|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  402 403 [404] 405 406   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:00:59   
Hanady RR
ma ja nemama duge sem te antiliopne...smao one idu uz kombinacijuuser posted image
sve da zavalja snjegan ja u njima od kuće do mladoženje, od mladoženje po mladu, odatle u opštinu i dalje na slavlje...
nema veze obećao mi muž ako bude puno snjega nosit će me user posted image user posted image jer to mu kaže jftinije nego d aja idem po novu obuću u nabavkuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10076
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:01:54   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ladyblue

ja znam da ti odgajas i sina od tm iz prvog braka,ali opet nemoj tako.




ma ja neću više djece i tačka. nemam ni snage ni živaca a ni pomoći oko ovog jednog a ne da još rađam. pri tome nisam ni mlada više da bih mogla to izdržati...


sve ja tebe kontam,citala sam...godina ti je kao i meni.tvoje pravo da kazes da neces i niko ti nista i ne kaze,samo ovo sa vadjenjem zvuci tako strasno samo zbog toga.

budi sretna da ste svi zdravi i zivi user posted image


ma to sam ja "više figurativno" mislila...u smislu da nema šanse da rađam više djece a ne da bukvalno povadim sve

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10077
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:05:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ladyblue

ja znam da ti odgajas i sina od tm iz prvog braka,ali opet nemoj tako.




ma ja neću više djece i tačka. nemam ni snage ni živaca a ni pomoći oko ovog jednog a ne da još rađam. pri tome nisam ni mlada više da bih mogla to izdržati...


sve ja tebe kontam,citala sam...godina ti je kao i meni.tvoje pravo da kazes da neces i niko ti nista i ne kaze,samo ovo sa vadjenjem zvuci tako strasno samo zbog toga.

budi sretna da ste svi zdravi i zivi user posted image


ma to sam ja "više figurativno" mislila...u smislu da nema šanse da rađam više djece a ne da bukvalno povadim sve


ama lady...zar bi mogla ovaj svijet lištiti zadovoljstav da jedno divno dijete još ne podariš...
ti nisis majka ti si majka i pol...sa svim što ti je život donio...
ja mislim da ti d aih imaš 10 komada to bi izvela perfektno jer žena sa takvom snagom i velikim srcem ( čitajući tvoju borbu da djeci suprugovoj podariš bolji život) maaaaaaaaa od tebe se bar još jedno tako divno genetsko stvorenje očekujeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10078
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:05:42   
Malenaoduvijek
hanady
ja se udavala 31.12.u sandalama samo naprijed zatvorene.sve za ljepotu user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10079
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:13:22   
Lady26
Moram vam napisati jednu pjesmicu koju Lana pjeva, morem li user posted image   
Ljulju, ljulju ljuske
Upada ko kuske
jema moja teka
kojacice pekaaaaa

Prevod (mi smo glavu razbijali preko vikenda, jedva sam docekala ponedjeljak da mi teta prevede user posted image user posted image )

Ljulju, ljulju ljuske
u potoku kruske
jedna moja tetka
kolacice pekla

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10080
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:13:34   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ama lady...zar bi mogla ovaj svijet lištiti zadovoljstav da jedno divno dijete još ne podariš...
ti nisis majka ti si majka i pol...sa svim što ti je život donio...
ja mislim da ti d aih imaš 10 komada to bi izvela perfektno jer žena sa takvom snagom i velikim srcem ( čitajući tvoju borbu da djeci suprugovoj podariš bolji život) maaaaaaaaa od tebe se bar još jedno tako divno genetsko stvorenje očekujeuser posted image user posted image


e moja Hanady, pod ovim okolnostima, stvarno ne mogu. ja možda i bih da nemam ovog malog, staru svekrvu koja živi sa nama a i mm nije baš u "cvijetu mladosti", da se ne lažemo! ja imam snagu konja i lavica sam prava kada treba istjerati pravdu ali ne mogu ni ja sve na svojim leđima da vučem. bolje i jedno biološko + jedno koje nisam rodila (iako ja njih dvoje ne razdvajam) i ja zdrava nego da riknem podižući djecu.
a vjerujte vi meni, da je lakše 3 svoje djece odgajati nego 1 tuđe. uvijek moraš na nešto paziti. šta si rekla, hoćeš li mu kakve osjećaje povrijediti itd. na svoje možeš i zagalamiti i kad treba i kad ne treba, pucnuti ga, kazniti...a sa tuđim je sasvim druga priča.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10081
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:14:25   
teki

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: Amani12

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hvala Bogu user posted image user posted image , sad malo odmorite...
PS cula sam se s Nunny user posted image


user posted image user posted image

Nego,zna li neko kad ce nam Snijegic ? Pozelila sam onu bjelinu,ubi ovaj smog...user posted image



amani user posted image

slomi ovo u pravu si pravo depresivno vrijeme.ja isto obozavam snijeg da gledam i da se valjam ali ne bljuzgu user posted image


teki jesi tu da te pitam nesto ?


evo me stigla sam pitaj

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10082
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:17:21   
Anoniman
uh...preletih vas nekakouser posted image

poky...ma A. ima fimozu...pa su nam rekli ili da capnemo ili da "vjezbamo"...pa vjezbamo...mada bih ja radije da je capnemouser posted image ...al eto...ni to mi se ne zuriuser posted image ...nije  vise beba pa da to odradim sto prije...sad je gotovo...bice svjestan svakako...ja kad bih radila, radila bih uz anesteziju kao skorpija...naravno, ne opsta...nego ono kino...kao maska...sto se odmah probudi cim je skinu.

Sto se D vit. tice...najvise ga imas u ribi...gledam neki dan na tv-u...kazu da ne treba bjezati od konzervirane ribe...pa eto...da znas...ako ti vec jede i voli probaj mu dati i konzerve...moj nece das je vidi ocimauser posted image ...a jeo je sa 7 mj.user posted image a ja je mogu non-stop. I jos nesto da znas...kapi ti se nece aktivirat ako ga ne izvedes vani...tako da bi mu bezveze davala kada ostaje kuci...mislim isto tako da za kapima vise nema potrebe...osim ako nema krive noge itd. ofkorz...moje misljenjeuser posted image

gvendy...svaka castuser posted image user posted image ...drzim ti palceve...trebali bi i mi...jos sad kad poskupe...skontali smo da je to 300 km mjesecno nas trojeuser posted image

Hanady...a ti ko moja profa eng. navuci kese na cipele u slucaju kiseuser posted image user posted image

Lady...ak te mogu utjesiti...A je isto citavu noc kenkao...plakao...ma uzas...jutros sam ustala ko popisanauser posted image

marina, mala, tajra, Amani, bebaca...ma sve redomuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10083
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:18:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ama lady...zar bi mogla ovaj svijet lištiti zadovoljstav da jedno divno dijete još ne podariš...
ti nisis majka ti si majka i pol...sa svim što ti je život donio...
ja mislim da ti d aih imaš 10 komada to bi izvela perfektno jer žena sa takvom snagom i velikim srcem ( čitajući tvoju borbu da djeci suprugovoj podariš bolji život) maaaaaaaaa od tebe se bar još jedno tako divno genetsko stvorenje očekujeuser posted image user posted image


e moja Hanady, pod ovim okolnostima, stvarno ne mogu. ja možda i bih da nemam ovog malog, staru svekrvu koja živi sa nama a i mm nije baš u "cvijetu mladosti", da se ne lažemo! ja imam snagu konja i lavica sam prava kada treba istjerati pravdu ali ne mogu ni ja sve na svojim leđima da vučem. bolje i jedno biološko + jedno koje nisam rodila (iako ja njih dvoje ne razdvajam) i ja zdrava nego da riknem podižući djecu.
a vjerujte vi meni, da je lakše 3 svoje djece odgajati nego 1 tuđe. uvijek moraš na nešto paziti. šta si rekla, hoćeš li mu kakve osjećaje povrijediti itd. na svoje možeš i zagalamiti i kad treba i kad ne treba, pucnuti ga, kazniti...a sa tuđim je sasvim druga priča.


sve stoji...
sada je to težak period...
ali dok malena veća bude...poželješ bebu u kući...
jer ja osjetim lavica si i možeš i više no što i sama pomisliš...

razumijem i strajove i bojazni i znam teško je sa onim koje ''nije tvoje''..znam situacije da se ljudi o svoje dijete ''ogrieše'' pazeći na one koje nije 1''% njihovo...no u tebi ima nešto što nemaju svi ljudi...smao ti si ta koja je od nemajke u pravom smislu riječi otrgla dijete i činiš ga čovjekom, insanom...
zato uz svu sadašnju težinu...ja osjećam mogu tvoja pleća ovoj prinčipesi podariti njenog rođenog najboljeg druga ili drugaricuuser posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10084
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:19:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada



Hanady...a ti ko moja profa eng. navuci kese na cipele u slucaju kiseuser posted image user posted image




bi ja al mi kvare moćan outfit...nebi to moja lavovska snaga mogla podnijetiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10085
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:24:41   
Malenaoduvijek
kono Lana legenda user posted image

dadada a nisam znala da A.ima fimozu...moj Luka je imao bas suzenu kozicu i dodje meni jedan stari pedijatar kuci da ga nesto pogleda i pogleda cunu i samo vrati kozicu naprijed i opet je nauce i dijete ko novo.malo mu je krv tada isla ali sad mu fino mogu navuci kozicu,iako cemo mi njega obrezati jer mu moramo onaj zahvat raditi za testise sto je i skorpije malenom radilla.
a Igor ima fimozu i trebali smo ga ljetos oprezivati pa ne odosmo pa cemo nekada sada jr je kod njega bila i eserijija u mokraci.

a sto dajete d3 tako velikoj djeci user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10086
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:30:46   
Anoniman
znaci i vi ste fAmozniuser posted image ...ma ja mu uvijek dok ga kupam povlacim-navlacim...al opet kontam da ju  je bolje skinuti...da su mi bogdo to ponudili odmah kad se rodio...da ne mislim o tome...da je pod njihovim nadzorom 24 sata...a sad ovako...treba se nakaniti.
IZVORNA PORUKA: MALA1994

kono Lana legenda user posted image

dadada a nisam znala da A.ima fimozu...moj Luka je imao bas suzenu kozicu i dodje meni jedan stari pedijatar kuci da ga nesto pogleda i pogleda cunu i samo vrati kozicu naprijed i opet je nauce i dijete ko novo.malo mu je krv tada isla ali sad mu fino mogu navuci kozicu,iako cemo mi njega obrezati jer mu moramo onaj zahvat raditi za testise sto je i skorpije malenom radilla.
a Igor ima fimozu i trebali smo ga ljetos oprezivati pa ne odosmo pa cemo nekada sada jr je kod njega bila i eserijija u mokraci.

a sto dajete d3 tako velikoj djeci user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 10087
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:31:18   
teki
i ja cu svog morati obrezati i on ima fimozu pokusali smo sad ovo ljeto uvjern dokotr bio da ce moci onako samo sa lokanlnom injekciom ali moj M je istrcao golokuz nismo ga mogli leci ni na sto koliko je udarao rekli su ne bi 5 doktora njega moglo obrezati, pa iduce ako Bog da proljece icicemo na opstu narkozu tj samo uspavljivanje je to nije klasicna narkoza jer su nam rekli da ga ne mogu drugacije

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10088
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:39:37   
bananica
citam da je zavladala epidemija zausnjaka i savjet da se izbjegavaju zatvoreni prostori,veci skupovi,itd., pa sad se pitam zar treba da cuvam i djete koje je vakcinisano protiv istihuser posted image

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10089
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:43:09   
bebacha
kakvi crni zausnjaci.jos samo mi to trebalouser posted image user posted image
kakvi su simptomi

Mala cuj udala se 31.12. mislim stvarno hoces d cjeli Svijet to slaviuser posted image user posted image
ja i mm se posli zabavljat 1.1.user posted image svi slaveuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10090
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:49:49   
Anoniman
Mahanje od nas. Moja velika cura i danas ima temperaturu, ne prelazi 38, ali je tu. Danas je bas vidno iscrpljena, ali i ne bilo dijete jadno kad od petka je drzi, a mali momak mi se cini bolje i ako je nocas cijelu noc prekmecao i prespavao na meni. Nosic ga mucio bas. Meni ovo kod Ane lici na neki zub, ona ima sve sem petica, a gledala sam petice koliko ja znam i vidim nema i ejdne na pomoli, a dijete mi ima temp do 38, uredni leukociti, slini nosic i rijedja stolica.


Bananice kako maleni od brata? jesu li koristili propisanu terapiju?


Ljubimo vas sve user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 10091
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:50:40   
teki
nemoj jos zausnjake spominjati, i mi smo cjepeni protiv istih ali nisam sigurna da li je to 100% da se ne mogu dobiti, zna li neko

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10092
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:50:48   
bananica
ne znam ja nista o simptomima i sl jer ipak mislim da ne trebam o tome brinuti kako je dijete vakcinisano, al hajd ga sad znaj

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10093
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:51:43   
bananica
Bananice kako maleni od brata? jesu li koristili propisanu terapiju?


hvala na pitanju, sve koriste kako im je rekao, s tim da su tebe poslusali i umanjili dozeuser posted image
kako su tvoja djecica?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10094
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:56:43   
bananica
Mahanje od nas. Moja velika cura i danas ima temperaturu, ne prelazi 38, ali je tu. Danas je bas vidno iscrpljena, ali i ne bilo dijete jadno kad od petka je drzi, a mali momak mi se cini bolje i ako je nocas cijelu noc prekmecao i prespavao na meni. Nosic ga mucio bas. Meni ovo kod Ane lici na neki zub, ona ima sve sem petica, a gledala sam petice koliko ja znam i vidim nema i ejdne na pomoli, a dijete mi ima temp do 38, uredni leukociti, slini nosic i rijedja stolica.


i ja bih rekla da su zubici u pitanjuuser posted image dr Lutvo mi je jednom rekao da zub moze praviti "probleme" i prije samog izbijanja, znaci dok je jos u pripremuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10095
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:57:00   
chuci
IZVORNA PORUKA: teki

nemoj jos zausnjake spominjati, i mi smo cjepeni protiv istih ali nisam sigurna da li je to 100% da se ne mogu dobiti, zna li neko


ja sam se nedavno raspitivala i rekoše mi da to što je primila vakcinu ne znači da ne može dobit zaušnjake. kao bili bi joj simptomi umanjeni, tipovi virusa podvrste ... nešto pa zato ipak može dobiti. tako ja skontah


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10096
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:58:08   
bebacha
je vakcina protiv zausnjaka MRP

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10097
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 14:58:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teki

nemoj jos zausnjake spominjati, i mi smo cjepeni protiv istih ali nisam sigurna da li je to 100% da se ne mogu dobiti, zna li neko


ja sam se nedavno raspitivala i rekoše mi da to što je primila vakcinu ne znači da ne može dobit zaušnjake. kao bili bi joj simptomi umanjeni, tipovi virusa podvrste ... nešto pa zato ipak može dobiti. tako ja skontah



uglavnom ne bi bilo strasno kao da nije vakcinisana?? pa hajd bar i toliko, malo da se utjesim, a ne mogu sad djete drzati u kuci dok svi ovi virusi ne prodju

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10098
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 15:02:03   
tekja
Djeca mogu oboljeti od bolesti protiv kojih su vakcinisani, samo simptomi iste budu u dosta blazem obliku...

Jelena, ljubi ljepoticu, joj bas je mori...znas, V. uopce desni nisu bile natecene prije petica - ima 2, par dana prije ja gledala nista, kad sam iduci put zavirila ona do pola izaslauser posted image ...nadam se ipak da je zub, a ne nesto drugo...drago mi je da je L. makar malo boljeuser posted image

Joj kako je meni zamorno bilo navlaciti kozicu tih nekih 7 mjeseci prije suneta, poslije Preporoduser posted image ...ovo samo s prakticne strane nagovaram, cisto da se zna...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10099
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 15:03:17   
teki
a moj u jaslicama sa 19- tero jos djece, ali meni je rekao dr. da vecinom hvata djecu ratne generacije koje nisu primlie vakcine tj srednjoskolarce i tako te malo starije.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  402 403 [404] 405 406   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  402 403 [404] 405 406   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Muško ime
euphronia

Koje vam je najljepše muško ime?

Ensar (36%)

Namik (8%)

Altan (5%)

Erol (25%)

Zejd (18%)

Sinan (8%)


Broj svih glasova: 146

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *