|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  534 535 [536] 537 538   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 18:23:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

nemas sta razmisljati, na tatu jeuser posted image

poznat je i u raji i u familiji po tome, zastitni znak mu je krevetuser posted image pricali su mi cak i kad je trebao na exkurziju, malo je falilo da ne ode, jedva ga mama probudila- u bunilu govorio da ga puste da spava, da nece ni iciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 13376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 18:25:43   
teki
zdravo svima, ja na nekoj obuci ovu sedmicu cjelu pa me nema puno na forumu. jucer mi bila godisnjica pa sam se lijepo provela u 4 sobe gospodje Safije. djecak ostao sa nanom.
kako je Ana Jelenina zna li iko. ima li viroza, mi hvala Bogu dobro guramo mjesec dana smo evo dobro samo da podrzi.
zna li neko da li daju u vrticu da se za rodjendan donese torta i ostalo. mi idemo u NUR pa ako ima mama cija djeca idu tamo da mi javi da li praktikuju to. hvala

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 18:51:41   
teacher75
za felix:
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/od-sljedece-sedmice-snijeg-i-zahladjenje-u-cijeloj-zemlji/111213070

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 13378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 19:32:00   
Anoniman
tiki znam gledala sam user posted image ....
moj A. i sad na nonama nervozan je al se devera nekakouser posted image .....

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 19:36:32   
Leena
Dadada, bila sam i kad je bila pola marke kafa i kad je bila marku kafa... Naime, najbliza kafana, pa prije skole, poslije skole, pa na casu filozofije, sociologije, kulture religije, i tako touser posted image

Meni danas dan takav da ne znam sta da mislim o njemu... treba mi jedno tri dana da dođem sebi, od posla, preko nekih međuljudskih odnosa, ma nema sta mi se danas nije izdesavalo... I to sve lijepo, hvala Bogu!user posted image

Joj, tako se brinem za Anu Jeleninu, a sve necu da je zovem, kontam poludjet ce zena od nas i nasih sms-ova i pozivauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 19:51:46   
Leena
Joj, tiki, kako je svijet mali saznajem iz dana u dan, vidjeh neki dan da si sa mojom rodicom isla u skolu, a onda mi O. rece da se druzis sa nasom kolegicom sa faxa Biljomuser posted image Tiny tiny world

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:20:55   
ladyblue RR
dobro veče...

danas sam bila na putu, pa na Sajmu knjiga, pa Nađu vodila na jedan rođendan...elem crkla sam. trebam još nešto po kući uraditi a nemam snage da mrdnem...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:22:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Leena

Joj, tiki, kako je svijet mali saznajem iz dana u dan, vidjeh neki dan da si sa mojom rodicom isla u skolu, a onda mi O. rece da se druzis sa nasom kolegicom sa faxa Biljomuser posted image Tiny tiny world

znam da se znas za biljom ali na koju kolegicu iz skole mislis?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:30:58   
R&T@
Vecer, zene drage!

Jeste li sve zive i zdrave?...
Ja malo radila, pa malo setala, pa malo radila...

Djeca me ignorisu...setaju "vascijeli" dan s dedom i nanom...
a meni krivouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:36:36   
Anoniman
ja sam sada napisala post od 1m na temi logoped i u po frke mi pade sistemuser posted image user posted image ...radila na nekom maminom laptopu iz skole...kineskomuser posted image user posted image user posted image ...ja fakat nemam zivaca da opet pisemuser posted image ...nista...sad cu u kratkim crtama

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 13385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:42:30   
Leena
znam da se znas za biljom ali na koju kolegicu iz skole mislis?


Aldiana S., ona sto zivi na Floridi;), to mi je rodica

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:43:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Leena

znam da se znas za biljom ali na koju kolegicu iz skole mislis?


Aldiana S., ona sto zivi na Floridi;), to mi je rodica

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:47:21   
Anoniman
Da vam mahnemo... kod nas dan bukvalno buran da burniji ne moze biti. Ja vise ne znam sta da pisem i sta da mislim stvarno. Danas smo podigli nalaze, bili kod jos jednog infektologa, a veceras zavrsili i na pedijatriji. Povukli sve veze i vezice moguce i nemoguce i niko ne moze da se slozi sa dijagnozom. Cura danas dobila i osip, prvo malo po nogama, posle svo tijelo, veceras opet i temperaturu itd. Uglavnom crp posle svih ovih antibiotika 55,5, leukociti mirni, limfociti poviseni, granulociti niski, sto crp ukazuje na upalu, a linfociti i granulociti na virus, zatim trombociti visoki, a za to niko nema mojma sto. Cula se sa nasom pedijatricom rekla mi da pustimo sve kako jeste da ce vremenom crp spasti jer sumamed iam produzeno dejstvo i da cekamo ovaj elisa nalaz sto ce biti gotov u petak ili ponedjeljak. Posle toga odem sa nalazima kod infektologa, ona mi kaze volja vam dati djetetu peniciline koje je prvi infektolog propisao ili volja vam hospitalizovati dijete da se ispita sta se desava. I jos mi kaze da od svih antibiotika (penicilin, pancef, xiclav i sumamed) koje je ispila za ovih mjesec i po jedini sumamed toksicno reaguje na jetru, a njoj je jetra bila uvecana i prije sumameda tako da nisam pametna nikako. Zatim veceras se cujemo sa dr Mesihovic procitam joj sve nalaze, sve joj ispricam kakva je situacija i sta se desava ona nas uputi na Jezero i tamo nas primi divan jedan doktor Brigić, odavno pazljivijeg dr nisam srela. Kao prvo mi se svidjelo sto je rekao daj prvo da pogledam dijete i pregledam sve pa cu onda da gledam nalaze i taberim ko je sta napisao. Njegovo misljenje je sledece, strasno zapusteno dijete, lijeceno neadekvatnom terapijom koja je zalijecila, ali ne izlijecila, u lijevim kriptama krajnika dosta gnoja, a juce ORL i nasa pedijatrica rekli mirno grlo, covijek spatulom izvadio gnoja i pokazuje mi. Osip sam se bila prepala da je od mononukleoze jer nam je prvi infektolog rekao ako se pojavi osip da je to zavrsni, teski stadium mononukleoze, ovaj pedijatar kaze da to nije mononukleozni osip vec reakcija organizma, na lijekove, temperaturu i pad imuniteta. On kaze da jeste gnojna angina, ali i pored gnojne angine ne iskljucuje i mononukleozu, kao mala je vjerovatnoca da jeste, ali moguce pa nece da tvrdi dok ne bude nalaz gotov. Sad joj ukljucio macropen deset dana tri puta na dan, paracetamol tri puta na dan bilo ili ne bilo temperature, fenistil za ovu alergiju, B vitamina i meda sto vise za regeneraciju jetre, plus surutka i sir, u petak ujutru kod njega na kontrolu, a do tada nam dao broj mobilnog bilo sta da nam zatreba ili bilo sta da primjetimo na djetetu, neku ne daj Boze promjenu na gore da ga zovemo i da se dijete hospitalizuje.

Ja napisah roman, sorry... ljubimo vas sve i hvala vam sto pitate.

ps. sorry lady bih u frci pa ti ne odgovorih na sms, a iskreno vise ne znam sta ni da kazem, jer ni ja vise ne znam sta mi je sa djetetom.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 13388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:51:08   
R&T@
Eto, "preletjeh" preko postova...

Vidjeh da su se ove iz Trece raspisaleuser posted image
Prva je Prva, sve ostale su druge, a trecauser posted image user posted image user posted image

Koki se javila...
hvala Bogu, pocela misliti na sebe...
to, zenouser posted image

Za Anu procitah Dadadin post, ali nista mi nije jasno...
bolje da puno ne pitam i vjerujem da joj je bolje...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:53:58   
Leena
jele, draga, drzite se!user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 20:54:55   
Leena
Prva je Prva, sve ostale su druge, a treca
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:00:56   
R&T@
Da oprostis, draga Jelena, ali sad bih tako socno opsovala...
Mjesec dana dijete boluje, gledaju je svi ljekari i na kraju "zapusteno i neadekvatno lijeceno"...user posted image

Hvala Bogu pa naidjoste na nekog normalnog...

Samo da njoj bude bolje i da nikada u zivotu ne vidi nijedan antibiotik...

Cuvajte jedna drugu i tu malu mrvicuuser posted image

I zelim vam da sto prije, bez temperature i bilo kakvih bolesti, pobjegnete na Boracko i uzivate, uzivate, uzivateuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:01:10   
Anoniman
Jelena...valjda je to konacna terapija...po tvom postu bih rekla da je dobar dr....da mu vjerujes...konacno da joj je neko dao nesto i za jetru...Meni se ovo do sad cini najsigurnijim...bice to sve dobro...drzi se

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:21:02   
Anoniman
vece
moj A je bio toliko nervozan aaaaaa nesnosan uh jedva izdrzo  sve mu smeta nezna sta hoce za svaku sitnicu kmezo da bi zaspo u 21 .Eh vidjecemo nadam se da se nece buditi nije zaspo ovako rano kako se rodio user posted image .......
bio je preumoran prenervozan nije ni popio peko oko pola 9 mazala mu jeo malo graska od vecere i mesa .....nije gladan lego ....valjda mi nece trazit peko u neka doba veceras ....


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:24:18   
Anoniman
jelena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:27:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

vece
moj A je bio toliko nervozan aaaaaa nesnosan uh jedva izdrzo  sve mu smeta nezna sta hoce za svaku sitnicu kmezo da bi zaspo u 21 .Eh vidjecemo nadam se da se nece buditi nije zaspo ovako rano kako se rodio user posted image .......
bio je preumoran prenervozan nije ni popio peko oko pola 9 mazala mu jeo malo graska od vecere i mesa .....nije gladan lego ....valjda mi nece trazit peko u neka doba veceras ....



super, nadam se da ce od sada spavati oko 9user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:30:14   
Anoniman
nadam se mila tiki, evo spava ujutro ce rano ustat gledacu da ga uspavam do 1 max da 1 ne prelazi i da je do 3 bar budan preko dana ....da mi dugo ne spava preko dana to nas zezne pravo spaavalica je preko dana zna biti , da kad ga ja nebi budila spavao bi dokle on zeli pa i 3 sata u cugu.
Tvoja je jel da vec odavno u krpama user posted image user posted image user posted image eee a sta ja pitam jel da.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:39:01   
teacher75
evo sad zaspala jer je danas 2.put spavala od 5 do 7

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:43:53   
tekja
jelena...sretno...ne znam sta drugo da vam kazem...poljubi Anuskuuser posted image

felix, samo naprijed, al' zapamti moras biti istrajna, mozda ce ti trebati i 10-15 dana da mu pomjeris samo sat vremena nocno spavanje, ali ne odustaj...evo navijamuser posted image user posted image user posted image ...V. je od 9:30 u krevetu sa MM,ali toliko melje, evo slusam ga i smijem se - ti si babi, zoves Adnan, ja sam dado,zovem dekak, nisam beba, gdje je mama, hocu pikiti, daj mi vode.... i sve tako u kruguser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 21:44:18   
Anoniman
i opet zaspala aaaaaaaaaaaaa koja je to spavalica masallah user posted image user posted image ......
eeeeeeeeeee  da je moj spavao od 5 do 7 sjedio bi do 3 user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  534 535 [536] 537 538   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  534 535 [536] 537 538   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *