|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  373 374 [375] 376 377   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:18:59   
Emica_sa
To mi je bio najdrazi dio veceri,pljeska kod taleta,ali sa chiliemuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:19:26   
Lady26
Hanady opet brkas slova user posted image user posted image user posted image
Jedva te pratim user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:19:29   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Joj lady koliko sam ja puta jela u 4 ujutro pljeskavicu kod Taleta,kad krenem kuci,eh kad se toga sjetimuser posted image user posted image
i ja sam dok sam bila mladja. Sada ne dolazi u obzir jer se sve lijepi. Ode linijauser posted image . Salim se, mrsko mi ustati. Vec sam legla...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:20:21   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Evo ga hrce,boli njega briga,zna da ce me prociuser posted image
 

super,ja nesmijem nista za svog napisatuser posted image stid me




pisi bebacha,pisi bit ce ti lakse opet idemo OTuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:21:17   
bebacha
nemeremuser posted image ja ovdje pisat bas svastauser posted image prate meuser posted image user posted image necu da se hrane mojom mukom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:23:38   
Emica_sa
Ti sad ispade vazna, prate teuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:23:41   
Hanady RR
Nije ovo Ot...bebacah je generacija 2009 od starta i na sve to majka doma sa dvoje djece...znaš šta ako te šta nanarvirao nije to Ot da ovdje pišeše...moramo branit generaciju...
user posted image

nego ne znam ti za biljni mrs...ja ga ne koristim...jesi neke druge kolače mjenjala puter njim...ako jesi onda će se i u ovoj kremi isto ponašatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:24:14   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

nemeremuser posted image ja ovdje pisat bas svastauser posted image prate meuser posted image user posted image necu da se hrane mojom mukom

Jao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:24:51   
Hanady RR
brkam lady...prejela sam se...stigla miuser posted image pojela sma haman glavicu kiselog kupisa maloprije a prije toga halve jela..udarilo mi u glavu ženouser posted image

al evo popravit ću seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:26:08   
Leena
samo da se javnemo brzinski. Na poslu cijeli dan frka, nisam stiga ni dijete pokupiti od mame na vrijeme, pa zena nista nije stigla od njeuser posted image Zao mi je sto i ja nisam mogla na kaficu, nadam se da cu moci slijedeci put. Alta mi je prije bila super zbog igraone, ali nakon onog incidenta ne bih im dijete ostavila nema sanse. Ljubim vas sve!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:27:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

brkam lady...prejela sam se...stigla miuser posted image pojela sma haman glavicu kiselog kupisa maloprije a prije toga halve jela..udarilo mi u glavu ženouser posted image

al evo popravit ću seuser posted image


Aaaaaa, gora si od mene, ja miksam svasta ali glavicu kupusa, ahahahhahh

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:27:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

samo da se javnemo brzinski. Na poslu cijeli dan frka, nisam stiga ni dijete pokupiti od mame na vrijeme, pa zena nista nije stigla od njeuser posted image Zao mi je sto i ja nisam mogla na kaficu, nadam se da cu moci slijedeci put. Alta mi je prije bila super zbog igraone, ali nakon onog incidenta ne bih im dijete ostavila nema sanse. Ljubim vas sve!

user posted image

kojeg...nisam u toku. kažite mi, moja zaova djecu tamo ostavljala...šta je bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:28:59   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

brkam lady...prejela sam se...stigla miuser posted image pojela sma haman glavicu kiselog kupisa maloprije a prije toga halve jela..udarilo mi u glavu ženouser posted image

al evo popravit ću seuser posted image

Ma salim se....
Znam da brzo pises...a ja brzo citam pa nije frka user posted image user posted image
A taman si bila fino krenula jedno vrijeme user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:29:00   
Emica_sa
Hanady halva i kiseli kupususer posted image Dobro si zivauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:30:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sahara


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

brkam lady...prejela sam se...stigla miuser posted image pojela sma haman glavicu kiselog kupisa maloprije a prije toga halve jela..udarilo mi u glavu ženouser posted image

al evo popravit ću seuser posted image


Aaaaaa, gora si od mene, ja miksam svasta ali glavicu kupusa, ahahahhahh


a da ne pirčam sve prije togauser posted image
nedo bog nikome evo sama se sebi gadim...al sve se tješim nisam hljeba jelauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:30:43   
bebacha
samo ti se lady smiji,nije meni lahkouser posted image user posted image
hanady kakva crna krema,halvu pravim


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:34:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

samo ti se lady smiji,nije meni lahkouser posted image user posted image
hanady kakva crna krema,halvu pravim


user posted image user posted image user posted image
ama hebote patak...ja o boemu sa teme recepti mislim...može može biljni mrs...moja mama uvijek sa biljnim halvu pravi...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:38:06   
Leena
Hanady, prvo: zar nije sutra uoci nove?! Ja sad provjeravala neki kalendar, pise da je nova 26., znaci 25. bi trebao biti uoci, zbuni me zenouser posted image . Drugo za Altu: 1. Drugarica moja ostavila dijete da nesto obavi u banci, dosla po malu, ona skroz mokra. Kazu joj pokvasila se dok je prala ruke, a gdje su one bileuser posted image .2. Dzenana_G vodila malu, kaze bilo puno djece, a one navrate da "provire" jedino ako koje dijete lupi igrackom (mozda i glavom!) 3. Ja ostavila drugaricinu i svoju malu da popijemo nas dvije kafu. Pijemo mi kafu, kad zvoni meni mob. kao da hitno dođem "mlađa kćerka mi plače"! Odem ja k' bez glave, dijete oteklo od placa, a eto ko zna moju Esmu zna da nije placka stvarno. Morala je plakati sve vrijeme i da joj prisle nisu, jer je u sekundi mozes zabaviti-osim ako se dobro udarila! i dan danas mi je upitnik iznad glave i ne znam sta je stvarno bilo. Ja kad sam je vidjela odmah je uzmem da je vodim, kad i drugaricina mala trci, nece bez nje da ostane. Da ih "odjavim" skontam da su im pogresna imena upisali, a da imaju i jednu curicu upisanu za koju ne znaju gdje je! Kao "ko nam je amina?!"user posted image user posted image user posted image I pri tome svemu, ja da izađem, kaze: "morate platiti puni sat!" Ja platim, kontam proletjelo mi vrijeme dok smo pile kafu, dođem s njih dvije i kazem drugarici da sam platila, ona pogleda na sat i kaze:"Ali 'cuvale' su ih punih 10 minuta!"- e, rekoh, necete vise! Radije cu dati te pare i kupiti joj igrackicu da je zabavi dok pijem kafu, bar znam da nece biti nikakvih S**** da prostis, jos nekome placam za to, ma fuj!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:42:27   
Emica_sa
Joj leena nismo bili nikada u alti u igraoni,a sad pogotovo necemouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:42:28   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

bome meni muž reče jutros da je danas uoči nove...i još me fino namusaleti da mu s aposla 7 namjernica u kuću unesem jer je on kući na godišnjemuser posted image

a za igraoniu strašnouser posted image
ja sam se opet dibidus u onu u BBi razočarala...
ja nezainteresiranih teta u njoj...
užasuser posted image
a kiksova za vrijeme plaćenih rođendana..kad je moja H rekla animatorici '' a zvončice što si ti tako ljuta''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 9370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:43:41   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bebacha

samo ti se lady smiji,nije meni lahkouser posted image user posted image
hanady kakva crna krema,halvu pravim


user posted image user posted image user posted image
ama hebote patak...ja o boemu sa teme recepti mislim...može može biljni mrs...moja mama uvijek sa biljnim halvu pravi...user posted image

Hanady, idi lezi, nije ti dobro user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:45:14   
Emica_sa
Inace sveukpno gledajuci pogresne osobe rade u igraonama.NJima je posao da zabave djecu,pa i ako neko dijete place da ga barem Pokusa zabaviti,a ne one samo sjednu,i cim dijete place tel i zovi materuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:45:22   
bebacha
Lady sve bi joj oprostila al nagovori me da trebam sad pravit halvu i ja pravim u pola nocu a treba sutra.pa hanadyuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:46:49   
Leena
a kiksova za vrijeme plaćenih rođendana..kad je moja H rekla animatorici '' a zvončice što si ti tako ljuta''

user posted image user posted image user posted image carica!
Ma ne znam, stvarno uzas.... Eto Dzenana je sa svojom Nejlom bila unutra 2 sata, jedina bila sa djetetom, kaze em ne pogledaju djecu, em se nesto dure sto je nejla razbacala lego kockice! Pa za sta, majku mu, primas platu, ako neces da cuvas djecu, neces da raspremis igracke, sta joj je tacno opis posla i sta mi to platimo?! Ne znam ko ih zaposljava! A steta lijepih igraona, neko se potrudio da ih sredi, mogao se i potruditi da nađe zene, ako nista, koje vole djecu!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 23:48:38   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

Lady sve bi joj oprostila al nagovori me da trebam sad pravit halvu i ja pravim u pola nocu a treba sutra.pa hanadyuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  373 374 [375] 376 377   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  373 374 [375] 376 377   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pošteno odgovorite
veeseelaa

ponukama jednim tekstom pitala bi Postoji li u vašem životu osoba zbog koje bi ste dali svoj žvot ??!! izuzev djece naravno

Da (61%)

Ne (39%)


Broj svih glasova: 194

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *