|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 8:29:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

nije Kico Slabinac nego Miso Kovacuser posted image


Mislis Miso Mate Kovac user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 8326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 8:38:52   
Anoniman
Jutrooo raja velika i mala  jeste li se naspavali???Kako su bolesni pilici?
Nanika kako tvoje ruke ?
Jelena,lady26,apotekarka,kako ste vi??
Bambibi vidim razmisljas user posted image Kako god nek je sa srecom ...

Za kafu ko je bujrum  evo  pusi sena stolu  dzezvica don kafe+ledene kocke ,malo preverzijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 8:51:50   
ladyblue RR
jutro...evo mene na posluuser posted image . da vidimo koliko ću ovaj put izdržati. prvi dan je bilo neuspješno. bila na poslu 5,5 sati i Nađa se razbolila. ovo je pokušaj br. 2.
jedva sam jutros ustala ali mi se dijete probudilo taman kada sam krenula da joj grijem mlijeko tako da je nisam na silu dizala.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:06:15   
niki83
Mahanje od nas...
Mi smo samo malkice bolje.. N nije povratila od sinoc, ali evo jutros opet proliv user posted image pola tute, pa ne znam otkud sve to..Sad joj ubacujem po kaskicu supice u usta, samo da ih kvasi.. Danas idem na posao u drugu smjenu, a mama mi dolazi opet ovdje da je cuva..
Sinoc su joj se odjednom oci napunile sa onom sluzi, zuto zelenom..pa prosto ne mogu da vjerujem, kakav je ovo virus!! Imam tobrex mast i pa sam oj  azala i sinoc i jutros, natekli joj kapci i crveno..
Ladyblue,je li kod Nadje bilo virusno??


_____________________________

N&N

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:08:24   
R&T@
Dobron jutro i bolesnim i zdravim i oznojenim i usamljenimuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 8330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:09:17   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: niki83

Mahanje od nas...
Mi smo samo malkice bolje.. N nije povratila od sinoc, ali evo jutros opet proliv user posted image pola tute, pa ne znam otkud sve to..Sad joj ubacujem po kaskicu supice u usta, samo da ih kvasi.. Danas idem na posao u drugu smjenu, a mama mi dolazi opet ovdje da je cuva..
Sinoc su joj se odjednom oci napunile sa onom sluzi, zuto zelenom..pa prosto ne mogu da vjerujem, kakav je ovo virus!! Imam tobrex mast i pa sam oj  azala i sinoc i jutros, natekli joj kapci i crveno..
Ladyblue,je li kod Nadje bilo virusno??



jeste. nadam se da kod vas nije jer je užasno iscrpljujuće. skuhaj čaj od šipka i ubaci u njega Linex i svakih 5 min. joj daj po jednu kašičicu

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 8331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:11:36   
niki83
Iscrpljujuce bas! user posted image Dobila je Enterofuril, ne znam smijemli linex uz to dati.. Je li mislis na one kapsule, da rastvorim u caju? Thanks

_____________________________

N&N

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:13:20   
teacher75
proliv i povracanje su grozni, ja ne znam sta je ovo zavladalo, bas puno djece ima taj stomacni virus ovih danauser posted image sreca, kod nad proliv nije dugo trajao. ne znam kako bih jos da je i povracanje, moja nece onaj rehidramix, ja sam joj jedva uspjela bila za 24 sata dati jednu casu, kasikicom svako malo, a kamoli pola litra da popije, nije bilo sanse. nadam se da ce vas uskoro popustiti. ovo moje dijete se sve raniej budi ujutro, sto znaci da sam i ja slomljena po citav dan i sve raniej idem u krevet. jutros me nadigla u pola 7user posted image kasnije idemo na kontrolu, drzite nam fige!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:15:54   
Anoniman
jutro i od nas
user posted image za sve bolesne
niki...kakva sluz zuto-zelena u ocimauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 8334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:16:41   
Lady26
Jutroooooo user posted image user posted image
Marina davaj tu kafu, malo mi ova jedna a ujeda me za grlo ne smijem vise....mislim da bi me te ledene kocke izlijecile pa posalji jednu, ako neces javno, primam i pp user posted image user posted image
Ladyblue sretno na poslu...nadam se da cete izdrzati cijeeeeeli dani sedmicu i mjesec user posted image
Kako su bolesna djecica? Niki, cura opet ima proljev?
Ja sam sva podbuhla, slinim, kisem, kasljem.....
Teacher, sretno i javi se...

< Poruku je uredio Lady26 -- 22.11.2011 9:18:20 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 8335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:22:10   
Malenaoduvijek
dobro jutro user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:25:15   
Lady26
Djes kono user posted image
Kako djecaci, kako tata? Kako si ti? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:47:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: niki83

Iscrpljujuce bas! user posted image Dobila je Enterofuril, ne znam smijemli linex uz to dati.. Je li mislis na one kapsule, da rastvorim u caju? Thanks


nema potrebe za Linex-om ako pije Enterofuril. kada prestanje proljev uključi Prolife da malo obnovi crijevnu floru.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 8338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:47:20   
tekja
dobro jutro svimauser posted image

Nama je bila burna noc...V. opet sinoc dobio temp. 39user posted image
A. pripremio voltaren cepic, al' ja ipak dadoh paracetamol, plus senf na stopala i uspjeli smo je skinut...jutros je kao novuser posted image ...Ne kontam dan imao temp., naredni dan i noc sasvim ok, pa sinoc opet temp.user posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:51:22   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: niki83

Iscrpljujuce bas! user posted image Dobila je Enterofuril, ne znam smijemli linex uz to dati.. Je li mislis na one kapsule, da rastvorim u caju? Thanks


nema potrebe za Linex-om ako pije Enterofuril. kada prestanje proljev uključi Prolife da malo obnovi crijevnu floru.



Jutro Lady ti apsolvirala sve o proljevuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:53:29   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: niki83

Iscrpljujuce bas! user posted image Dobila je Enterofuril, ne znam smijemli linex uz to dati.. Je li mislis na one kapsule, da rastvorim u caju? Thanks


nema potrebe za Linex-om ako pije Enterofuril. kada prestanje proljev uključi Prolife da malo obnovi crijevnu floru.



Jutro Lady ti apsolvirala sve o proljevuuser posted image user posted image user posted image



šta ti je, kako smo naj*** mogla bih komotno raditi na Gastroenterologijiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:55:28   
niki83
IZVORNA PORUKA: dadada

jutro i od nas
user posted image za sve bolesne
niki...kakva sluz zuto-zelena u ocimauser posted image



ona od koje nastaju krmeljciciuser posted image
Hvala Ladyblue za savjet..i ostalim mamama i bebamauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 9:58:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: niki83

Mahanje od nas...
Mi smo samo malkice bolje.. N nije povratila od sinoc, ali evo jutros opet proliv user posted image pola tute, pa ne znam otkud sve to..Sad joj ubacujem po kaskicu supice u usta, samo da ih kvasi.. Danas idem na posao u drugu smjenu, a mama mi dolazi opet ovdje da je cuva..
Sinoc su joj se odjednom oci napunile sa onom sluzi, zuto zelenom..pa prosto ne mogu da vjerujem, kakav je ovo virus!! Imam tobrex mast i pa sam oj  azala i sinoc i jutros, natekli joj kapci i crveno..
Ladyblue,je li kod Nadje bilo virusno??



Da ona nema kakve ocne upale,kad kazes ta zuto-zelena sluz...Ja sam sklona upalama i znam cim malo toga imam znam da je upala...Potpuna higijena,pranje ruku poseban peskir...jos ako je nateklo to grozno boli,poglotovo kad gledas lijevo desno.gore doleuser posted image ..Ja da sam na tvom mjestu  bih je odvela ocnom

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 8343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 10:26:01   
marinčii
IZVORNA PORUKA: bebacha

jutro. moji hvala bogu dobro,Ajla opet pocela malo kasljat i  ja joj dala juce med i puter,uh sta je djete povratilo,danas opet kad dode iz obdanista.


kako si ovo napravila?i M ružno kašlje od jučer pa da mu probam dati nešto mi ga se ne vodi na pregled opet da šta tamo ne pokupi,


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 10:46:57   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: leona81

mi nismo kod Adnana a opet dobismo esbesul? grlo nije crveno, pluca cista, izgleda da je od nosa sve krenulo, misli da je neka bakterijska infekcija pa da pije ovo 8 dana? njoj se gadi i pljuje i jedva sam je natjerala da jednu dozu popije, da miruje i sto vise spava. ne znam kako da to postignem ali eto. u cetvrtak na kontrolu pa cemo vidjeti. mi se mucimo 7 dana s ovim, malo temp, kaslje uzasno, sve smo probali ali nikako da nas popusti. 7 noci nismo spavali kako treba. slabo i jede.


i moja mica kaslje, temperature nema...bar je jutros nije bilo i nadam se da je ni nece biti...jutros je malo gnjavila s flasicom a mm sam poslala poruku da mi javi kako je jela danas...inace je raspolozena i igra se...jedino je kasalj budi kad zaspi pa je to nervira i onda se rasplace


rose, Nađa je poslije bolnice kašljala k'o tuberan. imala je malo crveno grlo i na Pedijatriji joj prepisali Amoxicilin. ja ga nisam htjela davati jer od njega ima proljeve a kako joj još nije bio prestao uzela sam joj esbesul. od njega nema problema sa stolicom a kašalj je prestao nakon 2 dana. ne znam ima li veze sa sirupom ali ne kašlje. nisam joj ništa protiv kašlja davala jer sam joj jedva proljevsmirila pa nisam smjela.


joj sinoc S zaspala...prvo je hrkala...pa prestala...pa se oko ponoci probudila...kasalj kao da pas laje i kao da se bori za dah...jedva je umirih i onda je spavala do jutros u pola 7...esbesul nisam davala jer sam procitala da ako je dijete ikad imalo zuticu za zutim beonjacam da se ne daje...kontala sam danas otic Adnanu da vidim ima li kakva zamjena i da mu opisem ovaj kasalj...negdje procitah da je to krup i da pomaze da se dijete napari npr. u kupaonici s toplom vodenom parom

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 10:56:39   
Amani12
Helou user posted image
Nadamo se da su sva bolesna djecica i mame bolje... user posted image
Za Naniku poseban user posted image , da sto manje boli...


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 10:58:40   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: ladyblue

nije Kico Slabinac nego Miso Kovacuser posted image


Mislis Miso Mate Kovac user posted image


eh sad koji od njih trojice user posted image user posted image user posted image
razmislja se razmislja i nadam se da nece ostati samo na razmisljanju user posted image user posted image

niki zao mi je drugarice, al slazem se s Marinom, odvedi ti nju ocnom doktoru, a obzirom da ti ima i proliv i povraca to mi djeluje kao da je neka alergija u pitanju user posted image

tiki, kako napredujes? kako je ona ljepotica? joj i sada se nasmijem kad se sjetim kako sam te zamjenila sa chuci user posted image user posted image user posted image  

ladyblue sretno na poslu i sto se prije ti naviknes na razdvojenost to ce i bebica prije shvatiti... meni se cini da se ni ti jos nisi pomirila sa razdvajanjem user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:01:41   
ladyblue RR
ona ide u jaslice već 3 mjeseca tako da smo razdvojene odavno. a i nije to njoj teško palouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:06:55   
leona81
pozdrav svima, mi smo bolje, miran dan i mirna noc, slabo je jela doduse, samo cokolino i hljeb, i par grickalica...ali onako ok izgleda, igra se, samo ponekad kaslje, cijela noc protekla mirno bez kasljanja, hvala Bogu vise:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 11:07:37   
gvendolina
morgenuser posted image
Mi smo dobro hB,A se juce nije ni jednom pisnouser posted image nadam se da je i ta faza prosla jer mi je dosta vise vesa,nemam ga gdje susitiuser posted image
Mi nigdje ne hodamo,iskreno me strah da nesto ne pokupimo kad cujem koliko je bolesnihuser posted image

marinci mislim da ej pocy pisala za to sa puterom i medom,izvaditi puter da omeksa i pomijesati sa malo meda,po kasicicu meda i putera pomijesaj pa probaj

rose nama je dr rekla da je taj kasalj kao lavez od laringitisauser posted image ,treba piti sto vise mlake tekucine, ovlazivanje prostorije i poraditi na imunitetu

svim bolesnim bebarama brzo ozdravljenjeuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *