|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  304 305 [306] 307 308   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:52:19   
teacher75
meni je problem ujutro sto se ona nadigne vec oko 7, i ja jedva ustanem tada i onda hoce odmah nesto da jede, tako da nemam vremena za ustipke. jutros je plakala dok joj se pura nije malo ohladila. najlakse mi je jaje ili griz jer brzo idu ali ona u zadnje vrijeem nece jaje, jedva pojede. ne znam zasto, prije ih je bas fino jela. mozda joj napravim griz na vodi al pitanje hoce li to htjeli jesti jer je navikla na mlijeku i jos joj dodam mladog sira a pretpostavljam da sad ni sir ne smije

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:53:13   
bebacha
skuhaj joj rizu s povrecem i piletinom.nemora ona na strogu djetu.pecena jabuka za uzinu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:53:39   
bananica
ja bas i ne mislim da je to proljev, 2-3 sstolice dnevno nije odlika proljeva, tako da ti njoj mozes davati sve da jede
tecna stolica moze biti i od hrane koju uzima, pileca supa je voda, nema sta da joj ucvrsti stolicu



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:53:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

pravi joj puru na vodi,ja uvjek tako,palacinke,pilav sa sirevima,slane muffine.sve je to super za dorucak.ima ono i razna peciva,pite al moras naucituser posted image user posted image

palacinke ne voli, davala sam joj da proba, a ovo sve ide dugo, tj, treba vremena da se napravi i da se ohladi, jedino da joj navece napravi. pa smije li siruser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.11.2011 15:54:14 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:54:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je problem ujutro sto se ona nadigne vec oko 7, i ja jedva ustanem tada i onda hoce odmah nesto da jede, tako da nemam vremena za ustipke. jutros je plakala dok joj se pura nije malo ohladila. najlakse mi je jaje ili griz jer brzo idu ali ona u zadnje vrijeem nece jaje, jedva pojede. ne znam zasto, prije ih je bas fino jela. mozda joj napravim griz na vodi al pitanje hoce li to htjeli jesti jer je navikla na mlijeku i jos joj dodam mladog sira a pretpostavljam da sad ni sir ne smije


a zasto ne smije mlijeko i sir??

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:54:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

ja bas i ne mislim da je to proljev, 2-3 sstolice dnevno nije odlika proljeva, tako da ti njoj mozes davati sve da jede
tecna stolica moze biti i od hrane koju uzima, pileca supa je voda, nema sta da joj ucvrsti stolicu




i ja sam kontala da je mozda to, al evo danas je imala 4-5 puta


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:55:09   
Anoniman
bebcha nisi se ti dzaba rano udalauser posted image user posted image svasta znas heheh salim se ne mislim ovo uvrijedom da znas user posted image
Ja obozavam ustipke i anel isto mmmmmmmuser posted image sutra ih ujutro abd pravim dobro me podsjeti.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 15:57:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

bebcha nisi se ti dzaba rano udalauser posted image user posted image svasta znas heheh salim se ne mislim ovo uvrijedom da znas user posted image
Ja obozavam ustipke i anel isto mmmmmmmuser posted image sutra ih ujutro abd pravim dobro me podsjeti.




i mi volimo ustipke, pa eto posalji kojiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:02:25   
bebacha
Felix meni je to komplimentuser posted image
meni je nekako dorucaj nsjvaznije pa se trudimo nesto kaloricno i sito da jedemo.mi recimo ne jedemo griz,puru i slicno.nego razne tjesta,pite,pizze,sendvice i itd


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:06:48   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix meni je to komplimentuser posted image
meni je nekako dorucaj nsjvaznije pa se trudimo nesto kaloricno i sito da jedemo.mi recimo ne jedemo griz,puru i slicno.nego razne tjesta,pite,pizze,sendvice i itd



kod nas za dorucak idu jaja na oko, kuhana jaja i virslice, pecivo s pavlakom i margarin+dzem, palacinke, ustipci, pilav, cokolino, salama i majoneza,slani maffini,itd. uvijek sa kakaom ili cajem, a za veceru ide obicno neka lajt varijanta,griz,pura,itd.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:08:07   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix meni je to komplimentuser posted image
meni je nekako dorucaj nsjvaznije pa se trudimo nesto kaloricno i sito da jedemo.mi recimo ne jedemo griz,puru i slicno.nego razne tjesta,pite,pizze,sendvice i itd



kod nas za dorucak idu jaja na oko, kuhana jaja i virslice, pecivo s pavlakom i margarin+dzem, palacinke, ustipci, pilav, cokolino, salama i majoneza,slani maffini,itd. uvijek sa kakaom ili cajem, a za veceru ide obicno neka lajt varijanta,griz,pura,itd.




i naravno, kiflice sa sirom ili virslama, eurokremom ili dzemom, zamalo da ih zaboravimuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:12:22   
bebacha
i kod nas isto tako sto se tice dorucka 

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:16:04   
Lady26
Gdje ste zene...
Bolesnoj djecici user posted image
Ja sam grozna, juce mi rucak nije prijao, u krevetu sam bila sinoc od 22 pa danas do 14h, uzasni grcevi u stomaku, zeludac me boli....svako malo trk u wc...uzas...glava mi se raspada....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:41:51   
Anoniman
lady26 jesi li jos tuuser posted image kako zavrsi kod Lane ona promuklostuser posted image Noa od jutros promukla a ja sam preskakala one postove o laringitisuuser posted image sve kontam ne treba to meniuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 7639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:43:35   
Lady26
Tu sam...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:46:48   
Lady26
Meni je Tajra rekla da je pratim u toku noci...tj oko ponoci i poslije...a Mama2009 mi je savjetovala da se ne zavlacim u noc i da je vodim u hitnu i bila je u pravu...
Fino je spavala ali se oko 22h navece probudila toliko je kasljala da je gubila dah, nije mogla doci do zraka....i vodili smo je u hitnu, odmah se dobila inekciju i inhalaciju, sirup na bazi pencilina....4-5 dana ujutro na ihnalacije popodne na kotrolu...kod nje je bas bilo gadno...pila je i flonidan...
Ali proslo je do petka (nedjelja-petak)

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:48:13   
Lady26
Ja nisam preskakala, cak sta vise sve sam iscitala da znam sta da ocekujem...
U prostoriju gdje spava, vrelu vodu i kamilicu negdje blizu nje, na radijator (ako ih imas) mokar peskir...odlicna stvar...jako pomaze...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:55:27   
Anoniman
Noa ne kaslje upceuser posted image sad ne znam dal da je odmah vodim da ne cekam user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 7643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:57:55   
Lady26
Kod kuce se moze lijeciti tako da se:

odmara glas, ali i cijelo tijelo,
pije puno tekucine,
udise para iz lonca uzavrele vode ili caja,
stavljaju topli oblozi oko vrata.

Dim od cigareta i zagrijane prostorije sa suhim zrakom takodjer mogu otezati stanje pa pokusajte dijete drzati podalje od svega sto bi dodatno moglo nadraziti sluznicu.

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.11.2011 16:59:37 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 16:58:33   
Lady26
Lana je odmah kasljala i to zrelo user posted image ...legla u subotu ok, a ustala sutradan bez glasa i kasljala...

A za dr ne znam, ja nisam isla odmah, mislila sam niej strasno ali eto Noa ne kaslje a Lana jeste...samo je prati, postavi ove posude sa vodom i kamilicom...

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.11.2011 17:01:05 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 17:05:27   
Anoniman
ona stvarno ne kaslje,nije ni bez glasa nego znas ono kad promuknes kad si prehlađen,ja joj vec dajem onaj pekmez od smokve zagrijan,ima maramu oko vrata ko kakva bakauser posted image user posted image user posted image kontam joj jos toplog caja ukljuciti a pije i sok od šipka.. u njenoj blizini se ne puši,sobu za spavanje ne grijemo a cijeli dan je otvoren prozor.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 7646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 17:08:48   
Lady26
Samo ne panici pliz user posted image user posted image user posted image user posted image
Mozes li user posted image ?
Bit ce to oki doki.... user posted image
Kod nas je bas bilo gadno od starta... user posted image ali hB brzo smo rijesili...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 17:10:53   
R&T@
Joj, Lady, sta bi s tvojim stomakom...
Mozda ti je trebalo odmora...

Noa, nadam se da je ta promuklost prolazna...
ali ako cujes ono plitko, otezano disanje, odvedi je ljekaru...

Mi rucali picu i "izvrnuli sve cetiri"...
Moramo u kupovinu za put,aBd, a bas nam se ne da...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 17:14:43   
Lady26
Ne znam Tajra...organizam se odvikao od pojedinih namirnica i sad stomak reaguje...samo sto sad reaguje na sve... user posted image , me and wc solja - best friends user posted image user posted image user posted image
Glava me jos ne popusta, i imam osjecaj da cu se i razboliti, oci me bole i grlo "skakilja"...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 17:15:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lady ja sam ti vec jednom nogom u hitnojuser posted image user posted image user posted image eto zasto sam preskakala postoveuser posted image
ona sad spava i cak joj se ni škripanje u nosu ne cuje..
tajra jel ''plitko disanje'' ono kao kad si trudna pa imas osjecaj da ces crknuti dok udahnesuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  304 305 [306] 307 308   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  304 305 [306] 307 308   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *