubit cu pravo na skolocanje, a platila 7000KMuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 19254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:02:43   
Anoniman
Jutro i od nas , mi smo ko pjevci jutros ustali , ali smo zato sinoc i rano legli...Kahvenisah sa didom na fb bas moi sjede kafa...sad se dajem u radne pohode, odoh kupiti lego kockice sa poda user posted image user posted image , zamalo  nogu ne slomih jutros user posted image ....

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 19255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:24:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla


joj mene kolegica s posla nagovara da idemo na Jahorinu za srpsku Novu godinu, kazu gore ludnica bude, a mene tesko nagovoriti user posted image




gdje na jahorinu? koji objekat? hoćem i jaaaaa...user posted image

meni izgleda put u SLO i ITA otpada..mm bolestan zvanicno, mirovanje strogo, antibiotici, jucer dobio i nekakav koktel intravenozno, organizam se uglavnom raspada user posted image user posted image tako da cemo umjesto shoppinga u SLO ipak fojnicu u reumal ili tako nesto user posted image   šalim se...vec azmišljam o Dubrovnikuuser posted image

dadada, krv nije vodauser posted image ...i moj R. je opsjednut pranjem zuba i ruku i tijela i svega...samo bi nosao kreme i sapune i sampone po stanu i samo bi prao svog medu ili mene ili sebe ili tatu user posted image lakirao bi i nokte i stavio bi i maskaru i puder i karmin..ma sve sto ne treba user posted image

dzenana, ne znam sta da ti kazem vezano za hvatanje urina u kesici obzirom da je curica u pitanju..mozda će ti nasa mya napisati jer ona je koliko se sjecam bas cesto hvatala urinuser posted image sretno kako god...ja se samo sjecam da je poenta da joj das tekucine i nakon 20-30 min pocali joj tu kesicu, polegni dijete na krevet, nek je muz zabavlja i cekaj dok se ne popiski..refleksi ti moraju biti odlicni da odmah reagujes cim piš krene..dovoljno je sasvim malo mokraće...nesto će i isucriti prilikom hvatanja, ali bitno je dakle da sve vrijeme ti čuvaš kesicu..nema ono da stavis kesicu i pelenu preko..nidje veze..ovo nikako!

< Poruku je uredio pocahontas -- 10.1.2012 8:25:52 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:27:41   
dubravka01
Dobro jutro i od nas,

Kod nas vec tri noci neko čudo buđenje s plačom, isto kao da se nečega prepadne...ne znam,sinoć je bilo samo 2 buđenja, al' bas me onako uplaši taj njegov plač a ni oči ne otvoriuser posted image

Inače smo dobro, konačno su izbile i sve četiri četvorke...pa valjda sad malo predahnemo.

Pozdravljamo vas sviju a malim i velikim bolesnicama brzo ozdravljenje...


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:29:35   
pocahontas
evo klip na naročitu pažnju dadadadi user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=QMY9b8eqNJs




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 19258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:30:17   
ladyblue RR
Dženana, probaj je staviti na tutu a u tutu stavi onu posudu za urin.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:33:10   
ladyblue RR
dobro jutro...

jučer vam pišem kako mi N manje slini, skoro nikako. jutros ustale, presvlačim je i spremam za jaslice i napipam gornju četvorku. eto odakle temperatura, sline itd. još 2 četvorke to go...
da joj samo hoće ovi zubi izrasti, rodile bi se obje! svaki ubogi zub dijete mi je odbolovalo. ovaj put smo se izvukle bez proljeva ali sam je kljukala homeopatskim bobicama. i temperaturu je imala jednom 2 a drugi put samo 1 dan.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:34:59   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Drage zenice hvala na pomoci sinoc.
Mi smo ipak zavrsili u hitnoj, jer u trenutku kad je mm krenuo u apoteku ona je povratila jos jednom. Uglavnom upaljeno grlo, dr. misli da je viroza ili upala mokracnih kanala. Evo od 5 jutros se ganjamo sa kesicama i urinom ali nazalost jos nistauser posted image Ima li neko savjet kako urin sto lakse uhvatiti?


stavi tutu u banjicu ili kadu pusti je dok je na tuti da brcka noge za 3 min ce piskiti, nama je to jelena preporucila i uvijek pali sretno


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 19261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:37:00   
dubravka01
E misa mu i kod N tako sa zubićima...ma kod nas je samo jedan sam za sebe iznikao, a onda u paru, sad ladyblue gledam, sve 4 četvorke izbile,po onaj jedan vrh...
samo da prođu više..


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:41:31   
ladyblue RR
ma ja sam više slomljena od njenih zuba. dijete mi non-stop bolesno. samo sam naučila lekciju pa je samo odvedem doktoru reda radi i ne dajem antibiotike. kljukali su mi dijete antibioticima a niđe veze. samo su joj zubi rasli. evo više od mjesec dana nije pila antibiotik. moram joj organizam očistiti od kandide i imunitet popraviti. samo joj ujutro dajem sirup od borovih iglica da probamo ovaj šlajm istjerati, dok ne dođu čepići.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 19263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:48:37   
sretna_mama
Drage bebe, drage mame..dobro vam jutro..

Neko ima ispit..neka je sretno..

Bolesnima brzo ozdravljenje..

Kod mog E kašalj se smirio konačno, pa sam živnula..

Bujrum na user posted image ..

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:52:26   
ladyblue RR
leona, sretno na ispitu!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 8:54:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

dobro jutro...

jučer vam pišem kako mi N manje slini, skoro nikako. jutros ustale, presvlačim je i spremam za jaslice i napipam gornju četvorku. eto odakle temperatura, sline itd. još 2 četvorke to go...
da joj samo hoće ovi zubi izrasti, rodile bi se obje! svaki ubogi zub dijete mi je odbolovalo. ovaj put smo se izvukle bez proljeva ali sam je kljukala homeopatskim bobicama. i temperaturu je imala jednom 2 a drugi put samo 1 dan.


joj kako je to fakat sve čudno i različito...mi nismo ama bas niti jedan zub osjetili..mozda malo nervoze, ali ne bih ja to sa zubima vezala vec eto, kao dio odrastanja i nista vise...nikad nije imao te temp., sline, sraćke i sl. zbog zubauser posted image ...moja mama je dječiji specijalista stomatolog i zato ja tvrdim da temp. nikad, ali nikad nece ici SAMO zbog rasta zuba..da se moze poklopiti sa još nečim moze, ali poenta je da tu uvijek ima os nesto...sigurno neki virus, nmekad neka upala grla, dijete trpa sve živu u usta i tako unosi bakterije koje se zalijepe na upaljene i bolne desni i eto ga temp. ili proliv...a na zalost danas ima mali bilion virusa..kako god, neka njoj ti zubi ubuduće rastu bez ikakvih tegoba user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19266
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 9:02:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19267
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 9:04:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 19268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 9:04:43   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, sretno na ispitu!


sretno user posted image javi kako je prošlo! koji predmet? user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19269
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 9:05:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 9:10:21   
dubravka01
Iman kako ste nam vi? Kako je bilo na kafici?

user posted image vas
Evo kod nas pada snijeg, O malo dode do prozora i govori neeeeg malo do tv i gleda Bumba


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 9:11:11   
Dzenana_G
Evo od jutros nikako jos nije piskila. spava jos, kesa stoji na mjestu, ali prazna. Ja kupila samo kese, nisam posudicu user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 9:13:05   
Lady26
Jutrooooooooooooo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19273
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 9:13:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 19274
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 9:14:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 19275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  769 770 [771] 772 773   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  769 770 [771] 772 773   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *