|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  353 354 [355] 356 357   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:42:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Lady mozes na msn sekundicu


mogu i ja ako sta trebamuser posted image



Bujrum da mahalamo!!

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:42:43   
emi7908
Lady ja ću onda do vojske user posted image ili unuče da dočekam aBd. user posted image
Moje pile malo, je nahlađeno ali toliko sam ga našopala vitaminima da ga je preko noći popustilo malo hB, ali baš mi je bio tužan i nikakav...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:44:17   
bananica
gdje su nam drugarice dadada i noauser posted image user posted image prestale se druziti s nama ovakvimuser posted image user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:44:25   
teki

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teki

jutro svima,
od kojeg uzrasta je moze piti taj natur mix


ne znam ti odgovor na pitanje, al samo da pozdravimuser posted image



od 2 god na nadalje..mogu i odrasliuser posted image



uhh hvali nam jos par mjeseci u januaru ce nam biti 2 godine

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:45:48   
bananica
IZVORNA PORUKA: emi7908

Lady ja ću onda do vojske user posted image ili unuče da dočekam aBd. user posted image
Moje pile malo, je nahlađeno ali toliko sam ga našopala vitaminima da ga je preko noći popustilo malo hB, ali baš mi je bio tužan i nikakav...




zacas ce to prociuser posted image
gadno ovo vrijeme skroz, mene ubi ovo sivilo

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:47:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

gdje su nam drugarice dadada i noauser posted image user posted image prestale se druziti s nama ovakvimuser posted image user posted image


I ja se pitam treba mi ona Dadada,jel sta za raditi nje nema ccc,a za Nou pa ona je posebna prica  user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:48:04   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Lady mozes na msn sekundicu


mogu i ja ako sta trebamuser posted image



i jauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:48:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

gdje su nam drugarice dadada i noauser posted image user posted image prestale se druziti s nama ovakvimuser posted image user posted image


I ja se pitam treba mi ona Dadada,jel sta za raditi nje nema ccc,a za Nou pa ona je posebna prica  user posted image user posted image



sinoc kako odose pusiti izgubi im se svaki traguser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:48:37   
teki
grozno je vrijeme brate, samo da jos snijeg ne okrene. sutra idem po svog djecaka u mostar joj jesam ga pozelila. ali mi je malo muka kad znam da ce opet u vrtic od ponedeljka samo da ne pokupi odma kakav virus kad bi izdrzao 20 dana tamo negdje do 20 tog to bi bio pravi napredak user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:48:42   
emi7908
Emice hvala Bogu da je sve dobro prošlo...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:50:07   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

gdje su nam drugarice dadada i noauser posted image user posted image prestale se druziti s nama ovakvimuser posted image user posted image


I ja se pitam treba mi ona Dadada,jel sta za raditi nje nema ccc,a za Nou pa ona je posebna prica  user posted image user posted image



sinoc kako odose pusiti izgubi im se svaki traguser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image bananice opet ides OT,idi na hanumuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:51:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: teki

grozno je vrijeme brate, samo da jos snijeg ne okrene. sutra idem po svog djecaka u mostar joj jesam ga pozelila. ali mi je malo muka kad znam da ce opet u vrtic od ponedeljka samo da ne pokupi odma kakav virus kad bi izdrzao 20 dana tamo negdje do 20 tog to bi bio pravi napredak user posted image


snijeg bi bio puno bolji za razliku od ovoga jutrasnjeg vremenauser posted image

pozdravi nam sve Mostarke, donesi nam pekmeza od smokava i opet te primamo nazaduser posted image

ma izdrzat ce, pa nije ni pisano pravilo da dijete bas mora u vrticu pokupiti neki virus, bez straha, negativnih misli, uvijek pozitiva, psiha je najgorauser posted image

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:52:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

gdje su nam drugarice dadada i noauser posted image user posted image prestale se druziti s nama ovakvimuser posted image user posted image


I ja se pitam treba mi ona Dadada,jel sta za raditi nje nema ccc,a za Nou pa ona je posebna prica  user posted image user posted image



sinoc kako odose pusiti izgubi im se svaki traguser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image bananice opet ides OT,idi na hanumuuser posted image



nece tamo niko ni skontati da sam sta napisalauser posted image user posted image user posted image ona je dobra kad hoces sam sa sobom da se ispricasuser posted image
sad ozbiljno, zasto se i onaj podforum ne uvrsti u top 5???

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:53:24   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Lady mozes na msn sekundicu

user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:59:28   
Lady26
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Lady mozes na msn sekundicu


mogu i ja ako sta trebamuser posted image



i jauser posted image

Vas dvije razgulite, ovo su vazni razgovori user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:13:57   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Lady mozes na msn sekundicu


mogu i ja ako sta trebamuser posted image



i jauser posted image

Vas dvije razgulite, ovo su vazni razgovori user posted image


ja bih s nekim da pričam, ne mogu više u ove presude da buljimuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:20:24   
koka i po
dan user posted image ..
sretno prijo user posted image
ja privodim kraju svoje dnevne obaveze pa odoh svojoj mami..
a do tada budite dobre,pametne i lijepo pricajte u skladu sa svojim godinama user posted image
lady ...dobra ti frizurauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:23:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: bananica

gdje su nam drugarice dadada i noauser posted image user posted image prestale se druziti s nama ovakvimuser posted image user posted image


I ja se pitam treba mi ona Dadada,jel sta za raditi nje nema ccc,a za Nou pa ona je posebna prica  user posted image user posted image



sinoc kako odose pusiti izgubi im se svaki traguser posted image user posted image



Nema ih haman jos vjek pusu user posted image user posted image
Joj i  mene si pokarila pih sta nam radis

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:27:43   
teki
Bananice mogu ti reci da je pekmez od smokava super stvar za kasalj to je mom pravo pomoglo samo sto nece da popije nikako pa moramo nasilu pa on samo gleda da ga izbije iz ruke pa je tog pekmeza bilo svugdje. a bas mi je mami jedna kolegica dala litru tog pekmeza za mog Mirzica samo sto je tabijasus, a voli smokvaru da jede ali tako pekmez topal nece da popije, sad kad ode dole pokusat cu da mu dam ja mi se cjenkamo tako da nesto popije.
a sto se tice vrtica i ja tako pokusat cu da mislim pozitvino i nadat se da je vec stekao malo imuniteta, a najgore mi kada odem u vrtic po njega kad cujem tamo djecu kako kaslju uuuu

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:28:19   
bananica
eh da vas pitam za misljenje

brat mi sina vodio kod Geze na Dobrinji, uho-grlo-nos
rekao da je nos upalje, malo i grlo,i uho zacepljeno vodom od nosa, nista kao strasno , al se talozi ta voda
dao im da prskaju operil sprejem da se razbistre i rasciste kanali, augmentin sirup, flonidanuser posted image tako nesto i dalsy 2x dnevno i sada me interesuje zasto toliko lijekovauser posted image je li neko koristio ovo sve?
za sta je flonida? ako se ovako zove

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:34:48   
chuci
flonidan je za alergije

moja ajša ga je od pedijatrice azre na vojničkom (svi kažu najbolja tamo) dobila kad je promukla, i stvarno joj je prestalo.
možda dr misli da je nešto na alergijskoj bazi taj nos pa mu zato dao


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:35:04   
mamana
augmentin sirup

Ovo je sirup koji Gežo često daje kad je uho u pitanju, prilično jak antibiotik. Operil i Flonidan da smanji otečenost u nosu, kako bi bila bolja prohodnost kanala, a Dejsi zbog bola.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:36:24   
tekja
jao sta ste sve ispisaleuser posted image

tajra, duso, sretan put...user posted image user posted image ...falit ces...
Amani, ljubi nam drugauser posted image ...bas mi ga je zao...
Mala, Jelena, naletim mozda i ja sutra...mogu, je l' dauser posted image ...

V. jutros iskasljao dosta slajma, kad ne povratihuser posted image ...jeo je puter i med, ali je i popio onaj sirup by bebacha...pa sad ne znam sta mu pomoze, al' neka je pomoglo...

tiki, user posted image  drago mi je za Lanu...nadam se da ce i ostali nalazi biti dobriuser posted image

Lady, ne zahebavaj se, trk u apoteku, ja sam nekad davno imala samo tu jednu aftu u ustima, danima nisam mogla jesti i bolilo je uzasnouser posted image

Prizeljkujem snijeg danas....



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:37:28   
bebacha
e da meni hoce neko dati flonidanuser posted image user posted image je imam osjecam da bi moja Ajla puno manje kaslja kad bi pila flonidan

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 8874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 11:37:45   
teki
joj Gezo brate natovari tabletama po meni nije normalan jer mom je muzu tako isto viroza bila sinusi ga zezali i dao mu 7 vrtsta tableta medju kojima je i naravno dobro jak antibiotk i i ovaj moj jos ludji kad je popio samo po jednu od tog svega samo sto nije umro. a cini mi se da mu je dao taj sprej za nos isti, je li kosta negdje oko 24 KM ja ga ne bi koristila a kamoli dala djetetu jer i taj je sprej ko nesto antibiotk i on je ko antialergisjki a ko falan pomaze i kod sinusa. I mi smo culi za tog Gezu ko aman doktor ali meni nije noramalan fora mu je samo nakrljati tabletama i ako prezivis bit ces dobar, mislim mogu ti i ja dati sve moguce tablete za grlo pa potrefit ce jedna ako tih jetra uspije provariti sve.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  353 354 [355] 356 357   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  353 354 [355] 356 357   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *