|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  351 352 [353] 354 355   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:13:22   
Lady26
Marina, kako je Adi jutros?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:13:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocohontas koliko je natura mix, jer meni je apotekarka u jednoj apoteci preporucivala, ali tada nisu imali na stanju i kaze mi tu je negdje sa cijenom kao imunoglukan.


oko 40 KM, marku,dvije gore-dole...ali sada imaju samo kao sirup u malim bočicama..nama ta jedna bočica traje 3 dana (pise da ide pola bočice za njihov uzrast ali ja bogami razgodim na trećinu i opet djeluje na njegovu kilažu) a dodje ih oko 10 kom..dakle mjesec dana 40 KM!



jesu li to kao neke ampule? kolegica mi je pravo nahvalila. mi nemamo toliko kila pa kontam nama bi duze trajalouser posted image nama imunoglukan traje 2 mjeseca a kosta 38km cini mi se



tičer, da, zovu ih ampule...mi se fakat zaklinjemo u tu naturu mix, pa sta god da je..dok je pijemo mirna Bosna, jel prestanemo, serija bolesti i prehlada nas napadne..e sad, koliko je to lose/dobro ne znam ali bitno je da otvara apetit, R. jede kao lud i zdravi smo ovih dana neureklo se kuc kuc...
ma trećina vam je dosta..ja nekad jos za vikend preskocim da mu dam..teta mu daje radnim danima i dobro nam djeluje tako...user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:15:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jutrooo,Adi evo jede ,nocas se milion puta probudio da  doji...Ponasa se ok,samo je sinoc  zaspao oko  12 pola jedan  user posted image o nam se nije   desilo ne pamtim...

idim ima slinavih Lady jedi malo bijelog luka dobar je za prehlade



Marina, jedino kad bi mi zivot zavisio od toga user posted image user posted image user posted image ....ne mogu mu ni mirisa a kamoli sta drugo, u hranu stavim onoga u prahu user posted image


Pa bona nista zdravije nema a bolje ti je njega nego nesto drugo,al nisam ni jaljubitelj mirisa ali kad se mora nije tesko...Jednom   ti ja napravim snicle  sa bijelim lukom sirom i mesom kad doJdem u Sa zovnem te na rucak,sve ces prstepolizati i pitati ima li jos...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:15:23   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja kad ne mogu da se sjetim kako se zove od milja ga zovem lizarazu user posted image ( i još nešto ovako zovem user posted image user posted image user posted image )


Navlacis nas na tanak led 'vako rano jel?! user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


eno sad..opet za sve ja kriva user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:16:37   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jutrooo,Adi evo jede ,nocas se milion puta probudio da  doji...Ponasa se ok,samo je sinoc  zaspao oko  12 pola jedan  user posted image o nam se nije   desilo ne pamtim...

idim ima slinavih Lady jedi malo bijelog luka dobar je za prehlade



Marina, jedino kad bi mi zivot zavisio od toga user posted image user posted image user posted image ....ne mogu mu ni mirisa a kamoli sta drugo, u hranu stavim onoga u prahu user posted image


Pa bona nista zdravije nema a bolje ti je njega nego nesto drugo,al nisam ni jaljubitelj mirisa ali kad se mora nije tesko...Jednom   ti ja napravim snicle  sa bijelim lukom sirom i mesom kad doJdem u Sa zovnem te na rucak,sve ces prstepolizati i pitati ima li jos...

user posted image user posted image user posted image  drzim te za sniclu, pardon za jezik user posted image
Samo nemoj da ga osjetim pod zubima i sve 5....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:17:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Marina, kako je Adi jutros?


Dobar ali nocas slabo spavao,zaspao oko  pola jedan i oko 3-4 budjenja...Citavu noc je dojio,evo drugu kafu pijem i ne mogu sebi da dodjem

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:17:22   
pocahontas
meni je hrana (a naročito paste sa raznim sosevima) totalno bezukusna bez bijelog lukauser posted image ..mm ga dobro isitni i izdinstamo ga na maslinovom, dodamo onda sve i svašta i jelo je odlično, a bijeli luk se ne opsjeti..bar ja mislim tako-da se ne osjetimo user posted image ( ja rezanje luka bilo kojeg izbjegavam jer mi prsti smrde narednih sedam dana i kad god stavljam kremu na lice, osjećam se tako lukasto, prekrasnouser posted image )...

jarane, pa niko da nas pohvali ili aplaz da na temi tuta..bas ste nekiuser posted image , a meni sve dugmici na košulji pucaju od ponosa user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 23.11.2011 10:19:15 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:18:33   
Emica_sa
Jutro,moji pilici su previse nervozni,utice i na njih ovo vrijemeuser posted image

Juce sam trazila bepanthen mast,nema nigdje u sauser posted image pa jel moguce?

Lady meni je isto lizarazu pomogaouser posted image user posted image

Jelena blago tebi,pa mozes Anu u vrtic,ja sam razmisljala,ali kako moj sin nije primio ni jednu vakcinu,nisam se usudilauser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:18:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jutrooo,Adi evo jede ,nocas se milion puta probudio da  doji...Ponasa se ok,samo je sinoc  zaspao oko  12 pola jedan  user posted image o nam se nije   desilo ne pamtim...

idim ima slinavih Lady jedi malo bijelog luka dobar je za prehlade



Marina, jedino kad bi mi zivot zavisio od toga user posted image user posted image user posted image ....ne mogu mu ni mirisa a kamoli sta drugo, u hranu stavim onoga u prahu user posted image


Pa bona nista zdravije nema a bolje ti je njega nego nesto drugo,al nisam ni jaljubitelj mirisa ali kad se mora nije tesko...Jednom   ti ja napravim snicle  sa bijelim lukom sirom i mesom kad doJdem u Sa zovnem te na rucak,sve ces prstepolizati i pitati ima li jos...

user posted image user posted image user posted image  drzim te za sniclu, pardon za jezik user posted image
Samo nemoj da ga osjetim pod zubima i sve 5....


Ne brini neces ga ni vidjeti odo da zovem  za sutra da vidim i utvrddim posiljku user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:19:44   
emi7908
Da vam mahnem svima, user posted image za svu dječicu..
Laydika ti i ja imamo iste probleme...user posted image
Rado bi da čavrljam sa vama ali nije mi mjesto ovdje odavno ne spadamo u bebice a kako mi se čini ovdje druženje najbolje... ;)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:20:41   
pocahontas

Da vam mahnem svima, user posted image za svu dječicu..
Laydika ti i ja imamo iste probleme...user posted image
Rado bi da čavrljam sa vama ali nije mi mjesto ovdje odavno ne spadamo u bebice a kako mi se čini ovdje druženje najbolje... ;)



Korisnici na ovoj temi: pocahontas, dubravka01, ladyblue, vjestica, rose 87, teacher75, jednaa, aya 05, Alisa., teki, leona81 user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 23.11.2011 10:21:02 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:21:23   
bananica
Ne brini neces ga ni vidjeti odo da zovem za sutra da vidim i utvrddim posiljku user posted image user posted image



sta se to salje?user posted image

super da je maleni okuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:21:51   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas

Jarane, pa niko da nas pohvali ili aplaz da na temi tuta..bas ste nekiuser posted image , a meni sve dugmici na košulji pucaju od ponosa user posted image


Jarane cestitamo user posted image user posted image user posted image
A ovo drugo - ne bih rekla da je zbog ponosa user posted image user posted image user posted image
Men'' se cini da ti je kosulja mala user posted image user posted image user posted image

PS vidjela sam te neki dan u BBI, dole u Konuzmu, prosla si pored mene user posted image user posted image user posted image ...
Pricala si na telefon user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 23.11.2011 10:22:08 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:22:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: emi7908

Da vam mahnem svima, user posted image za svu dječicu..
Laydika ti i ja imamo iste probleme...user posted image
Rado bi da čavrljam sa vama ali nije mi mjesto ovdje odavno ne spadamo u bebice a kako mi se čini ovdje druženje najbolje... ;)




naravno da ti je mjesto, zasto ne, vi ste jos mladji od nasuser posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:23:21   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Lady meni je isto lizarazu pomogaouser posted image user posted image


Ama ima da ga kupim i da lizarazujem po vas cijeli dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:24:09   
bananica
Jelena blago tebi,pa mozes Anu u vrtic,ja sam razmisljala,ali kako moj sin nije primio ni jednu vakcinu,nisam se usudilauser posted image


a zasto niste primili vakcine?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:24:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

Jarane, pa niko da nas pohvali ili aplaz da na temi tuta..bas ste nekiuser posted image , a meni sve dugmici na košulji pucaju od ponosa user posted image


Jarane cestitamo user posted image user posted image user posted image
A ovo drugo - ne bih rekla da je zbog ponosa user posted image user posted image user posted image
Men'''' se cini da ti je kosulja mala user posted image user posted image user posted image

PS vidjela sam te neki dan u BBI, dole u Konuzmu, prosla si pored mene user posted image user posted image user posted image ...
Pricala si na telefon user posted image


jojjjjjuser posted image nisam te skuzila...sorry Boga ti user posted image
a taj dan me zaustavila bht i pitala nesto vezano za daytonski sporazum..ja ko burek u svemiru reko sta me snadje...valjda nije niko gledaouser posted image ..ja bar nisam...user posted image odgovorim ja na pitanje i tako to, i na kraju pitam: " a izvinite, koja je tema uopste"user posted image a htjela sam pitati koja je emisija user posted image user posted image user posted image dobro je da nisam završila na youtube-a da me vidi babooooooooooo user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 23.11.2011 10:25:39 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:24:34   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK
Odoh da zovem  za sutra da vidim i utvrddim posiljku user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  jeeeeeeeeah user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:26:02   
Anoniman
ma iskreno meni je dijete bilo najzdravije kad nista niej za imunitet pila, cim sam pocela uvoditi raznorazne sirupe malo, malo upala grla i uha. Hvala Bogu pa do sada ni od ceg drugog nije bila bolesna, ali zato grlo i uho redovno. sad je krenula u vrtic i ocekujem najezdu raznoraznih virusa i bakterija.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:26:10   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bananica

Jelena blago tebi,pa mozes Anu u vrtic,ja sam razmisljala,ali kako moj sin nije primio ni jednu vakcinu,nisam se usudilauser posted image


a zasto niste primili vakcine?




On se rodio klinicki mrtav,bio 28 dana na aparatima,i onda nam je neuropedijatrica rekla da se on ne vakcinise i tako da nije primio ni jednu vakcinu

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:26:42   
Lady26
IZVORNA PORUKA: emi7908

Da vam mahnem svima, user posted image za svu dječicu..
Laydika ti i ja imamo iste probleme...user posted image
Rado bi da čavrljam sa vama ali nije mi mjesto ovdje odavno ne spadamo u bebice a kako mi se čini ovdje druženje najbolje... ;)


bjez ba, malo ko ovdje fakat pripada (mislim zbog starosti djeteta) ali niko ne ide user posted image
Ja cu ovdje aBd do Lanine srednje skole user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:26:57   
rose 87
jutro kako ste nam
joj mene ova kisa samo uspavljuje,E. gleda crtice mogao bi ih gledati po citav dan,ja kasljem pravo,bas sam se prehladila al je E. dobro sto je najbitnije
Marina super da je sve dobro proslo a djecak se mozda prepao pa je slabije spavao
pocahontas user posted image user posted image user posted image za tutu
lady user posted image user posted image da sto brze ozdravis


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:27:16   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

ma iskreno meni je dijete bilo najzdravije kad nista niej za imunitet pila, cim sam pocela uvoditi raznorazne sirupe malo, malo upala grla i uha. Hvala Bogu pa do sada ni od ceg drugog nije bila bolesna, ali zato grlo i uho redovno. sad je krenula u vrtic i ocekujem najezdu raznoraznih virusa i bakterija.


meni je dijete bilo najzdravije dok je dojio..kako prestade (a red je bio vala nakon dvije godine), uzas zivi..svako mjesec dana u prosjeku neka boleščuga user posted image morali smo uvesti naturuuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:27:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: bananica

Jelena blago tebi,pa mozes Anu u vrtic,ja sam razmisljala,ali kako moj sin nije primio ni jednu vakcinu,nisam se usudilauser posted image


a zasto niste primili vakcine?




On se rodio klinicki mrtav,bio 28 dana na aparatima,i onda nam je neuropedijatrica rekla da se on ne vakcinise i tako da nije primio ni jednu vakcinu



jao , odlicno pa se sve dobro zavrsilo

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 10:28:36   
Anoniman
Emice mm nije nikad primio vakcine u zivotu, a isao je u vrtic od osam mjeseci pa do polaska u skolu.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 8825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  351 352 [353] 354 355   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  351 352 [353] 354 355   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *