|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  382 383 [384] 385 386   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 20:51:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

neće ni lijepo, ni na silu. probala sam iz čaše da joj dam, na špricu...ništa.
vode je pila nešto malo u toku dana. ne znam je li flašicu malu popila.
neskvik? krasekspres?med?

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 20:51:21   
Anoniman
Lady nece joj nista biti ako par dana preskoci mlijeko...jela ti ej karamelino danas, znaci unijela je mlijeka u organizam. Cura pocinje da ima svoje ja i pocinje da bira hranu. Dolazite li nam sutra?

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 20:51:56   
selebriti
Ma tako je i E. znala odbijati, doduše, uvijek je vode htjela, pa mi je to bilo super, ... pa onda za koji dan traži i litarmlijeka dnevno, .. valjda nadoknađuje, šta znam.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 20:53:27   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

Joj, žene drage, jesam ja smotana!...user posted image

Zaboravim danas u 3 sata dati Iman antibiotik i dam joj u pola 5 kad sam se sjetila...ccc!!!

I sad ne znam šta da radim...doktorica je rekla tri puta....dakle svako 8 sati...
Da li da joj sljedeću dozu dam opet u 11h kad bi nam bilo po rasporedu da ga je popila u tri ili da i njega pomjerim? Smije li razlika biti manja od 8 sati(Xiclav je u pitanju)...

Sad bi sebe maljom u glavu, al mi žao tintare!user posted image



ja sam neki dan Soraji prespavala antibiotik..umjesto u 3 dala joj u 5.30 a onda je slijedeci ona prespavala i taj sam joj pomjerila i sad pijemo po novim, trecem rasporedu


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9579
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 20:55:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9580
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 20:57:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 9581
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 20:59:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:01:28   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Joj, žene drage, jesam ja smotana!...user posted image

Zaboravim danas u 3 sata dati Iman antibiotik i dam joj u pola 5 kad sam se sjetila...ccc!!!

I sad ne znam šta da radim...doktorica je rekla tri puta....dakle svako 8 sati...
Da li da joj sljedeću dozu dam opet u 11h kad bi nam bilo po rasporedu da ga je popila u tri ili da i njega pomjerim? Smije li razlika biti manja od 8 sati(Xiclav je u pitanju)...

Sad bi sebe maljom u glavu, al mi žao tintare!user posted image



ja sam neki dan Soraji prespavala antibiotik..umjesto u 3 dala joj u 5.30 a onda je slijedeci ona prespavala i taj sam joj pomjerila i sad pijemo po novim, trecem rasporedu



Sad sam pisala na drugoj temi, ja sam njoj od početka nariktala raspored antibiotika da paše s vrtićem, jer od ponedeljka ona mora u vrtić(a antb pije još pon i uto), pa sam stavila u 7,3 i 11 da joj mogu dati prije i poslije vrtića.

mislim, dr reče da je antb 5-7 dana al kontam možda je bolje 7 dana kad ga već pije?

I ovo me sad zeznu...al de, jest mi danas bilo krivo...user posted image user posted image user posted image



i kod nas je prvi raspored bio takav 7, 3 i 11...sad nam je 23.45, 7.45, 16.45 ....15 minuta gore dole user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:02:47   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

I zaboravih, ja svoju budim kad spava u vrijeme antibiotika, i tako danima mučim dijete, budim i danas svi budni a ja zaboravila...da me nije sveki napomenula ko zna kad bi se ja sjetila!user posted image


ja sam S preksinoc budila...obda sam fulila pa je ona mene budila u 5.30 user posted image i sinoc oko ponoci je nesto sanjala i plakala..pa se razbudila sama user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:05:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ladyblue

neće ni lijepo, ni na silu. probala sam iz čaše da joj dam, na špricu...ništa.
vode je pila nešto malo u toku dana. ne znam je li flašicu malu popila.
neskvik? krasekspres?med?



nastavi li ovako, pokušat ću sa neskvikom ili tako nečim. do sada nikada nije odbijala, nariočito ujutro. ovo mi je nova situacija pa me samo uspjela iznervirati a ništa nismo postigle. eno je sva se preznojila od muke i mojih pokušaja da joj dam mlijeko i zaspala.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:06:33   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady nece joj nista biti ako par dana preskoci mlijeko...jela ti ej karamelino danas, znaci unijela je mlijeka u organizam. Cura pocinje da ima svoje ja i pocinje da bira hranu. Dolazite li nam sutra?


najvjerovatnije. vidjet ću kakva će sutra ustati pa te zovem.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:35:23   
taurus
iman slijedeću dozu daješ 8 sati od prethodne da ne bi došlo do predoziranja
ne brini previše, važno je da nastaviš jedino što se desi kada se preskoči doza je da koncentracija lijeka u krvi počne padati ispod propisane ali lijek se i dalje nalazi u cirkulaciji samo u manjoj količini

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9587
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:40:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 9588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:43:13   
taurus

IZVORNA PORUKA: Iman83

 I zaboravih, ja svoju budim kad spava u vrijeme antibiotika, i tako danima mučim dijete, budim i danas svi budni a ja zaboravila...da me nije sveki napomenula ko zna kad bi se ja sjetila!user posted image


kada kog dobiješ antibiotik ne moraš žuriti sa prvom dozom, bolje sačekaj i podesi vrijeme koje ti odgovara
ja uvijek podesim da dajem u 7, 15 i 23, jer mi je tako najlakšeuser posted image
možeš pomijerati + ili - 15 minuta, ali već sat je puno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:46:23   
Hanady RR
eh Iman...sad sma pirčala sa Apotekrkom našom koja je na jednom dijelu kod raje...al ona je najprije rekla kao taurus idi na 8 sad od trenutka kašnjenja...a onda je rekla kad daš to pomjeraj do ponedeljka na 15-20 minuta da se namjestiš na istu satnicu koja će ti biti ok do vrtića u ponedlejka...

eto čak me lijepo nazvala da mi objasniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:46:53   
taurus
iman ni slučajno ne preskači dozu
nastavi davati po novoj satnici, pomjeraj po 15 minuta dok ne dođeš na željeno vrijeme
s obzirom da si imala jednu pomjerenu dozu ja bih terapiju produžila na 6 dana, kako bi bila sigurna da je antibiotik "odradio" svojeuser posted image

< Poruku je uredio taurus -- 26.11.2011 21:47:12 >

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:47:23   
bebacha
Lady nakon sto je prestao dojit(imao je 13 m)Alen nije htio mlijeko nikako,onda je nekako poceo piti sa Benkqikom,pio tako par dana i onda smanjivala kolicinu te cokolade i poceo pit obicno.probaj

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9592
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:50:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:52:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

Lady nakon sto je prestao dojit(imao je 13 m)Alen nije htio mlijeko nikako,onda je nekako poceo piti sa Benkqikom,pio tako par dana i onda smanjivala kolicinu te cokolade i poceo pit obicno.probaj


ma ne znam šta joj je?! ona od 8. mejseca bez problema pije mlijeko. sada kontam, začepljen joj je nos i možda zato neće. ona već par dana slabije pije mlijeko i po malo joj curi nos. vjerovatno je to razlog. a ako nije, smišljat ću neki način da joj ponovo vratim ove 2 flašice koje inače pije sa više ili manje uspjeha. imam kući Nesquick koji mali pije pa ću joj pokušati tako dati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:53:37   
Anoniman
lady moguce da nece zbog nosica, tako bar kod nas bude nemoze da pije zbog toga ja ne dajem samo mlijeko nebi ga ni htjeo samo stavim par kasikica cokolina .

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:54:23   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Taurus, Hanady i Apotekrako...hvala vam do neba...baš ste mi pomogle...

Kako ja volem ovu našu RR i ove žene...baš ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bebacha, joj što bih ja voljela da se I navikne na mlijeko...al jedva 100 ml pojede al i to svaki 5 dan...možda je do dojenja, pa neće dijete da kombinuje!

Odoh ja...računati satnicu.user posted image

Hvala vam još jednom...user posted image



e jesi ga zakomplikovala. ja to malo pomjerim kada zakasnim, pa onda opet vratim na staro. hajde, Boga ti, pa nije nuklearna fizika, neće ništa ekspolodirati ako malo zakasnimo...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:55:55   
Lady26
Vece zene....
Mi se nahodali user posted image al po Bingu, hajd zauhar bilo sta user posted image
Kupili curici poklon za rockas, neke djidja midje za slavlje...
Kao poceli sa pripremama user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:55:57   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: felix

lady moguce da nece zbog nosica, tako bar kod nas bude nemoze da pije zbog toga ja ne dajem samo mlijeko nebi ga ni htjeo samo stavim par kasikica cokolina .


ne bude li htjela da pije, imat će Čokolino ili neki drugi Lino prije spavanja i vozdra. ne mogu sad osijediti zato što ona neće mlijeko. i onako sam sijeda podostauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:56:59   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Vece zene....
Mi se nahodali user posted image al po Bingu, hajd zauhar bilo sta user posted image
Kupili curici poklon za rockas, neke djidja midje za slavlje...
Kao poceli sa pripremama user posted image



i ja kad ne znam šta bi od sebe odem do ovog Binga kod mene na Alipašinomuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 21:57:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

Taurus, Hanady i Apotekrako...hvala vam do neba...baš ste mi pomogle...

Kako ja volem ovu našu RR i ove žene...baš ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bebacha, joj što bih ja voljela da se I navikne na mlijeko...al jedva 100 ml pojede al i to svaki 5 dan...možda je do dojenja, pa neće dijete da kombinuje!

Odoh ja...računati satnicu.user posted image

Hvala vam još jednom...user posted image



e jesi ga zakomplikovala. ja to malo pomjerim kada zakasnim, pa onda opet vratim na staro. hajde, Boga ti, pa nije nuklearna fizika, neće ništa ekspolodirati ako malo zakasnimo...

user posted image user posted image user posted image
kraljica

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  382 383 [384] 385 386   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  382 383 [384] 385 386   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Za majke sa dvoje i više djece..
Marija13

Da li ste tek sa drugim djetetom shvatile koje ste greške pravile sa prvim (briga, odgoj itd)?

Da (57%)

Ne (20%)

Nešto treće, pojasnit ću! (24%)


Broj svih glasova: 127

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *